Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia žavus katinukai wub.gif Apačia padailinta karbatke wub.gif Ilgos rankovės - platėjančiu kantu su skeltuku bei sagute mirksiukas.gif wub.gif Nugara užsisega sagute. Per krūtinę - 48 cm. Toliau modeliukas dailiai platėja wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Rankovės ilgis - 64 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 38(M). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
Promod firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Viršus baltas - stilingai sumetamas wub.gif Apačia kremo spalvos wub.gif Sijonukas dailiai paklostuotas wub.gif Dvigubo audinuko. Juosmenuką puošia dabar taip madingi žvynukai mirksiukas.gif wub.gif Viršų puošia palaidinukė kremo spalvos kaip ir apačią wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Šone užtrauktuką. Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenį - 44 cm. Per klubiukus - 49 cm. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - (M). Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Kremo spalvos audinuką puošia žavios spalvos wub.gif Madingas kimono stilius wub.gif Priekis dailiai sumetas - sudaro madingą V formos apykaklę wub.gif Priekis iš dvigubo audinuko. Į juosmenuką įverta guma. Jos dėka atsiranda dailios karbatkėlės wub.gif Ilgis - 66 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Reserved firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingas modeliukas kremo spalvos wub.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra kišenukų imitacijos wub.gif mirksiukas.gif PARAMETRAI: per juosmenį - 36 cm. Per klubiukus - 46 cm. Ilgis - 92 cm. Vidinės siūlės ilgis - 71 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Red Chilli firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas wub.gif Palaidinė turi pamušalą - ant viršaus persiko spalvos lengvas audinukas su mielais spalvingais paukščiais wub.gif Labai stilingai sukirpta nugarytė wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - L. LABIAU TINKA M DYDŽIUI mirksiukas.gif Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mango firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Tamsiai mėlyna madinga spalvytė wub.gif Į juosmenuką nugaroje įverta gumutė. Audinukas labai dailiai krenta klostelėmis wub.gif Yra madinga asimetrija wub.gif Šonai ilgesni wub.gif mirksiukas.gif BEI skirtingų faktūrų audinukai wub.gif Jie puikiai dera tarpusavyje bei daro modeliuką originalų wub.gif Per juosmenuką - 35 cm. TEMPIASI IKI 45 CM. llgis išskleidus - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Madingi raštai bei paveiksliukai - drambiai wub.gif Stilingai parinktos spalvos: tamsiai mėlyna, balta bei ruda wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Modeliukas šonuose turi kišenukus - stilinga bei labai patogu wub.gif Per juosmenuką - 30 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPIASI. Nuo juosmenuko audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Audinukas nesiglamžo. Juosmenuką puošia juostelė wub.gif mirksiukas.gif Per klubiukus apie 47 cm. Ilgis - 101 cm. Vidinės siūlės ilgis - 72 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
WAREHOUSE firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltos spalvos madingas gepiurinis modeliukas dailių raštų wub.gif 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Nugarytė užsisega gepiuru apsiutomis sagomis wub.gif Priekį rankovių kantus bei juosmenuką puošia baltos juostelės wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenį - 34 cm. Ilgis - 58 cm. Dydis -10 PAGAL PARAMETRUS ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Seppala woman firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Madingi raštai bei spalvos - juoda balta wub.gif Juosmenukas padailintas plačiu diržu wub.gif Modeliukas šonuose turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per juosmenuką - 38 cm. Nuo juosmenuko priekyje audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Audinukas nesiglamžo. Apačioje nugaros pusėje įvertos gumos wub.gif Jos stilingai keičia modeliuko formą mirksiukas.gif wub.gif Per klubiukus apie 48 cm. Ilgis - 97 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Only firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Stilinga V formos apykaklė. wub.gif Apačia puošia dailus kutai wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Ilgis su kutais - 62 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bik Bok firmos nauji šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Stilinga pilka spalvytė wub.gif Apačioje yra pamušaliukas - ant viršaus lengvas audinukas. Šortukai dailiai atsilenkia wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Juosmenukas labai dailiai suklostuotas wub.gif Nugaroje - kišenukų imitacijos wub.gif Per juosmenuką - 37 cm. MATUOTA KUR YRA ĮVERTAS DIRŽELIS. APIMTIS REGULIUOJAMA SU DIRŽELIU. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 40 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA IR TOKS MODELIUKAS:

Bik Bok firmos nauji šortai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Stilinga žalsva spalvytė wub.gif Apačioje yra pamušaliukas - ant viršaus lengvas audinukas. Šortukai dailiai atsilenkia. Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Juosmenukas labai dailiai suklostuotas wub.gif Nugaroje - kišenukų imitacijos. Per juosmenuką - 44 cm. (Viršus 42 cm.) Per klubiukus apie 54 cm. Ilgis - 40 cm. Dydis - L. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

]DOVANOJAMAS Jahnny Lambo 18.90 €. vertės diržas mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Limited collection nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Zara basic firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingas ir labai madingas modeliukas wub.gif Suknelę puošia taikliai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Stilingai sukirpti šonai - jų dėka suknelė stilingai krenta dailia forma wub.gif Apačioje įverta gumutė kuri taip pat prisideda prie audinio originalaus kritimo wub.gif Dar viena daili detalė - kapišonas wub.gif Tokia detalė visada daro modeliuką stilingu wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką apie - 38 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Nesiglamžo. Rankovės ilgis - 60 cm. Stilingas ilgis - 120 cm. Dydis - S. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Juozo Statkevičiaus kolekcijos black&white Audimo nauja palaidinukė - tunika viename wub.gif Man deja didoka. Priekyje modeliuką puošia stilingas paveikslas wub.gif Priekis dvigubas wub.gif Viršus tampraus: "tinklinio" audinio stilio mirksiukas.gif Butent ant jo ir yra paveiksliukas mirksiukas.gif wub.gif Priekis užsisega užtrauktuku. Dailiai sukirpta apykaklė wub.gif Apačią puošia kantas wub.gif Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Rankovės ilgis - 63 cm. Ilgis - 80 cm. Dydis - XL. ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti