Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Juokitės, bet man kartais užeina toks noras.Retai, ne visada.Kodėl, negaliu net sau atsakyti.Gal pavargau būti stipri? Va ir dabar eisiu kuopti pirkios,nesuprantu, nėra nei vyro, nei vaikų, bet visus totalus bardakas.Atsigeriu kavos ir einu  kautis su netvarkos nykštukais superman.gif

Pavargti - naturalu. Tik man stiprybe tiesiogiai susijusi su laisve ir nepriklausomybe. Galima sulinkti, palinkti ant stipresnio, bet jei pastarasis dings, taip ir sulusi. Gali ir ne tik dingti, bet lenkti silpnesni ten, kur stipresnis nores. Ir ne visada i gera puse. 

As manau labai gerai gyvenime dalintis. Rupesciais ir laime. Bet net ir tuo atveju butinybe buti stipriai neisnyks. Dalinai kitas zmogus nukraus nastos ir vistiek reikia visados ant savu koju tvirtai stoveti. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 22, 11:20)
tai vadinasi, nieko nežinot. Kažkoks nežiniukų šou biggrin.gif
Papildyta:

O pliac kaip tave užkabino biggrin.gif
2 KARTUS atsakinėji į tą patį postą bigsmile.gif  biggrin.gif žinau, kad tau skaudu, labai skaudu. Bet žinok, tu tik to verta. Kadangi esi antžmogė, neturėsi tu gero gyvenimo, sakau tau 4u.gif Net jei ir stengtumeisi pasitaisyti dabar, atsiprašytum visų žmonių, nebelabai tau kas gero šviečia ateityje 4u.gif

Na visi mate, kad per sventes sm laika leidi. Tai juk viska pasako mirksiukas.gif .
Buuu, vel prasideda gasdinimai, kai monteverte uzsiduchinusi sedi.
As gi tau sakiau - tu pries rasydama kazka - visalaik apgalvok. Ir kur zinau, kad esi netekejusi, us Naujininku ir 40 ies? Is visu tavo netyciuku papasakijimu mirksiukas.gif
Papildyta:
Smaikstusis horoskopas - kokios jus darzoves🤣
https://www.etaplius...-zodiako-zenkla
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 22, 14:18)
Na visi mate, kad per sventes sm laika leidi. Tai juk viska pasako mirksiukas.gif .
Buuu, vel prasideda gasdinimai, kai monteverte uzsiduchinusi sedi.
As gi tau sakiau - tu pries rasydama kazka - visalaik apgalvok. Ir kur zinau, kad esi netekejusi, us Naujininku ir 40 ies? Is visu tavo netyciuku papasakijimu mirksiukas.gif
Papildyta:
Smaikstusis horoskopas - kokios jus darzoves🤣
https://www.etaplius...-zodiako-zenkla

netyčiukai tai tik pas tau prasiveržia, kai nebegali kalbėti apie gėles ir nori pasidraskyti, nuleisti tą garą, kurio negali nusleisti ant savo vyro, nes jis tau nepasiduoda, pasiustų tave toli toli biggrin.gif ir taip tada gimsta tavo pasakėlės iš rūsio apie kitų bėgančius vyrus, senmergystes, Naujininkus ir t.t.
Nu tu pagalvok, jei aš ten tikrai gyvenčiau ir nenorėčiau, kad mane išryškintų, tai tikrai vengčiau kartoti to rajono pavadinimą ar vadinimą manęs Agnieška. taigi čia paprasta psichologija, kurios tu nerauki. O dabar dėjau aš ant tų Naujininkų ar Agnieškų, nes tai visiška pasaka biggrin.gif

o dėl horoskopo, nu tai kas čia naujo? gi seniai sakiau, kad tave velniai valdo biggrin.gif pati įdėjai to patvirtinimą ir būtent tu esi be moralės biggrin.gif 4u.gif
o paie mane kaip gražiai ir taikliai rašo, jokio negatyvo biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 22 vasario 2020 - 14:31
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 22, 14:28)
netyčiukai tai tik pas tau prasiveržia, kai nebegali kalbėti apie gėles ir nori pasidraskyti, nuleisti tą garą, kurio negali nusleisti ant savo vyro, nes jis tau nepasiduoda, pasiustų tave toli toli biggrin.gif ir taip tada gimsta tavo pasakėlės iš rūsio apie kitų bėgančius vyrus, senmergystes, Naujininkus ir t.t.
Nu tu pagalvok, jei aš ten tikrai gyvenčiau ir nenorėčiau, kad mane išryškintų, tai tikrai vengčiau kartoti to rajono pavadinimą ar vadinimą manęs Agnieška. taigi čia paprasta psichologija, kurios tu nerauki. O dabar dėjau aš ant tų Naujininkų ar Agnieškų, nes tai visiška pasaka biggrin.gif

o dėl horoskopo, nu tai kas čia naujo? gi seniai sakiau, kad tave velniai valdo biggrin.gif pati įdėjai to patvirtinimą ir būtent tu esi be moralės biggrin.gif  4u.gif
o paie mane kaip gražiai ir taikliai rašo, jokio negatyvo biggrin.gif  tongue.gif

Aik aik, jau po vakar savo skraidymo su kukuruzniku i Palanga, tik trecia karta patvirtinai savo amziu, senmerge is Naujininku biggrin.gif .
O apie tavuosius Naujininkus pasuk savo smegenine, kada issitarei biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 22, 15:20)
Aik aik, jau po vakar savo skraidymo su kukuruzniku i Palanga, tik trecia karta patvirtinai savo amziu, senmerge is Naujininku biggrin.gif .
O apie tavuosius Naujininkus pasuk savo smegenine, kada issitarei biggrin.gif .

nugi tada, kai neprieštaravau, kad lauksiu tavęs prie Naujininkų stulpo biggrin.gif daviau tau durnikei pasitiešint biggrin.gif nu arba tada, kai rašiau, kad pas draugę važiavau. Žinok ne visi draugai gali gyventi tame pačiame rajone ar net mieste biggrin.gif bet ką aš čia pasakoju žmogui, kurio smegenėlės atvirkščiai veikia ir jam vistiek viskas ne taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2020 02 22, 14:30)

Tai as ir pagalvojau, tai gal del tu neva "tikru" moteru "tikri" vyrai ir lenda i kilpas. Ir kam tas TIKRUMO remai reikalingi, negi tam kad grusti i juos zmones ir daryti nelaimingas, kad neva neatitinka...


Kaip taikliai 4u.gif
Kuo siauresni remai, tuo daugiau ant kilpos kabo.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 22, 15:00)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72614435" data-time="1582368017"> Juokitės, bet man kartais užeina toks noras.Retai, ne visada.Kodėl, negaliu net sau atsakyti.<em>Gal pavargau būti stipri?</em> Va ir dabar eisiu kuopti pirkios,nesuprantu, nėra nei vyro, nei vaikų, bet visus totalus bardakas.Atsigeriu kavos ir einu  kautis su netvarkos nykštukais vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote>
<p>Pavargti - naturalu. Tik man stiprybe tiesiogiai susijusi su laisve ir nepriklausomybe. Galima sulinkti, palinkti ant stipresnio, bet jei pastarasis dings, taip ir sulusi. Gali ir ne tik dingti, bet lenkti silpnesni ten, kur stipresnis nores. Ir ne visada i gera puse. </p>
<p>As manau labai gerai gyvenime dalintis. Rupesciais ir laime. Bet net ir tuo atveju butinybe buti stipriai neisnyks. Dalinai kitas zmogus nukraus nastos ir vistiek reikia visados ant savu koju tvirtai stoveti. </p>

Laisve visada eina kartu su atsakomybe.
Va nuo tos atsakomybes matyt kai kurios (ir kurie) ir pavargsta.
O kitiem priesingai, juos veza, kad jie gali veikti kaip nori, valdyti savo gyvenima, kaifuoja nuo savo galios pajautimo (apie galia berods tam straipsnyje buvo uzsiminta).
Atsakyti
Na, aš per Valentinkę tikrai ne Sm sedejau. 3ryto grižau namo aną penktadieni...
lygiai savaite apsisuko -ir šiąnakt - 3ryto irgi grižom namo....db jau penkios popiet, lietus lyja, o aš dar apslopus jauciuos...
ot gerai pašokom abu kartus....šokiai, kalbos pa dušam....hugs with beloved ones... that 's what i like so much....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 vasario 2020 - 17:21
kažkada buvo diskusijos apie žmoginamus specialiai šunis. Tai va, neišprusėliams apsišviesti, kad kai kurie šunys patys kopijuoja šemininkus, domisi žmogiškais dalykais, o ne vien šuniškais, ir niekas specialiai šunų nekamuoja https://www.15min.lt...-savaite-176344
Atsakyti
del šunu, Monteverte, matei Fb veganuose pics su šunyciais turgaus garduose? Live video: kinu turgus, kines nešasi savo vaikucius ant ranku, garduose mažyciai šuniukai, greta kitur - vištos, visciukai, kiti išgeibę žiaupociojantys gyvūnai. šuniukai susipaudę, irgi be dvasios. kines renkasi, sveria...bus kojeles, kulšeles pietums...
žmogus nori virusu išvengti...dauguma ligu tarpinis užkratas- per gyvūnus...nuo žiurkiu, šikšnosparniu, iki kiauliu...ir kitos raw meat...
"The food you kill (for yourself) will kill you..."

panašiai ir su kempinlinge buvo...
dar atmenu tada buvau visavalge. kokia panika man buvo, ne vieno jogurto nevalgiau, (tikrindavausi pardese), kur sudetyje "želatina"....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 22 vasario 2020 - 17:26
QUOTE(given444 @ 2020 02 22, 17:25)
del šunu, Monteverte, matei Fb veganuose pics su šunyciais turgaus garduose? Live video: kinu turgus, kines nešasi savo vaikucius ant ranku, garduose mažyciai šuniukai, greta kitur - vištos, visciukai, kiti išgeibę žiaupociojantys gyvūnai. šuniukai susipaudę, irgi be dvasios. kines renkasi, sveria...bus kojeles, kulšeles pietums...
žmogus nori virusu išvengti...dauguma ligu  tarpinis užkratas-  per gyvūnus...nuo žiurkiu, šikšnosparniu, iki kiauliu...ir kitos raw meat...
"The food you kill (for yourself) will kill you..."

panašiai ir su kempinlinge buvo...
dar atmenu tada buvau visavalge. kokia panika man buvo, ne vieno jogurto nevalgiau, (tikrindavausi pardese), kur sudetyje "želatina"....

iš kitos pusės jų tiek daug... aš nežinau ar jie išgyventų tik iš augalinio maisto? ar užtektų plotų auginimui? Na, jei visi susiimtų ir nepersiėstų, o valgytų tik išgyvenimui? Bet gi tai utopija. Todėl sakiau ir sakysiou, kad žmonių tiesiog perdaug, ypač ten. Tai ir gerai, kad prasinaikina. Planeta gi žino ką daro. Viskas joje sustyguota, už visą perteklių ateina tuštumos laikotarpis
Atsakyti
Visa azija manai, taip pat? indija irgi didele....
Papildyta:
Monteverte, ar manai, kad ten pati gimusi, kitomis aplinkybeis būtum visavalge, ar visgi vegetare...? yr daug kinu vegetaru.... juk visgi ne eskimu plotai....
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 22, 15:57)
nugi tada, kai neprieštaravau, kad lauksiu tavęs prie Naujininkų stulpo biggrin.gif daviau tau durnikei pasitiešint biggrin.gif nu arba tada, kai rašiau, kad pas draugę važiavau. Žinok ne visi draugai gali gyventi tame pačiame rajone ar net mieste biggrin.gif bet ką aš čia pasakoju žmogui, kurio smegenėlės atvirkščiai veikia ir jam vistiek viskas ne taip atrodo 4u.gif

Nei blevyzgose apie stulpa, nei apie drauge( kurios tu beje kaip ir lutuke neturi).
Dar anksciau, +- tame momente kai rasei, jog tau kambariukas per mazas. mirksiukas.gif Tai kitoj temoj parasei ir savo rajona.
Matai, kad tau tavieji neaisku is kur papildai nepadefa. Mars i vaistine normaliu papildu pirktis 4u.gif ..
Atsakyti