Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 26, 19:29)
Niekad taip nesprendziu probelmu, man kaip tik isijungia astriau protas, ir apmasau visus galimus varinatus, kaip ja sprest. O verkiu tik kai labai skaudu del kazko, kai jau nieko negali ispresti, pvz kai tetis mire ir siaip dabar dar kartais paverkiu prisiminusi, saves pagailiu, kad kaip butu smagu, jei dar dabar butu gyvas..., bet raminu save, kad gal jam dabar dar geriau kazkur arba kai emocijos uzplusta, tiek del geru, tiek del blogu dalyku, ziurint kina pvz, arba net dainuojant kokia daina.... ir t.t.

Nu va, neturi moteriškos energijos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 02 26, 15:43)
Butent  biggrin.gif Tokiu net nemazai, juk viena is manipuliacijos budas yra moteru asaros pries vyrus , jie ju netalaiko i rva bega kita tortuka pirkti biggrin.gif ir visokie dar alpimai i tinkamas rankas lotuliukas.gif
Gaila to niekaip neismokstu gyvenime lotuliukas.gif


Gyventum su manimi, ismokinciau.

Pirmiausia, duotum, is pareigos, del sventos ramybes, jausdamasi nejaukiai, kad kazko nedarai....

Torta nusipirkti - nera problemu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 26, 19:31)
Gyventum su manimi, ismokinciau.

Pirmiausia, duotum, is pareigos, del sventos ramybes, jausdamasi nejaukiai, kad kazko nedarai....

Torta nusipirkti - nera problemu

Jūs abu idealiai tiktumėte vienas kitam.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 26, 19:23)
Vyro dalykai yra slykstus, tik is bedos galima pakesti... jei labai geras.
Ciulpia prostes... Save gerbianti moteris... ni ni ni

Nepasakok čia pasakų.
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 26, 18:23)
Koks skirtumas kiek kartų? Nenormalu jau vien tai, kad dėl tokio dalyko atsiprašinėt reikia. Jeigu mano vyras pradėtų dėl to atsiprašinėt, paklausčiau, ar kartais nesusitrenkė galvos

O tai šitaip dėl tokio dalyko paklausti tai jau normalu? Man tai nė kiek. Kvepia labai negražaiis tarpusavio santykiais biggrin.gif
Papildyta:
va ką tik su vyru vienas kito atsiprašėme biggrin.gif aš norėjau paimti makaronus iš spintelės, o jis ten stovėjo, tai aš atsiprašiau, o jis atsiprašė, kad stovėjo wub.gif biggrin.gif
nu bet turbūt nekultūringoms "damoms" tas labai baisu ir vėl užklius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 26, 19:51)
O tai šitaip dėl tokio dalyko paklausti tai jau normalu? Man tai nė kiek. Kvepia labai negražaiis tarpusavio santykiais biggrin.gif
Papildyta:
va ką tik su vyru vienas kito atsiprašėme biggrin.gif aš norėjau paimti makaronus iš spintelės, o jis ten stovėjo, tai aš atsiprašiau, o jis atsiprašė, kad stovėjo wub.gif  biggrin.gif
nu bet turbūt nekultūringoms "damoms" tas labai baisu ir vėl užklius? biggrin.gif

Man normalu paklausti, dar ne taip galiu. Bet atsiprašinėti dėl mažybinio tono žaidžiant su šuniu mano požiūriu yra nenormalu, vartyk kaip nori, bet bele tau gerai, peace.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 26 vasario 2020 - 19:59
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 26, 19:59)
Man normalu paklausti, dar ne taip galiu. Bet atsiprašinėti dėl mažybinio tono žaidžiant su šuniu mano požiūriu yra nenormalu, vartyk kaip nori, bet bele tau gerai, peace.

ne dėl mažybinio tono, o dėl to, kad cypia ir rėkia visaip. Yra juk skirtumas
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 26, 20:03)
ne dėl mažybinio tono, o dėl to, kad cypia ir rėkia visaip. Yra juk skirtumas

Nesivartyk
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 26, 13:02)
ir man regis vakar per žinias kaip tik sakė, kad neskambinti 112 ir netrukdyti. O tas "gražuolis" liepia skambint? ax.gif

Nezinau kokias zinias tu ziuri, bet visose ziniose sake, kad skambint 112, neeit pas seimos gydytoja.
Net is darbu saugos sita info i pasta atejo.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 26, 13:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72617017" data-time="1582713470"><div><p>Parasykk testamenta, atsisveikink su gerais draugais</p></div></blockquote><p>Gera mintis  thumbup.gif   dar nusipirksiu dėžę šampės ir dėžę brendžio, ir suorganizuosiu Corona viruso vakarėlį.Nuo tokio kiekio, mirtis nuo viruso atrodys kaip išsigelbėjimas.
</p>

Man jau nebejuokinga. Darbui normuoju kaukes, Cascadoj defenkcinio skyscio neber...
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 02 26, 13:59)
Nesuprasit jus... reikia su manimi pagyventi...

As tau apie ikrus noriu pasakyt - kur sakiau, kad Hales turguj ketos su plomba - nepirk. Paddelka ten.
Kur galima pranest apie tokius padirbtus produktus? Gaila ne pinigu, o tiesiog neaisku is ko tai pagaminta. Ne, mes neapsinuodyjom, bet kazi kaip butu, jei kokie seni zmones ar vaikai valgytu.
Atsakyti

Nezinau kokias zinias tu ziuri, bet visose ziniose sake, kad skambint 112, neeit pas seimos gydytoja.
Net is darbu saugos sita info i pasta atejo.
Papildyta:
Man jau nebejuokinga. Darbui normuoju kaukes, Cascadoj defenkcinio skyscio neber...

Šitas virusas nejuokinga.Bet gi niekas nieko konkrečiai nesako kaip saugotis.

Elementarios higienos reikia laikytis.

Namo dezinfekcinio muilo parsinešiau,rankenom dez.skysčio,o daugiau ką? Neapsikasi lapais gi,ir dirbu,ir į pardę reikia.Kruopų pirktis nesiruošiu.

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 26, 19:51)
O tai šitaip dėl tokio dalyko paklausti tai jau normalu? Man tai nė kiek. Kvepia labai negražaiis tarpusavio santykiais biggrin.gif
Papildyta:
va ką tik su vyru vienas kito atsiprašėme biggrin.gif aš norėjau paimti makaronus iš spintelės, o jis ten stovėjo, tai aš atsiprašiau, o jis atsiprašė, kad stovėjo wub.gif  biggrin.gif
nu bet turbūt nekultūringoms "damoms" tas labai baisu ir vėl užklius? biggrin.gif

Nelygink b...io su pirštu.
Atsakyti
Planuoju savo šuniuko veisėjai šitą baiboką padaryt dovanų. A fainas?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti