Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 13, 17:56)
kartu su tualetu esu maciusi tik nuosavam name to meto statymo.

pas uošvius sovietiniais laikais statytame name taip. Nu ir blogai. Patalpa didžiulė, šalta joje net vasarą, br... Būtų daug geriau jaukus vonios kambarys normalaus dydžio ir nedidukas wc atskirai.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 13, 12:57)
na taip tualete labai daug bacilu, kiekviena kart kai nueini i tualeta, nuleidi vandeni, jos pasklinda po visa patalpa , del to ir sako daznai keisti dantu sepetukus, nes pasiensa tom bacilom smile.gif Del to ir sako pagal feng shui , kad lalikyti dangti nuleista, o realiai del bacilu smile.gif

O tūliko dangtį uždengt prieš nuleidžiant vandenį nesusimąstei, nedašutėle?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 13, 17:56)
tu gal eik su savo nesugebejimu teksto suprasti i teletabyna, ten viena kita labai gerai suprantat , mes ten ateisim vel verksit paskui?? biggrin.gif
Papildyta:

tipo bajorai?  biggrin.gif
nu

Jei ir ateisi, niekas į tave dėmesio nekreips, o tu neiškenti neatsakius, pavarai paklodę, galvoji, kad kažkam rimtai įdomūs tavo pezesiai😂 Vargše, ant kiek tu neturi su kuo pasikalbėt.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 13, 18:14)
pas uošvius sovietiniais laikais statytame name taip. Nu ir blogai. Patalpa didžiulė, šalta joje net vasarą, br... Būtų daug geriau jaukus vonios kambarys normalaus dydžio ir nedidukas wc atskirai.


Taigi gyvatukas budavo, jokiu didziuliu patalpu nestate, klozetas, salia vonia vos apsisukti. Tia buvo namuose kuriuos state gal iki 1975. Nes 1979 pastatytuose ir veliau jau buvo atskirai... Kartais skirtinguose koridoriaus galuose...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 13, 19:24)
Taigi gyvatukas budavo, jokiu didziuliu patalpu nestate, klozetas, salia vonia vos apsisukti. Tia buvo namuose kuriuos state gal iki 1975. Nes 1979 pastatytuose ir veliau jau buvo atskirai... Kartais skirtinguose koridoriaus galuose...

tai kai jie jauni buvo, gal ir būdavo, nors jaučiu jie iš viso prausėsi prie daržo arčiau, pirtyje (ten įrengta). O vėliau kai namas toks didžiulis sunkiau jau apšildyti. Šalta ta vonia būdavo. Ir sakau, didelė, dar beveik kur pašokt yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 13, 19:30)
tai kai jie jauni buvo, gal ir būdavo, nors jaučiu jie iš viso prausėsi prie daržo arčiau, pirtyje (ten įrengta). O vėliau kai namas toks didžiulis sunkiau jau apšildyti. Šalta ta vonia būdavo. Ir sakau, didelė, dar beveik kur pašokt yra biggrin.gif


Tai ten butas ar namas? Sovietai dideliu voniu nestatydavo. Teko gyventi smetoniskame bute, va ten tai buvo didele vona su tuoletu kur gali sokti.
Oo del namu, statytu prie sovietu tai ten buvo atskirta.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 13, 20:00)
Tai ten butas ar namas? Sovietai dideliu voniu nestatydavo. Teko gyventi smetoniskame bute, va ten tai buvo didele vona su tuoletu kur gali sokti.
Oo del namu, statytu prie sovietu tai ten buvo atskirta.

namas, didžiulis. Iš pradžių alytuką turėjo, o vėliau didžiulį pasistatė
Atsakyti
Oooo...atejo pasirodyri kazkas. biggrin.gif
Atsimenat ka Moonte sake pries dvi dienas 'ji man sake kodel isejo is forumo!!!'
Kas cia kam meluoja? Mums Moontė or babunia Moontei?
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2021 05 13, 15:03)
Ką tu čia kliedi?

Nenori buti užmiršta, kad ateini I šią temą? Tau reikia butent musu demesio. Labai reikia. Kitose temose nera kaip koliotis, o rimtomis temomis per sunku tau diskutuoti. Nedatempi iki kitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 13 gegužės 2021 - 20:00
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 13, 18:36)
O tūliko dangtį uždengt prieš nuleidžiant vandenį nesusimąstei, nedašutėle?
Papildyta:

Jei ir ateisi, niekas į tave dėmesio nekreips, o tu neiškenti neatsakius, pavarai paklodę, galvoji, kad kažkam rimtai įdomūs tavo pezesiai😂 Vargše, ant kiek tu neturi su kuo pasikalbėt.


O teletabes musu pasiiglo lotuliukas.gif ka dar atsivesit?

O kam tu rasai apei tai, ka as jau ir taip buvau parasiusi? lotuliukas.gif persakei mano zodzius ir pasijautei protinga ?

Nu kaip tai neskaitot, net cia net atsivelkat paskiatyti ant tiek as jum idomi lotuliukas.gif

Nu kaip pagijo jau kaciukas? sake Moonte del kaciuko nesilankei cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 gegužės 2021 - 20:49
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 13, 21:49)
O teletabes musu pasiiglo lotuliukas.gif ka dar atsivesit?

O kam tu rasai apei tai, ka as jau ir taip buvau parasiusi? lotuliukas.gif persakei mano zodzius ir pasijautei protinga ?

Nu kaip tai neskaitot, net cia net atsivelkat paskiatyti ant tiek as jum idomi lotuliukas.gif

Nu kaip pagijo jau kaciukas? sake Moonte  del kaciuko  nesilankei cia.

Nu va, negali neatsakyt. Bože, kokios jūs atsilupėlės čia😂

Oi pz, dėl kačiūūūko nesilankiau, matai😂 A pasiilgai? Matai, aš randu įdomesnių vietų kur man lankytis, o tu čia vis smirdi, nes tik čia su tavim keletas pilnatinių kalbasi
Atsakyti
biggrin.gif
Kaip tragiškai kvailai personažus veikia jų paciu gedos jausmas del savo lakstymo pirmyn atgal netgi ne is temos i tema, bet is mamku atgal I mamkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2021 05 14, 00:45)
Nu va, negali neatsakyt. Bože, kokios jūs atsilupėlės čia😂

Oi pz, dėl kačiūūūko nesilankiau, matai😂 A pasiilgai? Matai, aš randu įdomesnių vietų kur man lankytis, o tu čia vis smirdi, nes tik čia su tavim keletas pilnatinių kalbasi

o kodel as tureciau negaleti atsakyti? blink.gif kas cia uzdraude kas ar ka su tavom sneketis? lotuliukas.gif ar tau su mumis? ar ateini cia prasai ir nori, kad tau niekas neatsakinetu? keistuole biggrin.gif

Na nezinau cia ne as taip sugalvojau biggrin.gif o tai ko uzejai? ko neidomesnese veiklose? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 14 gegužės 2021 - 11:40
Mhhh...siandien pas ja irgi labai idomi veikla paplepejimuose biggrin.gif
Atsakyti