Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(virga @ 2018 10 20, 13:38)
<p>Mes turbut nesikraustysim visam laikui, nei i jokia sali. Cia Mano vaikai, anukai. Ziemas praleisti norime ten. Gyventi viesbuciuos kur yra virtuve. Ar apartamentuose. Daug norvegu gyvena Tailande. Keli pazistami. Bendraujame FB grupeje. Viskas ten gerai. Daug domiuosi. Ieskau geriausio varianto. Paliginimui: NO 1 mango 3 eurai. Tailande 10 centu kg. Siandiena uzbegsu nusipirkti colos i parduotuve. O obuoliai norvegisku 3,5 euro uz kila. Ir kaip nesikeikti?
P.s. Zinau lietuviu seima, kurie gyvena Tailande su vaikais. Jie ten ir savo versla ikure. I Lietuva negrisiu. AS net pilietybes neturiu. 😏

Rojus veganam biggrin.gif
Pas mus mangai po 1e arba pigiau uz vnt, obuoliai deze perkam is vietiniu augintoju 6-8e.

bet jei savo nama turi galima gi pasisodinti ir obelu ir kriausiu ir vaiskurmiu, jei nesinori su darzovem terliotis..as praeitam name pasodinusi buvau aveiciu tai visai normlaiai jau siemet valgem, deja teko issikraustyti, turiu vazoneliuse braskiu, pasisodinau agrastu krumeli :)man patinka Airijoje cia daug gervuogiu laukuose, pamiskese auganciu...

o kodel neturi Lt pilietybes? turi norvegiska?

siaip dabar gi siulo ivesti dviguba piietybe, kas man labai logiska, nezinau, kodel kai kurie zmones siausiasi, atrodo is ju kazka atimti nori...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 20 spalio 2018 - 12:48
QUOTE(cambala @ 2018 10 19, 22:37)
Man irgi LT gerai. Kazkada vyras tempe i Kanada. Tfu, nenorejau. Dabar pats dziaugiasi, kad kategoriska buvau.

As kitur vaziuociau nebent del idomumo, smalsumo, noro kazko naujo, o ne kad hujova toj LT.
Atsakyti

As kitur vaziuociau nebent del idomumo, smalsumo, noro kazko naujo, o ne kad hujova toj LT.

Tai va mes panasiai i Australija isvaziavom. hujova nebuvo, bet norejosi nuotykiu. Ir tokiu rimtu nuotykiu, ne siaip ten paturistaut. Ir isvaziuot lengva nebuvo, tris metus reikejo su vizu procesu kovot, bet del to tas azartas tik dar labiau didejo. Nuvaziavus aisku as pamaciau kad man cia vos ne visas pasaulis gali buti po kojom, galiu pasiekti ka tik noriu ir but kuo tik noriu, bet va maniskei tai tas pasaulis liko Lt, o mano seseliu ji taip ir neismoko but, todel tas mane stipriai dragino zemyn ir su laiku tieisiog peremiau jos mastysena, galima sakyt tam tikras smegenu praplovimas ivyko, savanoriskas toks, na kad Australijoje blogai, o Lt tai jau geriau nebuna niekur. Bet kartais islenda mano tikrasis as ir mane sudrausmina, sako nebuk durnas, Australija geriausia salis gyventi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiss: 20 spalio 2018 - 13:57
Kam gi patiktu but seseliu? unsure.gif
Atsakyti

Na yra daug moteru kurioms patinka buti sekmingo vyro seseliu. O tos kurioms nepatinka ta sekminga vyra galiausiai suzlugdo ir pacioms nuo to tik dar blogiau. Tada tampa suzlugdyto vyro seseliu. Na kaip jau moteris pasirenka, toki gyvenima ir turi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiss: 20 spalio 2018 - 14:14
nei vienos tokios nezinau. Is vis ka jus turit omeny buti sesliu? kazkaip skamba labai uzgozianciai, taip tarsi moteris prarastu save, savo asmenybe, savo siekius, savo svajones ir taptu tik vyro priedeliu...tikrai nezinau nei vienos, kuri to trokstu ar taip gventu, Zinau daug sekmingu vyru ir jie turi irgi sekmingas zmonas, nereikia normaliam vyrui seselio salia saves...nebent lbai kompleksuotam, svaim nepasitikinciam...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 20, 14:31)
As kitur vaziuociau nebent del idomumo, smalsumo, noro kazko naujo, o ne kad hujova toj LT.

mes pirma karta irgi vaziavom, ne kad hujivai buvo, paprasciausiai nebuvo sansu isigyti NT, nes turtingu tevu neturejom, o darbai irgi ne kokie super duper, kad susitaupyt greitai, o laukti 20m irgi nesinorejo, paskola negunde, o tada ir nebuvo tai labai lengva ja gauti, norejosi isvaziuoti susitaupyti ir girsti ir daug taip zmoniu isvaziavo, tik nenumatem kaip viskas keisis ir nenumanem, kaip sunku bus gristi...
Atsakyti

nei vienos tokios nezinau. Is vis ka jus turit omeny buti sesliu? kazkaip skamba labai uzgozianciai, taip tarsi moteris prarastu save, savo asmenybe, savo siekius, savo svajones ir taptu tik vyro priedeliu...tikrai nezinau nei vienos, kuri to trokstu ar taip gventu, Zinau daug sekmingu vyru ir jie turi irgi sekmingas zmonas, nereikia normaliam vyrui seselio salia saves...nebent lbai kompleksuotam, svaim nepasitikinciam...

Na tu pastoviai moteri pavaizduoji kaip auka o vyra kaip grobuoni. Moteris vyro seselyje reiskia kad ji megaujasi vyro sekme, visaip jam padeda ir nekvarsina sau galvos del ateities, nes ji jau uztikrinta. Ji megaujasi atradus savo asmenybe netrukdoma gyvenimo rupesciu, gali igyvendinti savo siekius ir svajones negalvodama apie seimos islaikyma ir saskaitu apmokejima ar pensijas. Manau to troksta kiekviena moteris. 

Atsakyti
QUOTE(emiss @ 2018 10 20, 17:17)
Na tu pastoviai moteri pavaizduoji kaip auka o vyra kaip grobuoni. Moteris vyro seselyje reiskia kad ji megaujasi vyro sekme, visaip jam padeda ir nekvarsina sau galvos del ateities, nes ji jau uztikrinta. Ji megaujasi atradus savo asmenybe netrukdoma gyvenimo rupesciu, gali igyvendinti savo siekius ir svajones negalvodama apie seimos islaikyma ir saskaitu apmokejima ar pensijas. Manau to troksta kiekviena moteris. </p>

As nupiesiau savo supratima, pagal pasakyma, moteris vyro seselis, nes man taip vaizduoteje surase smile.gif pagal tai ka jus cia dabar nupasakojot, man niekaip neina to modelio pavadinti seseliu, nes nelogiska. Seselis yra krentantis atvaizdas nuo tam tikro daikto ir ji atspindi, jis savo nieko neturi, jei sakoma apie zmogu, dazniausiai turima omenyje kazkas neigiamo, pvz jis slankioja kaip seselis, tikrai neturima omeny sekmingo zmogaus, kuris pildo savo svajones. Arba kai sakoma ji kaip mano seselis, tai rigi nieko tegiamo nereiskia...
As visikai nevaizuoju moters kaip aukos, pries kaltindamas kitus, pasisetnkit tiksliau reiksti savo mintis.
o as aplamai negyvenu auku ir skriaudeju logika, man nera auku siame pasaulyje, visi gauna, tai ka uzsidirbe. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 20, 00:44)
O kodel tu man pasakoji apie šalį,   i kuria as vazineju ziema vasara jau daugiau kaip desimt metu?  biggrin.gif

O kaip su UK " pilim", kuria " vyras pastate ir aprase"? biggrin.gif Nekazka, ania, telefas koks Nokia, fotkes nekokios, koridorius nekazka...


Man supermamkose patinka psichologiniai aspekrai.
Melagiai iskart issiryskina
Ir bajeriai patinka.

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 20, 14:31)
As kitur vaziuociau nebent del idomumo, smalsumo, noro kazko naujo, o ne kad hujova toj LT.

Dabar as vaziuociau, jei man vyras pasiulytu kazka dar geriau, nei cia.
Kam man ieskot nuotykiu nezinia kur ir del ko?
Va vakar girdejau per tv kazkokia laida apie emigrantus. Kazkokia blondine skiede, kas jie turejo nama Raudondvaryje( bet turbut tvarta), ji su vyro pykilosi, nes anas verslininkas buvo, mazai laiko namie praleido, "verslavo". Tai JIE, SU VYRU IR VAIKAIS, susikrove 4 lekstes, puoda ir skurliu ir isvare i UK pas vaikystes drauge . Ten pora menesiu padejo, paskui pas dvi seimininkes( realiai seimininke jos vaikystes drauge) prasidejo trintis ir vare ta " verslininko zmona" nemokedama anglu k per agentas buto nuomotis ieskit...
Dauguma emigrantu tiesiog Melagiai. Burba nr 1, , Ubuntiene...
Kiti realesni. Pvz Iss Sviesos, Idomucia, emis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 20 spalio 2018 - 21:44
Moterų alkoholizmas - sunkiai isgydoma liga.
Paskaitai taip zmogaus su puliuojancia siela postus ir pagalvoji - visdelto problema tame pas zmogu, kad demesio trukumas susuka smegenis visiskai, zmogui belieka tik slankiojant paskui personazus.
Is vienos puses gaila, is kitos - ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 20 spalio 2018 - 23:12

Kiek žmonija gyvuoja tiek kraustymasis vyko. Vieni žmonės sėsliai gyveno, kiti klajokliai buvo. Naturalu, kad ieško kur geriau, bet gal nevisiems pasiseka rasti. Juk ir vertybės ir prioritetai pas žmones skirtingi. Vieniems svarbiausia gerbūvis, kitiems jaustis mylimu ir gerbiamu yra svarbiau. Kiek žmonių tiek variantų. O ir kraują reikia pamaišyti, pvz, kaip Islandijoj, visi jau giminės ten. 

 

Nuotykius aš mėgstu ir išsidūkti, bet va grįžti namo po nuotykių ir ramu kurį laiką būna. Norisi stabilumo. O jeigu visas gyvenimas nuotykis  :hmm: sudėtinga atsakyti. Priklauso kokia to nuotykio pabaiga gali būti. 

 

Tiek Ispanijoj, tiek Portugalioj ir Graikijoje puikus klimatas ir žmonės, kuriuos sutikau  puikūs, ir maistas geras.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 21 spalio 2018 - 06:40

Papildyta:
mes pirma karta irgi vaziavom, ne kad hujivai buvo, paprasciausiai nebuvo sansu isigyti NT, nes turtingu tevu neturejom, o darbai irgi ne kokie super duper, kad susitaupyt greitai, o laukti 20m irgi nesinorejo, paskola negunde, o tada ir nebuvo tai labai lengva ja gauti, norejosi isvaziuoti susitaupyti ir girsti ir daug taip zmoniu isvaziavo, tik nenumatem kaip viskas keisis ir nenumanem, kaip sunku bus gristi...

bent eina sutaupyti ,dar tas taupymas ,jei i kruizus tai nelabai ka ir sutaupysi..

Atsakyti