Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Naujas levi's švarkelis. Atitinka S dydį. https://www.vinted.l...aujas-svarkelis

Atsakyti

Naujas levi's švarkelis. Atitinka S dydį. https://www.vinted.l...aujas-svarkelis

Atsakyti
cop.copine firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Vintažinė vienetinė suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
holly&whyte by lindex firmos naujos kelnės wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Violetinės spalvos ilgas surišamas odos imitacijos diržas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Manna Grey firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Modelis tinka visiems sezonams mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingai plisuotas švelnus audinys kaip #barchatas wub.gif Juosmenuką puošia guma į kurią įausti vario spalvos siūlai labai tinkantys prie "plytų spalvos" audinio wub.gif Per juosmenį - 31 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 68 cm. Dydis - 8(S). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Jupiter firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Labai taikliai suderintos spalvos - sodri bet neįkiri oranžinė bei mėlyna wub.gif Priekis padailintas stilinga gėle wub.gif Yra pamušalas. Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Audinio sudėtis - viscose - prabangi medvilnė bei elastane. Per krūtinę - 54 cm. Per juosmenį apie 57 cm. Suknelė toliau platėja - varpelio formos wub.gif Stilingas ilgis - 102 cm. Dydis - 44. ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Dorothy Perkins firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Švelnų audinį puošia gėlės bei taikliai suderinti raštai bei spalvų gama wub.gif Madingai sumetamas priekis sudaro V formos apykaklę wub.gif Modelis turi dirželį. Šone - užtrauktuką. Audinio sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 48 - 49 cm. Per juosmenį - 39 cm. Stilingas ilgis - 112 cm. Dydis - 12. Kain tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
River Island firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia stilingai sukirptos rankovės - nugaroje - apačioje skeltukas wub.gif Modeliukas dėvimas ant petukų. Petukų srityje įvertos gumos. Viršus - 54 cm. TEMPIASI IKI 68 CM. Ilgis - 55 cm. Dydis - L. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
H&M firmos nauji šortai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Modeliukas papuoštas dailiomis taikliai suderintomis spalvomis bei raštais wub.gif Labai stilingai padailintas priekis - jis dvigubas su dailiomis klostėmis wub.gif Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu. Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus apie 45 cm. Ilgis - 35 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ZARA w&b firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. kremo spalvos audinį puošia stilingi sodrios spalvos grybai wub.gif Modelis madingo 3/4 ilgio rankovėmis. Rankovės kaip ir nugaroje esanti apykaklės sritis užsisega sagomis apsiūtomis audiniu. Nugara šiek tiek ilgesnė. Šonuose yra nedideli skeltukai. Per krūtinę - 47 cm. Ilgis - 64 - 62 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Mango firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Dailią faktūrą turintį vidutinio storumo audinį puošia žavios gėlės wub.gif Modelis madingo 3/4 ilgio rankovėmis. Į rankovių kantus įvertos gumos. MODELIS TINKA VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Per krūtinę - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINYS ELASTINGAS. Ilgis - 56 cm. Dydis - S. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
PARAPHRASE firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinį puošia stilinga salotinė spalva wub.gif Elastano turintis audinys turi dailią faktūrą. Modelis turi madingo 3/4 ilgio rankoves kurios susisega sagomis. Madingai apipavidalintas priekis. Jis dailiai sumetamas wub.gif Lengvai krenta klostelėmis. Susidaro V formos apykaklė. Nugara šiek tiek ilgesnė. Per krūtinę - 57 cm. Ilgis - 63 - 70 cm. Dydis - L(14/40). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

VD firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Stilinga spalvų gama: juoda - balta bei raštai wub.gif Juosmenukas padailintas nertu diržu su sagtimi wub.gif Apačioje įvertos gumutės suteikia modeliui stilingumo. Šonuose yra kišenės - stilinga bei labai patogu. Per juosmenį - 32 cm. PUIKIAI TEMPIASI IKI 46 IR DAILIAI ATRODO. Per klubus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Vidinės pusės ilgis - 67 cm. Ilgis - 100 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Vila firmos naujas kardiganas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingas bei elegantiškas modelis TINKA VISIEMS SEZONAMS wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif Yra kišenės - stilinga bei labai patogu. Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA NUO SIŪLĖS IKI SIŪLĖS. MATUOJANT AUDINYS UŽEINA VIENAS ANT KITO. Per juosmenį - 38 cm. Per klubus - 42 cm. Per pačius - 33 cm. Rankovės ilgis - 64 cm. Stilingas ilgis - 108 cm. Dydis - XS. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
etirel firmos nauja sportinė palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Sodriai ryškus, bet neįkyrus elastano turintis audinys su stilingais užrašais wub.gif Viduje yra speciali liemenėlė mirksiukas.gif Per krūtinę - 42 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINYS LABAI ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Divided by H&M firmos naujas sijonukas. Man deja mažokas. Baltą puikiai formą išlaikantį audinį puošia mielos gėlės wub.gif Sijonas stilingo skater tipo. Šonuose yra kišenės. Stilinga bei labai patogu. Nugaroje yra užtrauktukas. Per juosmenį - 35 cm. Ilgis - 47 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

WOW firmos nauja palaidinė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas modelis. Priekis dvigubas. Su paveikslėliu wub.gif Apykaklė ir rankovių sritis padailinta kantais. Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - XS. LABIAU TIKS S DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Zara Basic firmos naujas sijonas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Tamsiai juodą elegantišką modeliuką puošia daili karbatkėlė wub.gif Ji yra ir nugaros srityje prie pat juosmens. Šone yra užtrauktukas. Nugaroje - skeltukas. Modelis turi pasjonį. Per juosmenį - 37 cm. Per klubus - 47 cm. Ilgis - 53 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą jaukų audinį puošia stilingi drambliukai wub.gif Priekis padailintas persišviečiama karbatkėle bei kišenuku wub.gif Stilingas 3/4 rankovių ilgis. Rankovės užsisega sagutėmis. Apačia padailinta kantu. Nugaroje kanto srityje per vidurį įverta guma. Audinuko sudėtis: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę 60 - cm. Ilgis - 70 cm. Dydis - 18. ATITINKA L/XL DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Dizainerės Ramunės Piekautaitės sukurtos stilingos kelnės. Madingas kremo spalvos peršviečiamas modelis pačios dizainerės žodžiais: "Jeigu kelnės pilnai peršviečiamos, tada skirtos dėvėti po suknelėmis arba sijonais, kaip pokelnės". Žinoma galima dėvėti ir su tunika. Šioje srityje JUS esate KURĖJOS. Apačia padailinta sagomis. Jos atsisega. Juosmuo bei kelnių kantai yra dvigubo audinio. Šone yra užtrauktukas. Per juosmenį - 33 cm. Per klubus apie 45 cm. Vidinės siūlės ilgis - 70 cm. Ilgis - 95 cm. Dydis - S. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Yessica firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

George firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Next firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Monton firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti