Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytos uogos

QUOTE(Šatūnė @ 2009 07 27, 21:37)
Sunkiausia su mėlynėm - skaniausios šviežios, o vat nei uogienės, nei šaldytos nelabai.

O as prisisaldziau trintu su cukrum schmoll.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
reika greitos pagalbos, kazkuri mergina anksciau buvo rasiusi, kad indelius perka kauno Urmo bazeje, gal kuri tikslaiu zinote kur ju yra?
Atsakyti
As saldau visas uogas, kitaip sakant pasidarau mixus;
avietes
zemuoges
juodieji ir raudonieji serbentai
Melynes
jei turiu brukniu ar spanguoliu.
Ziema labai graziai atrodo papuostos vaises (tortai pyragai ar saldus krepeliai)tinka idarams.
O Saltais ziemos vakarais man skanu sauksteli siu uogu isimesti ir i karsta vandeni-gaunasi kvap arbatyte wub.gif
Tik vat braskes malu blenderiu su cukrum ir i kamera. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamond13: 25 rugsėjo 2011 - 23:20
Braškių desertas su karčiuoju šokoladu

1 kg braškių
0,3 - 0,5 kg cukraus
100 gr. kartaus juodo šokolado

Braškes nuplaunam, nuimam kotelius, apdžiovinam. Pusę braškių sutrinam su cukrum ir į tą tyrę sudedam likusias sveikas braškes. Vis pamaišom, kol galutinai ištirps cukrus. Išpilstom į nedidelius šaldymo indelius (~200 gr). Karšto vandens vonelėj ištirpinam šokoladą (puode su kaitinamu vandeniu pastatom mažą puoduką su šokolado gabalėliais). Ištirpusį šokoladą supilam ant braškių, atvėsusius uždengiam dangteliais ir į šaldiklį.
Nuostabus šviežias ir vasara kvepiantis desertas, kai už lango ruduo ar žiema. smile.gif

[attachmentid=229038]

[attachmentid=229040]
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 06 25, 10:37)
Braškių desertas su karčiuoju šokoladu

1 kg braškių
0,3 - 0,5 kg cukraus
100 gr. kartaus juodo šokolado

Braškes nuplaunam, nuimam kotelius, apdžiovinam. Pusę braškių sutrinam su cukrum ir į tą tyrę sudedam likusias sveikas braškes. Vis pamaišom, kol galutinai ištirps cukrus. Išpilstom į nedidelius šaldymo indelius (~200 gr). Karšto vandens vonelėj ištirpinam šokoladą (puode su kaitinamu vandeniu pastatom mažą puoduką su šokolado gabalėliais). Ištirpusį šokoladą supilam ant braškių, atvėsusius uždengiam dangteliais ir į šaldiklį.
Nuostabus šviežias ir vasara kvepiantis desertas, kai už lango ruduo ar žiema. smile.gif



Oho nezinojau doh.gif
Atsakyti
su šokoladu ryt bus padaryta. Liux idėja.
Juoduosius serbentus aš trinu blenderiu ir maišau su trintais bananais. Aišku dedu cukraus.
O skaniausia man rabarbarai su apelsinais. SUmalu viską mėsmale ir įdedu cukraus. Gaunasi toks gaivus daktas.
Žiemą gaminam ledus. Aišku ir vasarą per karščius: prisiskaldom tų trintų uogų ir pilam pieno paprasto. jei uogos rūgštesnės dedam da truputėlį cukraus. Uogos turi būti neištirpę. Tai svarbu, nes kitaip gausis kokteilis o ne ledai. Viską reik sublenderiuot. Ledas būna susmulkinamas į kruopytesir išmaišomas tam piene. Masė gaunasi tiršta, tik reik greit valgyt bo tuoj tirpsta. Galima daryt iš bele ko. Tik kivius reik užpilt vandeniu bo pieną sutrauks. Galima ne pieną pilt o jogurtą ar kefyrą. Nors pati nebandžiau. Įdėją radau internete pas rusaites
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 07 27, 22:14)
O as prisisaldziau trintu su cukrum schmoll.gif

Aš kasmet mėlynes šaldau ir labai skanu. Labiausiai ir sueina mėlynės, avietės ir braškės.
tik mėlynės atšildžius subliuška, bet skoniui nekenkia, o jei į blynų tešla dedi iš vis super. O jei su cukrum sutrynei ir užšaldei tai nieko joms blogo nepasidarys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2013 06 29, 16:49)
Aš kasmet mėlynes šaldau ir labai skanu. Labiausiai ir sueina mėlynės, avietės ir braškės.
tik mėlynės atšildžius subliuška, bet skoniui nekenkia, o jei į blynų tešla dedi iš vis super. O jei su cukrum sutrynei ir užšaldei tai nieko joms blogo nepasidarys  4u.gif


Man žiemą šaldytos mėlynės su varške super skonis wink.gif
Atsakyti
kai saldot melynes, kiek dedat uogu ir kiek cukraus?

Vienu uogu uzsaldyti jau negaliu, nes kelios dienos kaip rinktos, rugti pradeda, galvoju uzsaldyti su cukrum, bet kiek deti cukraus?
Atsakyti
QUOTE(Zivukas.d @ 2013 08 10, 17:22)
kai saldot melynes, kiek dedat uogu ir kiek cukraus?

Vienu uogu uzsaldyti jau negaliu, nes kelios dienos kaip rinktos, rugti pradeda, galvoju uzsaldyti su cukrum, bet kiek deti cukraus?


Aš stiklinei uogų apie 200 g, dėjau 2 des.šaukštus cukraus.


Mamos, ką su žemuoginėm avietėm darot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReginaV: 12 rugpjūčio 2013 - 08:27
QUOTE(ReginaV @ 2013 08 12, 09:27)
Aš stiklinei uogų apie 200 g, dėjau 2 des.šaukštus cukraus.
Mamos, ką su žemuoginėm avietėm darot?  4u.gif


džiovinu, žiemą į arbatas sueina. pamaišau su džiovintais raudonėliais ar kitom vaistažolėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anna Bergman: 18 rugsėjo 2014 - 12:09