Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 16, 22:46)

Idomucienine, tai ar svenciam kokiu sajungu, skyrybu jubiliejus? ar valstybes gimima?
Ar tu sventi savo gimtadieni nauja data su kiekvienais santykiais, ar visgi visuose santuokuose ir skyrbose tavo gimtadienis tas pats islieka? mirksiukas.gif


Tai kada mano santuokos gimimo diena?

1918 Vasario 16 gal kas ir gime,, bet eina kalba apie valstybes ikurima.
O as apie santuokos sudarimo diena...

Bet va matai ir cia buna buvusios ir dabartines...

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 16, 22:01)
Mokejom.
Tada tai buvo viltis ir dziaugsmas...

Dabar - niekas net radio imtuvu neturi....


Aww wub.gif Jaunystė... Žolė žalesnė, dangus žydresnis. Nu bent jau gerus prisiminimus turit.

Seubz. Jūs baisėkitės, viskas ok. Mano sveikinimas buvo ne Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 16, 22:57)
Tai kada mano santuokos gimimo diena?

1918 Vasario 16 gal kas ir gime,, bet eina kalba apie valstybes ikurima.
O as apie santuokos sudarimo diena...

Bet va matai ir cia buna buvusios ir dabartines...

maisaisi Idomucia mirksiukas.gif
nuo kada santuoka gimsta? blink.gif Ir kaip santuoka susijusi su valstybes ikurimu, santuoka gali imti kaip pvz, - sajungu, dabar pvz esam Europos sajungoje, tarsi santuokoje, Uk isejo, issikyre, bet tai ka dabar sakysi Uk ikurta valstybe tapo naujai? ar biski nejuokingai skamba?


Tame ir esme kad vasario 16 niekas negime, salis tik ATGAVO nepriklausomybe, LIetuva , kaip valstybe gime senai senai tarkim, kad su Mindaugu, bet as gincyciaus ir del senesnes datos, bet tarkim bent jau nuo tada.

Vasario 16 yra ATKURIMAS, ne ikurimas valstybes mirksiukas.gif Cia kaip butu pvz gyveno mergina gyveno ir ja pagrobe plesikai, pralaike 10 m nelaisveje, paskui gerasis didvyris ja islaisvina, ji gi negimsta, ji tik igauna laisve ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 16, 22:26)
kaip kitaip jusu sita sakini suprasti?


Lutuke, aš ne su Jumis kalbėjau. Jei jau nesupratot minties, tai nesupratot, nieko tokio. Aiškinti Jums ką turėjau omenyje aš tikrai neturiu šiuo metu nei noro, nei motyvacijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 16 vasario 2020 - 23:09
QUOTE(Moonte @ 2020 02 16, 18:12)
Su sventem  lithuania.gif

Graziai popiete prajo lithuania.gif - lauzai Gedimino pr, kruva siltai nusiteikusiu zmoniu. Net sunys su atributika lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 02 16, 23:08)
Lutuke, aš ne su Jumis kalbėjau. Jei jau nesupratot minties, tai nesupratot, nieko tokio. Aiškinti Jums ką turėjau omenyje aš tikrai neturiu šiuo metu nei noro, nei motyvacijos 4u.gif

Pirma diskusijos cia viesos, ir nuolat cituojam , ne sau skirtas zinutes, Given citavot posta irgi ne jum skirta ar ne?
Antra viskas siek tiek paparsciau, paparsciausiai galejot tik atsakyti i mano klausimus, jei juos butumet turejusi tuos atsakymus, per kelias zinuets man bandot isaiskinti, kad as kazko nesupratau.
O galbut neaiskiai issireisket, bet tai nereikia mane skaltinti teksto nesuvokiamu, kai as ji supratau, taip, kaip parasyta.

Tai jei kada turesit noro ir motyvacijos atsakykit, kas yra lytis ar tai tik lytiniai organai? ir ar tikrai nera viena ar kita lytis tinkamesne tam tikrom porfesijom.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 16, 23:05)
Vasario 16 yra ATKURIMAS, ne ikurimas  valstybes mirksiukas.gif Cia kaip butu pvz gyveno mergina gyveno ir ja pagrobe plesikai, pralaike 10 m nelaisveje, paskui gerasis didvyris ja islaisvina, ji gi negimsta, ji tik igauna laisve ar ne? mirksiukas.gif


kovo 11 atkurimas.
Vasario 16 yra ikurimas deja.

Pateikiau pavydzius is Norvegijos ir Graikijos... IGNORAVAI... Kaip moterys daro...

Dar Egiptas. 1922 paskelbe nepriklausomybe, o ne atkure Faraonu valstybe

Italija - kitas butu atvejas. Butu juokinga kad atkure Romos imperija... Per daug skirtingos epochos..

Su Lietuva deja tas pats...

Kiei toli pasiryzus eiti??? Gal pakapstyti kas buvo pries kelis ar keliolika tukstanciu metu ir bandyti atkurti...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 16, 23:28)
Graziai popiete prajo lithuania.gif  - lauzai Gedimino pr, kruva siltai nusiteikusiu zmoniu. Net sunys su atributika lithuania.gif

Nu va, o as maniau tu su vyru vartaisi pataluose Trakuose ar kur ten jis tave vezesi? Taip greit grizot , lauzai buvo idomiau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 16, 18:46)
Vyras neisdulkino gerai savaitgali, kad tokia nepatenkinta cia grizai?

Vyras jos senai nedulkina. Rase gi pries 4 metus, kad nori geliu- negauna, nori artumo - nera.

Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 02 16, 19:02)
Mankurtei stresas, kad Lietuva švenčia  biggrin.gif

Jai pastovus stresas - nori demesio ir geliu is vyro - nera, Lietuvos Valstybes svente - tarybine paradu dziugautoja inkscia...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 16, 23:30)
kovo 11 atkurimas.
Vasario 16 yra ikurimas deja.
Pateikiau pavydzius is Norvegijos ir Graikijos... IGNORAVAI... Kaip moterys daro...
Dar Egiptas. 1922 paskelbe nepriklausomybe, o ne atkure Faraonu valstybe
Italija - kitas butu atvejas. Butu juokinga kad atkure Romos imperija... Per daug skirtingos epochos..
Su Lietuva deja tas pats...

Kiei toli pasiryzus eiti??? Gal pakapstyti kas buvo pries kelis ar keliolika tukstanciu metu ir bandyti atkurti...

galima kazkoki patvirtinima tavo fantaziju?

Lietuvos nepriklausomybės aktas – Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad atkuriama Lietuvos Valstybė, ir ji atsižada nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis.
https://lt.wikipedia...r...ybės_Aktas

sone ten yra orginalus tekstas akto. mirksiukas.gif

Ir nieko as nepraigoravau, parasiau, kad kalbam apie Lietuva, ne kitas salis, musu salies istorija nepriklauso nuo kada ir kaip vikingai savo valstybe kure. mirksiukas.gif

tau taip sunku prisipazinti, kad suklydai? unsure.gif
Papildyta:
Idomucia:

Lietuvos vardas rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas 1009 m. – Lietuva (lotyniška kilmininko forma Lituae, tad vardininkas turėjo būti Litua).
Pirmuoju valdovu, suvienijusiu Lietuvą ir sukūrusiu Lietuvos valstybę laikomas didysis kunigaikštis Mindaugas. 1251 m., siekdamas sustiprinti savo valdžią ir nutraukti konfliktą su Livonija, Mindaugas apsikrikštijo ir karūnavosi 1253 m. liepos 6 d.

https://lt.wikipedia...etuvos_istorija

Lietuvos istorija mes jau turejom mokykloje, zinau ja gerai, laikiau ir egza is istorijos, gavau 10 tongue.gif , mokemes paskui ir Institute, taigi nustok svaigti savo teroijm. Tu panasu, net nesuvoki, kas yra valstybe, matyt biski per daug rusu porpogandos prisiskaitei lotuliukas.gif
Atsakyti
Kodel issigimele siandien negalejo tiesiog patyleti? Todel, kad pagiezinga niekam nereikalinga boba yra. Ir taip, as kelsiu jos postus tiek, kiek ji siks ant Lietuvos Valstybes svenciu:


Sani*,2015 09 26, 19:20]
O as labiausiai gyvenime tureciau jaudintis, kad tik vyras kitos nesusirastu? Nu tegu susiranda, jei jam taip bus geriau smile.gif as noriu buti tokia, kokia esu ir noriu paprasciasuio vyrisko demesio...ir jei man skauda, as pasakysiu, kad skauda, jei linksma as busiu linksma smile.gif Atleisk, bet kam zmogus salia, jei del jo reikia nuolat vaidinti? Nesakau, kad is vis to demesio nesulaukiu, aisku, yra ir meile ir tas demesys,kitaip is vis kokia prasme butu gyventi kartu? bet jo labai mazai..
Man irgi nebutinos geles kiekviena proga, bet kartais juk pradziugina smile.gif Juk smagu,kai vyras apie tave galvoja, stengiasi, nebutinai tos geles, kazkokia grazi zinute, siltas zodis...? Ar tau nesmagu? As gaunu geliu gal 2 k i metus , dovana kas kelis metus, suprantu, kad jam gal atrodo,kad jis mumis kitaip rupinasi, uzdirba, perka ka reikia namams, as galiu sau nusipirkti,ko man reikia, bet as ne apie tai, ne daiktuose, piniguose ar dovanuose esme , o manes pajautime, isiklausyme, ziurejime i akis. Pvz kai as pavargus, noreciau, kad jis prieitu ir pamasazuotu nugara, neprasomas, kad ryte kartais atnnestu arbatos i lova, kad apkabintu dazniau ir pasakytu, zinai ,tu siandien atrodai nuostabiai, mazos smulkmenos, bet is ju susideda gyvenimas, as galiu pasidaryti sau arbatos, galiu nueiti pas masaziste, bet norisi tu abipusiu santykiu, kasdienio svelnumo, graziu zodziu galu gale, ne tik buities ir pasimylejimo lovoje...
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 16, 22:18)
Paklausiau pirmas 5 vietas, tai tikrai nieko gero....
Aisku ne blogiausias variantas tas roop, gal nebus paskutine vieta
Monika Marija turi labai gera balsa, bet jai niekas nei dainos, nei ivaizdzio gero nepadaro?

Manau net labai geras variantas, paaugliam turi patikti, jie gi pagrindianiai balsuotojai biggrin.gif is jau paskelbtu dainu tai , manau siuo metu geriausia.

Ne ta mergina visai nelabai, va Monique tikrai balsa gera, malonu turi, bet daina visai nieko neissiskirianti.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2020 02 16, 23:44)
Kodel issigimele siandien negalejo tiesiog patyleti? Todel, kad pagiezinga niekam nereikalinga boba yra. Ir taip, as kelsiu jos postus tiek, kiek ji siks ant Lietuvos Valstybes svenciu:
Sani*,2015 09 26, 19:20]
O as labiausiai gyvenime tureciau jaudintis, kad tik vyras kitos nesusirastu? Nu tegu susiranda, jei jam taip bus geriau smile.gif as noriu buti tokia, kokia esu ir noriu paprasciasuio vyrisko demesio...ir jei man skauda, as pasakysiu, kad skauda, jei linksma as busiu linksma smile.gif Atleisk, bet kam zmogus salia, jei del jo reikia nuolat vaidinti? Nesakau, kad is vis to demesio nesulaukiu, aisku, yra ir meile ir tas demesys,kitaip is vis kokia prasme butu gyventi kartu? bet jo labai mazai..
Man irgi nebutinos geles kiekviena proga, bet kartais juk pradziugina smile.gif Juk smagu,kai vyras apie tave galvoja, stengiasi, nebutinai tos geles, kazkokia grazi zinute, siltas zodis...? Ar tau nesmagu? As gaunu geliu gal 2 k i metus , dovana kas kelis metus, suprantu, kad jam gal atrodo,kad jis mumis kitaip rupinasi, uzdirba, perka ka reikia namams, as galiu sau nusipirkti,ko man reikia, bet as ne apie tai, ne daiktuose, piniguose ar dovanuose esme , o manes pajautime, isiklausyme, ziurejime i akis. Pvz kai as pavargus, noreciau, kad jis prieitu ir pamasazuotu nugara, neprasomas, kad ryte kartais atnnestu arbatos i lova, kad apkabintu dazniau ir pasakytu, zinai ,tu siandien atrodai nuostabiai, mazos smulkmenos, bet is ju susideda gyvenimas, as galiu pasidaryti sau arbatos, galiu nueiti pas masaziste, bet norisi tu abipusiu santykiu, kasdienio svelnumo, graziu zodziu galu gale, ne tik buities ir pasimylejimo lovoje...


aciu tau cambalele uz varga, kaip malonu savo senus postus paskaityti, visgi kaip gerai turejau, dabar yra dar geriau po 5 metu tongue.gif mirksiukas.gif
Bet ka padarysi, matau pavydas tave baigia sugrauzti ar ne, kad keli tokius akivaizdzius musu visai normaliu santykius irodancius postus lotuliukas.gif ... laukiu daugiau postu ir ten pameni dar zadejai ikelti kazka anoje temoj, laukiu laukiu, pati tai as net tingiu skaityti, ieksoti, kaip malonu, kai kazkas net po 5 m tavo mintis sakito, cituoja, mastau vis gal man rasytoja tapti, koki romana isleisti, kaip sakai, skaitytum? bigsmile.gif

o vat siki tai tik tu bangioni, net nesiki, o triedi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 vasario 2020 - 00:01