Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

aš visgi manau, kad nuoširdumo ir nenuoširdumo nepaslėpsi prieš akylą žmogų. Tikrai skiriasi tie pasakymai, kad myli, rūpi ir pan. iš skirtingų žmonių. Kaip ir žinau moterų, kurios naivios, jos nori tikėti, joms atrodo, kad jas myli, nors realiai gyvena su lovelasais, nuotykių ieškotojais. Tokie ir palieka po to staiga.

Kas čia ir bus? Aš jau šiandien pradėjau kartoti žiema žiema, bėk iš kiemo, o žiema dar pagal kalendorių net neprasidėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 28, 15:21)
aš visgi manau, kad nuoširdumo ir nenuoširdumo nepaslėpsi prieš akylą žmogų. Tikrai skiriasi tie pasakymai, kad myli, rūpi ir pan. iš skirtingų žmonių. Kaip ir žinau moterų, kurios naivios, jos nori tikėti, joms atrodo, kad jas myli, nors realiai gyvena su lovelasais, nuotykių ieškotojais. Tokie ir palieka po to staiga.

Kas čia ir bus? Aš jau šiandien pradėjau kartoti žiema žiema, bėk iš kiemo, o žiema dar pagal kalendorių net neprasidėjo biggrin.gif


tai jo kai kuriom labai limpa makaronai ant ausu biggrin.gif


maciau pas jus pasnigo, smagu, pas msu irgi pranesa vesesnius orus, siandein tai niuru, salta, slapia , rukas... norisi tik lovoje guleti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2020 11 28, 15:25)
tai jo kai kuriom labai limpa makaronai ant ausu  biggrin.gif
maciau pas jus pasnigo, smagu, pas msu irgi pranesa vesesnius orus, siandein tai niuru, salta, slapia , rukas... norisi tik lovoje guleti  biggrin.gif

kad nieko smagaus žinok, šlapdribinis sniegas, labai bjauri drėgmė. Kol kos dar nepanašu į malonų pašalimą.
Atsakyti
Lutuke, mėmė yra mėmė, ir tiek, nepatinka vyras - stulpas, kurį traukiok už liežuvio, toks iki vyro man nedaeitų niekaip.
kodėl galvoji, kad tie, kurie kalba - tai būtinai plepa kaip koterys ir nieko nedaro? gal pati taip nori pateisinti vyro tylėjimą. man aukso vidurys, kaip dabartinis draugas - ir pasikalbam, ir pasijuokiam, ir vyriškas. bet tikrai ne tas, kur aš 7 sakiniai, o jis 1 - ir dar tas vienas sakinys, iš "mhmmm".

lutuke, monteverte, ką su batais db darot - pardos uždarytos, o man reikia, paaugliui reikia, mažiui reikia. lb nesinori su išmatavimais apsirikti, juk keltis, aukštis, plotis, ne vien tik cm ilgis. blyn.
kaip chebra online batus perka?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 08, 16:43)
Lutuke, mėmė yra mėmė, ir tiek, nepatinka vyras - stulpas, kurį traukiok už liežuvio, toks iki vyro man nedaeitų niekaip.
kodėl galvoji, kad tie, kurie kalba - tai būtinai plepa kaip koterys ir nieko nedaro? gal pati taip nori pateisinti vyro tylėjimą. man aukso vidurys, kaip dabartinis draugas - ir pasikalbam, ir pasijuokiam, ir vyriškas. bet tikrai ne tas, kur aš 7 sakiniai, o jis 1 - ir dar tas vienas sakinys, iš "mhmmm".

lutuke, monteverte, ką su batais db darot - pardos uždarytos, o man reikia, paaugliui reikia, mažiui reikia. lb nesinori su išmatavimais apsirikti, juk keltis, aukštis, plotis, ne vien tik cm ilgis. blyn.
kaip chebra online batus perka?

atleisk lutuke, bet čia aš given444 pritariu. Turbūt kam ko reikia, bet man pvz. taip su vienu labai gražiu bernu nesirišo nuo pat pradžių, kai jis nekalbus buvo. Atrodė gi toks gražus, mielas, bet net nenorėjau, kad bučiuotų, nes nu tuščia nuo jo, užsislėpus širdis jo. Supratau, kad nieko nebus.

oi nigavari. Vargo vakarienė. Žinok galvojau, kad protėju. Rinkausi iš žinomų online pardžių Lietuvoje. Iš išvaizdos batai tokie gražūs, firminiai, kaina normal, o vidinis balsas rėkte rėkia, kad bus blogi batai, kažkas ne taip, nepirk. Bet vis tiek pirkausi, nu kaip basa? Į galvą netilpo kaip firminėje parduotuvėje gali būti blogi blink.gif Grąžinau 3 poras ir spjaudžiausi. Galiausiai pasilikau vienus savo mylimų slovakų Gabor. Bet irgi su defektu blink.gif Nusmaukia kojinę per pusę pado. Momentaliai, per kelias minutes einant blink.gif Galvoju viskas, pildysiu pretenziją, nes geruoju atgal panešiotų niekas neims. Tada idėja mautis kojinę ant džinsų, ant viršaus. Tai taip išsigelbėjau. Bet gėda žmogui pasakot. Ir beje, jie ne žieminiai. Tokie dabartiniam orui. Bet jei atšals labiau, trauksiuos senus, nu kur dėtis?
Man mama vis skųsdavosi rusų laikais kaip viskas š, nieko nėra, nieko negauni, Tai aš jai dabar skundžiuos šiais laikais kaip visko yra, akys raibsta, bet viskas š biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 08, 16:43)
Lutuke, mėmė yra mėmė, ir tiek, nepatinka vyras - stulpas, kurį traukiok už liežuvio, toks iki vyro man nedaeitų niekaip.
kodėl galvoji, kad tie, kurie kalba - tai būtinai plepa kaip koterys ir nieko nedaro? gal pati taip nori pateisinti vyro tylėjimą. man aukso vidurys, kaip dabartinis draugas - ir pasikalbam, ir pasijuokiam, ir vyriškas. bet tikrai ne tas, kur aš 7 sakiniai, o jis 1 - ir dar tas vienas sakinys, iš "mhmmm".

lutuke, monteverte, ką su batais db darot - pardos uždarytos, o man reikia, paaugliui reikia, mažiui reikia. lb nesinori su išmatavimais apsirikti, juk keltis, aukštis, plotis, ne vien tik cm ilgis. blyn.
kaip chebra online batus perka?

Na taip sutinku pilnai, tik kaip tai surista su tuo, ka as rasiau??? zinoma neidomu, jei vyras nei zodzio nepasako ar ten meme, kaip sakai.
(mėm|ė b. menkinamai apykvailis, lėtas žmogus, žioplys, kad butu aiskiau)
Kaip tai surista su mano vyru? ka tureciau teisinti? kaip tu cia viska fantazijose nusipiesei? biggrin.gif
Tavo manymu vyras gali buti arba plepys arba meme, kazkoks apykvailis? O tai normaliu vyru negali buti, kurie nei plepiai, ne makaronu kabintojai, nei tyli kaip stulpai??? blink.gif Vidutiniskai vyrai maziau plepa, nei moterys ir tai man visiskai pilnai tinka, mes su vyru pasikalbam kiek reikia ir zinok pasijuokiam, bet tai ne plepumas... negaleciau su plepiu, bobisku vyru gyventi... unsure.gif O del ko taip manau, is gyvenimo, kiek sutikau plepiu vyru, tai jie duagiau sneka, nei daro , labai moteriski, man visiskai nepatruaklus biggrin.gif

Na kol kas nereikia batu, turim. Neseniai gi dirbo parduotuves, taip neuzdaro pas mus su diena, perspeja is anksto. Na, o jei skubiai reiktu uzsisakyciau online, galima grazinti, bent pas mus, jei netinka, o tai ka darysi, basom gi nevaiskciosi.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 08, 19:09)
atleisk lutuke, bet čia aš given444 pritariu. Turbūt kam ko reikia, bet man pvz. taip su vienu labai gražiu bernu nesirišo nuo pat pradžių, kai jis nekalbus buvo. Atrodė gi toks gražus, mielas, bet net nenorėjau, kad bučiuotų, nes nu tuščia nuo jo, užsislėpus širdis jo. Supratau, kad nieko nebus.

Man mama vis skųsdavosi rusų laikais kaip viskas š, nieko nėra, nieko negauni, Tai aš jai dabar skundžiuos šiais laikais kaip visko yra, akys raibsta, bet viskas š biggrin.gif

tai, kad neturiu ka atleisti biggrin.gif
as irgi nebuciau pradejusi draugauti su savo vyru, jei butu kalba nesirisusi, is vis kaip draugauti galima, jei net nesusisneki biggrin.gif Bet galit matyti is mano paklodziu cia, kad as pakalbeti megstu ir isivaizduok vyra kalbanti tiek pat kiek as lotuliukas.gif ne aciu, man tokiu nereikia, geriau lai manes klausosi smile.gif juokauju, zinoma pasiklabam su vyru, tik jis nepliurpia be sustojimo, kaip as... biggrin.gif

Mums nors tiek gerai, kad zieminiu batu nereikia, kol kas su kedais vaikstau, beja vaiku jau isauktais, bele kiek kedu dabar turiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 08 sausio 2021 - 22:20
QUOTE(lutuke123 @ 2021 01 08, 21:24)

Tavo manymu vyras gali buti arba plepys arba meme, kazkoks apykvailis? O tai normaliu vyru negali buti, kurie nei plepiai, ne makaronu kabintojai, nei tyli kaip stulpai??? blink.gif  Vidutiniskai vyrai maziau plepa

laba,
tai mes tiesiog nesusikalbam. nes pati vis rasei kelissyk, kad : mano vyras nekalbus, bet tai ir gerai, nemegstu plepiu, nes...bla bla bla, tokie nieko nedaro, tik kalba. pati pabrezei krastutinimus, arba man toks susidare ispūdis.
todel ir atsakiau: nu negi, jei vyras kalba, tai būtinai kabina makaronus.
tik tiek. peace.


p.s.juk ir monteverte turbut nereikia draugiu, nes su vyru viska aptaria, nors velgi - moteriska kompanija, energija moteriai butina, visgi viskas kitaip nei su vyru. ir cia normlau, nes cia energiju dalykas.


o ką darot del odos. tu man veganfriendly batu toks meenkas pasirinkimas unsure.gif , goretex kas bandet? vakar paaugliui 45 dydis batu ieskojom...vien oda pagrinde...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2021 01 09, 12:43)
laba,
tai mes tiesiog nesusikalbam. nes pati vis rasei kelissyk, kad : mano vyras nekalbus, bet tai ir gerai, nemegstu plepiu, nes...bla bla bla,  tokie nieko nedaro, tik kalba. pati pabrezei krastutinimus, arba man toks susidare ispūdis.
todel ir atsakiau: nu negi, jei vyras kalba, tai būtinai kabina makaronus.
tik tiek. peace.
p.s.juk ir monteverte turbut nereikia draugiu, nes su vyru viska aptaria, nors velgi - moteriska kompanija, energija moteriai butina, visgi viskas kitaip nei su vyru. ir cia normlau, nes cia energiju dalykas.
o ką darot del odos. tu man veganfriendly batu toks meenkas pasirinkimas unsure.gif , goretex kas bandet? vakar paaugliui 45 dydis batu ieskojom...vien oda pagrinde...

To kalbumo yra visa skale, plepys tai ir turiu omeni, zmogu, kuris, ne siaip kalba, bet kalba labai daug, daug skiedzia, daug kuria, daug graziai sneka, prizada, o bet nieko doro nepadaro. Kaip kalbejom auksciau su Monetevrte, pvz visokie menedzeriai, prekeiviai tokie buna, priburia beleko, ka tik nori girdeti. Tai va man tokie nepatinka, bet zmoniu skoniai gi skritingi, jei irgi turi zmonas dazniausiai, vaidnasi yra kam patinka biggrin.gif
Mano vyras tas, kuris normaliai sneka, bet taip jis nelinkes bele tauksti, kad tauksti, kaip as kartais biggrin.gif , kai reikia viska aptariam, dabar is vis po tiek metu gyvenimo kartu ir patyleti salia savo zmogaus smagu. Draugystes pradzioje tai daug snekedavom, dabar ivairiai, pagal aplinkybes.

Bet visgi vyro viena is pareigu zmonai, tai ja isklausyti, sako reikia tuoktis su tokiu vyru, kuriam malonu isklausyti tave. net mokslinikai paskaiciavo, kad moteris per dien apsako 20.000 o vyras 7.000 tai standartas vidurkis, visko buna, bet tai manau akivaidziai demonstruoja, kad vyrai maziau linke sneketi, todel didelis plepumas man ir asocijuojasi su moteriskumu labiau. biggrin.gif

Man tai ne tas pats, su vyru pasisneketi ar su draugem, visai kitokie pokalbiai, manau ir tokiu ir tokiu reikia, bet vel cia gal nuo zmogaus priklauso.


visada stengiuosi pirki goretex, jei tik imanoma, labai geri batai, koja neprakaituoja. Pirmiausia ziuriu, kad butu batai kokybiski ir ilgai laikytu, o medziagu vis tiek nera tokiu, kad butu gerai gamtai, nafta blogiau, nei oda, mano supratimu. O grynai is kokiu ananasu lapu ar kitu dalyku na labai mazas pasirinkimas ir tikrai brangoka. Dar adidas daro is perdirbto plastiko. Jums zieminiu reikia, as savo sunui tik kedus perku, i mokykla tik odiniai juodi turi buti, bet ir nusipirko is nike tokios klaiskines kolelcijos.
Atsakyti
bet palaukit. Taip logiškai pamąstykim. Jei nevalgom mėsos, tai reiškia tiesiogiai papildomas gyvūnas dėl mūsų nežūva. Kažkiek jų sutaupome per metų metus dėl visame pasaulyje esančių veganų, vegetarų, nes mėsos pramonė mato, kad po truputį poreikis mažėja, auginti ir skersti reikia kiek mažiau. Bet dėl užkietėjusių mėsėdų vis tiek nnn paskerdžiama. Ir kiek lieka odos? Tai ar geriau ją išmesti ir suteršti Žemę iš karto? ar jau geriau sunešioti tą odą? Juk geri batai ilgai nešiojasi, net kokius 7 metus būna. Čia jums ne pati mėsa, kur vis reikia ir reikia, nes jau vieną krūtinėlę vienas žmogus per kartą suryti gali.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 01 09, 14:14)
bet palaukit. Taip logiškai pamąstykim. Jei nevalgom mėsos, tai reiškia tiesiogiai papildomas gyvūnas dėl mūsų nežūva. Kažkiek jų sutaupome per metų metus dėl visame pasaulyje esančių veganų, vegetarų, nes mėsos pramonė mato, kad po truputį poreikis mažėja, auginti ir skersti reikia kiek mažiau. Bet dėl užkietėjusių mėsėdų vis tiek nnn paskerdžiama. Ir kiek lieka odos? Tai ar geriau ją išmesti ir suteršti Žemę iš karto? ar jau geriau sunešioti tą odą? Juk geri batai ilgai nešiojasi, net kokius 7 metus būna. Čia jums ne pati mėsa, kur vis reikia ir reikia, nes jau vieną krūtinėlę vienas žmogus per kartą suryti gali.

Gana gerai simastei, is tikro taip nepagalvojau, bet manau vsi tiek, pvz odinius zieminius pirkau pries gal 4+ m buvo kulniukas siek tiek nuejes, nunesiau pataise, ir vel geri dar 10+ m laikys, nes klasikinio stiliaus.
turiu vienus vasarinsiu,tokei kaip sandaliukai,labai patogus ir man prie visko tinka, odiniai irgi, tai nesiojau gal jau 13 m ir dar geri irgi persiuvo ties padais siules ir toliau i trasa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 11 23, 14:13)
Jo, aš irgi kaip išprotėjus iš karto vidines etiketes narstau žiūrėt koks materialas smile.gif Pastebiu, kad mažiau žinomos firmos dabar natūraliau gamina. Aš irgi esu turėjus žieminius 7 metus. Ant tiek gražūs ir kokybiški

kurie cia??? bigsmile.gif
tai visgi odiniai....


o sidabras, Monteverte. ne krauju suteptas? man bižuterija pa kolkas geriausiai.

ketinat skiepytis?
mes tikriausiai jau lengva forma persirgę. tai bent sezonui tikiuosi atsparumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 10 sausio 2021 - 11:32
QUOTE(given444 @ 2021 01 10, 11:29)
ketinat skiepytis?



Eksperimentiniais naujos kartos genetiniais vaistais?
Aciu - ne...

Manau, kad genetinio lygi manipuliacijos su zmogaus imunitetu toli toli prasoka mano eksperimentus su hormonu rijimu.

Susivarysit imuniteta, tada sedisit, ant reguliariu vakcinu adatos, kurios bandys jus isgelbeti vis nuo naujo JUMS pavojingesnio shtamo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 10 sausio 2021 - 12:47