Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus nertas modeliukas TINKANTIS VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif Šių metų madinga spalva wub.gif Žavi detalė - modeliuką puošia mieli nerinukai wub.gif BEI dailiai sukirptos rankovės wub.gif Palaidinukė turi dirželį kurio dėka reguliuojasi apimtis bei siteikiama stilinga forma wub.gif Audinuko sudėtis: 55% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. 45% - NYLON. Per juosmenuką - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Stilingas rankovės ilgis - 70 cm. MATUOJANT NUO PAŽASTUKO - 45 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 27 liepos 2019 - 23:29
Divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai taikliai suderinti raštai bei spalvų gama wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė kurios dėka audinukas lengvai krenta klostelėmis wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Labai švelnaus audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 84 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Monsoon firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas turi pamušalą ant jo lengvutis labai madingai nuspalvintas audinys - taškučiai - šių metų mada wub.gif Stilingai sukirpta apykaklė wub.gif Apačią puošia horizontalios klostelės wub.gif Nugara susisega sagomis apsiūtomis audinuku wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenuką - 42 cm. Per klubiukus apie 49 cm. Ilgis - 91 cm. Dydis - 12/40. (M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Monsoon firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliukas turi pamušalą ant jo lengvutis labai madingai nuspalvintas audinys - taškučiai - šių metų mada wub.gif Stilingai sukirpta apykaklė wub.gif Apačią puošia horizontalios klostelės wub.gif Nugara susisega sagomis apsiūtomis audinuku wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenuką - 42 cm. Per klubiukus apie 49 cm. Ilgis - 91 cm. Dydis - 12/40. (M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
TRF ZARA firmos nauja suknelė - tunika atvežta iš užsienio Viename TINKANTI VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif Man deja didoka. Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Stilingos detalės - vario spalva wub.gif Originali apykalė padailinta sagutėmis wub.gif Originalumu nenusileidžia ir apačia - ji asimetriška su skeltuku wub.gif Per krūtinę - 51 cm. Per juosmenuką - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. MODELIUKAS NĖRA APTEMPTAS. Toliau modeliukas platėja. Ilgis - 83 - 84 - 90 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Dydis - M. PUIKIAI TIKS PAGAL PARAMETRUS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bik Bok firmos nauja palaidinukė tunika kardiganas VIENAME atvežta iš užsienio. Labai stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Dailiai krenta klostelėmis šonai wub.gif Modeliuko kantai dvigubi - jie eina aplink visą modeliuką wub.gif Universalus rūbelis kaip aksesuaras kurį galima stilingai pritaikyti su kitu rūbeliu wub.gif mirksiukas.gif Ilgis - nugara - 85 cm. Priekis - 78 cm. MODELIUKO ŪGIS NUOTAUKOJE 165 CM. Dydis - XS/S. Tačiau tokio tipo modeliukai yra universalaus dydžio. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Guess firmos nauji džinsai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Stilinga tamsiai mėlyna spalvytė wub.gif Skinny modeliukas wub.gif Per juosmenuką - 32 cm. PASITEMPIA IKI 36 CM. Per klubiukus - 40 cm. PASITEMPIA IKI 44 CM. Audinukas tamprus - matuota ramybės busenoje. Vidinės siūlės ilgis - 84 cm. Ilgis - 106 cm. Dydis - 24. PAGAL PARAMETRUS ATITIKA XS DYDĮ. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Cop. Copine firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Stilingas raudonas audinukas turi dailią faktūrą wub.gif Labai originalus modeliukas wub.gif Madingai sukirptas priekis bei nugarytė wub.gif Dar viena detalė - sagos wub.gif Didelės - neįprastos formos wub.gif Jos atsisega mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

TOKS PAT MODELIUKAS TIK KITA SPALVA wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Lindex firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai stilingi ir šiais metais madingi dryžiai - juoda - balta wub.gif Amžina klasika mirksiukas.gif wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Modeliukas užsisega sagutėmis paslėptomis audinuku mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
M&S firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilinga šių metų spalvytė - balta wub.gif Modeliukas turi pasijonį - ant jo klostelėmis krenta dailiai pasiūvinėtas audinukas wub.gif Prie plataus juosmens dar viena daili detalė - vertikalios klostelės wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 36 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 8. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
PUSSYCAT firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką viršuje puošia kreminis audinys - juodi obuoliukai wub.gif Apačioje - juodas pagrindas - kreminiai obuoliukai wub.gif STILINGA ŽAISMINGA BEI LABAI ROMANTIŠKA wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Yra pamušalas. Priekis viršuje dailiai paklostuotas wub.gif Per krūtinę - 45 + cm. MATUOTA NEIŠSKLEIDŽIANT KLOSTELIŲ. Per juosmenuką - 32 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LENGVAI TEMPIASI. Ilgis - 90 cm. Dydis - 12. LABIAU TIKS IR DAILIAU ATRODYS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. Rūbelį puošia dviejų audinukų kompozicija - šifonas bei "maikinys" audinys wub.gif Labai dailios spalvos - gėlės - spalvų gama wub.gif Dailiai apipavidalinta apykaklė bei rankovių kantai wub.gif Apačia stilingai užapvalinta mirksiukas.gif wub.gif Nugara balta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
AMALIA firmos naujas džinsinis sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsesnio nei nuotraukoje audinio modeliukas priekyje padailintas originaliomis kišenėmis užsisegančiomis knopkelėmis wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenės. Stilingos formos modeliukas madingai užsisega per visą priekį mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
AMALIA firmos naujas džinsinis sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsesnio nei nuotraukoje audinio modeliukas priekyje padailintas originaliomis kišenėmis užsisegančiomis knopkelėmis wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenės. Stilingos formos modeliukas madingai užsisega per visą priekį mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rožinis audinukas nuo juosmenuko į kuri įverta guma dailiai krenta klostelėmis wub.gif Abiejuose pusėse yra skeltukai wub.gif Daili detalė - nugarytės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 40 cm. Per juosmenuką - 29 CM. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS PUIKIAI TEMPIASI. Skeltuko ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 143 cm. Dydis - 34. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Baltą audinuką turintį fakturą puošia nuostabus raštai bei spalvų gama wub.gif Juosmenukas padailintas klostėmis wub.gif Nuo jų visas sijonuko audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Šone - užtrauktuką. Per juosmenį - 38 cm. Ilgis - 50 cm. Dydis - 10. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Limited collection nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios gėlės bei spalvų gama wub.gif Labai stilingai sukirptos rankovės wub.gif Jos padailintos klostėmis wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nugaroje - užtrauktuką įsiūtą įšorėje wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - 6. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 8 DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
NLY TREND nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabus raštai bei spalvų gama wub.gif Labai stilinga detalė apnuoginti petukai wub.gif Į rankovių kantus įvertos gumutės. Gumutė įverta ir į modeliuko juosmenį. Nuo jos visas audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Į apykaklę įverta juostelė reguliuoja apimtį wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 52 cm. Per juosmenį - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 100 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
NLY TREND nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabus raštai bei spalvų gama wub.gif Labai stilinga detalė apnuoginti petukai wub.gif Į rankovių kantus įvertos gumutės. Gumutė įverta ir į modeliuko juosmenį. Nuo jos visas audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Į apykaklę įverta juostelė reguliuoja apimtį wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę - 52 cm. Per juosmenį - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 100 cm. Dydis - 38. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mina123: 04 rugpjūčio 2019 - 01:01