Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Mano cuciką vėtra irgi pakeltų biggrin.gif
Atsakyti
Siemet Eurovizijoje Lietuva tikrai pateks i finala. Man jie tokie nerealus, tikrai beprotiski trp, kaip raso straipsnyje, bet ziuriu ir ziuriu biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...ResP7p4w85s3RTY
Atsakyti

Siemet Eurovizijoje Lietuva tikrai pateks i finala. Man jie tokie nerealus, tikrai beprotiski trp, kaip raso straipsnyje, bet ziuriu ir ziuriu biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...ResP7p4w85s3RTY

Man jie irgi labai patinka. MB parodziau video, kita diena jis grizes namo eme sokti ju soki. Tikrai labai kabina tai ka jie daro scenoje. Daina irgi. :) 

As labai uz juos dziaugiuosi. Dainininkas, beje, labai grazus, tik is kalbu atrodo vidiniu problemu turintis. 

Atsakyti
Man irgi grustis nepatinka, todel eisiu gal 5dieni,vis maziau zmoniu biggrin.gif dar reikes paziureti, kokiu renginiu yra.

Mes savaitgali rytu Lietuva lankem, miskais, miestukais. Visagine buvom, kaip mane suzavejo sis miestas wub.gif kaip koks kurortas, aukstos pusys osia net maziausiuose kiemeliuose, visur tie medziai,taip graziai miestas gamtoj isikomponaves. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 17, 11:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72610323" data-time="1581926394"><div><p>Siemet Eurovizijoje Lietuva tikrai pateks i finala. Man jie tokie nerealus, tikrai beprotiski trp, kaip raso straipsnyje, bet ziuriu ir ziuriu vartotojo įkelta nuotrauka
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1143151/muzikos-zinovai-apie-the-roop-negali-atplesti-akiu-ant-didziosios-eurovizijos-scenos-tikrai-issiskirs?fbclid=IwAR2ykZx1Uxnsjp5Q-omTOmh3sFjpA2BkBkGYarpjTkVSResP7p4w85s3RTY'>https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1143...ResP7p4w85s3RTY</a></p></div></blockquote><p>Man jie irgi labai patinka. MB parodziau video, kita diena jis grizes namo eme sokti ju soki. Tikrai labai kabina tai ka jie daro scenoje. Daina irgi. smile.gif </p><p></p><p>As labai uz juos dziaugiuosi. Dainininkas, beje, labai grazus, tik is kalbu atrodo vidiniu problemu turintis. </p>

Kokiu?
As isvis nieko neziurejau, tik vakar 3 dainas paklausiau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 17, 10:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="cambala" data-cid="72610323" data-time="1581926394"><div><p>Siemet Eurovizijoje Lietuva tikrai pateks i finala. Man jie tokie nerealus, tikrai beprotiski trp, kaip raso straipsnyje, bet ziuriu ir ziuriu vartotojo įkelta nuotrauka
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1143151/muzikos-zinovai-apie-the-roop-negali-atplesti-akiu-ant-didziosios-eurovizijos-scenos-tikrai-issiskirs?fbclid=IwAR2ykZx1Uxnsjp5Q-omTOmh3sFjpA2BkBkGYarpjTkVSResP7p4w85s3RTY'>https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1143...ResP7p4w85s3RTY</a></p></div></blockquote><p>Man jie irgi labai patinka. MB parodziau video, kita diena jis grizes namo eme sokti ju soki. Tikrai labai kabina tai ka jie daro scenoje. Daina irgi. smile.gif </p><p></p><p>As labai uz juos dziaugiuosi. Dainininkas, beje, labai grazus, tik is kalbu atrodo vidiniu problemu turintis. </p>

depresija sirgo, pernai buvo skelbta
Papildyta:
man taip ta Ieva užpernai nepatiko, tokia juokinga su tom savo raudom atseit iki gyvenimo galo meilė biggrin.gif ir šiaip jau geriau Britney Spears, bent šoka ir smagu žiūrėt, jei jau toks balsas, bet kaip į gerą viskas išėjo, nes pernai Roopo daina prastesnė buvo. Šiemet daugiau vistiek pasieks nei pernai būtų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 17 vasario 2020 - 10:15
QUOTE(Moonte @ 2020 02 17, 08:54)

Zinot, kas man labiausia patinka, kad ismokome svesti. Pripazinkime, kai zlugo sovietu rezimas, dingo "valdzios nuleisti paradai",


Na veliavos priverstiniai kelimai liko, o va paradu neissaugojo...

Negerai... Eitu visi Gedimino prospektu pro tribuna, rektu Lietuva. Lietuva, o tribunoje Lanzbergis viena ranka laimintu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 17, 10:33)
Na veliavos priverstiniai kelimai liko, o va paradu neissaugojo...

Negerai... Eitu visi Gedimino prospektu pro tribuna, rektu Lietuva. Lietuva, o tribunoje Lanzbergis viena ranka laimintu

Eik klizmą pasidaryk, daugiau naudos bus 4u.gif
Atsakyti

Mes savaitgali rytu Lietuva lankem, miskais, miestukais. Visagine buvom, kaip mane suzavejo sis miestas wub.gifkaip koks kurortas, aukstos pusys osia net maziausiuose kiemeliuose, visur tie medziai,taip graziai miestas gamtoj isikomponaves. ax.gif Papildyta: Kokiu? As isvis nieko neziurejau, tik vakar 3 dainas paklausiau. rolleyes.gif

Lietuvos miestuose yra labai daug gamtos. Tikrai ne visi tokia prabanga turi. As vienoj vietoj gyvenau, drauge atvaziavo, po keliu dienu sako: „Cia kazko truksta. Aaaaj, medziu”. 

 

Jie jau dalyvavo Eurovizijoje su daina kuria dainininkas sukure persirges depresija. Si daina irgi skirta drasinti zmones keistis, daryti kazka naujo. Kaip supratau jam jau kazkas is aplinkos sake, kad jis per senas. Ir to ikveptas parase daina.  Man toks ispudis jis kurdamas dainas sprendzia savo vidines problemas. As nemanau, kad tai blogai. Siaip pastebejimas toks. :) Tas dainininkas man yra labai labai grazus vyras. Negaliu atsiziureti i veida. :) 

 

Buvusi ESC dalyve Ieva atrodo umm visiskai nestabili. Sestadieni vede laida, tai nuolatos zvengcioja, zvygcioja. Ta irgi depresija prasirgus (kas nera gedinga siaip), bet dabar toks jausmas ikritusi i toksiska pozityvuma, kai dirbtinai issisiepus reikia-nereikia. As gal labai priekabi, bet man tas ziauriai aki rezia. Nerado zmogus balanso. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 17 vasario 2020 - 10:48
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 17, 10:46)
<p>Jie jau dalyvavo Eurovizijoje su daina kuria dainininkas sukure persirges depresija. Si daina irgi skirta drasinti zmones keistis, daryti kazka naujo. Kaip supratau jam jau kazkas is aplinkos sake, kad jis per senas. Ir to ikveptas parase daina.  Man toks ispudis jis kurdamas dainas sprendzia savo vidines problemas. As nemanau, kad tai blogai. Siaip pastebejimas toks. smile.gif Tas dainininkas man yra labai labai grazus vyras. Negaliu atsiziureti i veida. smile.gif </p>
<p> </p>
<p>Buvusi ESC dalyve Ieva atrodo umm visiskai nestabili. Sestadieni vede laida, tai nuolatos zvengcioja, zvygcioja. Ta irgi depresija prasirgus (kas nera gedinga siaip), bet dabar toks jausmas ikritusi i toksiska pozityvuma, kai dirbtinai issisiepus reikia-nereikia. As gal labai priekabi, bet man tas ziauriai aki rezia. Nerado zmogus balanso. </p>

žmonės sako, kad vyras jai neigiamą įtaką darė. Su juo ji patapo kitokia. Nu tu pagalvok, po 2 val. giedoti mantras kas dieną kažkokiam tolimam Indijos Dievui. Nu siaubas. Ok, gal kažkuo ir padėjo, pastiprino, sakykime pateko į Euroviziją, ten sekėsi, nu bet keik galima? Žmogui gyventi žmogiškai reikia Žemėje, suspės dar pas Dievus smile.gif
Atsakyti
🤣giedoti mantras Indijos dievui - tai jau isprotejo, o skraidyti Visatoj su elfais - jau cia normalu biggrin.gif .


Ievai pas gydytoja kreiptis reikejo, depresija gydoma terapijom, vaistais. Bet jei zmogus isivaizduoja esas kitoks, aukstesnis, turintis galiu - tai ant Ievos dabar pavyzdys aiskus.

Marius pirmasis metė rūkyti, atsisakė svaigalų, mėsos. Nors mačiau, kad jis akyse keičiasi, darosi kitoks gerąja prasme, atranda ramybę, man tokie kardinalūs pasikeitimai atrodė baugokai. Tačiau kai buvau Barselonoje, mane ištiko panikos priepuolis. Gulėjau lovoje, buvo baisu, maniau, kad mirsiu, todėl kreipiausi į Dievą: „Jei pagysiu, pažadu tau, kad kažką keisiu savo gyvenime. Pradžioje mesiu rūkyti.“ Ir nuo tos pirminės maldos prasidėjo mano gyvenimo pokyčiai. Pradėjau sekti seminarus apie gyvenimą, laimę, sveiką gyvenseną, atsisakiau alkoholio, tapau vegetare, susitvarkiau dienos režimą, pradėjau kartoti mantrą, ir depresija pasitraukė“, – prisimena nelengvą kovą su klastinga liga laimėjusi I. Zasimauskaitė.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 17, 10:02)
Man jie irgi labai patinka. MB parodziau video, kita diena jis grizes namo eme sokti ju soki. Tikrai labai kabina tai ka jie daro scenoje. Daina irgi. smile.gif </p><p></p><p>As labai uz juos dziaugiuosi. Dainininkas, beje, labai grazus, tik is kalbu atrodo vidiniu problemu turintis. </p>

Skaiciau lietuves, gyvenancios uzsienyje komentara - raso, kad kaimynai( ne lietuviai) vakar 2 valandas suko ir suko ta daina biggrin.gif .
Atsakyti

🤣giedoti mantras Indijos dievui - tai jau isprotejo, o skraidyti Visatoj su elfais - jau cia normalu biggrin.gif.


Ievai pas gydytoja kreiptis reikejo, depresija gydoma terapijom, vaistais. Bet jei zmogus isivaizduoja esas kitoks, aukstesnis, turintis galiu - tai ant Ievos dabar pavyzdys aiskus.

Marius pirmasis metė rūkyti, atsisakė svaigalų, mėsos. Nors mačiau, kad jis akyse keičiasi, darosi kitoks gerąja prasme, atranda ramybę, man tokie kardinalūs pasikeitimai atrodė baugokai. Tačiau kai buvau Barselonoje, mane ištiko panikos priepuolis. Gulėjau lovoje, buvo baisu, maniau, kad mirsiu, todėl kreipiausi į Dievą: „Jei pagysiu, pažadu tau, kad kažką keisiu savo gyvenime. Pradžioje mesiu rūkyti.“ Ir nuo tos pirminės maldos prasidėjo mano gyvenimo pokyčiai. Pradėjau sekti seminarus apie gyvenimą, laimę, sveiką gyvenseną, atsisakiau alkoholio, tapau vegetare, susitvarkiau dienos režimą, pradėjau kartoti mantrą, ir depresija pasitraukė“, – prisimena nelengvą kovą su klastinga liga laimėjusi I. Zasimauskaitė.

Man atrodo jai buvo negerai, ieskojo kas padetu, rado metoda, neveikianti ilgam

laikotarpyje ir neatnesanti stabilumo asmenybei.

Ji dar labai jauna, bet susitvarkys su laiku, jei tik nores. Dar aisku svarbu negauti is aplinkos zenklu, kad tos perdetos teigiamos emocijos labai smagu ir gerai. Jau ji kai ESC dalyvavo ir visi jai draugai, visus apsikabindavo, man labai keistai atrode. Nenaturalu, perdeta. 

Zmogus nera nei visada teigiamas, nei amzinai laimingas kaip suo ka tik seimininkui grizis, o jei tokiu atrodo, tai klausimas kur  jo naturalios emocijos ir kokia forma jos issaus. 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 17, 09:01)
Menesio topas. Tu gi nuolatos visus kaltini, kad taves nesuprato. Gal tiesiog aiskiau rasyt reikia.

matai ci atik rasytinis tekstas, tai zinoma galima suprasti neteisingai, nieko keisto, nematom zmogaus veido, emociju, kuno kalbos ir t.t.
Bet as ir paaiskinu, jie jus nesuprantat, per 10 k biggrin.gif , o dabar zmogaus sakini supratau, kaip parasyta, o paskui, gaaunasi ai as ne ta turejau omenyje, ka parasiau ir enturiu noro aiskinti mirksiukas.gif
kaip tu pvz ta jos sakini supratai?
Visgi mes skiriames nuo vyru tik lytiniais organais ar kakzuom daugiau, kaip manai?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 17, 09:26)
Tu balso neturi, is kur tau suprast.
Monique net su muzikiniu issilavinimu vos prilygsta Marijai, ir balsas ne toks stiprus, nors ir nera blogas. O pasirodymas prastas, nevykes bandymas robote vaidint.
https://youtu.be/7AkgIjD1cDQ
Papildyta:
Mokejimas su kuo maziau raidziu pasakyti kuo daugiau yra sugebejimas, kuris ne kiekvienam duotas. smile.gif
Man lutuke primena ex anyta, sneka pusvalandi neuzsiciaupdama, o ka pasako, tai galima sudet i tris sakinius biggrin.gif

Tu panasu klausos neturi ir pajautimo, kas publikai patinka, as nesakau,kad nors viena is ju man patiko ar ju daina ar sou, sakau Monique geresnis, grazesnis balsas ir tiek, bet jos pasirodymas nieko neiskirtinis, O nuo pat pradzios sakiau, kad man patiko roop pasirodymas, viskas ten gerai ir daina ir sou ir sokis, nenustebciau jei uzimtu 1 vieta, bet jauciu neuzims, nes politika ten pirmoje vietoje, ne pasirodymas biggrin.gif mirksiukas.gif

O gal tikslas yra ne pasakyti, o sneketi? Galima is vis nieko nesakyti ir pasakyti daug, bet jei turi toki tiksla mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 vasario 2020 - 11:38