Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2021 03 09, 17:26)
Man tai gaila jaunimo. Ju metu budami  mes baliavojom, šokom, eidavom I pasimatymus, klubus, kavines, restoranus. Savaitgaliais  ruošdavomes tūsams, blakstienu klapnojimams... Kur musu tik nebuvo. O dabar turi jie sedeti, kaip ovasčiai namie. Baisu.

tai va butent, mano dukryte sumaste, sako vaikai kas gime neseniai kitokio pasaulio nei nezino tik karantinini unsure.gif Jaunimas ir dar vyresni, kas vienisi tiem sunku, nei pasimatymu, nei susitikimu, nei sekso galu gale lotuliukas.gif drauge turi vaikina, bet gyvena gana toli jis, tai tas sake pasikars ant triusiku gumos is alkio lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 03 09, 16:14)
Idomucia seniai girdėtas.
Kas blogo? smile.gif

tai kad lyg neseniai rase.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 03 09, 16:14)
Idomucia seniai girdėtas.
Kas blogo? smile.gif


Kad jus cia riejates kaip kales...
Susirgau as... gal korona ... galva skauda, raumenis...

O atsitiko tai po Eurovizijos. Ziurint ta danu nesamone isgerau gal 0.7 litro vermuto. Kita diena sveikata buvo labai prasta.
Iki dabar prasta
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 03 09, 17:43)
Kad jus cia riejates kaip kales...
Susirgau as... gal korona ... galva skauda, raumenis...

O atsitiko tai po Eurovizijos. Ziurint ta danu nesamone isgerau gal 0.7 litro vermuto. Kita diena sveikata buvo labai prasta.
Iki dabar prasta

nu va as tau sakiau maziau gerti biggrin.gif Na sveik greiciau. 4u.gif
Atsakyti
Maziau ziureti Eurovizija reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 03 09, 17:54)
Maziau ziureti Eurovizija reikia  biggrin.gif


0.7 l vyno isgerus anksciau as vairuodavau. Buvo karta mentai sustabde...
Tiksliau as juos is toli pamaciau ir islipau... O jie pamate ir privaziavo...manau pasakojau
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 03 09, 17:57)
0.7 l vyno isgerus anksciau as vairuodavau. Buvo karta mentai sustabde...
Tiksliau as juos is toli pamaciau ir islipau... O jie pamate ir privaziavo...manau pasakojau

nu ir kas? kai ugis didelis zinoma dugaiau reikia, bet tai nekeici afakto, kad silpnina imuniteta, geriau gi visgi pasisaugot ir kokias apelsinu sultys isgerti, na bet kaip kam smagiau...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 03 09, 17:43)
Kad jus cia riejates kaip kales...
Susirgau as... gal korona ... galva skauda, raumenis...

O atsitiko tai po Eurovizijos. Ziurint ta danu nesamone isgerau gal 0.7 litro vermuto. Kita diena sveikata buvo labai prasta.
Iki dabar prasta

tikiu. Dainos išskirtinai apybaisės kol kas smile.gif
Laikykis
Papildyta:
QUOTE(-burbanti- @ 2021 03 09, 17:26)
Man tai gaila jaunimo. Ju metu budami  mes baliavojom, šokom, eidavom I pasimatymus, klubus, kavines, restoranus. Savaitgaliais  ruošdavomes tūsams, blakstienu klapnojimams... Kur musu tik nebuvo. O dabar turi jie sedeti, kaip ovasčiai namie. Baisu.

jo. Atrodo ne karas, o laikai baisūs užėjo
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 03 10, 09:47)
tikiu. Dainos išskirtinai apybaisės kol kas smile.gif
Laikykis
Papildyta:

jo. Atrodo ne karas, o laikai baisūs užėjo

o yra kas geru? maciau ta lietuviska pernai metu nugaletoju, nu man tai berysio...

kazkoks kitoks karas siais laikais... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 03 10, 14:00)
o yra kas geru? maciau ta lietuviska pernai metu nugaletoju, nu man tai berysio...

kazkoks kitoks karas siais laikais... unsure.gif

kol kas man tik pora kažkiek paklausomų. Iš esmės aš suprantu, kad panašu į tai, kad jau visi gražiausi akordai atrasti, gražiausi žodžiai išdainuoti ir sunku jau ką išskirtinio atrasti. Todėl atėjo kopijų laikai. Todėl net būčiau už, kad jaunimas ne savo balalaikas kokias ten kurtų be ryšio, o tada gaivintų jau mirusių atlikėjų dainas ir pan. Dalis to daroma aišku, bet galėtų tada aktyviau.

Taip. Paeksperimentavo ant silpnų, kol sukūrė med. robotus, kt. įrangą, ištobulino chirurgų ir pan. įgūdžius, tai multimilijardieriai saugūs. Jiems ir jų vaikams viso gėrio jau užteks. O dabar laikas vėl atsikratinėti visų silpnų, kad mažiau terštų ir vartotų. Ir vėl prikelia Hitlerius.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 03 10, 14:17)
kol kas man tik pora kažkiek paklausomų. Iš esmės aš suprantu, kad panašu į tai, kad jau visi gražiausi akordai atrasti, gražiausi žodžiai išdainuoti ir sunku jau ką išskirtinio atrasti. Todėl atėjo kopijų laikai. Todėl net būčiau už, kad jaunimas ne savo balalaikas kokias ten kurtų be ryšio, o tada gaivintų jau mirusių atlikėjų dainas ir pan. Dalis to daroma aišku, bet galėtų tada aktyviau.

Taip. Paeksperimentavo ant silpnų, kol sukūrė med. robotus, kt. įrangą, ištobulino chirurgų ir pan. įgūdžius, tai multimilijardieriai saugūs. Jiems ir jų vaikams viso gėrio jau užteks. O dabar laikas vėl atsikratinėti visų silpnų, kad mažiau terštų ir vartotų. Ir vėl prikelia Hitlerius.

na nesakyk buna ir nauju geru dainu, tik ne euroviziniu, ten tai kazkoks slamstas nuolat, dabar is vsi toks lgbt veikeju pasirodymas.... buna 2-3 geresnes dainos, kurios nieko nelaimi biggrin.gif
man ta dabar patiko, linksma tokia norisi sokti
https://www.youtube....nel=JasonDerulo

bet zinai dabar mazai kurejo, dauuma prodiuseriu projektai ir tiek...o tikri kurejai neprasimusa tiek...

Geitsai jau kelinta karta tuo uzsiima...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 03 10, 15:45)
na nesakyk buna ir nauju geru dainu, tik ne euroviziniu, ten tai kazkoks slamstas nuolat, dabar is vsi toks lgbt veikeju pasirodymas.... buna 2-3 geresnes dainos, kurios nieko nelaimi  biggrin.gif
man ta dabar patiko, linksma tokia norisi sokti
https://www.youtube....nel=JasonDerulo

bet zinai dabar mazai kurejo, dauuma prodiuseriu projektai ir tiek...o tikri kurejai neprasimusa tiek...

Geitsai jau kelinta karta tuo uzsiima...

jo, latino visokie ir juodžkiai neblogai būna pavaro. Jiems tinka ir pakvykaut ir pavirkaut ir šiaip projektai geri gaunasi. O kai mūsiškiai vyrai taip ima kvykaut, tai nors nusišauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 03 10, 16:45)
jo, latino visokie ir juodžkiai neblogai būna pavaro. Jiems tinka ir pakvykaut ir pavirkaut ir šiaip projektai geri gaunasi. O kai mūsiškiai vyrai taip ima kvykaut, tai nors nusišauk biggrin.gif

Geras pastebejimas biggrin.gif na ir jie tokie plastiski, retas europietis toks buna, jau grynai nebent profesionalsu sokejai....

koki gera filma dokumentini vakar perziurejau...pasirodo nyksta ne tik iv gyvunu rusys, bet ir bakterijos musu zarnyne... naikinam aplinika ir naikinam save tuo paciu...

https://www.lrt.lt/m...q61PRjre4vkIb7o
Atsakyti