Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(virga @ 2018 11 09, 16:45)
4u.gif

Keliaujame ir dviese su vyru ir as su dukromis ar su draugemis. Dirbu pagal sutarti. mirksiukas.gif
As po turistines vietas nevaiksciojau.  mirksiukas.gif Neidomu man. Vaiksciojau po centra. Perejau per parduotuves. Gerejausi pastatais. Architektura. Zmonemis.  Parkuose stebejau voveraites ir gulbes. Man to uzteko. As jau nelakstau akis isdegusi, kad daugiau pamatyti. Man uztenka pro kavines langa stebeti praeivius. Ju atiliu. Apsirengima.

Ir klimatas man patiko Londone. Pritariu Lutukei.  mirksiukas.gif Maciau daug merginu be kojiniu, su basutem.
Burbanti, mane izgazdinti sunku.  mirksiukas.gif As ir cia matau kontrasta. Bet man tas nemaiso.

O jus jau i Londona persikelete? Pavydziu. Noreciau Londone gyventi.  ax.gif

Mes is Londono pabegom biggrin.gif Londonas nera vieta, kur galima auginti vaikus.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 09, 16:59)
Mes is Londono pabegom  biggrin.gif  Londonas nera vieta,  kur galima auginti vaikus.

nei vienas didmiestis nera
Atsakyti
As irgi uz pavelda. Is tikro kaip baisiai isdarko tuos pastatus, vietoves, visada tyliai dziaigiu9s, kai Vilniuj uzdraudzia stayt tuos stiklinius baisu9klius.
O miestai ne tai kad grazus negrwzus, bet buna labai jaukiu, ir zmones atrodo kitokie net.
Is didesniu man Klaipeda labai patinka, zmones ne kaip is didmiescio,
Papildyta:
MB beveik iki pilnametystes uzaugo praktiskai vienkiemy, tai as labai zaviuosi jo naturalumu, artumu gamtai, jautrumu aplinkai. Mane dabar traukia i tokia vieta ileisti saknis. Aisku dukra tai jau apgadinta miesto dalyku, nors labai myli gyvuniukus, bet jai kompas, internetas, pramogos.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 09, 16:07)

Reikia mokėti išlaikyti kultūros paveldą, neleisti apšikti visko, atsiprašant unsure.gif

Airijoje labai moka issaugoti priziureti ir pritrauktii turistus, ir uzdirba is to vienos is diziausiu pajamu salies is turizmo industrijos.
Visur kabo lenteles pvz ancient east, kai ivaizuoji kokia garfyste, ancient site, ir t.t. nesiskelbia kaip beprociai mums tik 100m atsveskim lotuliukas.gif nors nepriklausomybe atgavo irgi koks 100m nuo anglu, bet to is vsi neakcentuoja, akcentuoja savo senas saknis, svao istorija, savo pilis, atvaizuoja cia amerikeiciai Leprechaun'u ieskoti lotuliukas.gif yra pvz feju parkai, labai labai diomiu vieteliu cia galima rasi dolmenu, pastata kur kaip senesni uz piramides, kur saules spindulys patenka tik karta metuose per saulegryza ten i tam tikra vieta senu airu valdovu palikimai..
https://www.newgrange.com/
nera tokio zemelapio Airijos ant kurio vieno butu visos lankytinos vietos suzymetos, ju tiek daug. As jau cia senai ir tai vis suzinau nauji idomiu vieteliu.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 11 09, 17:33)
As irgi uz pavelda. Is tikro kaip baisiai isdarko tuos pastatus, vietoves, visada tyliai dziaigiu9s, kai Vilniuj uzdraudzia stayt tuos stiklinius baisu9klius.
O miestai ne tai kad grazus negrwzus, bet buna labai jaukiu, ir zmones atrodo kitokie net.
Is didesniu man Klaipeda labai patinka, zmones ne kaip is didmiescio,
Papildyta:
MB beveik iki pilnametystes uzaugo praktiskai vienkiemy, tai as labai zaviuosi jo naturalumu, artumu gamtai, jautrumu aplinkai. Mane dabar traukia i tokia vieta ileisti saknis. Aisku dukra tai jau apgadinta miesto dalyku, nors labai myli gyvuniukus, bet jai kompas, internetas, pramogos.

Tai Airije visur jauku, kur nueisi labai maloniai priims, nu dublinas atskira sjau kaip ir salis smile.gif ten visko buna..bet siaip iseini i miesta, gali kazkas vaiksu pakalbinti, pagirti pvz del graziu batu ar sukusoenos, sutiksi kokiu sgatves muzikantus, pasedesi paplepesi kur su zmonem,
vakar nuejau i jog apirmakarta i nauja vieta, kaip mane siltai sutiko moetrys ten jeu sneiau pradejusios, is kart susipazinom pasisnekejom , pakveite dar kitur pire juprisijungti dauguma vyresnes uz mane, bet labai buvo smagu ir silta.
man irgi Klaipedoje budavo smagiausiai, Kaune visko yra pasitaike, kazkiap labai ten daug vaikinu tokiu svelniai sakant nekulturingui, Klaeipedoje nera niekad nieko buve panasaus, gal kad ten rusu daug draugiskesni biggrin.gif

Nu va ir mano tokia buvo svajone auginti vaiksu kaime, ramybeje, gamtoje, bet Aimeja man isaiskino, kad as buvau durna su tokiom svajonem ir, kad LIetuvoje daugiausiai tai tik priemiestyje galima gyventi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 11 09, 18:38)
. nesiskelbia kaip beprociai  mums tik 100m atsveskim lotuliukas.gif nors nepriklausomybe atgavo irgi koks 100m nuo anglu,

Tik beprotis ir tegali rasyti kaip tu. Mums ne 100 metu, mes sventem Nepriklausomybe.
Tavo airija berods 1921 metais nuo anglu atsiskyre. Tai dar 9 meteliai, nezinai nei kaip sves, nei kokie plakatai kabos.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 09, 15:59)
Mes is Londono pabegom  biggrin.gif  Londonas nera vieta,  kur galima auginti vaikus.

Supratau dabar, kai dar karta perskaiciau zinute. Galvojau kad i Londona pabegote. mirksiukas.gif O jus is Londono. Ai vaiku neturiu, tik dukras, tai noreciau/galeciau Londone gyventi. Man patiko. Baruose pilna zminiu. Sedi lauke irgi. Pas mus lauko sezonas uzsidare. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 11 09, 17:49)
Tik beprotis ir tegali rasyti kaip tu. Mums ne 100 metu, mes sventem Nepriklausomybe.
Tavo airija berods 1921 metais nuo anglu atsiskyre. Tai dar 9 meteliai, nezinai nei kaip sves, nei kokie plakatai kabos.

nu ne buvo visur didziausi uzrasau, net uzsienio lietuviu benduromenes Lietuvai 100, ir mazom raidelem, net ne visur, prirasyta atkurtai, tikras debilizmas.

? 9m? dabar kas 2012? kaip surpantu ten ir esi uzsilikusi, Garantuoju nesves ir niekaip nemines, nu gal koki straipsni kas parasys ar kur gal geliu pades, tikrai nesauks per visa pasauli, Airijai 100 m doh.gif nes jie visur skelbia ir saukia Ireland ancient country, ancient history... siaip deklaravo Nepriklausomybe 2019, tai galetu jau kaip ir svest ir trimituoti smile.gif

bet siaip ar jums nekeista, kad tuo paciu metu ir LIetuva atgavo ir Airija, kas per zaidimai buvo tuo metu pasaulyje...
Atsakyti
O kas cia blogo mineti ta 100m?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 11 09, 17:33)
As irgi uz pavelda. Is tikro kaip baisiai isdarko tuos pastatus, vietoves, visada tyliai dziaigiu9s, kai Vilniuj uzdraudzia stayt tuos stiklinius baisu9klius.
O miestai ne tai kad grazus negrwzus, bet buna labai jaukiu, ir zmones atrodo kitokie net.
Is didesniu man Klaipeda labai patinka, zmones ne kaip is didmiescio,

pritiriu, iš Lietuvos didmiesčių man irgi Klaipėda mieliausia, aišku gal dėl jūros, ne dėl paties miesto kaipo miesto smile.gif Jūra gali daug ką atpirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 11 09, 17:56)
Supratau dabar, kai dar karta perskaiciau zinute. Galvojau kad i Londona pabegote.  mirksiukas.gif O jus is Londono. Ai vaiku neturiu, tik dukras, tai noreciau/galeciau Londone gyventi. Man patiko. Baruose pilna zminiu. Sedi lauke irgi. Pas mus lauko sezonas uzsidare.  ax.gif


Viespatie,, kokie naivus zmones. Reikejo jums su automobiliu keliauti, tai dar tada kazka matai. O kai pravezioja turistus tai juokas. Bus panasu, kaip su tuo pragaru ir kuo turizmas nuo emigracijos skiriasi.

Sakysim kaip Ispanijoje vazinejom, tai pamatem tokiu vietu po kuriu jau ir Rusija atrodytu graziai, MB pasake - "aciu - Ispanijoje gyventi - nei uz ka"

Londonas man baisus... Na dar gal mano darbas toks, su saugos elektroninem sistemom (dideliu organizaciju), tai geriausi klientai ten kur nuvykus nesupranti ar cia aplink Afrika ar Azija... Ir ne pagal zmones, o pastatai aplink - kazkoks kosmaras, nei tai lusnos, nei nugriovimui paskirti. Turiu galvoj rytu siaures Londona... Ir publika ten baisi.
Atsakyti
Mano miestelio vaizdai. Kaip as jį mėgstu 💕💕

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 09 lapkričio 2018 - 21:47
IDOMUCIA ar as sakiau, kad noreciau rytu Londone gyventi? Noreciau, ten kur buvau. Ir i Ispanija, jei noreciau(nors nenoriu)vaziuoti gyventi, tai gyvenciau kurortiniuose miestuose, ten kur daugiausia norvegu gyvena.
Pas mus NO irgi yra vietu kur nenoreciau gyventi. ir negyvenu. ax.gif

Ir macius as visko gyvenime. Ir graziu vietu. Ir lb. negraziu. Esu kazkada buvusi Kalmukijoje(nuo Maskvos 3 paros traukiniu). Ir nieko. Gyva dar. tongue.gif O pamacius gyvenima ten, jautresni zmone sir numirti galejo.

Dar ir Azerbaidziano kaime teko pagyventi. Be sviesos. Tv. ( 2 val. per diena ijungdavo tik) Be vandentiekio su lauko tualetu ir dusu is laistytuvo.

Turbut didesnio kontrasto, tarp periferijos ir Baku sostines, nera. O gal ir yra. Nesu visur buvus.
Atsakyti