Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabi spalvų gama wub.gif Modelis peplum stiliaus wub.gif mirksiukas.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Nugara užsisega užtrauktuku. Per krūtinę - 43 cm. PASITEMPIA IKI 45 CM. Ilgis - 59 - 64 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oasis firmos nauja suknelė. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios sodrios spalvos iškilaus paviršiaus rožinės spalvos raštai wub.gif Skater tipo modelis wub.gif Per krūtinę - 41 cm. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 84 cm. Dydis - 12(M). ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

Atsakyti
George firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Apačioje yra pamušalas - ant viršaus šilko lengvumo audinukas wub.gif Nuostabus modeliukas papuoštas taikliai suderintų spalvų gama wub.gif Žalia - ruda spalvos sudaro pagrindą wub.gif Taip pat gėlės wub.gif Krūtinę bei nugarą puošia madinga V formos iškirptė bei toks pat audinys kaip ir juosmenuką wub.gif Juosmuo padailintas dirželiu wub.gif Rankovės - karbatkėlėmis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenį - 36 cm. Stilingas ilgis - 91 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

Atsakyti
KIT firmos naujas švarkas - lengvas paltukas VIENAME wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif NUOSTABUS MODELIS wub.gif Kremo spalvos pagrindą puošia tamsesnės kreminės gėlės wub.gif Priekyje yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Viršuje taip pat yra kišenukas. Nugaroje - skeltukas. Priekis apačioje dailiai užapvalintas. Modeliuką galima dėvėti kaip ilgą švarką arba vasarinį - pavasarinį lengvuti elegantišką paltuką wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 47 cm. Per juosmenį - 42 cm. Per klubiukus apie 49 - 50 cm. Per pečius - 40 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. Kaina tik 30 €.

Atsakyti
House firmos naujas lietpaltis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai mėlynos spalvos pagrindą puošia į rankogalius įverti dirželiai reguliuojantys apimtį ir ilgį bei stilingas diržas wub.gif Priekyje yra didelės kišenės su klostėmis - stilinga bei labai patogu wub.gif Net didelės dailios sagos puošia rūbelį wub.gif Lietpaltis turi kapišoną. Nugaroje - skeltukas. Yra pamušalas. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 54 cm. SURIŠUS DIRŽĄ MODELIS TAMPA SKATER TIPO wub.gif Per klubiukus apie 55 cm. Per pečius - 42 cm. MATUOTA PAGAL ĮDĖTUS PASTANDINIMUS, NES NĖRA SIŪLĖS. Rankovės ilgis - 69 cm. (JŲ ILGIS REGULIUOJASI SU DIRŽELIAIS). Ilgis - 92 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 30 €.

Atsakyti
brach brach firmos nauja suknelė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Nuostabus ir dabar labai madingas audinys wub.gif Standus wub.gif Bordo spalvos pagrindą puošia rausvos - melsvos gėlės wub.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Jos užsisega sagomis. Modelis turi dirželį. Nugaroje užsisega sagute. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenį - 44 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €. (Duodamas pamušalas mirksiukas.gif)

Atsakyti
Hollister firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Tamsiai mėlyna su faktūra audinį puošia žavios gėlės wub.gif Modelį dar labiau paryškina rožinis kantas kuris puošia apačią bei apykaklę wub.gif Nugara susisega sagomis mirksiukas.gif Per krūtinę - 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 54 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

Atsakyti
George firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Geltonos spalvos audinuką puošia stilingos gėlės wub.gif Nugaroje į juosmenį įverta plati guma. Švelnaus audinio sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Per klubiukus apie 48 cm. Vidinės siūlės ilgis - 73 cm. Ilgis - 100 cm. Dydis - 8. Kaina tik 16 €.

Atsakyti
Gap firmos nauja suknelė - tunika wub.gif

PARDUOTA

M&S firmos naujas sijonas wub.gif

PARDUOTA

monton firmos naujas sijonukas wub.gif

PARDUOTA
Papildyta:
Dunnes firmos nauja palaidinukė wub.gif

PARDUOTA

H&M firmos nauja suknelė wub.gif

PARDUOTA
Atsakyti
George firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos pagrindą puošia nuostabios gėlės wub.gif Apykaklė madingos V formos wub.gif Priekis kaip ir rankovės susisega dailiomis sagomis wub.gif Sagų ir juostelės dėka rankovės tampa stilingu 3/4 ilgiu mirksiukas.gif wub.gif Priekyje yra dailus kišenukas užsisegantis saga wub.gif Į juosmenį įvertos gumos dėka audinukas krenta dailiomis klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 55 cm. Per juosmenuką - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Audinys tempiasi iki 50 cm. Rankovės bendras ilgis - 62 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €. PRIDEDAMA APATINĖ SUKNELĖ mirksiukas.gif

Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingos formos bordo spalvos audinį puošia madingi raštai wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Taikliai suderintas spalvų ir raštų gama viršuje ir apačioje wub.gif Nuo juosmens audinys dailiai paklostuotas wub.gif Nugara užsisega užtrauktuku. Per krūtinę apie 45 cm. Per juosmenuką - 35 cm. Ilgis - 86 cm. Dydis - (12)M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 15 €.

Atsakyti
St.Michael firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos pagridą puošia stilingi raštai bei taikliai suderintos spalvos:wub: Madingai sukirptos rankovės bei apačia - karbatkėlės formos wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 49 cm. Juosmens sritis - 48 cm. Klubų sritis - 49 cm. Stilingas ilgis - 109 cm. Dydis - 12 (M). Kaina tik 16 €.

Mexx firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Modelis tinka VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažoka. Pagrindą puošia stilingi raštai - langučiai wub.gif Dailiai apipavidalinta apykaklė wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Juosmens sritis - 42 cm. Klubų sritis - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Rankovės ilgis - 49 cm. Stilingas ilgis - 91- 92 cm. Dydis - 12 (M). Kaina tik 16 €.

Mango nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Madinga spalva - realybėje neįyriai raudona wub.gif Juosmenį abiejuose pusėse puošia daili klostė wub.gif Šone yra užtrauktukas. Modelis turi pamušalą. Per krūtinę - 50 cm. Per juosmenį - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 16 €.

Atsakyti