Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsinys: kur rasti vyrą, kai tau... O ką, jei...

QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 09, 21:45)
Mano miestelio vaizdai. Kaip as jį mėgstu 💕💕



Na gal ir nieko... Ir keltas i Europa netoli
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2018 11 09, 21:52)
IDOMUCIA ar as sakiau, kad noreciau rytu Londone gyventi? Noreciau, ten kur buvau. Ir i Ispanija, jei noreciau(nors nenoriu)vaziuoti gyventi, tai gyvenciau kurortiniuose miestuose, ten kur daugiausia norvegu gyvena.
Pas mus NO irgi yra vietu kur nenoreciau gyventi. ir negyvenu.  ax.gif

Ir macius as visko gyvenime. Ir graziu vietu. Ir lb. negraziu. Esu kazkada buvusi Kalmukijoje(nuo Maskvos 3 paros traukiniu). Ir nieko. Gyva dar.  tongue.gif O pamacius gyvenima ten, jautresni zmone sir numirti galejo. 

Dar ir Azerbaidziano kaime teko pagyventi. Be sviesos. Tv. ( 2 val. per diena ijungdavo tik) Be vandentiekio su lauko tualetu ir dusu is laistytuvo.

Turbut didesnio kontrasto, tarp periferijos ir Baku sostines, nera. O gal ir yra. Nesu visur buvus.

o tose baisiose vietose gyvenot dėl įdomumo, su kokia turistų grupe ar gyvenimas nelepino ir taip teko?
Papildyta:
Burbe, gražu, man primena mano mylimą Slovakiją
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 09, 22:58)
Na gal ir nieko... Ir keltas i Europa netoli

Zinai šitą istorinį miestelį?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 09, 23:25)

Burbe, gražu, man primena mano mylimą Slovakiją

Ramu, nors turistu marios
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 11 09, 22:38)
Zinai šitą istorinį miestelį?



Nezinojau, bet dabar suzinojau, kad pro sali is darbo tiek metu vazinejau, o vertejo uzsukti. juk budavo laiko iki kelto... Na sekanti karta gal. Ten tiltas motorwayjuje ispudingas ir vaizdai apacioje primena Norvegija. Kazkaip nepaziurejau kas upes ziotyse anksciau
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 09, 22:25)
Burbe, gražu, man primena mano mylimą Slovakiją

Slovakija dabar kazkas baisaus, ne veltui ten tokius filmus kaip Hostel sukure... bet alus pigus ir geras. Kol pirkau alaus MB prekybcentrio (TESCO) aiksteleje stebejo gyvenima ir drebejo is baimes.
Kazkokie marozai stuminejo prostitute klientams, paskui kazkokia metaline deze pradejo spardyt. Pravaziavo mentu automobilis - panasu, kad jiems pofig. Dar... Isukom i ne ta gatvelee, tai viskas isdauzyta kaip po SSSR zlugumo,, tik suk bojevikus apie mafija

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 09, 23:22)
Slovakija dabar kazkas baisaus, ne veltui ten tokius filmus kaip Hostel sukure... bet alus pigus ir geras. Kol pirkau alaus MB prekybcentrio (TESCO) aiksteleje stebejo gyvenima ir drebejo is baimes.
Kazkokie marozai stuminejo prostitute klientams, paskui kazkokia metaline deze pradejo spardyt. Pravaziavo mentu automobilis - panasu, kad jiems pofig. Dar... Isukom i ne ta gatvelee, tai viskas isdauzyta kaip po SSSR zlugumo,, tik suk bojevikus apie mafija

nu jei jau Slovakija kažkas baisaus, tai tada Lietuva tik su savo Kernave, Medvėgaliu, Šatrija ir nušikta jūros pakrante kas tada? iš viso išvietė?
gal nereikia jau taip perdėti? kalbame gi apie gražias vietas, o ne čigonų taboro vietas
Atsakyti

nu jei jau Slovakija kažkas baisaus, tai tada Lietuva tik su savo Kernave, Medvėgaliu, Šatrija ir nušikta jūros pakrante kas tada? iš viso išvietė? gal nereikia jau taip perdėti? kalbame gi apie gražias vietas, o ne čigonų taboro vietas

 

Na nevisų keliautojų kelionių tikslai yra vienodi. Vieni vaziuoja į svecias salis apsipirkti, kiti grazias vietas pamatyti, treti pailseti ir t.t. Todel skirtingus dalykus ir mato. Ko ieško źmonės, tą ir randa.

  Man Slovakija irgi patiko. O svarbiausia keliaujant linksma, gera  kompanija  :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 10 lapkričio 2018 - 13:12
QUOTE(mylimuke! @ 2018 11 09, 19:27)
O kas cia blogo mineti ta 100m?

Tas kad Lietuvai bent jau min 1000, pagal oficialius metrascius, o realiai daug daugiau, mes sitaip save pasijaunindami labai nukenciau vakaru salys i mus ziuri, nu taip, kaip i ka tik susiformavuze valstybe, nejau nesinori pasididziuoti sava gilia praeitim, savais proteviais, juos ka mes visus nubraukiam, musu nebuvo kaip salis anksciau? Turizmas atkrenta irgi, nes nu ka ten ziuresi tokioje salyje,
Ka ir sakiau apie Airija, jei visur pabreze savo senuma, savo istorini palikima, jie rodo save patraukliai zusienieciaims. Su nieko nekariauja, i jokius konfliktus nesivelia, kelia ekonomika, mazina mokesciaus, trauke uzsienio investuotojus ir gerai gyvena, gal reiktu pasimokyti is ju?
Atsakyti

 mes sitaip save pasijaunindami labai nukenciau vakaru salys i mus ziuri, nu taip, kaip i ka tik susiformavuze valstybe, nejau nesinori pasididziuoti sava gilia praeitim, savais proteviais, juos ka mes visus nubraukiam, musu nebuvo kaip salis anksciau? Turizmas atkrenta irgi, nes nu ka ten ziuresi tokioje salyje,

Į mus žiūri taip,kaip mes leidžiame į save ir savo šalį žiūrėti.Mes nemokam, o gal ir nenorim, didžiuotis, saugoti tą ką turime.

Atsakyti

Į mus žiūri taip,kaip mes leidžiame į save ir savo šalį žiūrėti.Mes nemokam, o gal ir nenorim, didžiuotis, saugoti tą ką turime.

Sutinku. Pavažinejus po svetur ir matant kuo kiti didžiuojasi, tikrai supranti, kad nusivertinam save. 

Atsakyti

Sutinku. Pavažinejus po svetur ir matant kuo kiti didžiuojasi, tikrai supranti, kad nusivertinam save. 

As tai nesutinku. Prancuzijos pietuose tiek graziu vietu, nuvaziuok i koki kaima, o ten 10o amziaus pilis. LT palyginus nera ka ziuret nei gamtos, nei istoriniu vietu. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 11 10, 19:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nuolat" data-cid="72260199" data-time="1541864845"><div><p>Sutinku. Pavažinejus po svetur ir matant kuo kiti didžiuojasi, tikrai supranti, kad nusivertinam save. </p></div></blockquote><p>As tai nesutinku. Prancuzijos pietuose tiek graziu vietu, nuvaziuok i koki kaima, o ten 10o amziaus pilis. LT palyginus nera ka ziuret nei gamtos, nei istoriniu vietu. </p>


O gal kai kas nezino savo istoriniu vietu?
Siaip toks pastebejimas, musuose labai jau visi greiti lekti i uzsieni, vaikai geriau zino apie Turikija, ir kitas salis, nei apie savo gimtine.
Papildyta:
QUOTE(Lisitėja2 @ 2018 11 10, 18:43)
Į mus žiūri taip,kaip mes leidžiame į save ir savo šalį žiūrėti.Mes nemokam, o gal ir nenorim, didžiuotis, saugoti tą ką turime.
</p>



QUOTE(Nuolat @ 2018 11 10, 18:47)
Sutinku. Pavažinejus po svetur ir matant kuo kiti didžiuojasi, tikrai supranti, kad nusivertinam save. </p>


Buten, merginos, bet neretai meskos paslauga ir daro zmones-tautieciai, kurie nelabai varginosi dometis Lietuvos istorija.
Atsakyti
QUOTE(Nuolat @ 2018 11 10, 17:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lisitėja2" data-cid="72260193" data-time="1541864593"><div><p>Į mus žiūri taip,kaip mes leidžiame į save ir savo šalį žiūrėti.Mes nemokam, o gal ir nenorim, didžiuotis, saugoti tą ką turime.</p></div></blockquote><p>Sutinku. Pavažinejus po svetur ir matant kuo kiti didžiuojasi, tikrai supranti, kad nusivertinam save. </p>


Va ko nereikia - tik nepagristai smiezti. Bet tai buvo jau senai, ir tai dare kiti. Kad po to rase, kad Vilniuje zmones gyvena pusbadziu ir ju svajone pagauti valkataujancia kate peitums. Smeizia ir kitas valstybes, sakysim, kad Maskvoje vaiksto meskos po gatves. Taciau tokiu nesamoniu trumpos kojos.
Protingi zzmones apsisviete, ir jei busit kuklus, tai jie pagirs.

Karta UK tai tokioje anglu kompanijoje kazko paklause apie LT, as tik numojau ranka. O vienas anglas sako - pries 400 metu tai buvo pati didziausia Europos valstybe.

Taigi, geriausia, kai giria faktai, o ne liezuvis
Atsakyti