Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

notion 1.3 firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingos šių metų spalvos - jų derinys - juoda - balta wub.gif Lengvutis audinukas priekyje dailiai sukryžiuojamas wub.gif Modeliukas įgauna originalią madingą formą wub.gif Palaidinukė susisega nugarytėje prie kakliuko. Per krūtinę - 56 cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - XL, BET PUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
TIFFI firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas tamsiai juodo audinuko. Dailiai paplisuotas wub.gif Dėl audinuko standumo bei vidutinio storumo labai dailiai krenta klostės wub.gif Yra pasijonis. Nugaroje užtrauktukas. Per juosmenuką - 37 cm. Ilgis - 49 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Cubus firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Lengvutį audinuką puošia stilingi žavių spalvų drugeliai wub.gif Modeliukas priekyje užsisega sagomis. Saga ir juostele reguliuosi ir rankovių ilgis iki stilingo 3/4 ilgio wub.gif mirksiukas.gif Krūtinės srityje yra kišenukas taip pat užsisegantis saga wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė dailiai suklostuoja audinuką wub.gif Per krūtinę - 51 cm. Per juosmenį - 33 cm. Puikiai tempiasi iki 48 cm. Rankovės ilgis - 63 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Clockhouse firmos nauja rankinė atvežta iš užsienio. Labai stilingas ir madingas modeliukas wub.gif BEI TALPUS mirksiukas.gif wub.gif Rankinę priekyje puošia dviejų eilių asimetriški kutai wub.gif Modeliuko dirbtinės odos imitaciją puošia daili faktūra wub.gif Yra dvi rankenos mirksiukas.gif Ilga kuri nusisega ir trumpa. Labai patogu mirksiukas.gif Viduje yra pamušalas. Yra du skyriai - vienas iš jų užsisega užtrauktuku. Bei dvi didelės kišenės. Rankinė užsisega užtrauktuku. PARAMETRAI - ILGIS - HORIZONTALIAI - 35 CM. ILGIS VERTIKALIAI - 31 CM. MATUOJANT BENDRĄ ILGĮ SU KUTAIS - 43 CM. Ilgos rankenos ilgis - 103 cm. Mažesnės rankenos ilgis - 45 cm. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

SAVOIR firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Originalus modeliukas savo spalvų žaismu wub.gif Juoda - balta wub.gif Stilingi raštai wub.gif Priekis padailintas rožiniu kantu kuris susiriša į dailų kaspinuką wub.gif Abi pusės vienodos. Per krūtinę - 54 cm. Ilgis - 77 cm. Dydis - L. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
SEVEN LEMON firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Madingos gelsvos šių metų spalvos audinuką po krūtine puošia dailus pasiūvinėjimai bei kaspinas kurį galite stilingai surišti wub.gif Petnešėlės reguliuojasi mirksiukas.gif Krūtinės sritis dailiai paklostuota wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA NEĮŠKLEIDŽIANT KLOSČIŲ. Po krūtine - 40 cm. Toliau modeliukas dailiai platėja wub.gif Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - 38. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
expresso firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Elegantiškas juodo audinio modeliukas padailintas stilingais labai dailais raštais wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif wub.gif Nuo juosmenuko audinukas truputi paklostuotas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Modeliukas turi pamušalą. Per juosmenuką - 43 cm. Per klubiukus apie 55 cm. Stilingas ilgis - 51 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
kaner firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Cubus firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Papildyta:
A&G firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
GAP firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šilkinė kremo spalvos skater tipo žavi suknelė padailinta juodais vabaliukais. Į juosmenuką įverta gumutė kuri dailiai suklostuoja audinį. Per krūtinę - 45 - 46 cm. Dėkingas sukirpimas. Per juosmenuką PUIKIAI TEMPIASI IKI 40 CM. Audinuko sudėtis: 100% - SILK. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Zara Basic firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Lamour firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

A&R firmos naujas sijonas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

holly&whyte by lindex nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atmosphere firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
GAP firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Atsakyti
Zara Basic nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai juodą audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Madingas ¾ ranovių ilgis mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę – 50 cm. Per juosmenuką – 40 cm. Toliau modeliukas platėja wub.gif Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis – L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Missguided firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Pilką audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Rankovės stilingai persišviečia wub.gif Jos susisega sagomis. Prie petukų jos dailiai parauktos wub.gif Modeliukas turi pamušalą. Per krūtinę – 49 cm. Juosmenuko sritis – 49 cm. Toliau modeliukas platėja. Rankovės ilgis – 61 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis – 12. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
AMISU nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Suknelė nugara juoda. Priekis – dvigubas – stilingai padailintas dailiai iškirptu audiniu wub.gif Apykaklė madingai paaukštinta wub.gif Modeliukas dailiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę – 42 cm. Per juosmenuką – 35 cm. Per klubiukus – 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 87 cm. Dydis – 40. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
Zara w/b colection firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingą modeliuką puošia šių metų topas – dryžiai wub.gif Madinga gama – juoda – balta wub.gif Madingai sukirptas modeliukas apnuogina petukus wub.gif Priekis ir nugara padailinta plačia karbatkėlė wub.gif Per krūtinę – 50 cm. Audinukas puikiai tempiasi – matuota ramybės busenoje. Ilgis - 63 cm. Dydis – L. MODELIUKAS PUIKIAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 14 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką puošia šių metų topas – dryžiai wub.gif Spalvų gama – juoda – balta wub.gif Madingai sukirptas modeliukas priekyje dailiai sumetamas wub.gif Priekis tampa dvigubu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę – 50 cm. Apačia – 52 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis – 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Old Navy firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai mėlyną audinuką puošia balti katinai bei balti taškučiai wub.gif Stilinga wub.gif Priekyje viršuje įverta juostelė kuri reguliuoja apimtį bei suteikia palaidiniai stilingumo wub.gif Juostelė įverta tik priekyje. Per krūtinę – 48 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis – S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Zara woman firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Madingas bei elegantiškas modeliukas padailintas stilingais raštais bei taikliai suderintomis spalvomis: ruda – balta - juoda wub.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra kišenukų imitacija : Stilingai atrodo juodu kantu padailintas wub.gif Yra kilpos diržui mirksiukas.gif PARAMETRAI: per juosmenį - 40 cm. Per klubiukus - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TURI ELASTANO. Ilgis - 92 cm. Vidinės siūlės ilgis – 71 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti