Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

QUOTE(amberr. @ 2017 06 18, 09:58)
Su spalvom sudetinga.. kiba reiktu pirkt kelis nr ir maisyt..
Aneeeeee.. tai sakes bus.. tikrai nelaikys tokiu kainu..  unsure.gif
Reik uzsipirkt metam i prieki ir tegu eina kibenimat
Papildyta:

Kaip miela..  wub.gif jei jautri odyte, tai tik siulyciau nieko neimt su rugstim..  unsure.gif tas kremukas su HA faktoriais manau lb tiktu, kur sakiau, kad greit issibaigia.. aisku hialiuronas su B5.. Buffet gal nereiktu.. nes jei jautri oda, gal nereik.. kol kas bent. Jis nieko tokio nedaro, bet vis tiek ale lygina odos pavirsiu.. gal geriau matryxil koki pasiimkit vietoj jo.. ir Rosehip seed oil nesiulyciau trb irgi.. nes jis svelniai nusloksniuoja oda taip pat.. geriau koki alieju pasiimkit pvz argano.. yra ten argain oil  4u.gif


Radau rekomendaciju sausai odai viename bloge, tai uzsisakiau 4 priemones, ir dar laukiu kada gales issiust foundation seruma.
Laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As irgi jungiuos prie kompanijos smile.gif jau pabaigiau hyalurono seruma, dabar naudoji Buffet. Abu labai patiko ir tiko ir tikrai bus kartojami. Naudoju kaip tik ir kremuka ta drekininati 30ml, vakarais juo tepu, nes diena naudoju su spf. Fainas toks, greit susigeria, ziuresiu kiek laiko man cia jumi iseis naudot smile.gif dabar kaip tik deliojuos krepsiuka nauja, noriu to paakiu kremuko su kofeinu isgirto, ir noriu koki kita seruma dar paimt. Galvonu apie ta Matrixyl ar kaip jis ten ir visai idomu butu pavandyt 2% retinoli. Gal kas bandet? Retinoli gal labiau rudeniui reiketu nukelt, o kaip tas Matri.. uzstrigo pavadinimas biggrin.gif galima ji siltuoju metu? Kaip suprantu ten irgi hyaluronas dominuoja.
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2017 06 19, 19:34)
Sveikos,
As irgi jungiuos prie kompanijos smile.gif  Galvonu apie ta Matrixyl ar kaip jis ten ir visai idomu butu pavandyt 2% retinoli. Gal kas bandet? Retinoli gal labiau rudeniui reiketu nukelt, o kaip tas Matri.. uzstrigo pavadinimas biggrin.gif galima ji siltuoju metu? Kaip suprantu ten irgi hyaluronas dominuoja.


Man matrixyl patinka labai. Tiek vakare, tiek ir pries makiaza. Ji galima drasiai ir šiltuoju metu laiku. O va ju retinolis man kol kas visai nepatinka. Turiu ta 2%, bet kad jis silpnas labai, tai nesuprantu, kodel raso 2% unsure.gif g
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 19, 21:22)
Man matrixyl patinka labai. Tiek vakare, tiek ir pries makiaza. Ji galima drasiai ir šiltuoju metu laiku. O va ju retinolis man kol kas visai nepatinka. Turiu ta 2%, bet kad jis silpnas labai, tai nesuprantu, kodel raso 2% unsure.gif g

Sita jamsiu ir as.. noriu tu retinoliu irgi pabandyt, bet bijau.. gal uzteks man luna sunday riley pabandyt .. p.s yra 7% nusloksniuioantis tas kaip burokeliu sriubvos, jei tas 2% jum per silpnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2017 06 19, 20:22)
Man matrixyl patinka labai. Tiek vakare, tiek ir pries makiaza. Ji galima drasiai ir šiltuoju metu laiku. O va ju retinolis man kol kas visai nepatinka. Turiu ta 2%, bet kad jis silpnas labai, tai nesuprantu, kodel raso 2% unsure.gif g

Reiskias imsim ta matrixyl ;) o retinolio as nesu naudojus isvis, tai gal kaip pirmam susipazinimui, visai nieko ir butu pabandyt, jei jis nera labai stiprus.
Atsakyti
Taip is NIOD to mist'o noriu ir siandien parase, kad upgrade'ina juos ir parduotuvese duoda po ta senaji mist'a nemokamai su pirkiniu. Ech, gaila nera salia manes parduotuves...

QUOTE(amberr. @ 2017 06 19, 23:28)
Sita jamsiu ir as.. noriu tu retinoliu irgi pabandyt, bet bijau.. gal uzteks man luna sunday riley pabandyt .. p.s yra 7% nusloksniuioantis tas kaip burokeliu sriubvos, jei tas 2% jum per silpnas biggrin.gif


Tebeturiu miniuka Sunday Riley Luna oil, bet as nematau poveikio. Kiek pamenu per google ieskojau jo stiprumo, tai lyg 2-3% kazkur. Bet as nematau jokio efekto odai. Man labiau patinka lactic acid ir oda reaguoja gerai i ja. Turejau Sunday Riley Good Genes ir tikrai matesi poveikis. Mano oda jautri, tai pirmakart paraudo nuo lactic acid, bet daugiau ne. Ir jokio diskomforto, tik pakutena kartais, bet efekta tai aiskiai matau, zymiai skaistesne, lygesne oda.

The Ordinary turi 5% ir 10% lactic acid, SR Good Genes berods 5%, tai stipresnes kolkas nebandyciau. Dar noriu Azaleic Acid 10% is The Ordinary isbandyt.

O tas 7% tai glikolio rugstis, kaip tonikas jis naudojamas karta dienoj. Turbut maisai su situo AHA 30% + BHA 2%, bet sis jau labai stiprumo skaitosi ir kas niekad nebande rugsciu, tai nesiulyciau nuo tokio pradet. Manau jis geras atitikmuo Drunk Elephant Sukari Babyfacial (AHA 25% ir BHA 2%) butu - man tas DE ziauriai per stiprus buvo. Tik uztepus kaip ir nebuvo labai blogai, pagrauze, bet normaliai. Uztai nuplovus, tai omg - raudona kaip burokas sedejau ir taaaaip perstejo/grauze oda dar kelias valandas.


QUOTE(Jolanteleee @ 2017 06 19, 23:38)
Reiskias imsim ta matrixyl ;) o retinolio as nesu naudojus isvis, tai gal kaip pirmam susipazinimui, visai nieko ir butu pabandyt, jei jis nera labai stiprus.


Manau labai protinga butu nuo kuo svelnesnio pradet ir ziuret kaip oda reaguoja - stipresni galima ir veliau isbandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 19 birželio 2017 - 23:49

dabar Hylamide HA Blur primeriui akcija, vietoj 19eur --> 9eur! iki ketvirtadienio :) gal kas nors is kauno ar vilniaus ruosiates deciem psl apsipirkti ir man si primeri paimti galetum? iki nemokamo shippingo nieko imti nenoriu nes nemazas ju produktu uzsakymas jau pakeliui pas mane :D

Atsakyti
QUOTE(Female @ 2017 06 20, 16:34)
<p>dabar Hylamide HA Blur primeriui akcija, vietoj 19eur --> 9eur! iki ketvirtadienio smile.gif gal kas nors is kauno ar vilniaus ruosiates deciem psl apsipirkti ir man si primeri paimti galetum? iki nemokamo shippingo nieko imti nenoriu nes nemazas ju produktu uzsakymas jau pakeliui pas mane biggrin.gif</p>

dekui uz prirodyma 4u.gif , uzsisakiau as ta blur primeri, deja gyvenu toli nuo jusu,man Deciem yra ne metu o turbut desimtmetcio atradimas, beveik viskas tiko ir patiko isskyrus du produktus :Ms. Blonde
norimo dismutase mist, jis mane sualergizavo, is pradziu parausdavo oda , galvojau, kad praeis , mano oda nera jautri,bet po keliu dienu po papurskimo raudonais plemais ismete, kurie pabalo tik po keliu dienu, ir patapo sausi ir serpetoti plemai, reikejo kokios savaites , kol vel viskas susitvarke,o taip norejau, kad jis tiktu biggrin.gif ,ir dar nepatiko hydration vaccine, kimso poras, as ji naudojau tik vakare, tai rytais oda visai nepailsejus atrodydavo, papilkejusi, kaklui tinka biggrin.gif
Atsakyti

siandien gavau savo uzsakyma, laiminga kaip vaikas, nezinau nuo katro pradet tept :D pirkau matrixyl, buffer, hialurona ir vit C.

ar naudojat du serumus vienu metu? nezinau ar po viena man juos sunaudot, ar galima derinti 

Atsakyti
QUOTE(Female @ 2017 06 21, 17:52)
<p>siandien gavau savo uzsakyma, laiminga kaip vaikas, nezinau nuo katro pradet tept biggrin.gif pirkau matrixyl, buffer, hialurona ir vit C.</p><p>ar naudojat du serumus vienu metu? nezinau ar po viena man juos sunaudot, ar galima derinti </p><p></p>

Galima susitept ne daugiau 3 produktu vienu metu ant veido... nu ta prasme skirtingus 3 serumus.. as tepu hialiurona, tada buffet ir pvz nakciai dar deciau rosehip oil biggrin.gif idomu kaip vit C tau, nes sako, kad ziauriai nemalomiai tepas.. kaip smelis
Atsakyti

susitepiau ascorbyl glucoside solution 12% su buffet ir filorgos krema. kazin ar oda neisprotes po tokio kokteilio :) 

Hylamide Blur HA jau out of stock :( 

Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 06 19, 22:28)
Sita jamsiu ir as.. noriu tu retinoliu irgi pabandyt, bet bijau.. gal uzteks man luna sunday riley pabandyt .. p.s yra 7% nusloksniuioantis tas kaip burokeliu sriubvos, jei tas 2% jum per silpnas biggrin.gif

Retinoli as naudoju prevencijai nuo rauksliu, o visas rugstis odos valymui, tad nepakeis man rugstys retinolio. Teks dairytis i kitu firmu retinolius.
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleee @ 2017 06 19, 22:38)
Reiskias imsim ta matrixyl ;) o retinolio as nesu naudojus isvis, tai gal kaip pirmam susipazinimui, visai nieko ir butu pabandyt, jei jis nera labai stiprus.

Pradėkite nuo silpniausiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Female @ 2017 06 21, 20:30)
<p> </p><p></p><p>Hylamide Blur HA jau out of stock verysad.gif </p>


As dar spejau ji prigriebti. Taip pat azelaic acid pasiemiau, gal sis labiau patiks nei Paulos. Si visi labai giria ax.gif

Dar hylamide seruma nuo raukšlių nusipirkau. Ir siaip daug ko is tos linijos noriu. Kaip ir is Niod biggrin.gif galvoju kad gera ta ju marketingo strategija - suvilioja zmones su the ordinary žemomis kainomis, o po to daug kas pasidomi ir ju brangesnemis linijomis ir perka jas biggrin.gif
Atsakyti