Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Zara Basic nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka


PARDUOTA
Atsakyti
F&F firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Mna deja didoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų smulkios gėlės wub.gif Stilingas rankovių sukirpimas wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 53 cm. TEMPIAISI IKI 56 CM. Per juosmenuką - 46 cm. TEMPIASI IKI 48 CM. Ilgis - 95 cm. Dydis - UK(16). EUR(44). US(12). DYDIS PAGAL PARAMETRUS ATITINKA M/L. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Yaya firmos nauji bateliai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Odiniai batukai tamsiai juodos spalvos wub.gif Stilingas dizainas wub.gif LABAI PATOGUS wub.gif Yra platforma. Auštis priekyje - 1.5 cm. Šonas - 4.5 cm. Vidpadis - 27 cm. Dydis - 41. Kaina tik 27 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
read or dead firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia madingų spalvų paukščiai wub.gif Nugara stilingai apnuoginta mirksiukas.gif wub.gif Ji dailiai krenta klostele wub.gif Klostelės taip pat puošia modeliuko priekį wub.gif Nugara dailiai užapvalinta - ji ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Priekis susisega sagomis. Per krūtinę - 54 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. DAR YRA VIETOS. Stilingas ilgis - 55 - 80 cm. ŠONAI - 60 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Monton firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingai sukirptą modeliuką puošia madingos sodrios spalvos bei raštai wub.gif Petukų sritis priekyje padailinta klostelėmis wub.gif Apačia turi stilingą dvigubą kantą mirksiukas.gif Abi pusės vienodos wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 65 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
DRESSIC firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilinga alyvų spalvytė wub.gif Madingo sukirpimo suknelė apačioje padailinta karbatkele wub.gif Viršus susisega saga apsiūta audinuku bei knopkelėmis. Jos sumaniai paslėptos audinuku wub.gif Petukų sritis dailiai paraukta wub.gif Per krūtinę - 63 cm. Stilingas ilgis - 105 - 115 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDĖLIAI TO PATIES MODELIO TIK ILGOMIS RANKOVĖMIS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Reserved firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Axara Paris firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA


Atsakyti
Zara knit firmos nauja palaidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti
sisters firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Vasariška balta spalva wub.gif Lengvas audinukas wub.gif Viršus padailintas sagomis mirksiukas.gif wub.gif Petukų sritis bei apykaklė dailiai paraukta wub.gif Į juosmenuką ir šiek tiek virš jo įvertos gumutės mirksiukas.gif Per krūtinę - 45 cm. PUIKIAI TEMPIASI. Per juosmenį - 33 cm. Taip pat lengvai tempiasi. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - 36. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
George firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Modeliuką puošia stilingai ruožai - juoda - balta wub.gif Madingai sukirptos 3/4 ilgio rankovės kurios dailiai susiriša su juostelėmis wub.gif Stilingai sukirpta apykaklė wub.gif Šone yra skeltukai mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę apie 55 cm. Ilgis - 69 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Lindex firmos naujas švarkelis atvežtas iš užsienio. VINTAGE stiliaus modelis wub.gif Man deja didokas. Kremo spalvos lengvą audinuką puošia nuostabios bei labai taikliai suderintos spalvos bei raštai wub.gif Stilingai paaukštinta apykaklė wub.gif Modeliukas susisega dailiomis sagomis wub.gif Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 56 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Per pečius - 41 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 40. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Mexx firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų gama wub.gif Prie apykakės priekyje įverta gumutė kuri stilingai keičia modelio formą wub.gif Taip pat yra juostelė dailiai susirišanti į kaspinuką wub.gif Rankovės su sagomis. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 50 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - 12. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia taikliai suderinta spalvų gama bei raštai. #Mėlyna, #balta, #rožinė. wub.gif Apykaklė priekyje susisega saga kaip ir rankovės. Yra atsarginė saga. Per krūtinę - 52 cm. Stilingai prie petuko parauktos rankovės ilgis - 64 cm. Ilgis - 64 cm. Dydis - 12. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Talbots firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Juodą audinuką puošia stilingų spalvų gėlės wub.gif Spalvos realybėje sodresnės mirksiukas.gif wub.gif Priekis užsisega užtrauktuku. Modelis turi pamušalą. Audinuko sudėtis: 100% - SILK. Per juosmenuką - 35 cm. Nuo juosmens iki klynuko - 33 cm. Per klubiukus apie 48 cm. Vidinės siūlės ilgis - 76 cm. Ilgis - 101 cm. Apačios plotis - 25 cm. Dydis - 6. ATITINKA S dydį. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
OBJECT firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. STILINGAS MADINGAS BEI ORIGINALUS modeliukas kaip ir visi šios firmos rūbeliai wub.gif Modeliukas dvigubo audinio. Ant viršaus - apykaklė dailiai krenta klostele wub.gif Viršus dailiai krenta ant juosmenuko abejose pusėse wub.gif Sijonukas trigubo audinio su asimetrija wub.gif Vienas iš jų kaip ir viršus - pamušalas. Priekis dailiai atsiverčia. Šone yra kišenė. Stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 50 cm. KADANGI AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS - MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Per juosmenuką - 53 cm. Per klubiukus apie 54 cm. Ilgis - 90 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Nuo juosmens dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Nugaroje - užtauktuką. Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Audinuo sudėtis: 100 % - COTTON. Per krūtinę - 54 cm. Per juosmenį - 45 cm. Toliau suknelė platėja. Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - 46(EUR). 16(US). PAGAL PARAMETRUS ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti