Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 22:58)
Persidirbau siandien, pabaigiau tik dabar prezentacija rytojui, paskutine minute tik gavau visus duomenis, eisiu jau miegoti... kartais tokia kvaila jauciuosi savo darbe, kai man duoda uzduotis visai ne i tema  biggrin.gif jei rytoj liksiu gyva parasysiu  biggrin.gif

Tai nera kvailumas. Tai yra challenge. As megstu tokius dalykus, adrenalino tada gali kabinti kibirais biggrin.gif

Ir niekada nebijok apsijuokti, nes jei ir 100% gerai padarysi - atsiras tokiu, kurie is to vistiek juoksis.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2021 05 09, 10:29)
<p>O kaip tampa raganomis. Nu cie rojus ,pragaras-viskas aisku ,o ragana ... ??</p>

Mano asmenine nuomone tapti negali, turi gimti su dovana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 12 gegužės 2021 - 09:51
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 12, 10:50)
Tai nera kvailumas. Tai yra challenge. As megstu tokius dalykus, adrenalino tada gali kabinti kibirais  biggrin.gif

Ir niekada nebijok apsijuokti, nes jei ir 100% gerai padarysi - atsiras tokiu, kurie is to vistiek juoksis.

Jo is tikro challenge buvo ir nemenkas, dauguma jau phd ir t.t. o as viena tokia su bakalauru, bandau kazka biggrin.gif Bet nieko paruosiau prezentacija, pasnekejau, vienoje vietoje siek tiek susimakalavau, bet nebaisiai biggrin.gif
Ismusa tokie dalykai is kompforto zonos, bet kai padarai toks pasitenkinimas savim smile.gif
dabar kita prezentacija ilgesne ir platesne reiks ruostis kitai savaitei. Gerai, kad bent negyvai, o tai is vis rankos ir kojos drebetu smile.gif
O va kolega is kitos salies ir neparuose prezentacijos (assistant professor), tik papasakojo, ka jie daro smile.gif tai pasijauciau tokia pazangi mokine lotuliukas.gif

dar sudalyvavau kitam seminare apie dignity&respect is tikro patiko, daugiau buvo ne tik kalbos, bet toks workshop, kur skirste vis mus i grupes ir dave uzduotis, idomiai is tikro. Airijoje labai daug skiria demesio i ta pagarba darbe, kulturinga bendravima ir t.t. Moke mus ne tik, kaip paciam buti kulturingam, gerbti kitus, bet ir kaip atstoveti, jei kas elgesi nekulturingai, kaip sneketi, kokius zodzius sakyti, kad nepulti i konflikta.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 12, 09:48)
aš antrą savaitę turiu totaliai kaušę klientę. Vis aiškinu jai tą patį ką ji turi man pristatyti, o ji vėl iš naujo man to paties klausia, nors surašiau viską kuo tiksliausiai jai asmeniškai. Įdomu kuo baigsis. Pastebėjau ilgametę tendenciją, jei žmogus nesupranta kažko iš pirmo karto, na max. iš antro, tai jau prarastas reikalas. Bus probleminis.
Vakar nerealiai gerai vakarą praleidom. Pasinaudojom oru ir lėkėm į gamtą, nelaukdami savaitgalio. Vienas parkas labai gražiai sutvarkytas, atnaujintas. Nuostabu tiesiog.

oi darbas su klientais tai is vis atskira sritis, labai reikia su jais moketi bendrauti, kad ne duok dieve neizeistum, bet ir atstoveti sava pozicija. Restorane budavo vieni klientai, cia dabar buna kiti. Pvz susitariam del projekto, na jie sumoka ten koki tik 100.000, bet dazniausiai nori issireikalauti darbo uz trigubai daugiau biggrin.gif tai viskas turi buti rastiska, parasais, paskui per keikveina susirinkima, rasomos meeting minutes, kad atversti ir parodyti, akd va susitarem tai taip doh.gif siaip pirmas darbas, kuriam man issukiu niekad nepritruksta biggrin.gif

kazas ale taip ,kiek moka taip ir gauna , nors noretu kad butu kitaip biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 12, 13:44)
Jo is tikro challenge buvo ir nemenkas, dauguma jau phd ir t.t. o as viena tokia su bakalauru, bandau kazka  biggrin.gif Bet nieko paruosiau prezentacija, pasnekejau, vienoje vietoje siek tiek susimakalavau, bet nebaisiai biggrin.gif
Ismusa tokie dalykai is kompforto zonos, bet kai padarai toks pasitenkinimas savim smile.gif
dabar kita prezentacija ilgesne ir platesne reiks ruostis kitai savaitei. Gerai, kad bent negyvai, o tai is vis rankos ir kojos drebetu smile.gif
O va kolega is kitos salies ir neparuose prezentacijos (assistant professor), tik papasakojo, ka jie daro smile.gif tai pasijauciau tokia pazangi mokine lotuliukas.gif

dar sudalyvavau kitam seminare apie dignity&respect is tikro patiko, daugiau buvo ne tik kalbos, bet toks workshop, kur skirste vis mus i grupes ir dave uzduotis, idomiai is tikro. Airijoje labai daug skiria demesio i ta pagarba darbe, kulturinga bendravima ir t.t. Moke mus ne tik, kaip paciam buti kulturingam, gerbti kitus, bet ir kaip atstoveti, jei kas elgesi nekulturingai, kaip sneketi, kokius zodzius sakyti, kad nepulti i konflikta.
Papildyta:

oi darbas su klientais tai is vis atskira sritis, labai reikia su jais moketi bendrauti, kad ne duok dieve neizeistum, bet ir atstoveti sava pozicija. Restorane budavo vieni klientai, cia dabar buna kiti. Pvz susitariam del projekto, na jie sumoka ten koki tik 100.000, bet dazniausiai nori issireikalauti darbo uz trigubai daugiau  biggrin.gif tai viskas turi buti rastiska, parasais, paskui per keikveina susirinkima, rasomos meeting minutes, kad atversti ir parodyti, akd va susitarem tai taip doh.gif siaip pirmas darbas, kuriam man issukiu niekad nepritruksta  biggrin.gif

kazas ale taip ,kiek moka taip ir gauna , nors noretu kad butu kitaip  biggrin.gif

mano vyras dirbo užsienio kapitalo kompanijoje, dabar lietuviškoje. Tai jo, pagarba, bendravimas visai kitoks užsienio. Čia chebra ir keikiasi. Iš pradžių jis buvo pašiurpęs. Dabar girdžiu, kai įsivažiavo ir susipažino su visais, tai ir jis susikeikia. Kaip greitai blogis užkrečia.
Oi jo, dirbant su klientais kokių tik čiudnų nėra. Ir kaip viskas priklauso nuo dienos. Jei tik viskas gerai, tai ir žmonės adekvatūs ateina, iš karto moka, viskas jiems aišku, viskuo patenkinti ir t.t. Jei tik kokių bėdų yra, tai su bėdom ir klientai ateina. Pasimetę visatoje, patys nežinantys ko jiems reikia ir pan. Sunku verslą daryti. Budistu turbūt reikia būti biggrin.gif

jo, dėl pigumo tai Lietuvoje baisu. Norėtų, kad ne tik paslaugą suteiktum, bet dar ir primokėtum turbūt, kad suteikei biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 12, 15:07)
mano vyras dirbo užsienio kapitalo kompanijoje, dabar lietuviškoje. Tai jo, pagarba, bendravimas visai kitoks užsienio. Čia chebra ir keikiasi. Iš pradžių jis buvo pašiurpęs. Dabar girdžiu, kai įsivažiavo ir susipažino su visais, tai ir jis susikeikia. Kaip greitai blogis užkrečia.
Oi jo, dirbant su klientais kokių tik čiudnų nėra. Ir kaip viskas priklauso nuo dienos. Jei tik viskas gerai, tai ir žmonės adekvatūs ateina, iš karto moka, viskas jiems aišku, viskuo patenkinti ir t.t. Jei tik kokių bėdų yra, tai su bėdom ir klientai ateina. Pasimetę visatoje, patys nežinantys ko jiems reikia ir pan. Sunku verslą daryti. Budistu turbūt reikia būti biggrin.gif

jo, dėl pigumo tai Lietuvoje baisu. Norėtų, kad ne tik paslaugą suteiktum, bet dar ir primokėtum turbūt, kad suteikei biggrin.gif

na taip visur savi privalumai ir trukumai tiek bunant darbuotoju, tiek savo versla turint.

Burba, tikria grazioje vietoje dirbi, ir as nesupykciau toki darba tureti biggrin.gif ar jus jau atidare?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 11:39)
ai as turkiskus ziuriu serialus, iseina po 1 serija per savaite smile.gif Patinka man jie labai, tokie daug apmastymu , psichologijos, parodo zmones is ivairiausiu pusiu, kaip jei veikia gyvenime, kaip stresinese situacijose, kaip isgyvena  ir kokie tampa iveikia ar neiveikia sunkumus, kas ta skaistybe, tyrumas, kiek pagundu gyvenime kas tikra meile , kaip isnaudoja vieni kitus ir moters, vyro roles gyvenime, kaip itakoja mus tevai, namai, kur uzaugam, baimes musu, norai  t.t. Ir vaizdai, spalvos, kostiumai susderinti, priderinta net aplinka, peizazai, vienu zodizu mano akim ir sielai, ir portui svente  biggrin.gif toks net psichoterapinis poveikis, permaistai savo gyvenima..
nezinau paziurejus man turkisku, vsisikai nebesiziuri amerikietiski...pabandau viena kita paziureti ir nebeuzkabina...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tokius serialus žiūri ir juose mato tai ką tu, tik nusivylusios namų šeimininkės, gyvenančios nykų gyvenimą kasdienybėje, nes ten yra visiškos pievos. Visos tos muilo operos proto bukinimas ir nei vienas išsilavinęs, protingas, veiklus žmogus tokių niekų nežiūri. O tu dar juose tiek ,,prasmės'' atrandi, kai realiai net patys kūrėjai ten jokios prasmės net nebando sukurti. biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 11, 22:58)
kartais tokia kvaila jauciuosi savo darbe,

Patikėk, ne kartais ir ne tik darbe. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 12, 18:26)


Burba, tikria grazioje vietoje dirbi, ir as nesupykciau toki darba tureti  biggrin.gif ar jus jau atidare?

Ryt jau paskutiniai mokymai ir kita savaite atsidarome. Maziau laiko liks cia trintis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 12, 12:44)
kazas ale taip ,kiek moka taip ir gauna , nors noretu kad butu kitaip  biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Bent mano hobyje, tai mazai yra tokiu, kuriems kaina nesvarbi. Na taip.. visos nori pasipuosti. Yra neturtingu moteru, kurioms negaila pigiau ka atiduoti, bet kai turtingos klenčina padaryti kazka uz kapeikas, tai nu..

Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 05 12, 20:45)
Ryt jau paskutiniai mokymai ir kita savaite atsidarome. Maziau laiko liks cia trintis  biggrin.gif
Papildyta:

Bent mano hobyje, tai mazai yra tokiu, kuriems kaina nesvarbi. Na taip.. visos nori pasipuosti. Yra neturtingu moteru, kurioms negaila pigiau ka atiduoti, bet kai turtingos klenčina padaryti kazka uz kapeikas, tai nu..

Va tas ir keisciausia daznai, kai turtingi zmones ar pelningos kompanijos issidirbineja... unsure.gif Neturi pinigu neperki, o jei kazko nori moki kaina, as niekad nesideriu su amatininkais, bobutem turguje(Lietuvoje) ir t.t. Prekybininku, perparuotoju galiu paprasyti nuolaidu, kai jau daug ka perki.
Atsakyti
Užmušt per maža tuos, kas paleido į pasaulį tą vargšišką mentalitetą po visur: tualetas kartu su vonia, virtuvė kartu su svetaine, rinkis prekę pigiausią pigiausią... Baisu. Turėtų būti rinkis prekę kokybiškiausią, stenkis turėti namą kuo didesnį ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimejaa @ 2021 05 12, 20:38)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Tokius serialus žiūri ir juose mato tai ką tu, tik nusivylusios namų šeimininkės, gyvenančios nykų gyvenimą kasdienybėje, nes ten yra visiškos pievos.  Visos tos muilo operos proto bukinimas ir nei vienas išsilavinęs, protingas, veiklus žmogus tokių niekų nežiūri. O tu dar  juose tiek ,,prasmės'' atrandi, kai realiai  net patys kūrėjai ten jokios prasmės net nebando sukurti.  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Patikėk, ne kartais ir ne tik darbe.  biggrin.gif  4u.gif

Vaje, kad tu mano demesio pasiilgus, net iki cia atsivilkai doh.gif Ka gali apsakyti zmogui, kuris apie tave viska zino, net kaip jauciuosi lotuliukas.gif
Retorinis tik klausiams, tu rimtai taip nesigaudai kino industrijoje? Manai visi serialai - muilo operos ar manai Turkija su daugiau kaiop 80 milijonu gyventoju kuria tik muilo operas? doh.gif idomu ar esi maciusi bent viena turkiska seriala...na jei domina tai, nueik cia yra tema skrita turkiskam kinui, ta pati tom moterim pasakyk, tau gal viska isaiskins mirksiukas.gif
Na netesiu cia tos tuscios kalbos su tavim, cia protingi zmones renkasi, nenoriu spamo tavo, tik gal patarciau nueiti pas koki psichologa, paklausti, kodel pas tave toks apsedimas su manim?Sakyk negaliu nei savaites be vieno zmogaus apvarymo, kas man yra negerai... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 13, 11:54)
Užmušt per maža tuos, kas paleido į pasaulį tą vargšišką mentalitetą po visur: tualetas kartu su vonia, virtuvė kartu su svetaine, rinkis prekę pigiausią pigiausią... Baisu. Turėtų būti rinkis prekę kokybiškiausią, stenkis turėti namą kuo didesnį ir t.t. ax.gif

Itariu, kad tai is Jav (vakaru) atejo? sovietmeciu budavo atskirai vonia tualetas, virtuve, nors maza, bet atskirai nuo svetaines, paskui pradejo zmones daryti ta open plan viska(euro remontai, kaip keiksmazodis man lotuliukas.gif)...Aplamai lietuviai ir labiau i rytus zmones svaresni, labiau suvokia apie higiena, Ziurek, kas per vakaru pasauli ritasi, pamokymai ,kaip plautis rankas doh.gif
Pamenu mokyklose pas mus valgykla budavo atskirai, niekas klasese nevalge, kriaukliu buvo n valgykloje, kad pries valgant nusiplautum rankas ir t.t. kaip ir darbovietese, nebuvo tokios mados valgyti darbo vietoje ar nestis is vis maista i darba, visur budavo valgyklos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 13 gegužės 2021 - 11:01
QUOTE(Monteverte @ 2021 05 13, 11:54)
Užmušt per maža tuos, kas paleido į pasaulį tą vargšišką mentalitetą po visur: tualetas kartu su vonia, virtuvė kartu su svetaine, rinkis prekę pigiausią pigiausią... Baisu.


Na aisku... kam tas tuoletas jei yra vonia kur galima atlikti gamtinius reikalus?

O jei rimtai, tai turi buti tuoletas prie vonios ar duso kabinos. Bet tai gali buti ne vienintelis tuoletas.

Virtuve kartu su svetaine visai nieko. Sakysim jei butas nedidelis, koki 80 kvadratu, tai negi viska isdalinsi?
Pas mane buvo 2 kambariai ir virtuve, dar trecias balkonas... Tai gavosi is visu apie 35 kvadratu svetaine su virtuve...
O iki to buvo kazkokios kamurkes.

name ten jau virtuves nesujungsi... Na tai tegu buna atskira

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2021 05 13, 12:04)
Na aisku... kam tas tuoletas jei yra vonia kur galima atlikti gamtinius reikalus?

O jei rimtai, tai turi buti tuoletas prie vonios ar duso kabinos. Bet tai gali buti ne vienintelis tuoletas.

Virtuve kartu su svetaine visai nieko. Sakysim jei butas nedidelis, koki 80 kvadratu, tai negi viska isdalinsi?
Pas mane buvo 2 kambariai ir virtuve, dar trecias balkonas... Tai gavosi is visu apie 35 kvadratu svetaine su virtuve...
O iki to buvo kazkokios kamurkes.

name ten jau virtuves nesujungsi... Na tai tegu buna atskira

nehigieniska taip mirksiukas.gif nuo tualeto visos bacilos pasklinda vonioje. O turint virtuve ir svetaine kartu viskas prasmirsta nuo virtuve skvapu, kazka kepant, verdant. na gal zmonem kitiem tai patinka, nezinau, man ne.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2021 05 13, 12:20)
nehigieniska taip  mirksiukas.gif nuo tualeto visos bacilos pasklinda vonioje. O turint virtuve ir svetaine kartu viskas prasmirsta nuo virtuve skvapu, kazka kepant, verdant. na gal zmonem kitiem tai patinka, nezinau, man ne.



Kokios bacilos? Tai gal ten isviete o ne tuoletas?

Del tu svetainiu, tai mano nuomone reikia namuose turet kelias svetaines... Bent jau dvi. O jei daugiau zmoniu tai gal ir tris...
Viena is ju gali buti su virtuve...
Dabar zmones istisai neverda... Labai epizodiska... Aisku jei kokia seno tipo seima, kur verdamos saltienos, konservuojama daug asmenu. Tai ten virtuve turi buti atskirai
Atsakyti