Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Dažosi tik kompleksuotos. Nu čia viena forumo teta taip mąsto

Taip,dažosi,į sporto klubus eina,gražius apatinius ir sukneles perka tik žiauriai kompleksuotos moterys.O principe man gilai px,ką kas galvoja.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 27, 09:27)
Oj, GKB, yra priezastis, kodel as ir cia SM neatrasau “buke, tu”, nors man taip ir sakoma. smile.gif Kai kas nors sedi dugne, o tu iki to dugno nusileidi, tai tiesiog abu ten sedite. As taip ziuriu. 

O kodėl tau toks baisus "žodis" anusas? Nieko jis nenusileido. Dar kaip reikiant reikia pasistengt ir tai, vargu ar pavyktų. Lietuvoj nėra baisesnių "influencerių" už Vaitulionį, nebent jagė. Toks drąsus ant kitų žmonių varyt, bet neužtenka drąsos pripažinti savo orientacijos, nors ir taip aišku, su kuo dulkinasi.

Aš tai atrašau, nematau reikalo vyniot į vatą, ne mano charakteriui. Čia forumas, vaidint kažin ką nėra reikalo. Va darbe jau kitaip, debilo nx nepasiųsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 27 vasario 2020 - 09:41
QUOTE(cambala @ 2020 02 27, 09:29)
Jei mergaite nuo 12 os jau tratinasi su bernais ir tuo budama boba didziuojasi - cia nekazka zinok. Neteisingai tave tevai augino/ auklejo.

MakiJazo biggrin.gif . Tu net zodzio nesugebi normaliai parasyt, grozio zinove tu biggrin.gif .

jewi mergaitė užgimė debilės smegenais ir jai atrodo, kad visi visur tratinasi dar būdami vaikai, tai taip, jau niekas nepadės biggrin.gif 4u.gif

pagooglink, dūra, pusę per pusę, vieni taip rašo, kiti kitaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 02 27, 09:33)
Taip,dažosi,į sporto klubus eina,gražius apatinius ir sukneles perka tik žiauriai kompleksuotos moterys.O principe man gilai px,ką kas galvoja.

Ir teisingai. O nekompleksuota teta, kur nesidažo, nesipuošia, tik va, atrodo kaip širinskienė biggrin.gif

O kontraceptikus vartoji? Nes jei taip, tai žinok esi paleistuvė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 27, 09:35)
jewi mergaitė užgimė debilės smegenais ir jai atrodo, kad visi visur tratinasi dar būdami vaikai, tai taip, jau niekas nepadės biggrin.gif  4u.gif

pagooglink, dūra, pusę per pusę, vieni taip rašo, kiti kitaip tongue.gif

Taigi pati gyreisi savo nuotykiais. O kur dar dziugesiukai kai tave kazkoks alkaska pedofilas nuziuinejo, ar kai i tave tavo sugyventinio tevas seilejosi? Cia jau iskrypinas pas tave, jei tokie dalykai tau patinka.

Teisingas zodis yra MAKIAŽAS. Eik mokytis, muzike.
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 02 27, 09:37)
Ir teisingai. O nekompleksuota teta, kur nesidažo, nesipuošia, tik va, atrodo kaip širinskienė biggrin.gif

O kontraceptikus vartoji? Nes jei taip, tai žinok esi paleistuvė biggrin.gif

Apie Sirinskiene jau isiaiskinom
Teta Sirinskiene grazi lutukei ir montevertei.
Ir dar pasirodo savo grozio objektui nustate meningita, egzema ir nevaisingumo priezasti - storuma.
Kazi ar teta Sirinskiene butu patenkinta savo tokiomis gerbejomis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 27, 09:33)
tik tonalinį kremą odai ir lūpų blizgį, nes aš ir taip pakankamai ryški smile.gif

o tonalini krema kam? oda prastoka. reiskia ne tokia ir grazi biggrin.gif cia siaip kabinejuos, nes tavo pasakymas, kad dazosi tik negrazios, ziurek ir atsisuka pries tave pacia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 27, 09:07)
Butent. Slykstus gejiskas  komentaras. " izimybes" fb pasireiskia...

apie ką jūs čia? Kur pažiūrėt?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 02 27, 09:12)
tai va kur tau skauda, pavydi juodai, kad baisi buvai, niekas nežiūrėjo biggrin.gif cambalinė 2 4u.gif
Papildyta:

gražaus makijažo niekas nepakeis. Taip kad progomis dažytis vistiek reikia. O be progų gražus žmogus ir taip gražus, na o baisiam, tai aišku, kad pilna korekcijų reikia 4u.gif

Pavydėti ko? Man net paauglystėje nereikėjo b...ių, akd savo vertę pajusčiau smile.gif
Atsakyti
Kokia nesamonė, kad dažosi tik negražios. Net mano 14kinė dažosi, jai tiesiog patinka eksperimentuot ir gan gerai gaunasi, aš gyvenime net ir norėdama taip nepasidažyčiau.
Papildyta:
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 02 27, 10:01)
apie ką jūs čia? Kur pažiūrėt?

Paieškosiu, lygtai dar buvo screenshotas telefone, jei neištryniau
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

O kodėl tau toks baisus "žodis" anusas? Nieko jis nenusileido. Dar kaip reikiant reikia pasistengt ir tai, vargu ar pavyktų. Lietuvoj nėra baisesnių "influencerių" už Vaitulionį, nebent jagė. Toks drąsus ant kitų žmonių varyt, bet neužtenka drąsos pripažinti savo orientacijos, nors ir taip aišku, su kuo dulkinasi. Aš tai atrašau, nematau reikalo vyniot į vatą, ne mano charakteriui. Čia forumas, vaidint kažin ką nėra reikalo. Va darbe jau kitaip, debilo nx nepasiųsi

Musu nuomones apie kova su slykstukais kardinaliai skiriasi. :) 

 

 

 

Atsakyti

Ir teisingai. O nekompleksuota teta, kur nesidažo, nesipuošia, tik va, atrodo kaip širinskienė biggrin.gif

O kontraceptikus vartoji? Nes jei taip, tai žinok esi paleistuvė biggrin.gif

Prašyčiau tik su tokiais kaltinimais.Jau nebe paleistuvė,nebevartoju.Tai gal jau galiu skaitytis rimta?🤔

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 02 27, 09:50)
Taigi pati gyreisi savo nuotykiais. O kur dar dziugesiukai kai tave kazkoks alkaska pedofilas nuziuinejo, ar kai i tave tavo sugyventinio tevas seilejosi? Cia jau iskrypinas pas tave, jei tokie dalykai tau patinka.


aha, jie tikrai tikrai buvo nuo 12. Gydyk smegenis, debile, visai jau užkaito biggrin.gif 4u.gif

storumą tai tu nustatinėjai, kaule tu nelaiminga. Net nesuvokdama dėl ko žmonės gali būti stori. Visai skystos smegenys
Papildyta:
QUOTE(Žu žu @ 2020 02 27, 09:50)
o tonalini krema kam? oda prastoka. reiskia ne tokia ir grazi  biggrin.gif cia siaip kabinejuos, nes tavo pasakymas, kad dazosi tik negrazios, ziurek ir atsisuka pries tave pacia biggrin.gif

taigi ne apie dažus mes, o apie pastovias korekcijas, ne? pastoviai koreguojasi neryškios moterys, blankios pelės, nu tokios kaip cambalinė biggrin.gif

spalvytė gražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 02 27, 10:07)
Musu nuomones apie kova su slykstukais kardinaliai skiriasi. smile.gif 

Matau biggrin.gif Nu ir viskas ok, neprivalo nuomonės sutapt.
Atsakyti