Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Burberry firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Šių bei kitų metų madingas languotas audinukas wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Šonuose yra nedideli skeltukai wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Rankovės ilgis matuojant nuo siūlės - 59 cm. Nuo petuko iki petuko - 35 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - S. ATITINKA XS/S DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Only firmos nauja palaidinė - megztukas VIENAME mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilingai sukirptas modeliukas wub.gif Madingas 3/4 ilgio rankovės. Nugarytė užsisega užtrauktuku. Nuo pažastuko iki pažastuko - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Nugarytė stilingai ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra nedideli skeltukai wub.gif Ilgis - 62 - 56 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kinietiško stiliaus palaidinukė atvežta iš užsienio. Baltą audinuką puošia daulus raštai wub.gif Žavi detalė - palaidinukės užsegimas wub.gif BEI apykaklės sukirpimas wub.gif Šonuose yra sketukai mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 49 cm. Per juosmenuką - 42 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

YRA IR TOKS S DYDŽIO MODELIUKAS wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rinascimento firmos nauja suknelė atvėžta iš užsienio. Man deja didoka. Nuostabus modeliukas wub.gif Samanų spalvos audinuką priekyje puošia dailus raštai ir spalvos wub.gif Nugarytė vienspalvė - samanų spalvos wub.gif Madingai sukirpta dvigubo audinuko apykaklė susirišanti šone į kaspinuką wub.gif Stilingos rankovės wub.gif Modeliukas turi pamušaliuką. Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Ilgis - 88 cm. Dydis - L. ATITINKA M dydį. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Modeliuką audinuką puošia dailus raštai ir taikliai suderintos spalvos wub.gif Stilingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuo - 40 cm. Per juosmneuką - 35 cm. Per klubiukus - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 83 cm. Dydis - 8. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
New look firmos nauja tunika atvežta iš užsienio. Modeliukas padailintas mielomis gėlėmis bei taikliai suderintomis spalvomis wub.gif Šonuose yra skeltukai - stilinga mirksiukas.gif wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko siūlės - 50 cm. Modeliukas sumetamas - stilingai susiriša dirželiu mirksiukas.gif wub.gif Dirželis dovanojamas mirksiukas.gif Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - 36. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Oasis jeans suknelė - tunika - ilgi marškiniai VIENAME atvežti iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažoki. Labai stilingas modeliukas wub.gif Mielą mėlynos spalvos audinuką puošia dailios gėlytės wub.gif Priekis padailintas karbatkėlėmis wub.gif Modeliukas susisega sagutėmis. Rankovytės taip pat. Audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Nuo pažastuko iki pažastuko - 44 cm. Stilingas ilgis - 88 cm. Dydis - 34. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
NEW LOOK firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia nuostabių spalvų gėlės wub.gif Priekis dailiai paklostuotas wub.gif Į juosmenuką įsiveria dirželis wub.gif Stilinga wub.gif Apačia dailiai krenta klostelėmis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Nuo pažastuko iki pažastuko - 52 +cm. MATUOTA NETEMPIANT KLOSTELIŲ mirksiukas.gif Per juosmenuką - 41 cm. Stilingas ilgis - 97 cm. Dydis - 12(M). Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New improved fit firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Stilingi audinuko langeliai - šių bei kitų metų topas wub.gif Audinukas puikiai tinka ir ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Šone yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Kišenukai padailinti juodu kanteliu kaip ir juosmenukas wub.gif Nugaroje yra skeltukas. Šone - užtrauktukas. Modeliukas turi pamušalą. Per juosmenuką - 34 - 35 cm. Per klubiukus - 46 cm. Ilgis - 55 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Fishbone firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja mažoki. Šių bei kitų metų topas - languotas audinukas wub.gif Dailiai sukirptos rankovytės užsisega knopkelėmis kaip ir pats modeliukas mirksiukas.gif Stilinga V formos apykaklė wub.gif Nuo pa-astuko iki pažastuko - 48 cm. Per juosmenuką - 41 cm. Per klubiukus - 50 cm. Ilgis - 61 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
et vous formos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Apačioje yra pamušaliukas. Ant viršaus stilingai suderinti raštai bei spalvos - juoda - balta wub.gif Apačia padailinta juodu kanteliu wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 35 cm. Stilingas ilgis - 52 cm. Dydis - 8. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
KALIKO firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Modeliukas puikiai tinka VISIEMS SEZONAMS mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Stilinga spalvų bei raštų gama - juoda - balta wub.gif Madingas 3/4 rankovių ilgis wub.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 50 cm. Per juosmenuką - 43 cm. Per klubiukus apie 50 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - L. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look firmos naujas sijonukas wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
nurum firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas elegantiškas modeliukas puikiai TINKANTIS ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Nugarytė pilka - priekis padailintas stilingomis baltomis gėlėmis wub.gif Madingai paaukštinta apykaklė wub.gif mirksiukas.gif Nuo pažastuko iki pažastuko - 41 cm. Per juosmenuką - 36 cm. Per klubiukus - 40 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingis ilgis - 86 cm. Dydis - S. Kaina 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Vero Moda firmos naujas švarkutis atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. Kokybiška dirbtinės odos imitacija wub.gif Labai stilingas modeliukas wub.gif Prie rankovių dailus paraukimai wub.gif Priekyje kišenukų imitacijos mirksiukas.gif wub.gif Stilinga wub.gif Rankovytės ne iš odos. Taikliai suderinti du skirtingi audiniai wub.gif Priekis susisega kabliuku. Modeliukas turi pamušaliuką. Nuo pažastuko iki pažastuko siūlės - 40 cm. Nuo petuko iki petuko - 39 cm. Rankovių ilgis - 51 cm. Ilgis - 57 cm. Dydis - XS. Kaina tik 20 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Dept firmos naujas sijonukas atvežtas iš užsienio. Man deja mažokas. PUIKIAI TINKA ŠALTAJAM SEZONUI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Labai originalus sukirpimas wub.gif Viršuje šiltas vidutinio storumo audinukas su faktūra - priekyje ir nugaroje - apačioje lengvas audinukas wub.gif Stilingai suderinti du skirtingi audinukai wub.gif Yra diržas susisegantis saga wub.gif Yra atsarginė saga. Sijonukas šone susisega sagutėmis. Audinuko sudėtis: 45% - ACRYLIC. 30% - POLYESTER. 25% - LANA. Pamušalas: 50% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. 50% - ACETATO. Per juosmenuką - 39 cm. Gali būti pažemintas. Per juosmenuką apie 46 cm. Ilgis - 65 - 55 cm. Ilgiasiausia vieta - 76 cm. Dydis - S. ATITINKA 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti