Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

Bardot firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Nuostabus modeliukas atidengia petukus wub.gif Madingai sukirptos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Stilingas ruožuotas audinukas wub.gif Apie juosmenuką apsiveja diržas. Jį galima stilingai surišti kaip tik norite - tai Jūsų fantazija mirksiukas.gif wub.gif Iš vidaus priekyje bei nugaroje viršuje įsiutos juostelės kurios puikiai laiko rūbelį. Per visą nugarą įsiūtas užtrauktukas mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką (apačia) - 45 cm. Ilgis - 40 cm. Užsidėjus pailgėja. Dydis - 40. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
LOFT firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė. Man deja didoka. Lengvą audinuką puošia smulkios dabar taip madingos nuostabios gėlytės - našlaitės wub.gif Apykaklė, rankovių kantai bei sagos padailintos juodu audinuku wub.gif Sagos apsiūtos audiniu wub.gif Prie petukų audinukas dailiai parauktas mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Rankovės ilgis - 61 cm. Ilgis - 62 cm. Dydis - 12 (M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Lustre firmos nauja palaidinukė. Man deja mažoka. V formos apykaklė padailinta kaspinu wub.gif Stilinga. Šonai (apačioje) kaip ir petukų sritis dailiai paklostuoti wub.gif Madinga. Stilingas 3/4 ilgio rankovės wub.gif Apačia užapvalinta ir ilgesnė už priekį wub.gif Modeliukas kaip ir rankovės susisega sagomis. Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 65 - 75 cm. Dydis - 8. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
divided by H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Audinuką puošia stilingos spalvos bei raštai wub.gif Labai madinga detalė - juostelėmis suvarstomi šonai wub.gif Palaidinė užsisega sagute nugaroje kaklo srityje. Audinukas tamprus bei labai švelnus: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 50 cm. Dydis - 40(EUR). Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
VICTORIA'S SECRET firmos nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Kremo spalvos modeliuką puošia dailus nerinukai wub.gif Į vidų įdedami pakietinimai mirksiukas.gif Labai stilingai sukirpta nugarytė wub.gif Modeliukas susisega priekyje wub.gif mirksiukas.gif Petnešėlės reguliuojasi. Dydis - S/P. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
VICTORIA'S SECRET firmos nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Kremo spalvos modeliuką puošia dailus nerinukai wub.gif Į vidų įdedami pakietinimai mirksiukas.gif Labai stilingai sukirpta nugarytė wub.gif Modeliukas susisega priekyje wub.gif mirksiukas.gif Petnešėlės reguliuojasi. Dydis - S/P. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Victoria's secret sexy sport nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Šių metų spalva - sodriai oranžinė wub.gif Dydis - L/G. Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDŽIAI wub.gif mirksiukas.gif



vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
River island firmos nauja liemenėlė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Liemenėlė standi wub.gif Šių metų spalva - sodriai rožinė wub.gif Nugaroje užsisega užtrauktuku mirksiukas.gif wub.gif Petnešėlės reguliuojasi - jos nusiima - labai patogu mirksiukas.gif Dydis - Kaina tik 34(EUR). 8(UK). Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

PAVYZDYS wub.gif mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Victoria's secret pink firmos naujos boyshort kelnaitės atvežtos iš užsienio. Stilinga sodri spalva wub.gif Modeliukas padailintas karbatkėlėmis wub.gif Dydis - S. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

Victoria's secret pink firmos naujos boyshort kelnaitės atvežtos iš užsienio. Stilinga sodri rožinė spalva wub.gif Modeliukas padailintas karbatkėlėmis wub.gif Dydis - M-M. Kaina tik 9 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

PERKANT ABU MODELIUKUS KAINA TIK 15 €. SU REGISTRUOTU MANO SIUNTIMU wub.gif mirksiukas.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
stockh LM firmos nauja palaidinukė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Papildyta:
Minkpink firmos nauja suknelė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Papildyta:
Next Petite firmos nauja palaidinė wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA

Bik Bok firmos nauji šortai wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

PARDUOTA
Atsakyti
Petticoat alley firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilingai suderinti raštai bei spalvos wub.gif Priekyje modeliuką puošia zebro kailio imitacijos stilingi raštai - per vidurį koralų spalva (sodri) wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Jos dėka audinukas dailiai krenta klostelėmis wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Per juosmenuką - 35 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - PUIKIAI TEMPIASI. Ilgis - 88 cm. Dydis - M. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
New look nauja kuprinė atvežta iš užsienio. Kokybiška dirbtinės odos imitacija su faktura wub.gif Stilinga bei talpi wub.gif mirksiukas.gif Viduje yra du skyriai užsisegantys užtrauktuku. Yra dar vienas skyrelis kuris taip pat užsisega užtrauktuku. Modeliukas turi pamušalą. Išoreje užtrauktukais padailintas skyrius užsisega magnetuku. Rankenos reguliuojasi. PARAMETRAI: VERTIKALIAI - 25 CM. HORIZONTALIAI - 20 CM. DUGNAS: VERTIKALIAI - 10 CM. HORIZONTALIAI - 18 CM. ŠONAS - 10 CM. VIRŠUS VERTIKALIAI - 11 CM. RANKENOS ILGIS - 90 CM. Kaina tik 26 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Stilingai suderintos spalvytės: žydra su koralų spalvos taškučiais wub.gif Priekį puošia daili detalė - kantas wub.gif Apačioje įverta gumutė kuri madingai keičia modeliuko formą wub.gif mirksiukas.gif Madingas rankovių sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 54 cm. Ilgis - 61 cm. Dydis - 10. LABIAU TIKS M DYDĮ DĖVINČIOMS MERGINOMS. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti