Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 20, 18:44)
Man tai lektuvas visai nieko pries, susijusios problemos yra neigiamas faktorius. Pabandykit sugalvot ir kazkur nuskrist! kol viska suderinsit daznai puse kelio nuvaziuosit...

Verslo reikalai... pas mane butent toks durnas darbas kad nepaplanuosi...

Taigi gyreisi neseniai, koks achujienas darbas, nepririsa, varai kur nori, darai ka nori, ir se tau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 01 20, 22:22)
Taigi gyreisi neseniai, koks achujienas darbas, nepririsa, varai kur nori, darai ka nori, ir se tau  biggrin.gif


Na taip, bet planuot - sunku... Teoriskai mane gali iskviesti atvykti per pora dienu(ir sumoketuu aisku), bet per 12 metu dar taip nebuvo...

Darbas kaip darbas... pries desimtmeti buvo neblogas dabar jau siaip sau
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2020 01 20, 21:38)
Tu  labai padrikai rasai, todel sunku suprasti. </p><p>As zinau ka reiskia Landbrigde, o tu rasai, kad keliesi is Airijos i Anglija, o paskui is Anglijos i Prancuzija. Tai kur cia logika? Kai gali tiesiogiai is Airijos i Prancuzija arba Olandija keltis ir vaziuoti i LT. Toks variantas sakykim galimas tik tada, kai jau labai labai pigesni bilietai buna. Tada aisku, ir tris ir penkias paras gali vaziuoti. </p>

Kas padrikai? Viska aiskiai ir paprastai rasau.
Naudotis landbridge ir keltis is IE i UK , pravaziuoji UK ir paskui is UK i FR eurotuneliu, greiciausias, pigiausias budas, kiek man zinoma.
O keltis i Prancuzija, vien keltas 18 val, jau sakiau yra daug ilgiau ir brangiau, juo labiau i Olandija koks keltas tiesiai is Airijos kelia i Olandija?
su kuo ir kaip tu keliesi i Prancuzija ar Olandija is Airijos, jei tau uztrunka greiciau ir pigiau iki paros tik trunka?
Vien vairavimo yra apie 2000 km tai, jei vaziuoji sustojant tik benzino ir i wc, tai para vien vairavimo, tai kur keltai dar?
ir mes vazinejam jau vos ne 20 m, tais laikais kai dar as buvau navigacija su zemepaliu, tai jau mintinai tie keliai zinomi. Lenkija tikrai dabar daug lengviau su autostradom.
Atsakyti

Nuo UK man tiesiog bloga. Praeitais metais ten firmos reikalais vaziavau netoli Bath... Ziuriu Stonehenge saliaa kelio, galvoju griztant sustosiu... pasidomejau, ten nesveikas lupikavimas nuo stovejimo vietos iki bilietu kurie leidzia tik is tolo paziuret i akmenis. Taip ten visur ANglijoje uz kiekviena shuda pinigus spaudzia.
Nvaziavai I Londona, paziurejai tuos key objektus ir Uk isbrauki. Dar pradzioje su MB vaziavom pro ta ju ezeru krasta... Ten sustot nera kur, o kur yra tai ten kazkokia zmoniu kamsalyne. Ispanija Portugalija Prancuzija Italija tai nepalyginsi svetingumu ir galimybe kazka pamatyti

Taip. Stonehenge nevertas demesio. Uztenka pliusiuka uzsideti pravaziuojant. Bet Dorsetas, Devonas, Skotija, abu Velsai turi kvapa gniauzianciu vietu. 

Del svetingumo, tai kaip cia pasakius. Svetingiau nei UK tikrai nerandu. Pas italus gali ir kupron gauti 😂😂

Atsakyti
Idomucia, tau nuo savęs paties nebloga?
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif

Parneša vyras žmonai gėlių.
- Tai ką? - žmona įsitempia. - Man dabar kojas išskėsti?
- O tai ką? - sako vyras. - Mes vazos neturim?



Lutuke, klausei del "ne su tūkstanciais". sexas - energija, taip. atsiduoti nereikia bet kam. bet iš kitos puses, jei teigi, kad kuo mažiau sex partneriu - tuo esi "dvasingesnis", geresnis, tai irgi netiesa. žmogus gali būti ir "nepadarytas", o susiraukęs, susitraukęs, žiežula kaip kempine, kaip pilna katalikiškuju vienuoliu, tulžimi trykštanciu. biggrin.gif (va, ką daro užslopintas seksualumas)
skaisti vienuole turbūt net Idomucios nežavetu.

Man sex life išvis nerūpejo, kad ir tekejau 20ties. iki 27m galejau spardyt fulę, žaisti. bernai kad ir rūpejo, rūpejo ne sexas su jais, o platoniški santykiai, tieisog bendravimas, veikla. oi, esu prisidirbus su savo tuo "brolio sesers" ryšiu. bet bernu man visad reikejo. ju vyriškos energijos. ne tik kad turejau du brolius. turejom dideli kiemą, su bernais būdavo lb faina, didesniais, mažesniais. tiesiog - visad apsupty.
tam tikru laikotarpiu, žinoma, imdavo viskas komplikuotis.
netgi isimylejus, (dideli isimylejimai, nuo 13m prasidedjo; iki tol 11m isikiliopinau kunigą, savo pirmą meilę) man vis tiek centre būdavo "dvasines kancios, geri darbai, žygiai", o ne sexas. seksualiai nebuvau prabudus išvis. smile.gif aciu D.


p.s. dar iš "Akvariumo" šou laiku. kai dalyve sakydavo, kad imtu vibratoriu i negyvenama salą, nuoširdžiai, nesuprasdavau. tipo cia toks life-saving dalykas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2020 - 11:08
Seksas tai priemone kazka isigyti, kad ir tos vyriskos energijos. Tik va kaina skiriasi nuo metu ir kiek seimininku turejusi.

Tie krastutiniai pavyzdziai... kazkokios susiraukusios vienuoles ... neitikina.

Tyra mergina - pilna dvasines energijos... Nuo tu pavarytu skiriasi nerealiai... cia apie kazkokios pleves samprotauja. Tai kad uztenka pusvalandi pabendraut ir aisku...

Jus pabeendraukit su mergaite ir su kokia sena tarka...
Sena tarka bus jau atbukus, jai dziaugtis reikes vos ne is pareigos ar tas dziaugsmas bus praplekes...
Papildyta:
Dar... sakysim moteris gyvena su savo vieninteliu 15-20 metu... ji islieka jaunatviska, naturali. O jei po to jau reikia su kitu, skirybos, tai ji pradeda kazka pas save ten konstruoti, visokias saviapgavystes ir galima stebet realiu laiku kai griuva tas jaunatviskumas ir susiformuoja kazkoks dirbtinis atbukes mentalitetas...
Po kurio laiko jau lieka tik dogmu ir paaiskinimu pilna persona

Maciau ta procesa ant exes... O ant kitu maciau tik galutini rezultata
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 21 sausio 2020 - 11:02
O kas vyriški traukia mergaiteje? Tikriems vyrams juk irgi neidomu. Na, tas naivumas, nepatirtis. širdies neužkietejimas.
bet toliau? apie ką vystyti pokalbius? jei žmogus domisi, smalsus, nebent...bet visa kita, visi ta "nepatirtis" pas mergaitę - argi gali traukti?
pvz, manęs netrauktu vyras, be vaiku. negaleciau. jei neturi panašios patirties, linksetu iš mandagumo, tai.... netinka man.

jauna mergina, (priklausomai, žinoma, nuo patirties), jei nieko nepraradusi, (kancios randina), jei dar "lengvai" augusi, kuom kum ji gali sudominti vyrą? tik kad šiaip "nera žiežula"?
taigi, vienus vyrus "merginos" domina, kitus - ne. tikras vyras ieškos moters. tiksliau, brandaus žmogaus. (jei pats toks yra.)
aišku,dar priklauso, koki ryši vyras nori išvystyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 sausio 2020 - 11:08
QUOTE(given444 @ 2020 01 21, 10:49)
Lutuke, klausie klausimą del "ne su tūkstanciais". sexas energija, taip. atsiduoti nereikia bet kam. bet iš kitos puses, jei teigi, kad kuo mažiau sex partneriu - tuo esi "dvasingesnis", geresnis, tai irgi netiesa. žmogus gali būti ir "nepadarytas", o susiraukęs, suisitraukęs, žiežula kaip kempine, kaip pilna katalikiškuju vienuoliu, tulžimi trykštanciu.  biggrin.gif (va, ką daro užslopintas seksualumas)
skaisti vienuole turbūt net Idomucios nežavetu.

Labas rytas smile.gif
tai visgi kas padaro, kad zmogus taptu issidalines nuo sekso? pvz 17 jau per daug ar dar ne? ar energija, kuri atiduodama sekso metu kazkokia ribota mumyse, kad isleisi ir nebeliks, del to negalima su daug ar kas darosi?
ar sekso neturejimas butinai padaro zmogu trykstanti tulzim?
ar sekso buvimas ar nebuvimas is vis itakoja zmogaus geruma, jo kokybe?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 21, 11:01)
Dar... sakysim moteris gyvena su savo vieninteliu 15-20 metu... ji islieka jaunatviska, naturali. O jei po to jau reikia su kitu, skirybos, tai ji pradeda kazka pas save ten konstruoti, visokias saviapgavystes ir galima stebet realiu laiku kai griuva tas jaunatviskumas ir susiformuoja kazkoks  dirbtinis atbukes mentalitetas...
Po kurio laiko jau lieka tik dogmu ir paaiskinimu pilna persona

Maciau ta procesa ant exes... O ant kitu maciau tik galutini rezultata

tikrai taip, isdavystes, skyrybos labai paveikia zmogaus vidu, gi kazko tikejaisi, kuriai planus, ir se tau viskas griuvo, tikriausiai reikai daug laiko save vel susirinkti is dalelliu. bet kaip kam pasiseka, vienos buna ir nebeatsitiesia, o kitos sugeba islipti is to visko.
Kinas Malifisent gerai tai atspindi siaip i ka gali pavirsti isduoda moteris.

Siaip aplamai gyvenimas, manau, ne ka ir ismkstam apart to viso brudo, ka pamatom augdami ir bresdami, del to ta skaistybe ir yra tas sirdies tyrumas, kuris dar nepazino blogio, isdavysciu, melo, smurto ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 21, 11:06)
O kas vyriški traukia mergaiteje? Tikriems vyrams juk irgi neidomu. Na, tas naivumas, nepatirtis. širdies neužkietejimas.
bet toliau? apie ką vystyti pokalbius? jei žmogus domisi, smalsus, nebent...bet visa kita, visi ta "nepatirtis" pas mergaitę - argi gali traukti?
pvz, manęs netrauktu vyras, be vaiku. negaleciau. jei neturi panašios patirties, linksetu iš mandagumo, tai.... netinka man.

jauna mergina, (priklausomai, žinoma, nuo patirties), jei nieko nepraradusi, (kancios randina), jei dar "lengvai" augusi, kuom kum ji gali sudominti vyrą? tik kad šiaip "nera žiežula"?
taigi, vienus vyrus "merginos" domina, kitus - ne. tikras vyras ieškos moters. tiksliau, brandaus žmogaus.  (jei pats toks yra.)
aišku,dar priklauso, koki ryši vyras nori išvystyti.


Kazkoks keistas mitas, kad jei nenusishliuchinus, tai su tokia nera apie ka kalbet. Kiek mergaite domisi pasauliu sugeba mastyti, tai juk nepriklauso su seksualines patirties - tai kitas dalykas.

Esminis skirtumas yra SUGEBEJIME KURTI KAZKA TOKIO. Sakysim santykius dziaugsma sviesa aplink. Ta mergaites sugeba. Man su atitinkamomis problemomis - tas buvo labai svarbu.

O ka tos patyrusios moterys sugeba? pasluoti kambarius pakepti blynu skaniu, duoti... (na matau ne visos sugeba)
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 01 21, 11:06)
O kas vyriški traukia mergaiteje? Tikriems vyrams juk irgi neidomu. Na, tas naivumas, nepatirtis. širdies neužkietejimas.
bet toliau? apie ką vystyti pokalbius? jei žmogus domisi, smalsus, nebent...bet visa kita, visi ta "nepatirtis" pas mergaitę - argi gali traukti?
pvz, manęs netrauktu vyras, be vaiku. negaleciau. jei neturi panašios patirties, linksetu iš mandagumo, tai.... netinka man.

jauna mergina, (priklausomai, žinoma, nuo patirties), jei nieko nepraradusi, (kancios randina), jei dar "lengvai" augusi, kuom kum ji gali sudominti vyrą? tik kad šiaip "nera žiežula"?
taigi, vienus vyrus "merginos" domina, kitus - ne. tikras vyras ieškos moters. tiksliau, brandaus žmogaus.  (jei pats toks yra.)
aišku,dar priklauso, koki ryši vyras nori išvystyti.

As ne vyras, bet gal traukia moteryje vyra mokejimas myleti, nepriklausomai nuo amziaus ar kuno sandaros, jei moteris mokes myleti vyra, jam kitu nebereiks.

Zinoma mes renkames partnerius pagal save, manau butu nusikalitmas senam nupirdusiam diedui pasirinkti skaiscia 20mete arba atvirksciai.

O del galejimo pasiseneketi, tikrai nemanau, kad cia nuo amziaus priklauso, kas moka moka ir 20 ir 50 , kas nemoka tai nei 60 sulaukus nepasnekesi nieko doro...bet tikrai vyrai manau mazu maziausiai isimyli moteris del turiningu pokalbiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 21, 11:13)

tikrai taip, isdavystes, skyrybos labai paveikia zmogaus  vidu, gi kazko tikejaisi, kuriai planus, ir se tau viskas griuvo, tikriausiai reikai daug laiko save vel susirinkti is dalelliu. bet kaip kam pasiseka, vienos buna ir nebeatsitiesia, o kitos sugeba islipti is to visko.
Kinas Malifisent gerai tai atspindi siaip i ka gali pavirsti isduoda moteris.

Siaip aplamai gyvenimas,  manau, ne ka ir ismkstam apart to viso brudo, ka pamatom augdami ir bresdami, del to ta skaistybe ir yra tas sirdies tyrumas, kuris dar nepazino blogio, isdavysciu, melo, smurto ir t.t.


Butent, ta savoje ir saugau, ta tikejima manimi, tikejima istikimybe atsidavimu. Tas islaiko ta sviesos energija.
O jei ta sugriovus, tai zmogus gal ir gyvens bet tai bus egzistavimas
Atsakyti