Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 23, 12:01)
Naujininkai dabar atgimstantis ir perspektyvejantis rajonas, taip kad nera ko tyciotis smile.gif

gal ir būtų kažkokia patyčia, jei ten gyvenčiau, bet nu negyvenu biggrin.gif
Atsakyti

Naujininkai dabar atgimstantis ir perspektyvejantis rajonas, taip kad nera ko tyciotis smile.gif Papildyta: Del mesos, pritariu, kad jos turetume valgyti gerokai maziau, o atsisakymas 100 proc nera butinas. As pastebejau, kuo maziau jos valgau, tuo maziau norisi. Nebeisivaizduoju, kaip pries kazkiek metu galejau valgyt desras ir desreles, dabar smirda. Liko tik vistiena,kepta virta pacios namuose. Jurzoles nemanau, kad kazka labai pablogintu. (nors negaliu drasiai teigti, reiktu daugiau pasidometi). Ka gali blogo padaryti miskai? Na nebent jie uzimtu visa sausuma, tada neliktu pievu, ir tuo paciu kai kuriu augalu bei gyviu,tik jose gyvenanciu. Bet tai turbut nerealu, nes vanduo uzima 70proc zemes, greiciausiai mums uztektu ju teikiamos naudos visko neuzemus. Be to jurzoles labai greitai auga, tai butu naudojami tie patys plotai. Ko nepasakysi apie zeme, kuria neprotingai prievartaujant savo reikmems ilgainiui paverciama negyva dykyne.
Tarkim jurzoles pakeicia vandens ph, tada toje vietoje sumazeja planktonas, tada mazos zuvys, tada dideles, tada isnyksta orkos :D. As cia fantazuoju. Gi buna, kad viena rusis pakeicia aplinka, tada kitos rusys nebesugeba prisitaikyti ir griuna visa sistema. 

 

Mesos as irgi panasiai. Namuose vistiena gaminu daugiausiai. Ir kai gaminu, buna mazai mesos ir daugiau darzoviu. Recepta gaminant darzoves padvigubinu. :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 23 vasario 2020 - 12:28
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 23, 13:26)
Tarkim jurzoles pakeicia vandens ph, tada toje vietoje sumazeja planktonas, tada mazos zuvys, tada dideles, tada isnyksta orkos biggrin.gif. As cia fantazuoju. Gi buna, kad viena rusis pakeicia aplinka, tada kitos rusys nebesugeba prisitaikyti ir griuna visa sistema. 
Mesos as irgi panasiai. Namuose vistiena gaminu daugiausiai. Ir kai gaminu, buna mazai mesos ir daugiau darzoviu. Recepta gaminant darzoves padvigubinu. smile.gif

Na as isivaizduoju, kad jas auginti ten, kur jos naturaliai auga. Siaip kiek maciau, tai jos ne i zeme sodinamos, o auga ant tokiu metaliniu karkasu.
Nes pvz medziai svetimi ivezti arba neauga, nunyksta (dabar madoj parkelius puosti visokiais atvykeliais,kurie kazkam grazus), arba jie parazituoja ir kenkia vietinems rusims.

O su receptais darau panasiai as.
Atradau dar vel is naujo soja, tai vietoj mesos, kur patiekalas be jos prarastu prasme (pvz makaronai su boloneze, ar lazanija) , labai skanu gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 23, 12:41)
O su receptais darau panasiai as.
Atradau dar vel is naujo soja, tai vietoj mesos, kur patiekalas be jos prarastu prasme (pvz makaronai su boloneze, ar lazanija) , labai skanu gaunasi.

kokią konkrečiai perki?
Atsakyti
https://www.barbora....bona-vita-150-g
Klausimas ne man, bet perku šitą.Vienu metu sūnus visai nevalgė mėsos, tai augančiam organizmui reikėjo kažkuo pakeisti baltymus, soja buvo idealu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 21, 23:30)
Tai tavo zmonai jau reik pradet nerimaut, nes tau nerupi? smile.gif
Papildyta:

Tai vyriskas vyras neturi but stiprus? Tau patiktu silpnas, neturintis visu siu savybiu?
Anakart taip ir nesugebejai atsakyti apie vyro vyriskuma, stipruma, tik kartojaisi, kad gali namus paremontuoti ir ant ranku panesioti lotuliukas.gif
Kam kalbeti atskirai apie kazkuria lyti, jeigu sios savybes bendrazmogiskos?
Mazdaug, pakalbekime apie tai, kaip vyrai plauna indus. Nugi taip pat, kaip moterys. irnesakyk.gif
O tavo vyras stiprus ar silpnas? biggrin.gif

Vyriskas vyras, man kaip sviestas sviestuotas biggrin.gif . Manau, visi daug maz sveiki vyrai ir yra vyriski. Klausimas kokio reikia, koks traukia, nes vyras gali buti visoks, net kaip ir sakiau stprybe ir silpyne nera dvejetainis kintamasis, stiprus zmogus gali nusilpti ar kartais buti silpnas, ar tureti silnu vietu...ir net tie patys stiprus vyrai gali buti skirtingi, kaip ir musu visu isvaizda yr aksirtinga, taip ir vidus, pomegiai, norai, tikslai, svarbu kad sutaptu...
Taip daug dalyku yra bendrazmogiski. Pvz stiprus zmogus man pirmiausia yra doras zmogus, ir sugebantis susivaldyti, bendraja prasme, suvaldyti ta zemiausiaji prada , pvz jei zmogiska butybe kaip raitelis, kunas kaip zirgas, stiprus zmogus mokes ta zirga valdyti pagal morales, doros normas, silpnas vos issilaikys ant zirgo, kai zirgas lakstys, kur jam norisi. Bet tai nereiskia,kad stiprus nera empatiskas, manau atvirkciai, stiprus zmogus sugeba isgirsti visus, neapleisti, nepamirsti artimuju, skirti jiem demesi, o ne mirkti savuosiuose hobiuose.
Tas straipsnis, mano idetas, labai pavirsutiniskas, sakyciau net kiciskas, netikslus, ten greiciau aprasomas egoistiskas vyras, taip zinoma atsakomybe ir tiksliu siekimas stiprybes pozymis. Bet tai tik maza dalele. Doras, saziningas, tiesus zmogus visada ir jaus atsakomybe uz save, savo gyvenima, veiksmus, uz savo seima ir artimuosius. Tai mano prioritetu saraso virsuje tikrai nera stiprybe pati veina savaime, pasaulio budeliai, diktatoriai, sadistai irgi gal labai stiprus zmones.... bet tokia neigiama stiprybe man nepatinka...

Dabar kuom skiriasi vyro ir moters stiprybe, bent man stiprus vyras asocijuojasi su lyderiu, butent lyderiu, ne vadovu, kuris pvz jei reiks su seima eiti per pusnis, eis pirmas is istryps kelia, jei reiks pades moteriai, moteris be vyro aisku tryptu ta sniega pati vaikams, nestu juos ant renku jei reiktu, bet jei salia vyras ir jis to nedaro, jis neatlieka savo vyrisku pareigu....ir taip ana karta mes kalbejom isskirtinai apie fizine jega, del to ir buvo mano tokie atskaymai, jie norejai kazko kitko, reikejo formuluoti klausimus tiksliau..
o stipri moteris man asocijuojasi pirmiausia su motina, nes reikia daug moteriskos stiprybes, pagimdyti ir isauginti kita zmogu ir gerai, jei salia yra vyras, kuris tame padeda....

Jei trumpai moteriska stiprybe yra per pasyvuma, ne abejinguma, bet mokejima suorganizuoti viska taip, kad jei paciai nereiktu prideti fiziniu pastangu daug, tai kaip saules sviesa, ji sedi vienoje vietoje sildo ir visi sukasi apie, vykdo jos pageidavimus, o vyriska - butent per patenkinima tu moterisku pageidavimu, per aktyvia fizine veikla. Tai labai gerai iliustruoja apvaisinimo momentas, moetriskas kunas ramiai gali buti, vyriskas turi dirbti,moteriskas pradas: kiausinelis su chromosomom ramiai laukia gimdoje, ji turi pasiekti spermatozoidai, sunkiai aktyviai dirbdami....
Taip jie bendradarbiaudami tobuleja ir gali uzauginti vaikus....
Moterim daznai labai lengva buti aktyviom, stipriom vyriskai, bet sunku atrasti ta moteriska jega...vyru ju galiso siais laikais irgi vis labiau silpsta ,jie vsi labiau kasturojami visuomeneje, uz savo prigimti, vietoj to kad butu vedami tobulejimo keliu...juk moterys gali pasidaryti viska pacios, jo sgi ne invalides(moteriskumas usprantamas, kaip neigalumas , siais laikaisgeriausiu atveju arba koks isnaudojimas vyru....)tai jie nebezino, kam jie reikalingi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 23 vasario 2020 - 14:26

Na as isivaizduoju, kad jas auginti ten, kur jos naturaliai auga. Siaip kiek maciau, tai jos ne i zeme sodinamos, o auga ant tokiu metaliniu karkasu.
Nes pvz medziai svetimi ivezti arba neauga, nunyksta (dabar madoj parkelius puosti visokiais atvykeliais,kurie kazkam grazus), arba jie parazituoja ir kenkia vietinems rusims.

O su receptais darau panasiai as.
Atradau dar vel is naujo soja, tai vietoj mesos, kur patiekalas be jos prarastu prasme (pvz makaronai su boloneze, ar lazanija) , labai skanu gaunasi.

Bolognese mano darbo valgykloje daro su lesiais. Man asmeniskai italiski receptai yra tobuli, todel as ju nekeiciu. Ir kai darau bolognese, tai su vynu, mesa ir troskinu ilgai. Ir ciobreliais. Nuostabiai skanu. 

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 23, 14:07)
kokią konkrečiai perki?

Kadangi neseniai is naujo atradau, kol kas pirkau is amritaplanet. Paprastai viska didesniais kiekiais perku, gaunasi pigiau, ir ant plastiko kiekio geriau.
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 23, 15:55)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72615022" data-time="1582454483"><div><p>Na as isivaizduoju, kad jas auginti ten, kur jos naturaliai auga. Siaip kiek maciau, tai jos ne i zeme sodinamos, o auga ant tokiu metaliniu karkasu.
Nes pvz medziai svetimi ivezti arba neauga, nunyksta (dabar madoj parkelius puosti visokiais atvykeliais,kurie kazkam grazus), arba jie parazituoja ir kenkia vietinems rusims.

O su receptais darau panasiai as.
Atradau dar vel is naujo soja, tai vietoj mesos, kur patiekalas be jos prarastu prasme (pvz makaronai su boloneze, ar lazanija) , labai skanu gaunasi.</p></div></blockquote><p>Bolognese mano darbo valgykloje daro su lesiais. Man asmeniskai italiski receptai yra tobuli, todel as ju nekeiciu. Ir kai darau bolognese, tai su vynu, mesa ir troskinu ilgai. Ir ciobreliais. Nuostabiai skanu. </p>

As tik boloneze dariau, o va lazanijos tai kitokios neisivaizduoju. Neminetoji buvo ikelus veganine kazkokia, kur nei mesos, nei pastos. Issityciojimas kazkoks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 23, 13:46)
https://www.barbora....bona-vita-150-g
Klausimas ne man, bet perku šitą.Vienu metu sūnus visai nevalgė mėsos, tai augančiam organizmui reikėjo kažkuo pakeisti baltymus,  soja buvo idealu.

Man giminės iš užsienio pasakė, kad matė laidą, jog į tokį faršą ar kepsnelius, sumala su visais vabalais (nes soją labai puola kažkokie tai vabzdžiai). Gal todėl jos ir skonis toks keistai kartus. Aš seniai tokios nevartoju smile.gif
Sojų pupelės tai matosi gi, kad švarios, na o tofu kažkaip irgi šviesi, ne karti. O šita "mėsa" tikrai kelia įtarimų. Tai va, tokios žinios smile.gif
Atsakyti

As tik boloneze dariau, o va lazanijos tai kitokios neisivaizduoju. Neminetoji buvo ikelus veganine kazkokia, kur nei mesos, nei pastos. Issityciojimas kazkoks. smile.gif

Man Italiska virtuve yra skaniausia pasaulyje. Tobulinti kazka, kas ir taip tobula veda link patiekalo suprastinimo. Valgiau kazkada lazanija su moliugu - eikit jus šikt, tai buvo pasityciojimas visiskas. 

Lazanija be mesos ir pastos. Tai ne lazanija.  :) Jeigu kam atrodo, kad pasta ir mesa nesveika - lazanija pagaminti uztrunka apie 3 valandas. Kasdien nedarysi. Karta per menesi geriausiu atveju. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 23, 18:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72615140" data-time="1582466332"><div><p>As tik boloneze dariau, o va lazanijos tai kitokios neisivaizduoju. Neminetoji buvo ikelus veganine kazkokia, kur nei mesos, nei pastos. Issityciojimas kazkoks. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Man Italiska virtuve yra skaniausia pasaulyje. Tobulinti kazka, kas ir taip tobula veda link patiekalo suprastinimo. Valgiau kazkada lazanija su moliugu - eikit jus šikt, tai buvo pasityciojimas visiskas. </p><p>Lazanija be mesos ir pastos. Tai ne lazanija.  smile.gif Jeigu kam atrodo, kad pasta ir mesa nesveika - lazanija pagaminti uztrunka apie 3 valandas. Kasdien nedarysi. Karta per menesi geriausiu atveju. </p>

O taip, ne greitasis maistas tai. As jau lazanija skaniai atkalus daryt, vienas is geriausiu mano patiekalu essen.gif biggrin.gif



Monteverte
O tie vabalai labai blogai? Gi kitur valgo vabalus, duona net kepa, berods estai, istisas plantacijas ju augina.
As kartumo nepastebejau jokio, net mesedis MB gyre biggrin.gif
O ka tu is sojos pupeliu darai.
Atsakyti

Man giminės iš užsienio pasakė, kad matė laidą, jog į tokį faršą ar kepsnelius, sumala su visais vabalais (nes soją labai puola kažkokie tai vabzdžiai).

Na, ir kas, kažkur straipsnį skaičiau,kad vabalai tai ateities maistas.O jei rimtai, nežianai žmogau nuo ko tunki.

Afrikos tautoms kepinti skėriai delikatesas.

Atsakyti