Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(cambala @ 2020 01 28, 00:25)
Tu nervuojies is savo pezalynes biggrin.gif .


Kol neparodysi Indijos stampo pase, tol tavo pasakos apie keliones kels tik juoką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 01 27, 22:51)
Siaip miego yra kelios stadijos ir jas galima ismokti kazkiekk kontroliuoti.
Sakysim budavo dirbadavu miegant. Priminedavau uzsakymus. Viskas tvarkoje, bet ryte NIEKO NEATSIMENI. Tik jei uzrasei telefono numerius (tada nerode dar). Tai kai atsikeli ziuri telf numeriu uzrasyta....

Myletis irgi ipratau miegant viskas gerai, bet nieko ryte neatsimeni, o exe irgi neatsimindavo. Jus nieko nezinot apie tokias zmogaus galimybes.

O jau ciupinettis ir  keisti svelnumo zenklais tai jokiu problemu...

Cia gi ir yra lunatikavimas, cia ne galimybes, o sutrikimas biggrin.gif Viska atsimenu, ka darau ,kad ir nakti,kaip galima neatsiminti, atsibudni, kad kazka daryti, o jei atsibudusi, tai kaip neatsiminsi?

O kam? Tai taip tau slykstu, kad darai pusiau komos busenos autopilotu? Nejau nesinori pasimegauti vienas kito kunais, artuma? cia kaip prisigerus iki samones netekimo, ir tai pateiki kaip norma? blink.gif
Atsakyti

Vėlyvas tupėjimas eteryje kenkia veido odai.O gal jūs tokio amžiaus,kai jau niekas nebekenkia?

burbanti, Cambala, nu nors po kelias foto įmeskite akims paganyti, saulės pažiūrėti.O tai baigiu užsidepresinti nuo cepelininė pilkumos.

Atsakyti
Spalvų reikia... bet man tokia žiema tinka biggrin.gif
Vakar viena paplaukiojau sau, relaxavau, žiemos tinginys biggrin.gif
Atsakyti
Kad ekranas gali kenkti akim, tai sita girdejau, bet kad veido odai...

Atradau nauja seruma ir krema veidui, net labiau uz Dieder patiko. Korejieciu PTx. Pikule su Lavrinovic Tatjana reklamavo, galvojau ispustas burbulas, bet tikrai lb geras. Tai kad senti nebijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 01 28, 08:03)
Kad ekranas gali kenkti akim, tai sita girdejau, bet kad veido odai...

Atradau nauja seruma ir krema veidui, net labiau uz Dieder patiko. Korejieciu PTx. Pikule su Lavrinovic Tatjana reklamavo, galvojau ispustas burbulas, bet tikrai lb geras. Tai kad senti nebijau biggrin.gif

Ania, reiks paskaitinėt.
Aš iš Japonijos buvau veido kaukių prisivežus, l gerų. Dabar jei ten skrisčiau, imčiau diiidelį lagaminą vien joms biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkot kaukiu -respiratoriu?

Ka tik skaiciau straipsni lietuvio is Sanchajaus, raso respiratorius tik pas spekuliantus galima isigyt, kaina nuo 50 eur. Nera antibakterinio muilo, kitu elementariu prekiu pardese...
Tokioj Kinijoj, kuri visiems viska gamina.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 01 27, 14:37)
rolleyes.gif aš ryt einu, pečių ir galvos masažo wub.gif

aš kitą savaitę itariu eisiu. dievinu masažus. can't live without them.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 27, 14:40)

Matai tau kiausiniai ir zuvis svarbiau, o man nafta, planetos kraujas. mirksiukas.gif Kiausiniuose as is vis nematau bedos, jei vistos laikomos normaliai lauke,

man pirmenybe ten, kur būtybė priversta patirti kančią (del mūsu rajumo ir godumo.)
del laisvai laikomu vištu gali teisintis iki komos.
kiek ju tokiu? jei airijoj pas ūkininką perki, - na, ok.
bet vis tiek išnaudoji kitą rūsi savo labui ir savo blogojo cholesterolio labui.
man pirmenybe yra: kito skausmas. paskui - aplinkosauga.
juk instinktyviai(veiksmu seka) pirma šuni priglaustum, veršiuko neužmuštum, o tik paskui mašinos atsisakytum.
veiksmu eiliškumas.
idealiausia tai viską vienu metu, bet ten kur SKAUDA KITAM, pirmiausiai.
nebūk atbukus kito skausmui vien todel, kad kitas - "ne žmogus". mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 27, 14:40)

Ziurek, jei trumpai tu akcentuoji gyvunus, as planeta. Man geriau kiausinis is kaimynu, nei avokadas is juru mariu, nors valgau ir juos  biggrin.gif

ne, as akcntuoju viską. bet sąžiningiausia pradeti nuo mažo, nuo lekštes. o pripažink, tai sunku, nes mus laiko pririšę iprociai ir rajumas. net Mylimuke sąžiningesne - pripažino, jai SKANU. ax.gif
tai ir tau juk skanu. ax.gif man planeta - rūpi. tie patys gvūnai planetoje gyvena. bet sunku keisti, keiciu bent tą kuo glaiu. dar vis susilaikau nepirkus mašinos. neperku skurliu kas sezoną. o lekšte, tavo ir mano lekšte - ir jos turiys - yra ARTIMIAUSI DALYKAI.
Atsakyti
Aš su masažais prasidedu, kai susiimu, tada užsisakau kursą. Dabar va dovanų čekį sunaudoti reiks.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 01 27, 14:48)
Nu cia jau prasvitus, tapus Buda, mums kol kas tas negresia  biggrin.gif



nesąmone. pilna mano draugiu aseksualios. ir aš visą paauglystę taip mylejau, aseksualiai, kad ir eidama emociškai iš proto.
ir iki 27m o ir kažkiek veliau man sekso galejo ir nebūti. o meile sruvo per kraštus. biggrin.gif





p.s. masažą gavau iš sesers, kai keitemes Kaledoms dovanu. skaiciau, jog sveikam, neturinciam problemu žmogui privalomos bent 10d i metus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 sausio 2020 - 08:29
Given, baik rasinet nesamones medicinos ar sveikatos tema. Jau senai irodyta, kad kiausiniai cholesterolio nekelia.

Tiesa, prieš keletą metų pasirodė mokslininkų iš Didžiosios Britanijos tyrimas. Ilgai stebėję didelę savanorių grupę, mokslininkai padarė išvadą, kad nors kiaušiniuose yra didelis cholesterolio kiekis, jis praktiškai neturi įtakos cholesterolio kiekiui kraujyje. Pasak jų, kiaušiniuose esantis cholesterolis kone visiškai nepasisavinamas, todėl sveikas žmogus drąsiai gali kasdien suvalgyti po vieną kiaušinį.


Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 01 28, 08:26)
dar vis susilaikau nepirkus mašinos.

Nu ir fanate
Tesla elektrine nusipirk, arba hibrida koki.
Atsakyti
nope. ne kasdien. max 2 kart i savaitę.
ir tai - užtenka del bedos. mes del kiaušu su broliu kaip tik aptarinejom tą temą. yra dar kitaip, ten tyrimai visaip apikombinuoti.
bet kraujagysliu ligomis serganciam nutukusiems žmogui siulyti kiaušus net ir 2 kart i savaitę - savižudybe.
vienam tyrime buvo tirti nesveiki aptukę žmones, kuriu cholesterolis ir taip blogas, ir suvalgius kiaušus nežymiai pakito arba beveik nepakito - tai išvada, kad kiaušai nekenkia. bigsmile.gif tipo, geras tyrimas?

perklausiu brolio darsyk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 28 sausio 2020 - 08:33