Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

summum women firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

George firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
papaya firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingą modeliuką puošia madingi dryžiai wub.gif Labai taikliai sudeliota spalvų gama wub.gif Apačioje yra palaidinė ant petnešėlių wub.gif mirksiukas.gif Labai patogu mirksiukas.gif 3/4 ilgio rankovės mirksiukas.gif wub.gif Jaukaus audinio sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. Ilgis: šonas - 75 cm. Ilgiausia vieta priekyje - 100 cm. Dydis - 12. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

bohoo firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga tamsiai mėlyna spalva wub.gif Skater tipo modeliukas priekyje trumpesnis mirksiukas.gif wub.gif Dailiai apnuoginti pečiai wub.gif Per pečius - 45 cm. Per krūtinę - 42 cm. TEMPIASI IKI 50 CM. Per juosmenį - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Bendras ilgis - 59 - 75 cm. Dydis - 12. LABIAU TIKTŲ S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

M&Co firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelniai rožinę spalvą puošia dailios plunksnos wub.gif Priekyje - kantas wub.gif Yra pamušalas. Prie jo prisiūta karbatkėlė tampa dar viena puošmena wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 51 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - 12 (M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modelis wub.gif Jį puošia dabar taip madingi dryžiai: balta ir kreminės spalvos wub.gif Madingas viršaus sukirpimas - rankovių wub.gif Sukirpimas sudaro V formos apykaklę. Į juosmenį įverta gumutė suteikia audinukui lengvą kritimą klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 47 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - VIETOS DAR YRA NEMAŽAI mirksiukas.gif Per juosmenį - 33 cm. Ilgis - 92 cm. Dydis - S, BET TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Gosha by Vero Moda firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Labai stilingas modelis. Jį puošia taikliai suderintos spalvos: tamsiai mėlyna ir geltona wub.gif Madingas viršaus sukirpimas wub.gif Sukirpimas sudaro V formos apykaklę. Apačia bei rankovės padailintos mėlynos spalvos ruožais wub.gif Suknelės juosmenį šone puošia klostelės wub.gif Per krūtinę - 52 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - VIETOS KRŪTINEI YRA NEMAŽAI mirksiukas.gif Per juosmenį - 42 cm. Per klubus - 54 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Vertus firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Balto audinio suknelė padailinta stilingais raštais wub.gif Apykaklė bei apačia padailinta juodu kantu - stilinga wub.gif Yra diržas mirksiukas.gif wub.gif Suknelės apačia padailinta klostėmis wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenį - 36 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Suknelė padailinta stilingais ir visada madingais leopardo raštais wub.gif Modelis peštuko formos - puikiai pabrėžia figūros privalumus mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 42 cm. Per juosmenį - 35 cm. Per klubus - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 94 cm. Dydis - 8(S). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara BASIC firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Labai stilingas modelis TINKANTIS VISIEMS SEZONAM wub.gif 4u.gif Audinys madingai languotas wub.gif Taikliai suderinta spalvų gama. Madingas viršaus sukirpimas -paaukštinta apykaklė dailiai atsilenkia wub.gif Modelį dar stilingesniu daro balta apykaklė bei balti rankovių kantai su skeltukais. wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 59 cm. Per juosmenį - 57 cm. Per klubus - 59 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDYNYS ELASTINGAS. Ilgis - 89 cm. Dydis - XL. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Stefanel firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. NUOSTABUS MODELIUKAS wub.gif PUOŠNUS wub.gif Padailintas karbatkėlėmis wub.gif Modelį galima derinti prie kelnių, sijonų - KURTI SAVO MADĄ mirksiukas.gif PRIE JO PRIDEDU APATINĘ SUKNELĘ. Per krūtinę - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Stilingas ilgis - 132 cm. Dydis - S. BET PUIKAI TIKS IR M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS wub.gif Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Mango firmos nauja suknelė - tunika VIENAME atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Švelnutį baltą audinį puošia taikliai protaikyti mėlynos spalvos raštai wub.gif Į rankovių kantus įvertos gumutės stilingai keičia jų formą wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Yra skeltukai wub.gif Stilingai apipavidalinta apykaklė wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenį - 50 cm. Per klubus apie 55 cm. MODELIS NĖRA ĮLEMENUOTAS mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 92 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M MAMA firmos nauja suknelė skirta besilaukiančioms mamytėms wub.gif Modeliukas atvežtas iš užsienio. Juodą audinuką puošia mielos gėlytė bei spalvos: baltos - mėlynos - kreminės wub.gif Dailiai sukirptos rankovės. Yra pamušalas. Modelis užsisega sagomis nugaroje. Nugaroje įverta guma. Per krūtinę apie 54 cm. Ilgis - 85 - 94 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M MAMA firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Vero Moda firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modelį puošia stilingi dryžiai wub.gif Priekyje - apykaklę - klostės wub.gif Į apačią įverta gumutė stilingai keičia modelio formą mirksiukas.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Per krūtinę - 46 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Only firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Rožinės spalvos audinį puošia stilingi paukčiai wub.gif Priekyje yra stilingos kišenukų imitacijos wub.gif Palaidinukė susisega sagutėmis apsiūtomis audiniu. Madinga V formos apykaklė wub.gif Per krūtinę - 44 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 36(S). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

H&M firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Modelis stilingai apnuogina pečius wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė ir juostelė. Gumutė įverta ir kombinezono viršuje. Nuo pažastuko iki pažastuko tempiasi iki 55 cm. Per juosmenuką - 33 cm. (MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE). Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA NETEMPIANT AUDINIO. Visas ilgis - 74 cm. MATUOTA NUO APYKAKLĖS. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Lindex firmos naujas kombinezonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Labai stilingai padailinta apačia - ji dviguba mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra užtrauktukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 48 cm. Tempiasi iki 55 cm. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Visas ilgis - 80 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Bordo spalvą puošia dailios plunksnos wub.gif Stilinga wub.gif Petutų sritis dailiai paraukta wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 63 cm. Dydis - 36(S). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
STOCKH LM firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Apačioje yra pamušalas - ant viršaus stilingų raštų audinys wub.gif Standus audinys dailiai paplisuotas wub.gif Dėl standaus audinio labai dailiai atrodo klostės wub.gif Modelio juoemenį puošia dvi juodos juostelės mirksiukas.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenį - 43 cm. Per klubus - 50 cm. Stilingas ilgis - 60 cm. Dydis - M(40). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Clique sport firmos nauji sportiniai šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Labai madingas "bike" stiliaus modeliukas wub.gif Elastingą juodą audinį puošia rožinė "avietinė" spalva wub.gif Juosmuo iš plačios gumos. Jis reguliuojasi įverta juostele. Viduje prie juosmens yra nedidelis kišenukas mirksiukas.gif Per juosmenį - 30 cm. Per klubus apie 39 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 63 cm. DYDIS - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mais il est ou le soleil naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Firma garsėjanti ORIGINALUMU. STILIUMI. Kremo spalvos modeliukas padailintas dabar taip madingais dryžiais wub.gif Į juosmenį įverta gumutė. Per juosmenuką - 30 cm. MATUOJANT RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 55 cm. Dydis - XS. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS mirksiukas.gif 4u.gif Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

River Island naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja didokas. Labai originalus modeliukas wub.gif Plisuotas padailinatas dabar taip madingais dryžiais wub.gif Labai žaviai atrodo rožiniai flamingai wub.gif Nugaroje yra užtauktukas. Per juosmenuką - 41 cm. Gali buti pažemintas juosmuo. Ilgis - 47 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Holly&white by lindex firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlyną audinuką puošia žavus balti taškučiai wub.gif STILINGA wub.gif Apačia dvigubo audinio. Viršus turi pamušalą. 3/4 ilgio rankovės. Į jų kantus įvertos gumutės. Gumutė įverta ir į juosmenį. Ji suteikia audiniui dailų klostuotą kritimą wub.gif Yra ir įverta juostelė. Madinga V formos apykaklė. Priekis užsisega sagute. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenuką - 39 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 85 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

sisley firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliuką puošia dabar taip madingi dryžiai - stilingos taikliai suderintos spalvos: kreminė, balta, geltona, juoda wub.gif Apačia dailiai užapvalinta. Viršuje yra dvi didelės kišenės wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

C'est quoi la vie? firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Languotą audinuką puošia mielos gėlės wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Apačia dailiai krenta klostėmis. Apačiai skirta labai daug audinuko. Suknelė turi du originaliai sukirptus kišenukus. Vienas viršuje - kitas apačioje. Per krūtinę - 43 cm. Madingas V formos apykaklės sukirpimas. Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - JIS REGULIUOJASI. Stilingas ilgis - 104 cm. Dydis - 36. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
divided by H&M firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga balta spalva. Nuostabus nėriniuotas audinys wub.gif Į juosmenuką įverta guma. Petnešėlės reguliuojasi. Yra pamušalas. Per krūtinę - 45 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Audinkas tamprus - matuota ramybės busenoje. Dydis - M. PUIKIAI TIKS IR S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Ilgis - 90 cm. Kaina tik 16 €.

YRA DU VIENODI MODELIAI IR DYDŽIAI mirksiukas.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
River island firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. BALTO SMĖLIO audinukas turi šiek tiek blizgesio wub.gif Madingasis skater stilius wub.gif Yra kilpos dirželiui. Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenį - 36 cm. Ilgis - 40 cm. Dydis - 12. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Zara TRF firmos nauja suknelė - tunika viename atvežta iš užsienio. Man deja maoka. Audinuką puošia stilingų spalvų gama wub.gif Originaliai sukirpta V formos apykaklė wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis. Per krūtinę - 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS - PER KRŪTINĘ DAUGIAU NEI 50 CM. Per juosmenį BEI klubų sritį - 44 cm. MATUOTA APAČIA. Stilingas ilgis - 89 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Zara Woman firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilingas sodresnės spalvos nei nuotraukoje audinys mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai paatogu wub.gif Nugaroje taip pat yra kišenės. Yra kilpos diržui. Apačioje yra nedideli skeltukai. Per juosmenuką - 40 cm. Per klubiukus apie 50 cm. Vidinės siūlės ilgis - 65 cm. Ilgis - 87 cm. Dydis - M. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
cop.copine firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Elegantiškas ir tuo pačiu puošnus modelis wub.gif Stilinga tamsiai violetinė spalva wub.gif Madingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 60 cm. Per juosmenį - 60 cm. Per klubus apie 70 cm. Stilingas ilgis - 121 cm. Apačia - 91 cm. (viena pusė) Dydis - XL. PIUIKIAI TIKS IR L DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS 4u.gif mirksiukas.gif Kaina tik 26 €.
ABU DIRŽAI DOVANOJAMI wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti