Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 02 25, 20:29)
Medumi patepta šita tema, vis dar atklysta  biggrin.gif ....cia yra toks labai moteriškas bruožas moterų, kurios nieko nepasiekę savo gyvenime.

Čia apie save? 😁
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2021 02 25, 20:19)
Čia apie save? 😁

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2021 02 25, 20:19)
Čia apie save? 😁

Cia apie teletabes, kurios nemoka pralaimeti biggrin.gif
Tu irgi prie ju?
Pažiūrėk kokią laimingą teletabę padarei? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 25 vasario 2021 - 21:59
QUOTE(kin @ 2021 02 25, 19:25)
Vis dar riejatės 😁

kokios man keistos tokios zinutes? galvoji uzkursi rietynes? nera su kuo pasireiti? susirask cambala ir pabendrauk, ten teletabyne 4u.gif
Atsakyti
Bet kad fraze " ar vis dar riejates" buvo burbos biggrin.gif .
Atsakyti
nezinau neseku, kas kokia fraze pirma kart cia pavartojo, bet man keista, kai zmogus metus nebuves ateina su tokiu pasisveikinimu, atrodo rietyniu issiilges unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 02 26, 15:54)
nezinau neseku, kas kokia fraze pirma kart cia pavartojo, bet man keista, kai zmogus metus nebuves ateina su tokiu pasisveikinimu, atrodo rietyniu issiilges  unsure.gif

As manau kad visada skaite, nes pirmiausia atejo i musu tema po pertraukos, reiskia zino kas kur vyksta.
Nu tegu raso pas jus. O ka gaila? Juolab kad moteris iesko televizoriaus pirkt, tai gal jai Idomuc ka patars smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2021 02 26, 15:57)
As manau kad visada skaite, nes pirmiausia atejo i musu tema po pertraukos, reiskia zino kas kur vyksta.
Nu tegu raso pas jus. O ka gaila? Juolab kad moteris iesko televizoriaus pirkt, tai gal jai Idomuc ka patars smile.gif .

na man tai tikrai negaila, lai raso, kur nori , ka nori, tik jei jau nori patarimu, nereiktu taip poklabio pradeti biggrin.gif
Atsakyti

nezinau neseku, kas kokia fraze pirma kart cia pavartojo, bet man keista, kai zmogus metus nebuves ateina su tokiu pasisveikinimu, atrodo rietyniu issiilges unsure.gif

ji dalyvauja su kiu nicku 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 02 26, 14:32)
kokios man keistos tokios zinutes? galvoji uzkursi rietynes? nera su kuo pasireiti? susirask cambala ir pabendrauk, ten teletabyne  4u.gif

Ar ir ji teletabė? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 02 26, 16:35)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="lutuke123" data-cid="72790895" data-time="1614347646"><div><p>nezinau neseku, kas kokia fraze pirma kart cia pavartojo, bet man keista, kai zmogus metus nebuves ateina su tokiu pasisveikinimu, atrodo rietyniu issiilges vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>ji dalyvauja su kiu nicku </p>

Viena iš tu, kuri yra dviveidė?
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 02 26, 19:25)

Viena iš tu, kuri yra dviveidė?

Oi, taves, sena stora falsyvka nieks nelespjaus.

Falsyvku apdovanojimai
1 🥇burba, antra trecia 🥈🥉kin ir menkverte. 4 medali Given 444.
🎆✨🎆🎈
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 02 26, 16:35)
ji dalyvauja su kiu nicku </p

sakai?
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 02 26, 19:25)
Ar ir ji teletabė?  biggrin.gif

apie kuria tu cia?
Atsakyti