Įkraunama...
Įkraunama...

Stilingi madingi kokybiški rūbeliai

MNG firmos naujas paltukas atvežtas iš užsienio. MODELIUKAS PUIKIAI TINKA VISIEMS SEZONAMS IŠSKYRUS ŽIEMAI mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Man deja mažokas. Stilingai išmargintas zebro kailio raštu wub.gif Audinukas su pukeliu wub.gif Dailiai paaukštinta apykaklė wub.gif Ji daliai atsilenkia wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas užsisega paslėptomis sagomis mirksiukas.gif wub.gif Yra pamušalas. Per krūtinę - 46 cm. Per juosmenuką - 38 cm. Per klubiukus apie 47 cm. Rankovės ilgis - 60 cm. Per petukus - 42 cm. Stilingas ilgis - 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 28 €.

vartotojo įkelta nuotrauka



PAVYZDĖLIAI wub.gif


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką puošia stilingi raštai - juoda - ruda wub.gif Šių metų madingos rankovės - 3/4 ilgio su karbatkėlėmis wub.gif Modeliukas užsisega nugarytėje sagute. Yra atsarginė sagutė. Labai švelnus audinukas: 100% - VISCOSE - PRABANGI MEDVILNĖ. Per krūtinę - 56 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - 44. ATITINKA L DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
H&M firmos naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja didokos. Audinuką puošia šių metų stilingi raštai - kvadratukai wub.gif Stilingai suderintos spalvos: RUDA, BALTA, TAMSIAI MĖLYNA wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Nugaroje yra kišenukų imitacijos wub.gif Yra kilpos dirželiui. Audinukas tamprus. Nesiglamžantis. Per juosmenuką - 47 cm. Per klubiukus apie 58 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS TAMPRUS. Ilgis - 94 cm. Vidinės siūlės ilgis - 67 cm. Dydis - 46(EUR). 16(US). PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 16 DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bershka firmos nauja palaidinukį atvežta iš užsienio. Labai stilingas modeliukas wub.gif Rausvą pagrindą puošia stilingi juodi taškučiai wub.gif Madingai paaukštinta apykaklė užsiseganti sagutėmis wub.gif Stilingai atviri petukai wub.gif Šių metų topas - 3/4 ilgio rankovės su karbatkėlėmis wub.gif Per krūtinę - 50 cm. Ilgis - 56 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O&S firmos nauji kapriai atvežti iš užsienio. Stilingas baltas švelnus audinukas wub.gif Modeliukas šonuose turi kišenukus - stilinga bei labai patogu mirksiukas.gif wub.gif Juosmenuką ir kelnių kantelius puošia tamprus audinukas wub.gif Į juosmenuką įverta juostelė reguliuojanti apimtį mirksiukas.gif Per juosmenuką - 33 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. PUIKIAI TEMPIASI IKI 40 CM. IR DAUGIAU. Per klubiukus apie 50 cm. Ilgis - 75 cm. Vidinės siūlės ilgis - 48 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
Glamorous firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Stilinga kremo spalvytė padailinta bordo spalvos taškučiai wub.gif Dailiai atlenktos rankovės wub.gif Nugaroje įsiūtas išorėje užtrauktukas - stilinga wub.gif Per krūtinę - 53 cm. Ilgis - 55 cm. Dydis - 10. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
UCB nauja lininė suknelė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Lininį modeliuką puošia miela spalvytė wub.gif Modeliuką apačioje puošia karbatkėlės wub.gif Priekis susisega sagutėmis kurios dailiai paslėptos klostele mirksiukas.gif wub.gif Šonuose yra kišenukai - stilinga bei labai patogu wub.gif mirksiukas.gif Rankovės reguliuojais juostelių dėka - tampa stilingo 3/4 ilgio wub.gif Priekis ir nugarytė dailiai paraukta wub.gif Per krūtinę - 49 cm. Rankovės ilgis - 63 cm. Stilingas ilgis - 98 cm. Dydis - M. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bardot firmos naujas švarkas - paltas viename atvežtas iš užsienio mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif Švelniai rožinės spalvytės dailaus "rašto" kailiukas wub.gif Priekis stilingai sumetamas wub.gif Per krūtinę - 50 cm. matuojant nuo siūlės iki siūlės. Rankovės ilgis - 63 cm. Per petukus - 38 - 39 cm. Ilgis - 56 - 64 cm. Dydis - 38. Kaina tik 25 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Divided by H&M naujos kelnės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Modeliuko audinuką puošia nuostabios spalvos bei raštai wub.gif Apačioje modeliukas madingai platėja wub.gif Juosmenukas stilingai paaukštintas wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per juosmenuką - 32 cm. Per klubiukus apie 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Nuo juosmenuko iki klynuko - 32 cm. Bendras ilgis - 110 cm. Vidinės siūlės ilgis - 83 cm. Dydis - S. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
New look firmos naujos basutės atvežtos iš užsienio. Man deja mažokos. Tik matuotos. Stilinga platforma wub.gif Dailiai apsivejantys dirželiai apie kojytę reguliuoja plotį mirksiukas.gif wub.gif Platformos aukštis nugaroje - 6.5 cm. Priekyje - 3 cm. Vidpadis - 24.5 cm. Priekio plotis (KUR PIRŠTUKAI) 12 cm. Dydis - 38. Kaina tik 18 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Yessica firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Melsvą spalvytę puošia baltos ir juodos spalvos kregždutės wub.gif Priekis apačioje dailiai susiriša wub.gif Dar viena daili detalė - per visą priekį eina stilinga klostė wub.gif Apačia stilingai užapvalinta wub.gif Nugarytė madinga ilgesnė wub.gif Nugarytėje modeliukas užsisega sagute. Per krūtinę - 60 cm. Ilgis - 60 - 67 cm. Dydis - 46. PAGAL PARAMETRUS ATITINKA 14 (L) DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara women firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą audinuką puošia stilingų spalvų gėlės wub.gif Madingai sukirptos rankovės susisega sagutėmis mirksiukas.gif wub.gif Suknelė per visą priekį taip pat susisega sagomis wub.gif Stilingas V formos apykaklės sukirpimas wub.gif Modeliukas turi dirželį. Bei pamušaliuką. Per krūtinę - 56 cm. Per juosmenuką - 48 cm. Per klubiukus apie 60 cm. Stilingas ilgis - 100 cm. Dydis - L. Kaina tik 16 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Orsay firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Labai stilingas modeliukas wub.gif Švelnus lengvutis audinukas padailintas gepiuro rankovėmis wub.gif Apačioje yra nedideli skeltukai wub.gif Nugara stilingai ilgesnė wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Ilgis - 53 - 55 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Zara basic firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Šių metų topas - vėl madingi ruoželiai wub.gif Dailiai apipavidalinta krūtinės sritis wub.gif Nugarytėje stilingai persipina petnešos wub.gif Jos užsisega audinuku apsiūtomis sagomis wub.gif Šone yra užtrauktukas. Per krūtinė apie 44 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - M. ATITINKA S DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti