Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

QUOTE(amberr. @ 2017 06 16, 08:14)
Ane?????  bigsmile.gif o vat pudros visai manes nedomino, bet jau kad sugundet dabar.. kazkaip i senatve ir man norisi nematomos  biggrin.gif o matrixyl serumas ateities planuose.. p.s tie silver highlights, tai svytejimo kazkokio suteuikia? Visam veidui ktinka, ar lb blizgu gauans?
Papildyta:

Sita kaip suprantu  smile.gif nes yra kita daugiau maskuojanti
http://deciem.com/pr...on-10-p-eu-30ml

Visam veidui nebandziau nes ji man dabar kiek per sviesi. Matomo blizgumo tikrai nera. Labiau toks gaivios sveikos odos vaizdas bigsmile.gif
Papildyta:
Ar jau visos zinot naujienas del deciem prisijungimo prie estee lauder kompanijos? Labai daug gerbėjų deciem prarado del šio savo ėjimo. O man nerimą kelia ju ateitis...
Atsakyti
sveikos merginos, ieskojau ir as info apie sias priemones, tik vis dar nenusprendziu ko reikia, noreciau viska vienu metu uzsisakyti. Mano oda labai jautri, plona, ties zandais yra keletas neaiskiu berimu, kurie yra mistika ir mano dermatologei. Toks jausmas, kad jai truksta gero drekinimo, nes pasitepus pudra, ties zandais issausejimai.... praktiskai viska susidejau i krepseli ka aprase amberr smile.gif gal dar ka galetumet rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 17, 23:37)
Visam veidui nebandziau nes ji man dabar kiek per sviesi. Matomo blizgumo tikrai nera. Labiau toks gaivios sveikos odos vaizdas bigsmile.gif
Papildyta:
Ar jau visos zinot naujienas del deciem prisijungimo prie estee lauder kompanijos? Labai daug gerbėjų deciem prarado del šio savo ėjimo. O man nerimą kelia ju ateitis...

Su spalvom sudetinga.. kiba reiktu pirkt kelis nr ir maisyt..
Aneeeeee.. tai sakes bus.. tikrai nelaikys tokiu kainu.. unsure.gif
Reik uzsipirkt metam i prieki ir tegu eina kibenimat
Papildyta:
QUOTE(JuodaJuoda @ 2017 06 18, 10:44)
sveikos merginos, ieskojau ir as info apie sias priemones, tik vis dar nenusprendziu ko reikia, noreciau viska vienu metu uzsisakyti. Mano oda labai jautri, plona, ties zandais yra keletas neaiskiu berimu, kurie yra mistika ir mano dermatologei. Toks jausmas, kad jai truksta gero drekinimo, nes pasitepus pudra, ties zandais issausejimai.... praktiskai viska susidejau i krepseli ka aprase amberr smile.gif gal dar ka galetumet rekomenduoti?

Kaip miela.. wub.gif jei jautri odyte, tai tik siulyciau nieko neimt su rugstim.. unsure.gif tas kremukas su HA faktoriais manau lb tiktu, kur sakiau, kad greit issibaigia.. aisku hialiuronas su B5.. Buffet gal nereiktu.. nes jei jautri oda, gal nereik.. kol kas bent. Jis nieko tokio nedaro, bet vis tiek ale lygina odos pavirsiu.. gal geriau matryxil koki pasiimkit vietoj jo.. ir Rosehip seed oil nesiulyciau trb irgi.. nes jis svelniai nusloksniuoja oda taip pat.. geriau koki alieju pasiimkit pvz argano.. yra ten argain oil 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 18 birželio 2017 - 09:52
Ta savo krema jie tuoj išleis 100ml pakuoteje, tad gal dar palaukit, kam tiko ir ruošiasi pirkti mirksiukas.gif ir vitamino C priemones tobulina siuo metu, tad irgi verta palaukti. Ir visa make up linija žada isleist greitu metu ax.gif
Atsakyti

Merginos HELPpakomentuokite tos, kurios labiau nusimanot.

Natural Moisturizing Factors + HA - 30ml     

Caffeine Solution 5% + EGCG - 30ml

Hyaluronic Acid 2% + B5 - 30ml

Buffet.

Noreciau uzsisakyti siuos produktus, bet ar jie su rugstimis, butina naudoti diena SPF,kad neatsirastu pigmentiniu demiu? Man tie % ir HA nieko nesako,bijau prisizaisti su pigmentinem demem :4u:​ 

Atsakyti

HA yra hyaluronic acid, t.y. hialuronas - nors vadinas rugstis, bet jis ne is tu visu lactic, glycolic ir pan rugsciu, tai apsaugos nuo saules nereik. 

O siaip aprasyme buna parasyta, jei reikia saugotis nuo saules naudojant kazkuri produkta.

Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 18, 14:02)
Ta savo krema jie tuoj išleis 100ml pakuoteje, tad gal dar palaukit, kam tiko ir ruošiasi pirkti mirksiukas.gif  ir vitamino C priemones tobulina siuo metu, tad irgi verta palaukti. Ir visa make up linija žada isleist greitu metu ax.gif

Bet jei ir kainas bus naujos, tai ne kazka.. unsure.gif o kur jus matet sita info bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mulana @ 2017 06 18, 14:52)
</p><p></p><p>Noreciau uzsisakyti siuos produktus, bet ar jie su rugstimis, butina naudoti diena SPF,kad neatsirastu pigmentiniu demiu? Man tie % ir HA nieko nesako,bijau prisizaisti su pigmentinem demem 4u.gif​ <b>[/b]<i>[/i]<u>[/u]<sub></sub><sup></sup><strike></strike>
</p>

SPF bet kokiu atveju reiktu naudot biggrin.gif 4u.gif o siti visi produktai su HA, hyalyronu.. ji ner ta rugstis, nuo kurios reiktu spec apsaugos.. kaip ir Ms. Blonde jau parase 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 18 birželio 2017 - 17:30
As visa info is ju fb suzinau. Kol kas jie tikrai nežada kelti kainų. Bet kad veliau jos kils, tai faktas, ypac kai estee lauder pareikalaus atidirbti uz investavimą i juos unsure.gif
Atsakyti

O gal ir nesikeis labai kainos - juk sito brando ideja ir yra basic sudetis ir zema kaina, tai ir tiek pirkeju del to yra. Niod jau turtingesne sudetis ir kainos aukstesnes, bet jei jau keltu, tai visu Deciem brandu kainas keltu. 

 

Na o siaip juk tarkim L'oreal grupe kiek brandu turi nuo pigiausiu iki brangiausiu, tai cia manau tas pats bus.

 

Paskaiciau dabar, tai EL tik investavo i Deciem, o ne nupirko ja. Na tai priklausys kokios salygos, bet manau daug ant kiekio bus zaidziama, o ne kainu kilimu. Visgi patys Deciem, o tiksliau The Ordinary neaprepia savo uzsakymu, veluoja tiek paprastus issiust, o tas pudras tai isvis notification reikia det, kad sulaukt norimos spalvos. Manau su EL gales plestis ir didint gamybos apimtis, o nauda abiems pusems.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 18 birželio 2017 - 22:43
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 06 18, 23:34)
<p>O gal ir nesikeis labai kainos - juk sito brando ideja ir yra basic sudetis ir zema kaina, tai ir tiek pirkeju del to yra. Niod jau turtingesne sudetis ir kainos aukstesnes, bet jei jau keltu, tai visu Deciem brandu kainas keltu. </p>
<p> </p>
<p>Na o siaip juk tarkim L'oreal grupe kiek brandu turi nuo pigiausiu iki brangiausiu, tai cia manau tas pats bus.</p>

Va butent, as ir tapie tai pagalvojau biggrin.gif 4u.gif kaip ir Chanel turi ir bourjois ir chanel.. tie patys shiseido pigia linija ir brangia.. loreal.. daug kas zodziu.. gal ir cia bus ok smile.gif nes patys durni butu, nes tikrai prarastu daaaaaaug klientu manau ir jie patys ta supranta
Atsakyti
sveikos visos, gal kartais zinote ar kuris nors is Deciem brandu turi apsaugini krema nuo saules?
na ieskojau ieskau , bet as nieko neradau pas juos:(
Atsakyti

Paieška labai paprasta.

Užlipi ant "Skincare" ir išmeta pagal priemones:

 

7f1efc55d1bad87e4363a6f334d8f158321.jpg[/URL]

Atsakyti