Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

Vis dar ieskot vyru.
As jau nekaltos mergaites neieskociau.
O bobos - tai atstumiancios.
Buna dalykai kurie tinka jauniems, vyresniame amziuje atrodo groteskiskai.
Taii va ta bobu viltis, kad jas isimyles...

Serfinguoja vyrukai... Cia kaip diedai varbinas seiles ziuredami i kokias merginas
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 20, 13:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif laukiam luakiam, nesulaukiam  biggrin.gif kaip mane toks apsiniaukes oras veikia, prie lovos traukia, miego noriu  biggrin.gif

magnetinės bangos dar veikia. Kažkas pasidarė su pasauliu, anksčiau taip dažnai tos bangos nekildavo
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 20, 14:17)
Vis dar ieskot vyru.

As jau nekaltos mergaites neieskociau.

po namus. Kartais žinai pasimeta kitam kambary kur ar už namo biggrin.gif

sunkiai jau tau būtum, nebent tu koks Gra-žulis smile.gif
Atsakyti

ir manai to uztenka? kiek mazu partiju, net nepraejo butinu tu keliu procentu, per paskutiniu srinkimus.

Mm reikia turet ta gyslele,patikt zmonem.

nu va sakiau prasideda cambaliski "argumentai" tau viskas ziuriu i klyna sueina amziais, Tiek to pailsek, nebeidomu tokios nesamones. 4u.gif
Papildyta:
u biggrin.gif

Butinai reikia per klyna mylet  :oh:  Galima per galva(perkeltine prasme)   per klyna tai fizine iskrova ,reikia nemaisyt tokiam amziuje  :victory2:​ 

Atsakyti

ir manai to uztenka? kiek mazu partiju, net nepraejo butinu tu keliu procentu, per paskutiniu srinkimus.

Mm reikia turet ta gyslele,patikt zmonem.

nu va sakiau prasideda cambaliski "argumentai" tau viskas ziuriu i klyna sueina amziais, Tiek to pailsek, nebeidomu tokios nesamones. 4u.gif
Papildyta:
u biggrin.gif

Butinai reikia per klyna mylet  :oh:  Galima per galva(perkeltine prasme)   per klyna tai fizine iskrova ,reikia nemaisyt tokiam amziuje  :victory2:​ 

Atsakyti
Arbuz, ir vėl tu apie tą klyną smile.gif kai susipažįsti su nauja moterim, kada jau pradedi apie klyno reikalus sukt? po kiek laiko pažinties?
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 20, 11:01)
Nepamyli tave vyras 😁😁😁 itampa sexualine jaucias pas tave 

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 20, 17:32)
Butinai reikia per klyna mylet  doh.gif  Galima per galva(perkeltine prasme)   per klyna tai fizine iskrova ,reikia nemaisyt tokiam amziuje  victory.gif​ 


tu tarp savo zinuciu gal nepasimesk? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 20, 14:17)
Vis dar ieskot vyru.
As jau nekaltos mergaites neieskociau.
O bobos - tai atstumiancios.
Buna dalykai kurie tinka jauniems, vyresniame amziuje atrodo groteskiskai.
Taii va ta bobu viltis, kad jas isimyles...

Serfinguoja vyrukai...  Cia kaip diedai varbinas seiles ziuredami i kokias merginas

As zinok gyvenime nesu vyro ieskojus, pats mane surado lotuliukas.gif

Nu kur jau tau nekaltos. Priminei anekdota, man jau 70 ir vis nekalta, tpiu , tpiu , tpiu, kad neprisisnekeciau lotuliukas.gif Jau kokiam vienuolyne turetum ieskoti nebent, jei pagal savo amziu.

Man ir i moteris ir siaip i bet ka is gamtos, kas graziai atrodo, grazu ziureti, nebutinai ziureti su kokiom kudlotom mintim. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 20, 21:15)
Man ir i moteris ir siaip i bet ka is gamtos, kas graziai atrodo, grazu ziureti, nebutinai ziureti su kokiom kudlotom mintim. mirksiukas.gif


As kai ziuriu i grazu maista tai noriu ji suesti...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 20, 21:22)
As kai ziuriu i grazu maista tai noriu ji suesti...

biggrin.gif O as galiu ir pasigrozeti. Tavo sitokia reakcija labai vyriska, sako, kad vyrai sutikta moteri pirma ivertina, kaip sekso partnere galvoje, o moterys visiskai ne, bent dauguma. mane seksualiai traukia tik mano vyras.
Man kiti vyrai is vis neegiztuoja, kaip vyrai, nezinau kaip paaiskinti, Man ar vyras, ar moteris, ar grazus koks zirgas begantis, ar va kiskuciais si ryta gerejaus prie juros, medis koks senas didelis, ar ziedai geliu, paparsciausiai grazu, grazu, kaip grazus gamtos kurinys...Todel megstu ziureti i zmoniu veidus, naturalius, be kosmetiku, bet kokiu perdetu pasipuosimu....akis ypac...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 20, 21:35)
biggrin.gif O as galiu ir pasigrozeti. Tavo sitokia reakcija labai vyriska, sako, kad vyrai sutikta moteri pirma ivertina, kaip sekso partnere galvoje, o moterys visiskai ne, bent dauguma. mane seksualiai traukia tik mano vyras.



As kalbejau apie maista.
I moteris as neziuriu. I vyrus irgi.
Grazi tai gerai. Bet tokiu reta... Tik per TV grazias rodo.
Atsakyti

Arbuz, ir vėl tu apie tą klyną smile.gifkai susipažįsti su nauja moterim, kada jau pradedi apie klyno reikalus sukt? po kiek laiko pažinties?

Iskart tempiu i lova ,jei nepavyksta tada (per galva) ir vel tempiu .Paskui atsikeliu pazuru kad jau negrazi . 😂😂😂 Aisku reikia iskart atlikt visualine akustine diagnoze 😂 

Atsakyti

As kalbejau apie maista.
I moteris as neziuriu. I vyrus irgi.
Grazi tai gerai. Bet tokiu reta... Tik per TV grazias rodo.

Kas is to grozio- dazu,spakliaus kibiro reikia.Skuduru 3 maisus ir lakstyt paskui jos uodega .O paklausa jos didele ,kiek daug sulaukia pasiulymu is sono .. zodziu, geriausia yra per viduri 😁

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 21, 07:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72816895" data-time="1618944018"><div><p>As kalbejau apie maista.
I moteris as neziuriu. I vyrus irgi.
<strong>Grazi tai gerai</strong>. Bet tokiu reta... Tik per TV grazias rodo.</p></div></blockquote><p>Kas is to grozio- dazu,spakliaus kibiro reikia.Skuduru 3 maisus ir lakstyt paskui jos uodega .O paklausa jos didele ,kiek daug sulaukia pasiulymu is sono .. zodziu, geriausia yra per viduri 😁</p>


As kaip tie alpinistai. Galima pasirinkti kalnus i kuriuos mazai kas ilipa. Ten neliesta gamta, kalnu grozis.

Tai ir su merginom. Tarp sunkiausia prieinamu dar galima rasti geresniu. O tos per kurias jau n praejo, tai nudrozhtos.
Cia kaip srote rinktis auto... Tai variklis uzkales tai kebulas supuves. Nu auto bent gali is keliu surinti viena
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 21 balandžio 2021 - 09:24