Įkraunama...
Įkraunama...

Satja Sai Baba

Prieš 3metus su vyru buvom Indijoj pas Satja Sai Baba. Tikiu,kad jis yra įsikūnijęs Dievas. Jis ragina savos religijos neatsižadėti. Tikroji ir grynoji religija pagal jį yra MEILĖS religija. Aš tuo tikiu, o Jūs?
Atsakyti
vienareiksmiskai NE.
Atsakyti
Ne. Budamas dievu jis turetu skatinti zmones atsisakyti savo religiju, nedarydamas to jis paneigia visus religinius principus lotuliukas.gif
Zodziu netikiu as juo, netikiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurale @ 2006 07 30, 15:15)
Prieš 3metus su vyru buvom Indijoj pas Satja Sai Baba. Tikiu,kad jis yra įsikūnijęs Dievas.  Jis ragina savos religijos neatsižadėti. Tikroji ir grynoji religija pagal jį  yra MEILĖS religija. Aš tuo tikiu, o Jūs?


Tai kuo tu tiki - ar kad SSBaba yra dievas, ar kad tikroji religija yra meilės religija
g.gif ?
Atsakyti
manau, kad tau pirmiausia reiketu suvokti kas yra dievas. dievas neisikunija i zmogu niekada, kartais isikunyja asmenys, esantys labai aukstam dvasiniam lygmeny palyginus su mumis, bet jie tikrai nera dievas.
Atsakyti
ai mergytes,reikia ten pabut. tuomet gal...
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2006 07 30, 23:04)
Ne. Budamas dievu jis turetu skatinti zmones atsisakyti savo religiju, nedarydamas to jis paneigia visus religinius principus  lotuliukas.gif
Zodziu netikiu as juo, netikiu  lotuliukas.gif


Induizme (O Statja Sai Baba gimęs ir moko Indijoje) yra visai nesvarbu, kok5 Dievą (t.y. kokią Dievybę) tu garbini, nes ten tikima, kad visos Dievybės tai yra vieno Vienatinio Dievo įvairūs aspektai, skirtingi jo veidai. koks aspektas tau priimtiniausias, kokį veidą tu matai, tokį ir garbini, iš esmės svarbiausia yra Tikėti Dievu. Religijos skiriasi tik savo forma, kokia tau priimtiniausia, tokią tu ir renkiesi, nėra teisingų ar neteisingų religijų. taigi, jis nieko nepaneigia mirksiukas.gif


QUOTE(Shiduh @ 2006 07 31, 09:37)
manau, kad tau pirmiausia reiketu suvokti kas yra dievas. dievas neisikunija i zmogu niekada, kartais isikunyja asmenys, esantys labai aukstam dvasiniam lygmeny palyginus su mumis, bet jie tikrai nera dievas.


Galvoju panašiai, kaip ir tu. Tačiau Induizme Dievas (Brahmanas) yra visa persmelkęs, visur esantis, tiesiog materija tai ir yra kaip ir įsikūnyjęs Brahmanas. Todėl KIEKVIENAS žmogus yra Dievas. Bet ne "Mes visi esame Dievai", o "Mes visi esame Dievas". tik mūsų ego neleidžia mums to pilnai suvokti ir išgyventi. Man regis ir Sai Baba yra taip pasakęs, kad mes visi esame Dievas, tik aš tai žinau, o jūs - ne. Ar kažkaip panašiai smile.gif Čia toks slidus dalykėlis, rytiečiams jo esmė yra lengviau suvokiama, nei mums.

QUOTE(jurale @ 2006 07 31, 16:30)
ai mergytes,reikia ten pabut. tuomet gal...


Aš ten buvau. nežinau, ar tikiu, ar netikiu. Iš esmės neturiu tikslo nei tikėti, nei netikėti. Jis yra toks, koks yra. Vieta ten iš tiesų stebuklinga. Labai matosi, kai atvyksta nauji žmonės - jie kažkokie grubūs, materialūs, pretenzingi, iš karto iš visų išsiskiria, o pabuvę ten kažkaip pasikeičia, pradeda švytėti, pasidaro minkštesni, švelnesni. Tai jau yra labai gerai. ten įkurti universitetai, kuriuose indų (ir ne tik) vaikai gauna nemokamą išsilavinimą, ligoninės, kuriose indai (ir ne tik) gauna nemokamą aukščiausios kvalifikacijos medicininę pagalbą, galima sakyti iš tiesų yra stebuklas. Nemačiau ten nieko blogo ar smerktino - vien tik gera mirksiukas.gif
Atsakyti
pritariu tau del to, kad dievas yra visuose.
Atsakyti
O aš tau pritariu dėl to, kad pas mus yra labai klaidingai suvokiamas toks dalykas kaip "įsikūnyjęs Dievas". Drįstu spėti, kad supratau, ką tu norėjai pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 07 31, 20:33)
pritariu tau del to, kad dievas yra visuose.


Šiaip tai net ir krikščionių religija skelbia, kad Dievas kūrė žmogų pagal savo paveikslą, t.y.mes kiekvienas esam dievo, kaip ir atspindys. g.gif
Atsakyti
Bhagavanas Satja Sai Baba yra Kosminis Kristus. Į Žemę jis atėjo su savo misija.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 08 01, 10:54)
Bhagavanas Satja Sai Baba yra Kosminis Kristus. Į Žemę jis atėjo su savo misija.


O je! Aleliuja! Visų pirma, tai mes visi į žemę atėjom su savom misijom, ir Satja Sai Baba, manyčiau, ne išimtis. Toliau. Kodėl - Kosminis Kristus? Kodėl ne Kosminis Alachas ar Kosminis Jahvė?

Atsakyti