Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 11, 15:23)
O siaubas kokia tu nuoboda.
Cia Vilniaus centras beveik

as realiste
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 15:10)
Nu ir kas,, manes tai neliecia, as juk alfa patinas, jus cia visos nustatet koks as vyriskas

Alfa patinas nera tipinis marazmikas vyras lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2019 12 11, 15:46)
Vakar apie 13 val kelyje Utena- Ukmergė,  apie 30 km nuo Utenos śis zmogus ismete vokiečių  aviganio suaugusį šuniuką

As tai veino nesuprantu, kam ismesti, nenori, jau geriau tada atiduok kazkam, bet tai ka su gyvunais, su vaikais zmones taip elgesi kai kurie... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 16:10)
mane stebina, kaip moterys save laiko tokiomis svarbiomis?
Juk i tokios vieta -simtai geresniu, be visokiu sunpalaikiu ir kaprizu

Matai, jie tau visos viennodos ir pasirenki tik patogiausia, ir buni tol, kol ji tau patogu, tai taip, jau senai sakiau visiem yra sava pora, bet yra zmoniu, kuriem konkretus zmogus tampa svarbiu ir dziaugsme ir varge ir su kaprizais ir su viskuom kitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 12 11, 16:10)
Tu nori pasakyti, kad katinas, budamas tiesiog katinu, paprastu katinu, yra nieko vertas?????  blink.gif
Man tai pats nuostabiausias gyvunas tas, kuris gyvena savo naturalu gyvuno gyvenima. Tingiai miega kada nori, eda kada nori, pasigauna pele jei nori, ilipa i medi ir ateina reikalaut paglostymo. Ir su suniu viskas kas priklauso suniui naturaliai.  Visa kita yra issidirbinejimai is gyvunu. Negaliu pakest seimininku, kure augintini pavercia lele, savo zaislu ir tyciojasi is jo. Be galo myliu gyvunus.  wub.gif

tai ne tau ir rašiau, o tai beprotei. Nežinau ko jai ten trūksta, kad erzintis ėmė?
O kas šuniui priklauso natūraliai? Davai, papasakok. Nes šiaip jau šuo, tai ne katė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 11, 16:39)
Matai, jie tau visos viennodos ir pasirenki tik patogiausia, ir buni tol, kol ji tau patogu, tai taip, jau senai sakiau visiem yra sava pora, bet yra zmoniu, kuriem konkretus zmogus tampa svarbiu ir dziaugsme ir varge ir su kaprizais ir su viskuom kitu  biggrin.gif


Jei moteris nori laikyti sunuka, tai gal as uzsinoresiu laikyti jauna mergina?

Isivaizduokit pasakyciau, jei tau nepatinka, kad kartu gyven jauna mergina ar kelios tai gali eiti pati.
Nesamone.
Zmones neturi teises uzkrauti kitiems augintiniu
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 11, 16:26)
Kaip Monteverte elgiasi su savo suniu, kokias nesamones is jo daro, tai galima prilyginr butu toms isprotejusioms mamkoms, kurios nuo kudikystes savo leliukus dazo, varsto auskarais, spraudzia i brizgias sukneles. Na tiesiog issidirbineja absoliuciai nesuprasdamos naturaliu poreikiu....

kad tu bent pusė tiek savo vaiką mylėtum kiek aš šunį, tai visos čia tave gerbtų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 16:44)
Zmones neturi teises uzkrauti kitiems augintiniu

tai ar būtų tau užkrovus? juk be tavęs kažkaip augino šuniuką, tai ir su tavim toliau būtų auginus
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 17:46)
kad tu bent pusė tiek savo vaiką mylėtum kiek aš šunį, tai visos čia tave gerbtų 4u.gif

Man taves tikrai gaila, jeigu tau taip svarbu forumo pagarba. unsure.gif

Ir kas cia tos visos? Panaseji i cambala, vaidenasi "visos"? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 11 gruodžio 2019 - 17:08
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 16:44)
Jei moteris nori laikyti sunuka, tai gal as uzsinoresiu laikyti jauna mergina?

Isivaizduokit pasakyciau, jei tau nepatinka, kad kartu gyven jauna mergina ar kelios tai gali eiti pati.
Nesamone.
Zmones neturi teises uzkrauti kitiems augintiniu

Kur tu matai probelmas, yra tokiu kam tiks zmones su sunimis, yra tokiu,kam tiks su ejimais i kaire. Kaip ir sakiau visi randa pagal save, savo pora.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 16:46)

tai ar būtų tau užkrovus? juk be tavęs kažkaip augino šuniuką, tai ir su tavim toliau būtų auginus


suo yra daiktas ir sukelia bereikalingu rupesciu. Daugybe rupesciu. Jei vienas zmogus tycia sukelia rupescius, tai kitam belieka nesistengti del nieko.
Kur butu auginus? dezeje?
Man pav neturi kazkoks sunpalaikis painiotis po kojomis, gyvuliams vieta tvarte
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 11, 17:11)
Kur tu matai probelmas, yra tokiu kam tiks zmones su sunimis, yra tokiu,kam tiks su ejimais i kaire. Kaip ir sakiau visi randa pagal save, savo pora.


Kokia dar kaire?
Tureti keleta zmonu, tai jos ir viena kita gali mylet buti draugemis, tai viena seima, o ne kazkokie ejimai

Vyras ir jo 4 zmonos, per TLC rodo apie ta seima

https://www.youtube....h?v=xmdg1quRHu0
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 17:16)
suo yra daiktas ir sukelia bereikalingu rupesciu. Daugybe rupesciu. Jei vienas zmogus tycia sukelia rupescius, tai kitam belieka nesistengti del nieko.
Kur butu auginus? dezeje?
Man pav neturi kazkoks sunpalaikis painiotis po kojomis, gyvuliams vieta tvarte
Papildyta:
Kokia dar kaire?
Tureti keleta zmonu, tai jos ir viena kita gali mylet buti draugemis, tai viena seima, o ne kazkokie ejimai

Vyras ir jo 4 zmonos, per TLC rodo apie ta seima

https://www.youtube....h?v=xmdg1quRHu0

Daug kas kelia rupesciu ir tu keli, kiekvienas renkasi, kaip su kuo gyventi, tau gyvunu fobija, ir tiek.

visokiu ciudiku yra.
Atsakyti

Kokia dar kaire?
Tureti keleta zmonu, tai jos ir viena kita gali mylet buti draugemis, tai viena seima,

Naujojo lietuvio svajonė.O jei moterys dar pačios save išlaikytų,tai iš viso pasaka būtų.

Neturi tu tiek finansų ir lytinio pajėgumo tiekai moterų.Svajokli,tu,svajokli.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 12 11, 17:43)
tai ne tau ir rašiau, o tai beprotei. Nežinau ko jai ten trūksta, kad erzintis ėmė?
O kas šuniui priklauso natūraliai? Davai, papasakok. Nes šiaip jau šuo, tai ne katė ax.gif

Šuo is prigimties yra mėsaėdis. Ir nesiginčyk.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 18:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72565446" data-time="1576077381"><div><p>Kokia dar kaire?
Tureti keleta zmonu, tai jos ir viena kita gali mylet buti draugemis, tai viena seima,
</p></div></blockquote><p>Naujojo lietuvio svajonė.O jei moterys dar pačios save išlaikytų,tai iš viso pasaka būtų.</p><p>Neturi tu tiek finansų ir lytinio pajėgumo tiekai moterų.Svajokli,tu,svajokli.</p>

Tai juk ir islaiko save . Bet tada vyras nelabai reikalingas? biggrin.gif todel jie iesko tokiu, kurioms galetu pametet kapeika ir uz tai reikalautu tarnystes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 17:06)
Tikras vyras pasakytu - tai pacypciotum ir nuleidus blakstienas pasakytum "zinoma mano mielasis", bet kai kazkokie skudurai, tai ir valotes kojas

Nuleidus blakstienas pasiimciau šunį po pažastimi ir išeičiau. Jei zmogus nemyli savo gyvuno ir juo bando atsikratyti, tai jis zmoniu negali myleti tuo labiau, tik save. Su tokiais zmonemis man nepakeliui
Atsakyti