Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 10 21, 14:00)
Kai dirbi prastai apmokama darba LT

kiek darbu Lietuvoje gerai apmokami? lotuliukas.gif 2 procentai? lotuliukas.gif

Kai Vyriausybė sunaikina vienų pasitarimų įrašus, imi dalintis įrašais iš kitų. Nes ne visi aplink Ministrą Pirmininką yra pauodegy sutelpantys trintukai. Premjero pasiūlymas jauniems medikams pasirūpinti profesine karjera emigracijoje. Nėr labai emocingas, bet pxjizmo neatimsi“, – rašo R. Miliūtė.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/n...nimas-emigruoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 21 spalio 2018 - 14:58
QUOTE(cambala @ 2018 10 19, 15:58)
Va tave greit utilizuosiu ir forume bus svaru 4u.gif

biggrin.gif nu va, pagaliau išsišnekėjai, kad šlavėja dirbi. Tikiuosi dabar lengviau ant dūšios, nebereiks kažko vaidinti ir mažiau gal purtysies? 4u.gif
Atsakyti

Man irgi, kaip ir jums, uzsienis atrode, kaip visiskai kitas pasaulis, kol neapsigyvenau jame. O skirtumas tik vienas - kalba kita ir tiek.
Nori buti karjeristė - prašom, visos salygos yra. Nori buti moteris - irgi galimybio milionai ja buti

Važiuojam valgyti austrių (komentaras skirtas pavydzioms sieloms biggrin.gif)

Burbe, as ir gyvenu uzsienyje, bet man rodos priezastys musu emigracijos skirtingos. Ir amzius. 

Skaniu austriu. 

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 10 21, 14:27)
Man labai karstos salys nepatinka. Todel pensijoje Ispanijoje tikrai nenoreciau gyventi.

man irgi, norisi to aukso viduriuko
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 10 21, 18:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72238788" data-time="1540120553"><div><p>Man irgi, kaip ir jums, uzsienis atrode, kaip visiskai kitas pasaulis, kol neapsigyvenau jame. O skirtumas tik vienas - kalba kita ir tiek.
Nori buti karjeristė - prašom, visos salygos yra. Nori buti moteris - irgi galimybio milionai ja buti

Važiuojam valgyti austrių (komentaras skirtas pavydzioms sieloms vartotojo įkelta nuotrauka)</p></div></blockquote><p>Burbe, as ir gyvenu uzsienyje, bet man rodos priezastys musu emigracijos skirtingos. Ir amzius. </p><p></p><p>Skaniu austriu. </p>

Ane? biggrin.gif Nesuprasi siais laikais kas kur gyvena. Mano ne ekonomines priezastys buvo, kokios tavo - tikrai nezinau. Bet he priezastys ėsme, ėsme kaip prisitaikai prie kitokio mentaliteto. Mano temperamentui labiau tinka siltos šalys biggrin.gif Ispanijoje su manimi vietiniai ispaniskai kalbedavo gatvese biggrin.gif As tik rankom mosikuodavau, tipo 'no komprendo' biggrin.gif Bet dabar jau po truputi pradejau ispanu mokintis ateiciiai...kai gyvensiu Ispanijoje...
Atsakyti

Ane? biggrin.gifNesuprasi siais laikais kas kur gyvena. Mano ne ekonomines priezastys buvo, kokios tavo - tikrai nezinau. Bet he priezastys ėsme, ėsme kaip prisitaikai prie kitokio mentaliteto. Mano temperamentui labiau tinka siltos šalys biggrin.gifIspanijoje su manimi vietiniai ispaniskai kalbedavo gatvese biggrin.gifAs tik rankom mosikuodavau, tipo 'no komprendo' biggrin.gifBet dabar jau po truputi pradejau ispanu mokintis ateiciiai...kai gyvensiu Ispanijoje...

Ok, nu as visai ne apie tai kalbejau, bet tiek to.

Prisitaikyti zinoma reikia. Tai tu stipriai mokykis ispanu, kad laisvai varytum. Ispanai siaip man irgi labai patinka. Patys draugiskiausi ir silciausi zmones. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 10 21, 18:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="-burbanti-" data-cid="72239003" data-time="1540136322"><div><p>Ane? vartotojo įkelta nuotraukaNesuprasi siais laikais kas kur gyvena. Mano ne ekonomines priezastys buvo, kokios tavo - tikrai nezinau. Bet he priezastys ėsme, ėsme kaip prisitaikai prie kitokio mentaliteto. Mano temperamentui labiau tinka siltos šalys vartotojo įkelta nuotraukaIspanijoje su manimi vietiniai ispaniskai kalbedavo gatvese vartotojo įkelta nuotraukaAs tik rankom mosikuodavau, tipo 'no komprendo' vartotojo įkelta nuotraukaBet dabar jau po truputi pradejau ispanu mokintis ateiciiai...kai gyvensiu Ispanijoje...</p></div></blockquote><p>Ok, nu as visai ne apie tai kalbejau, bet tiek to.</p><p>Prisitaikyti zinoma reikia. Tai tu stipriai mokykis ispanu, kad laisvai varytum. Ispanai siaip man irgi labai patinka. Patys draugiskiausi ir silciausi zmones. </p>

Ispanu kalba nera sunki. Malonu mokintis.
Atsakyti
Nu ir debilų debilas. Bet ir iš veido kažkiek matosi, kas kad pridengtas https://www.alfa.lt/...zmona-ir-vaikus
Atsakyti

Ispanu kalba nera sunki. Malonu mokintis.

As zinau sita. Pazistu vyra kuris ismoko gyvendamas Ispanijoje tik klausydamas. Gramatikos knygos nebuvo atsivertes. Nzn kaip jis rase, net dirbo su ispanais kvalifikuota darba ir jo kalba buvo pakankamai gera. 

Atsakyti

Nu ir debilų debilas. Bet ir iš veido kažkiek matosi, kas kad pridengtas https://www.alfa.lt/...zmona-ir-vaikus

Kai paskaičiau, be žado likau.Gaila moters ir vaikiukų.Ten  kitokia kultūra, matomai moteris be vyro niekas, o dar kaltino ją ,dėl vyro mirties.Ir pasirinko nebūtį sau ir vaikams. :unsure:

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 20, 15:28)
nei vienos tokios nezinau. Is vis ka jus turit omeny buti sesliu? kazkaip skamba labai uzgozianciai, taip tarsi moteris prarastu save, savo asmenybe, savo siekius, savo svajones ir taptu tik vyro priedeliu...tikrai nezinau nei vienos, kuri to trokstu ar taip gventu, Zinau daug sekmingu vyru ir jie turi irgi sekmingas zmonas, nereikia normaliam vyrui seselio salia saves...nebent lbai kompleksuotam, svaim nepasitikinciam...
Papildyta:

mes pirma karta irgi vaziavom, ne kad hujivai buvo, paprasciausiai nebuvo sansu isigyti NT, nes turtingu tevu neturejom, o darbai irgi ne kokie super duper, kad susitaupyt greitai, o laukti 20m irgi nesinorejo, paskola negunde, o tada ir nebuvo tai labai lengva ja gauti,  norejosi isvaziuoti susitaupyti ir girsti ir daug taip zmoniu isvaziavo, tik nenumatem kaip viskas keisis ir nenumanem, kaip sunku bus gristi...

Na man tai ir yra tas hujovsi. Aiskiau tariant, isvaziavimas del babkiu. Aisku vieni gal ten valgyt nelabai turi, kitiems bustui reik. Bet esme kad vaziuojama uzdirbt pagrindiniams zmogaus poreikiams patenkint.
Atsakyti

Kažkaip pagalvojau, kad jeigu kas čia užklys ieškoti vyro, tai turės nusivilti. Nei vyrų neras, anei moterų jei kas ieškos. Gali nebent paskaityti į kurią šalį geriau emigruoti  :bigsmile:  Gal  moteriškumo ir vyriškumo sąvoka išsiaiškins ką reiškia, nevadovėliniai pamąstymai. Tai matyt tik tiek  :lol:

 

Man tai liūdna kai žmonės turi išvažiuoti, na vistiek kažkaip kaip savi žmonės.  :rolleyes:​ 

 

Mylimuke, valgyt visi pavalgę, nėra ko verkti dėl to,  bet dėl NT, tai taip, važiuoja užsidirbti, tik nevisi grįžta. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 21 spalio 2018 - 20:54