Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 19:29)
Nieko tu neiskaiciavai, burtinyke sizofrenike.
Kai uzsiminiau kad varom atostogu, begai turbut i kelionou agenturu puslapius ir davo zvaira akim skenavai goa keliones trukme.
Nevykele biggrin.gif

tai tu taip darytum, kad manai, jog aš taip darau? biggrin.gif nu ir nevykėlė tu, ant tiek savo gyvenimo neturėt, kad tikrinti kažkieno atostogas kažkur po įvairius puslapius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 27, 19:35)
tai tu taip darytum, kad manai, jog aš taip darau? biggrin.gif nu ir nevykėlė tu, ant tiek savo gyvenimo neturėt, kad tikrinti kažkieno atostogas kažkur po įvairius puslapius biggrin.gif  4u.gif

Ne. Tiesiog tu seki visus narius, kurie tavo nukarusi papa numyne - skaiciavai nares zinutes prezidento temoje, skenuoji savi zvaira akim kas ka Miegamaj raso, skaiciuosi kada kas gris is atostogu..

Nu vargse, sena merga esi. Nevykele biggrin.gif .
Abi su burba apgleivejusiais ir apsamanyjusiais kristolo rutuliais biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 18:08)
As garantuoju, kad tu nescia nesimylejai su vyru.
Papildyta:

Va ir atsakei pati sau - tavo vyras pasitenkina kitur arba pats su savim, kai buna namie. Reiskia jis nemori jau su tavim miegoti vienoj lovoj, todel ir nesirupina.

tai as gi is vis nesimyliu gi, 3 k per gyvenima, ar ka tiek mazai? biggrin.gif

kaip tau miegas risasi su seksu, jus miegodami mylites? bigsmile.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 27, 18:01)
As manau seksas labai svarbus emociniam rysiui palaikyti.

Aisku, kad svarbu, net labai svarbu, ar kas nors sake priesingai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 27, 19:54)
tai as gi is vis nesimyliu gi, 3 k per gyvenima, ar ka tiek mazai? biggrin.gif

kaip tau miegas risasi su seksu, jus miegodami mylites? bigsmile.gif  blink.gif

Tai ir aisku kad nescia budama visai nesimylejai.

Na buna kad pasiciupyjus miegamt noras uzeina.
Bet kur tu suprasi, uzsispaudele.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 27, 18:16)
taigi mano draugas veganas Veryga pasakė 4u.gif
jūs jau man atleiskite, ponia habilituota med. daktare 000189.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 19:57)
Tai ir aisku kad nescia budama visai nesimylejai.

Na buna kad pasiciupyjus miegamt  noras uzeina.
Bet kur tu suprasi, uzsispaudele.

tai va sudek pirma ir paskutini sakini ir suprasi, kad mes is vis nesimylim, tai kur man is vis ka nors suprasti? bigsmile.gif
O miegas man sventas dalykas, man is vis jo metu nieko apart miego nesinori, jei nori su manim susipykti tai reikia mane prizadinti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 18:14)
Medicinoj suvokiu tikrai daugiau nei tu ar given.

ka baigusi? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 27, 18:03)
Oj, Burbanti, nzn. Kai su MB busim 20 m pragyvene, tu tokia sena busi, kazi ar i klaviatura pataikysi.  4u.gif

nu jau nujau manai 70 m mociutes internetu neisnaudoja bigsmile.gif , naudosimes ir dar kaip, rasysim cia ir toliau, o tau tai sekso nereikia, o tau tai reikia dar vis, pasileidele tu lotuliukas.gif
Matai tavo nuomones siek tiek naivokos atrodo zmonem, kurie senai santykiuose, bet viskam savas laikas, viska suzinosi savo laiku,patyrusi, bet kuo maziau roziniu svajoniu tuo maziau ir skaudziu kritimu ant siknos biggrin.gif

As net pamenu per nestumo kursus, kai sake, kad su vaikais patogiau miegoti kartu, jei zindai, sakiau nesamone, tikrai nemiegosiu, kol pati to nepatyriau biggrin.gif
ar kai mylimuke aiskina, kad libido nesikeicia pe rgyvenima, kai dar nei 35 dorai neperkope. Geriau maziau tokiu grieztu teiginiu , duok dieve bus jum pagal jusu istitikinima, bet gali buti ir visai kitaip... ir daznai labai buna kitaip...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 19:40)
Ne. Tiesiog tu seki visus narius, kurie tavo nukarusi papa numyne - skaiciavai nares zinutes prezidento temoje, skenuoji savi zvaira akim kas ka Miegamaj raso, skaiciuosi kada kas gris is atostogu..

Nu vargse, sena merga esi. Nevykele biggrin.gif .
Abi su burba apgleivejusiais ir apsamanyjusiais kristolo rutuliais biggrin.gif .

odiev, tu dar nesuvokei, kad tos žinutės iš kalbos išėjo ir "suskaičiuoti" jas minutėlė? gi automatiškai rodo, kvaiša tu kvaiša biggrin.gif
garantuoju, kad jau naktimis skaitai Miegamąjį ir švietiesi biggrin.gif įdomu ką čia dar darytų normali narė nakties laiku 02.07? čia tavo žinutės laikas biggrin.gif tai bent išsisuk dabar iš nepatogios padėties patvirtindama, kad Miegamą mintinai kali, ieškaip kaip bybuką matuot, stovintį ar ne biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 19:57)
Tai ir aisku kad nescia budama visai nesimylejai.

Na buna kad pasiciupyjus miegamt  noras uzeina.
Bet kur tu suprasi, uzsispaudele.

lunatikė blink.gif biggrin.gif jinai čiupinasi MIEGANT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 27, 20:39)

lunatikė blink.gif  biggrin.gif jinai čiupinasi MIEGANT biggrin.gif


Ciupinetis normalu miegant.
Vaikscioti stogais gal yra visai kas kita?
Atsakyti

Taip taip, jau pasakoai, kai zmona beveik nei neatsimindavo tokio pasiciupinejimo, tai del to ir nesuvokiat gal kai kurie, kad kiti zmones mylisi, KAI NEMIEGA biggrin.gif ryte diena vakare, tam tikrai nebutina uzmigti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 27, 20:53)
Ciupinetis normalu miegant.
Vaikscioti stogais gal yra visai kas kita?

miegant miegama šiaip jau biggrin.gif jinai gi ne apie prabudimą rašė. Jei kvailai rašo - pati kalta
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 27, 20:39)
odiev, tu dar nesuvokei, kad tos žinutės iš kalbos išėjo ir "suskaičiuoti" jas minutėlė? gi automatiškai rodo, kvaiša tu kvaiša biggrin.gif
garantuoju, kad jau naktimis skaitai Miegamąjį ir švietiesi biggrin.gif įdomu ką čia dar darytų normali narė nakties laiku 02.07? čia tavo žinutės laikas biggrin.gif tai bent išsisuk dabar iš nepatogios padėties patvirtindama, kad Miegamą mintinai kali, ieškaip kaip bybuką matuot, stovintį ar ne biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:

lunatikė blink.gif  biggrin.gif jinai čiupinasi MIEGANT biggrin.gif

Aha. Visas nares ciokini, kurios tavo nutysusi papa pamyne. biggrin.gif
Nevykele esi sena merga, kuri net Miegamajam iesko savo sugyventinio zinuciu. Net debila Tomuka itarei, jam az rasei biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 01 27, 21:37)
miegant miegama šiaip jau biggrin.gif jinai gi ne apie prabudimą rašė. Jei kvailai rašo - pati kalta

Tu gi su jorksyro terjeru miegi biggrin.gif .
Kur tau suprast dvieju partneriu jautruma nakti?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 01 27, 20:03)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72594904" data-time="1580142692"> Nepergyvenk, visi mes mirsim vartotojo įkelta nuotrauka Bet duodu savo du pirštus apmyžti - sita santuoka nebus tavo vienintele. Krištolinis parodė. Matysim kiek tame teisybės.</blockquote> Tavo kristolinis rutulys neseniai rode, kad MB musulmonas. Mane tada labiausiai nustebino nesugebejimas elementariu faktu sudeti i viena kruva ir isvada padaryti. Tad apie tavo gebejima nuspeti ateiti esu dar prastesnes nuomones.  smile.gif

Kad ne lietuvis, o kitatautis. Bet kad ne italas ar prancuzas - tai tikrai. O kas daugiausia zenyjasi su lietuvemis del paso? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 19:59)

Burba prisipisineja prie visu biggrin.gif  pirmoji mylimuke, paskui as, paskui Moonte, Montekrist, dabar is Sviesos biggrin.gif .

Keliauninke tu musu....fantaziju šalimis keliaujanti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 20:40)
Ne. Tiesiog tu seki visus narius, kurie tavo nukarusi papa numyne - skaiciavai nares zinutes prezidento temoje, skenuoji savi zvaira akim kas ka Miegamaj raso, skaiciuosi kada kas gris is atostogu..

Nu vargse, sena merga esi. Nevykele biggrin.gif .
Abi su burba apgleivejusiais ir apsamanyjusiais kristolo rutuliais biggrin.gif .

Kelioniu 11 dienu su viesbuciais paprasciausiai nebuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 27, 21:51)
Aha. Visas nares ciokini, kurios tavo nutysusi papa pamyne. biggrin.gif
Nevykele esi sena merga, kuri net Miegamajam iesko savo sugyventinio zinuciu. Net debila Tomuka itarei, jam az rasei biggrin.gif
Papildyta:

Tu gi su jorksyro terjeru miegi biggrin.gif .
Kur tau suprast dvieju partneriu jautruma  nakti?

terjere tu terjere, ar labai pamaišyta esi? biggrin.gif aš tai su jokiu terjeru nemiegu, būk rami biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti