Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 14:40)
tai aišku, vis tiek juk malonu. Kaip ten sako, širdis nesensta, vis tiek to paties nori smile.gif

As vyrui sakau, ko taip retai pasakai komplimenta, o jis as tyliai groziuosi ir dziaugiuosi doh.gif biggrin.gif Tai sakau issakyk garsiai abu pasidziaugsim biggrin.gif

zinai dar mus bent taip aukeljo, kad per daug negali kitu girti, ar girtis. Nelabai ir moka kai kurie tu komplimentu priimti ar pasakyti. Man taip fainai Airioje nuo pat pradziu cia buvo, kad zmones nebijo kazka gera pasakyti. Lietuviai dazniau pakritikuos, o gera nutyles, o cia atvirkksciai. Nors siaip ir airiai kompleksuoti , uzsidare, bet dar ne taip baisiai.
Atsakyti
mano tai kalbus, viską sako. Nekalbadienių nebūna mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 14:58)
mano tai kalbus, viską sako. Nekalbadienių nebūna mirksiukas.gif  biggrin.gif

maniskis galetu is vis nekalbeti, jei nebutu butina biggrin.gif Na aisku pasikalbam, bet jis nedaugzodziauja, labiau manes klauso, bet gal ir gerai, jei abu tokie plepiai butumem kaip as tai kas tai kas klausytusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 18, 15:31)
maniskis galetu is vis nekalbeti, jei nebutu butina  biggrin.gif Na aisku pasikalbam,  bet jis nedaugzodziauja, labiau manes klauso, bet gal ir gerai, jei abu tokie plepiai butumem kaip as tai kas tai kas klausytusi  biggrin.gif

mano tete toks. Mamai yra buvę nesusipratimų, kai galvoja, kad jis pritarė, o pasirodo, kad nepritarė biggrin.gif Žodžiu jei tada būtų sm, tai gal irgi ateitų juo pasiskųst biggrin.gif
Jau tie vyrai. Bet ką mes be jų darytume? Neįdomu būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 16:33)
mano tete toks. Mamai yra buvę nesusipratimų, kai galvoja, kad jis pritarė, o pasirodo, kad nepritarė biggrin.gif Žodžiu jei tada būtų sm, tai gal irgi ateitų juo pasiskųst biggrin.gif
Jau tie vyrai. Bet ką mes be jų darytume? Neįdomu būtų  biggrin.gif

jo sako as tau gi sakiua, o nebuna sakes smile.gif tai siaip ar taip tu nesusipratimu duag su vyrais, kas mums atrodo pirimtina, jiem baisu arba atvirksciai. Kaip reikia pazinoti gerai vienas kito psichologija, kad susisneketi ta pacia lietuviu kalba, su uzsienieciu is vis nezinau kaip butu biggrin.gif

O mano tete kaip tik atvirksciai buvo labai snekus toks, bet gal del to ir ieskojau nesnekaus vyro, atvirkstinio varianto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 lapkričio 2020 - 18:42
o man žinok kaip tik nesirišo su nekalbiais. Man stabdis įsijungdavo ir viskas. Tipo jei neatveri savo sielos, tai nieko su tavimi nenoriu, net bučiuotis. Tad viso gero smile.gif Kiekvienam savo matyt smile.gif
Kaip oras pas jus? Pas mus labai škykštus jau tas atėjo. Ypač nuo vandens šaltis eina.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 19:52)
o man žinok kaip tik nesirišo su nekalbiais. Man stabdis įsijungdavo ir viskas. Tipo jei neatveri savo sielos, tai nieko su tavimi nenoriu, net bučiuotis. Tad viso gero smile.gif Kiekvienam savo matyt smile.gif
Kaip oras pas jus? Pas mus labai škykštus jau tas atėjo. Ypač nuo vandens šaltis eina.

biggrin.gif

oi grazus buvo tik Sekmadienis, o taip arba lyja arba vejas. biggrin.gif siandein buvo saule, bet vejas stiprus, nors daug nemaciau...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 18:52)
o man žinok kaip tik nesirišo su nekalbiais. Man stabdis įsijungdavo ir viskas. Tipo jei neatveri savo sielos, tai nieko su tavimi nenoriu, net bučiuotis. Tad viso gero smile.gif Kiekvienam savo matyt smile.gif


pritariu. aš irgi negaliu su mėme. burbt, burbt. siaubas, lėta mirtis.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 18, 22:09)
biggrin.gif

oi grazus buvo tik Sekmadienis, o taip arba lyja arba vejas.  biggrin.gif siandein buvo saule, bet vejas stiprus, nors daug nemaciau...

pas mus tas pats. Toli nepabėgai kaip sakoma mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2020 11 19, 10:57)
pritariu. aš irgi negaliu su mėme. burbt, burbt. siaubas, lėta mirtis.

kodėl mėme? gal tai kaip tik labai patiniškas, vyriškas vyras? tiesiog tokį vyrą turint tada reikia turėti šalia daug moteriškos draugijos, kad bendravimo trūkumą kompensuoti.
Blogai tik toms, kurios turi tam tikras savybes, taip vadinamus "dvasiokus" ant savęs, kai su moterimis sunkiai bendraujasi. Kai iškyla visokios pavydo, konkurencijos scenos, kad ir nematomos plika akimi, bet egzistuojančios vis tiek. Tada tokia moteris kenčia, nes nėra plepaliukų nei su vyru, nei draugių rasti lengva. Tada gali būti, kad šalia atsiras koks mielas, kalbus bendradarbis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 19, 13:01)
pas mus tas pats. Toli nepabėgai kaip sakoma mirksiukas.gif

kodėl mėme? gal tai kaip tik labai patiniškas, vyriškas vyras? tiesiog tokį vyrą turint tada reikia turėti šalia daug moteriškos draugijos, kad bendravimo trūkumą kompensuoti.
Blogai tik toms, kurios turi tam tikras savybes, taip vadinamus "dvasiokus" ant savęs, kai su moterimis sunkiai bendraujasi. Kai iškyla visokios pavydo, konkurencijos scenos, kad ir nematomos plika akimi, bet egzistuojančios vis tiek. Tada tokia moteris kenčia, nes nėra plepaliukų nei su vyru, nei draugių rasti lengva. Tada gali būti, kad šalia atsiras koks mielas, kalbus bendradarbis biggrin.gif

jo orai dabar visur kaip isproteje, kinta klimatas, nebezinai, nei ko laukti...

Butent, arba reikia paciai daug sneketi kaip man lotuliukas.gif siaip statistiniam vyrui ir taip 5 k maziau sneketi reikia, nei moteriai biggrin.gif
Man tai patinka is tikro, kad vyras maziau plepa daugiau daro, o siaip kiek reikia, tai zinoma pasisnekam. Cia manau is tikro smulkmenos, svarbu bendrai zmogus tinka.

vat ziuriu kartais fb i vyru profilius ir tie kurie dedasi daug selfiu, daug nuotrauku , nezinau man tai juokingai atrodo biggrin.gif Nors gal ju zmonom geriausi vyrai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 18, 19:52)
o man žinok kaip tik nesirišo su nekalbiais. Man stabdis įsijungdavo ir viskas. Tipo jei neatveri savo sielos, tai nieko su tavimi nenoriu, net bučiuotis. Tad viso gero smile.gif

As gal labiau ne apie tokius pokalbius turejau omenyje, ir mes su vyru is sirdies daug esam snekeje gyvenimeas labiau apie tokisu pokalbius apie nieka...plepalus. Vyrus, kurie elementariai daug plepa, daznai tokie buna pardavejai, vadybininkai, brokeliai ir t.t nu plepa ir plepa, daugiau uz mane, biggrin.gif tai va man tokie nelabai patinka biggrin.gif Vyras man turi maziau uz mane sneketi biggrin.gif va kai su draugem susitinkam, tai kartais vos ne kartu snekam, kol viska issipasakoji lotuliukas.gif
Atsakyti
Priminei vadybininkus. Žiauru. Nors tiksliau tai eliniai prekių pardavėjai, tokia ten ir vadyba. Ypač jei prekę pardavinėja moterų kolektyvams, tai labai subobėja. Piršdami prekę kikena, vyniojasi visaip, plonina balsą. Yra toks posakis geras tokiems: a na zavod ich **** biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 21, 10:10)
Priminei vadybininkus. Žiauru. Nors tiksliau tai eliniai prekių pardavėjai, tokia ten ir vadyba. Ypač jei prekę pardavinėja moterų kolektyvams, tai labai subobėja. Piršdami prekę kikena, vyniojasi visaip, plonina balsą. Yra toks posakis geras tokiems: a na zavod ich **** biggrin.gif

biggrin.gif jo, va toki ir turejau omenyje plepuma biggrin.gif


Ziuriu siuo metu toki seriala tukriska aisku, toks psichologinis. Kai atrodau turku kina, tai man labai sunku ziureti kitus, jie tokie gilus, isnarsto zmogaus vidu po kauleli.
Дом в котором ты родился твоя судьба / Dogdugun Ev Kaderindir
http://turkishtv.ru/...kom-yazyke.html

Labai idomiai nagrinejama, kaip mus itakoja namai, kuriuose gimem, aplinka, kurioje augom, mamos , tecio roles, moters, vyro padetis visuomeneje. Kaip kartais daroma kazka, kad itikti tevam, kaip ieskom saves, kaip renkames vyrus itakotos tevu ir t.t.

Atsakyti