Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 21, 16:36)
Tiesos yra ,bet jei alhogolikas -tai matyt is kart .Pvz  vyras ir motera gere gere kol mama 40eti vyra isveze  namo i kita miesta ,,isgyde,, ir dabar kaip agurecas atrodo po 20m . Tarkim jei toks pasidare po 10m santuokos , vistiek vaikai ,turtas ... kokia dvasia gali viska trenkti ir iseiti .</p><p>pvz dauguma galvoja kad ras turtinga vyra ir bus OK.  Ten dirbt reikes ir tik kad viska turesi,bet dyku pinigunera ir nebus .</p><p>Siandien buvau prekybcentryje,dauguma tokie apduje vaiksto ,gal nuo depresantu , taip kazkaip gaila stebet pasidare.Visgi zmones paveike tas karantinas </p>

ne, jei susitikinėja nuo labai anksti. Pvz. mano draugės mama daug metų su alkoholiku gyveno. Jaunystėje nieko nepastebėjo, nes sakė, kad visi kažkiek išgerdavo prieš šokius. Po to dar labai priklauso nuo darbovietės. Draugės tas tėtis dirbo tokį darbą (prastą, fizinį) kur praktiškai visi gėrė. Ten iš karto už darbovietės buvo toks namas laukuose, kur nužiūrėję kad dirba diedų kolektyvas jiems pilstuką siūlydavo. Tai jie pro skylę tvoroje ten ir eidavo užsipirkti. Mano ir uošvis taip galėjo nusigerti, bet matyt jo valia kiek didesnė buvo ir darbas atsakingesnis, tai labiau susilaikydavo. O ir anyta mano daug bajavesnė boba nei draugės mama. Draugės mama labai minkštutė.
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 21, 16:36)
Tiesos yra ,bet jei alhogolikas -tai matyt is kart .Pvz  vyras ir motera gere gere kol mama 40eti vyra isveze  namo i kita miesta ,,isgyde,, ir dabar kaip agurecas atrodo po 20m . Tarkim jei toks pasidare po 10m santuokos , vistiek vaikai ,turtas ... kokia dvasia gali viska trenkti ir iseiti .</p><p>pvz dauguma galvoja kad ras turtinga vyra ir bus OK.  Ten dirbt reikes ir tik kad viska turesi,bet dyku pinigunera ir nebus .</p><p>Siandien buvau prekybcentryje,dauguma tokie apduje vaiksto ,gal nuo depresantu , taip kazkaip gaila stebet pasidare.Visgi zmones paveike tas karantinas </p>

ar kokie pinigai svarbesni uz pati gyvenima? O vaikai tai kaip tik motyvas , kad sukurti jiem normalia atmosfera, o ne gyventi su alkoholiu prasmirdusiu zmogum... vargu ar nors vienas vaikas padekoja mamai(tevui), kad su alkoholiku ji(jis) gyveno.

alkoholikas tai ne rase ir ne akiu spalva, kad is kart nuo gimimo zinotum. Buna zmones "saikingai"(nors man tas irgi skamba absurdiskai) vartoja vartoja ir kokia nelaime juos palauzia ir ikrenta i ta liuna. Tai jei nusprendzia lipti lauk, gali padeti, o jei ne, tai nera ko kartu skesti i rjuo labiau vaikus skandinti. Daznai paliktas vienas alkoholikas kaip tik ir imasi tvarkytis, jei dar ne per giliai ilindes buna, O jei namie viskas sutvarkyta, jei zmona viskuom rupinasi, tai kuriu galu jam kazka reiktu keisti?

O pinigai, jie uzdirbami. Kaip tik dauguma mano draugiu visiskai nenori turtingu, nori kad butu panasus lygis, na ar jau seniai susirado panasius. Girdziu tik nukentejusiu moteru skundus, kas buvo su labai turtingais susituoke...
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 21, 16:58)
ne, jei susitikinėja nuo labai anksti. Pvz. mano draugės mama daug metų su alkoholiku gyveno. Jaunystėje nieko nepastebėjo, nes sakė, kad visi kažkiek išgerdavo prieš šokius. Po to dar labai priklauso nuo darbovietės. Draugės tas tėtis dirbo tokį darbą (prastą, fizinį) kur praktiškai visi gėrė. Ten iš karto už darbovietės buvo toks namas laukuose, kur nužiūrėję kad dirba diedų kolektyvas jiems pilstuką siūlydavo. Tai jie pro skylę tvoroje ten ir eidavo užsipirkti. Mano ir uošvis taip galėjo nusigerti, bet matyt jo valia kiek didesnė buvo ir darbas atsakingesnis, tai labiau susilaikydavo. O ir anyta mano daug bajavesnė boba nei draugės mama. Draugės mama labai minkštutė.

Aisku, kai noresi visur rasi, kur pagerti, bet Lietuvoje tikrai labai geros salygos nusigerti sudarytos. Darbe ne tik, kad geria, bet jei tu negeri tampi ta balta varna... ir ne tik kokie paprasti statybininkai ir ofisuose, ir net mokyklose. Buvau apsalusi, kai i vaiku Kaledine svente mokykloje mamele viena bonka atsinese, ir visai ne kokia degrade, stambaus ukiniko zmona blink.gif Bet sake ir darzeliuose geria ir t.t. doh.gif
Papildyta:
I alkoholio tema, paragavau neseniai nealkoholinio vyno, nu ir labai skanu, jei jau norisi, tai kam tas su alkoholiu? manau kiekvienas reguliariai vartojantis alkoholinius gerimus ne tik kenkia sveikatai, bet nezino, kada jis gali paslysti, ir nebesugebeti sustoti....
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 21, 17:20)
I alkoholio tema, paragavau neseniai nealkoholinio vyno, nu ir labai skanu, jei jau norisi, tai kam tas su alkoholiu? manau kiekvienas reguliariai vartojantis alkoholinius gerimus ne tik kenkia sveikatai, bet nezino, kada jis gali paslysti, ir nebesugebeti sustoti....

gal aš kokį prastesnį ragavau, bet man nepatiko. Kaip sultys. Tai geriau tada vynuogių pvz. sultys. O nealkoholiniai alūs - superiniai. Tiesiog skonio reikalas turbūt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 21, 17:20)
paragavau neseniai nealkoholinio vyno


O nealkoholines degtines dar nebandei?
Atsakyti

ne, jei susitikinėja nuo labai ankstio. O ir anyta mano daug bajavesnė boba nei draugės mama. Draugės mama labai minkštutė.

Alhogolikui pirma reikia keisti aplinka, tada imanoma atsitiesti.Turi aplinkiniai padeti .

Mane ir kazkada griezet kad vyna geriau 😂  as metai kai neragavau nei laso,stovi net bonka kazkur. 😂😂😂

Ziauru bet pijokavimas kai vyksta visur -tai buna liga .

Daznai jaunysteje iprantama prie to ir paskui tesiasi ,mano laiku bendraamziai pries eidami i baliu (diena pries) gerdavo ,kad atejus baliaus diena daugiau pakelt-tai budavo kieciausias bicas.pasakodavo kiek litru pakele kas nuluzo ir t.t .

Mane asmeniskai vos uz 0.38 promil neidejo i laikrasti 😂😂😂.Nuo laiko, jei vairuoju tik su nulinem promilem .Geda tada buvo ,kaip koki pijoka ,o isgerta buvo alaus.

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 21, 19:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72817176" data-time="1619013530"><div><p>ne, jei susitikinėja nuo labai ankstio. O ir anyta mano daug bajavesnė boba nei draugės mama. Draugės mama labai minkštutė.</p></div></blockquote><p>Alhogolikui pirma reikia keisti aplinka, tada imanoma atsitiesti.Turi aplinkiniai padeti .</p><p>Mane ir kazkada griezet kad vyna geriau 😂  as metai kai neragavau nei laso,stovi net bonka kazkur. 😂😂😂</p><p>Ziauru bet pijokavimas kai vyksta visur -tai buna liga .</p><p>Daznai jaunysteje iprantama prie to ir paskui tesiasi ,mano laiku bendraamziai pries eidami i baliu (diena pries) gerdavo ,kad atejus baliaus diena daugiau pakelt-tai budavo kieciausias bicas.pasakodavo kiek litru pakele kas nuluzo ir t.t .</p><p>Mane asmeniskai vos uz 0.38 promil neidejo i laikrasti 😂😂😂.Nuo laiko, jei vairuoju tik su nulinem promilem .Geda tada buvo ,kaip koki pijoka ,o isgerta buvo alaus.</p>

tai taip. Anyta ir stroindavo uošvį, grasindavosi. Buvo net susirinkus vaikus ir movė į Vilnių. Tada uošvis ir atsipaipalojo, susitvarkė ir su gėlėm važiavo jų atsiimti. Bet aišku, polinkis tam tikras yra po šiai dienai. Kaip jis vertina, jei su juo išgeri vynuko ar alaus ar jo darytos trauktinės per šventes. Jei neišgersi, tai būna piktokas, nusivylęs. Buvo laikas, kai mes su vyru buvom atsisakę. Sugalvojom nebevartoti. tai uošvis kentėjo per šventes, piktas būdavo biggrin.gif
O draugės mama tiesiog pati labai silpna. Ji nieko nedarė tik pabumbėdavo kartais, kai jau labai blogai buvo. Bet ten dar ir smurtautojas buvo, labai smarkus. Todėl ir prisitraukė silpną auką. Tai pabumbėjimai liūdnokai baigdavosi. Viskas užsibaigė tik kai dukra, mano draugė suaugo ir atsirado jos vyras. Tik tada išsiskyrė, nes iki tol bijojo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 21, 18:54)
gal aš kokį prastesnį ragavau, bet man nepatiko. Kaip sultys. Tai geriau tada vynuogių pvz. sultys. O nealkoholiniai alūs - superiniai. Tiesiog skonio reikalas turbūt smile.gif

As irgi maniau, kad bus kaip sultys, nieko panasaus, labai net skanus buvo, kap vynas, tik be to alkoholio priklumo ir sutraukimo per didelio rugstumo, cabernet sauvignon geriau.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 04 21, 19:04)
O nealkoholines degtines dar nebandei?

o kas geria degtine del skonio? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 04 21, 19:26)
Alhogolikui pirma reikia keisti aplinka, tada imanoma atsitiesti.Turi aplinkiniai padeti .</p><p>Mane ir kazkada griezet kad vyna geriau 😂  as metai kai neragavau nei laso,stovi net bonka kazkur. 😂😂😂</p><p>Ziauru bet pijokavimas kai vyksta visur -tai buna liga .</p><p>Daznai jaunysteje iprantama prie to ir paskui tesiasi ,mano laiku bendraamziai pries eidami i baliu (diena pries) gerdavo ,kad atejus baliaus diena daugiau pakelt-tai budavo kieciausias bicas.pasakodavo kiek litru pakele kas nuluzo ir t.t .</p><p>Mane asmeniskai vos uz 0.38 promil neidejo i laikrasti 😂😂😂.Nuo laiko, jei vairuoju tik su nulinem promilem .Geda tada buvo ,kaip koki pijoka ,o isgerta buvo alaus.</p>

neturi, gali padeti, su salyga, kad tas alkoholikas nori ta pagalba priimti.
saunuolis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 04 21, 21:31)
As irgi maniau, kad bus kaip sultys, nieko panasaus, labai net skanus buvo, kap vynas, tik be to alkoholio priklumo ir sutraukimo per didelio rugstumo, cabernet sauvignon geriau.

aš jau nepamenu koks buvo. Berods Vynotekoje pirktas kažkuris iš raudonų
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 04 21, 21:32)
aš jau nepamenu koks buvo. Berods Vynotekoje pirktas kažkuris iš raudonų

Gal visokiu buna, paklausiu drauges pavadinimo, nes jau neatsimenu smile.gif Bet zinok buvau tikrai labai maloniai nustebusi.
Atsakyti

As irgi maniau, 
o kas geria degtine del skonio? blink.gif
Papildyta:
neturi, gali padeti, su salyga, kad tas alkoholikas nori ta pagalba priimti.
saunuolis 4u.gif

Pirma reikia moket padet ,pvz duot pinigu pachmielui 😂 cia ne taip viskas paprasta,gal zmona buna priezastis to gerimo(jos niurzgejimas) .Jei turejot reikalu tik su darbininku klase tai pvz zmones kurie vadovauja (direktoriai)  ne tik geria ,ruko, uosto,begioja nuogi ir t.t    reikia itampa nuimti,issikraut.

Jei protinga zmona ,ji supranta ,priima tai .Tas ta gara nuleidzia ir vel gryzta i pozicijas . 

Kaip ir mane isvadinot alhogoliku ,nors specializacijos tokios kaip ir neturit 😐

Atsakyti

ar kokie pinigai svarbesni uz pati gyvenima? O vaikai tai kaip tik motyvas , kad sukurti jiem normalia atmosfera, o ne gyventi su alkoholiu prasmirdusiu zmogum... vargu ar nors vienas vaikas padekoja mamai(tevui), kad su alkoholiku ji(jis) gyveno.

alkoholikas tai ne rase ir ne akiu spalva, kad is kart nuo gimimo zinotum. Buna zmones "saikingai"(nors man tas irgi skamba absurdiskai) vartoja vartoja ir kokia nelaime juos palauzia ir ikrenta i ta liuna. Tai jei nusprendzia lipti lauk, gali padeti, o jei ne, tai nera ko kartu skesti i rjuo labiau vaikus skandinti. Daznai paliktas vienas alkoholikas kaip tik ir imasi tvarkytis, jei dar ne per giliai ilindes buna, O jei namie viskas sutvarkyta, jei zmona viskuom rupinasi, tai kuriu galu jam kazka reiktu keisti?

O pinigai, jie uzdirbami. Kaip tik dauguma mano draugiu visiskai nenori turtingu, nori kad butu panasus lygis, na ar jau seniai susirado panasius. Girdziu tik nukentejusiu moteru skundus, kas buvo su labai turtingais susituoke...
Papildyta:
Aisku, kai noresi visur rasi, kur pagerti, bet Lietuvoje tikrai labai geros salygos nusigerti sudarytos. Darbe ne tik, kad geria, bet jei tu negeri tampi ta balta varna... ir ne tik kokie paprasti statybininkai ir ofisuose, ir net mokyklose. Buvau apsalusi, kai i vaiku Kaledine svente mokykloje mamele viena bonka atsinese, ir visai ne kokia degrade, stambaus ukiniko zmona blink.gifBet sake ir darzeliuose geria ir t.t. doh.gif
Papildyta:
Istoti....

Butum buvus tam liune tada suprastum ,dabar pavirsutiniskai .Supranti ten isgerus jis nugrimsta i savo migla kuri yra malonesne jam  uz keksa ,boba ir vaikus .O tam kad gryztu reikia kad aplinka butu normali ir padetu jam ir tada suprastu perliptu per save ir nebegertu.Reikia darba keist ,atsisakyt aplinkos.

Atsakyti

ar kokie pinigai svarbesni uz pati gyvenima? O vaikai tai kaip tik motyvas , kad sukurti jiem normalia atmosfera, o ne gyventi su alkoholiu prasmirdusiu zmogum... vargu ar nors vienas vaikas padekoja mamai(tevui), kad su alkoholiku ji(jis) gyveno.

alkoholikas tai ne rase ir ne akiu spalva, kad is kart nuo gimimo zinotum. Buna zmones "saikingai"(nors man tas irgi skamba absurdiskai) vartoja vartoja ir kokia nelaime juos palauzia ir ikrenta i ta liuna. Tai jei nusprendzia lipti lauk, gali padeti, o jei ne, tai nera ko kartu skesti i rjuo labiau vaikus skandinti. Daznai paliktas vienas alkoholikas kaip tik ir imasi tvarkytis, jei dar ne per giliai ilindes buna, O jei namie viskas sutvarkyta, jei zmona viskuom rupinasi, tai kuriu galu jam kazka reiktu keisti?

O pinigai, jie uzdirbami. Kaip tik dauguma mano draugiu visiskai nenori turtingu, nori kad butu panasus lygis, na ar jau seniai susirado panasius. Girdziu tik nukentejusiu moteru skundus, kas buvo su labai turtingais susituoke...
Papildyta:
Aisku, kai noresi visur rasi, kur pagerti, bet Lietuvoje tikrai labai geros salygos nusigerti sudarytos. Darbe ne tik, kad geria, bet jei tu negeri tampi ta balta varna... ir ne tik kokie paprasti statybininkai ir ofisuose, ir net mokyklose. Buvau apsalusi, kai i vaiku Kaledine svente mokykloje mamele viena bonka atsinese, ir visai ne kokia degrade, stambaus ukiniko zmona blink.gifBet sake ir darzeliuose geria ir t.t. doh.gif
Papildyta:
Istoti....

Butum buvus tam liune tada suprastum ,dabar pavirsutiniskai .Supranti ten isgerus jis nugrimsta i savo migla kuri yra malonesne jam  uz keksa ,boba ir vaikus .O tam kad gryztu reikia kad aplinka butu normali ir padetu jam ir tada suprastu perliptu per save ir nebegertu.Reikia darba keist ,atsisakyt aplinkos.

Atsakyti