Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

iš esmės mąstantis veganas ir nevalgo tiek daug tos sojos palyginus kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Juk pagrinde renkasi kitus ankštinius kaip žirniai, avinžirniai, pupelės šiais laikais įvairiausios, lęšiai. Pas mus soja tai tik kaip priedas (tofu) ir desertuose nebent (nedažnai), o sojos pupeles ne taip ir dažnai gaminamės, nes labai daug tų luobelių, užknisa man nurinkinėti jas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 25 vasario 2020 - 16:48
Ar veganai daug bezda?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 25, 16:47)
iš esmės mąstantis veganas ir

Veganu nera mastanciu.
Jie tiesiog nusvyyyte pagal durna mada.
Papildyta:
---------
Nu ka, cambala jau vos ne kaip Angelina Jolie biggrin.gif . Juokauju biggrin.gif . Kol kas nk neaisku, spalvyte tokia naturali, lupos istinusios, ryt sake praeis.
Skaudejo daugiau nei akiu voku strelyte, bet po 1,5 valandos jau pripratau ir mazai ka jauciau. Pats didziausias skausmas lupu vidurys, kampuciuose beveik nk nesijaucia.
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 25, 16:52)
Ar veganai daug bezda?

O kaip tau atrodo? Pradek valgyt ankstinius, pupeles, zirnius ir suzinosi biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 25, 16:41)
Sūnus paauglystėje nevalgė mėsos. Mėsą keičiau soja.Na lyg ir neturi papų,ir du vaikus turi,vadinasi su tuo anuo viskas tvarkoje.Tai anot tavęs,visi diedai kur prie alaus baro kiaurą dieną stovi,turėtų būti bevaikiai.Apyniai potenciją slopina.

nezinau kaip ten tiskliai veikia, bet sojuose yra medziaga panasi i estrogenus, nu vadinasi nieko blogo nedaro suaugusiem zmonem, as kaip minejau skacia apie kudikius, kad nerekomenduojama kudikiam soju pienas.
o kuris alus daromas siasi laikai su apyniais?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 25, 16:42)
labai jau tau pvz. japonai bobiški? pažiūrėk kokie nindzės ir šiaip kokie ilgamečiai, ten gana dažnai būna gyvenimo trukmės rekordistų. Va nesenaii vienas 113 m. mirė

Man tai baisus tie visi siauraakiai, mazi menkuciai tokie, ne vieno grazaus nesu macius.

O siaip tiesa sakai, viskas nesveika, ko vartojama be saiko- cia auksine taisykle 👍


Cambala
Smalsu kokie pokyciai, ale zinau kad nesirodysi biggrin.gif
Papildyta:
Sojuose doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 25, 18:02)
o kuris alus daromas siasi laikai su apyniais?

Pilna.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 17:05)
Man tai baisus tie visi siauraakiai, mazi menkuciai tokie, ne vieno grazaus nesu macius.

Maži, menkučiai, ir vartotojo įkelta nuotrauka menkučiai biggrin.gif
Atsakyti

Japonės gražios,mažos,smulkutės.Trapios kaip gėlės.Man tai gražu.Cambala,šaunu,įsivaizduoju,kad gražu👄

Atsakyti

visu zoleliu nepatartina vartoti ilgai, nemaisyti su kitais vaistais, atsargiai vartoti iv ligoniam.
O jonazole ilgai vartojama vyram gali sukelti impotencija , bet nustojus vartoti viskas atsisato biggrin.giftau aktualu labia manau tai ir isiminei biggrin.gif

Tavo cituojama zolininke nuo kirmeliu pataria pasidaryti zoliu “tabletes” ir vartoti du kartus per metus po 40 dienu. Tai isivaizduok, 80 dienu per metus vaikai geria nuodingas zoles. Viskas ok, nes naturalu ane? :) 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 17:11)
Man tai baisus tie visi siauraakiai, mazi menkuciai tokie, ne vieno grazaus nesu macius.

Cambala
Smalsu kokie pokyciai, ale zinau kad nesirodysi biggrin.gif


Yra graziu siauraakiu. Man tai vienas trukumas is ju - zemo ugio.


Snd, bent jau kol kas nieko nesuprasi, nes lupos patinusios.
Ka tau parodyt? Po menesio korekcija bus, susitikim ir paziuresi, jei jau as tave taip dominu.
Atsakyti
Eina sau, korona jau Austrijoj ir Kroatijoj, o Lt visas kaukes ispirko.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 25, 17:11)
Maži, menkučiai, ir vartotojo įkelta nuotrauka menkučiai biggrin.gif

Va cia tai gal ne. Tailande x sou jie su savo tais bugnus muse. Slykstumo nerealaus, dideli, issipute ( palyginus kad jie mazi zmobes). Gal kazkokiais vaistais pripickinti. Bet fui ,
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2020 02 25, 17:28)
Eina sau, korona jau Austrijoj ir Kroatijoj, o Lt visas kaukes ispirko.

Fb parduoda. Ta pakuote kur 2, 50 eur( 100 vnt) dabar 15 eur.
Atsakyti
Bet gi visi sako, kad nesaugo tos popierines kaukes. Tai ar durni zmones, ar kas jiems.
Atsakyti