Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

QUOTE(Jolanteleee @ 2017 09 13, 22:38)
As turiu 2%, sakiau sulauksiu rudens pradesiu naudot, atejo ruduo, o buteliukas vis dar stalciui smile.gif Gerai, kad priminet, pasidesiu vonioj ir ryt pradesiu naudot ;) mano oda sausa, siaip jautri, bet pas kosmetologe rugstines proceduras labai megsta,tai kazkaip tikiuosi, kad didelio soko odai nebus smile.gif

O gal ir man nuo 0.2% pradet.. as rugsiu nlb naudojus.. siaip turiu Sundey riley Luna oil, jame yra retinolio, tik nzn koks kiekis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 13 rugsėjo 2017 - 21:03
QUOTE(amberr. @ 2017 09 13, 23:02)
O gal ir man nuo 0.2% pradet.. as rugsiu nlb naudojus.. siaip turiu Sundey riley Luna oil, jame yra retinolio, tik nzn koks kiekis..


Kazkada ieskojau internte, tai radau, kad Sunday Riley Luna Oil apie 2-3% turi, tai manau drasiai 2% bandyk, jei Luna Oil tinka. As Luna Oil miniuka turejau, bet jokio poveikio ir ta aliejine forma man nepatiko, tai net miniuko neisnaudojau. Dabar turiu seruma ir krema kitu firmu, abu po 2.5% retinolis, bet irgi jokio blogo/stipraus poveikio odai - tiesiog grazesne, lygesne pasidaro ilgainiui naudojant.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 09 14, 22:15)
Kazkada ieskojau internte, tai radau, kad Sunday Riley Luna Oil apie 2-3% turi, tai manau drasiai  2% bandyk, jei Luna Oil tinka. As Luna Oil miniuka turejau, bet jokio poveikio ir ta aliejine forma man nepatiko, tai net miniuko neisnaudojau. Dabar turiu seruma ir krema kitu firmu, abu po 2.5% retinolis, bet irgi jokio blogo/stipraus poveikio odai - tiesiog grazesne, lygesne pasidaro ilgainiui naudojant.

Matai, ten su tuo aliejum,, uz tai gal ir nesijaute.. mano oda dabar gan jautri maitinant.. bijau rizikuot. bet jei ten 2-3% sakai, tai.. tikrai 0.2% bus per mazai biggrin.gif o neserpetojo tau?
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 09 14, 22:58)
Matai, ten su tuo aliejum,, uz tai gal ir nesijaute.. mano oda dabar gan jautri maitinant.. bijau rizikuot. bet jei ten 2-3% sakai, tai.. tikrai 0.2% bus per mazai  biggrin.gif o neserpetojo tau?


Juk The Ordinary irgi nera grynas retinolis (ir bent kazkuris tikrai yra aliejuje), o ir berods keliu formu (retinol, retinoid ir tt) ji turi. Gali palygint kokia forma Luna ir kokia The Ordinary produktuose, nes lyg nuo formos irgi kazkiek stiprumas/poveikis kitoks gali but. Man nei nuo dabartiniu, nei nuo Lunos oda neserpetojo, jokio sausinimo, paraudimu ir pan nebuvo. Mano oda siaip jautri, bet rugstis ir retinoli be prolemu iskart prieme. Vienintelis kas odai nepatiko is rugsciu, tai Drunk Elephant sakura peel (kazkas tokio), bet ten jau labai stipri rugstis, tai net nusiprausus veidas degte dege ir toks raudonas buvo, kad net issigandau kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 09 13, 21:12)
O naudojat kuri nors The ordinary retinoli? As vis gundaus, bet bijau.. bet sakau reiktu nuio 0.5% gal pradet

as naudoju ju retinoid 2%, tai man siek tiek pleiskanoja oda po naudojimo.
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleee @ 2017 09 13, 21:38)
As turiu 2%, sakiau sulauksiu rudens pradesiu naudot, atejo ruduo, o buteliukas vis dar stalciui smile.gif Gerai, kad priminet, pasidesiu vonioj ir ryt pradesiu naudot ;) mano oda sausa, siaip jautri, bet pas kosmetologe rugstines proceduras labai megsta,tai kazkaip tikiuosi, kad didelio soko odai nebus smile.gif

Kad jie neturi 2% retinol, maximum yra 1%. Ju Retinoid 2%.
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2017 09 17, 17:50)

Kad jie neturi 2% retinol, maximum yra 1%. Ju Retinoid 2%.

Tikrai!! Atsiprasau, tikrai mano retinoid. O kuo jie skiriasi? rolleyes.gif Naudoju jau kelis vakarus, tai nieko blogo tikrai nevyksta, aisku ir pokyciu i gera dar nematau, bet man patinka kolkas si priemone.
Atsakyti
Aš nusipirkau jų tą Retinoid, Hialurono serumą, tai matyt nuo Retinoido atsirado alerginė dėmė ant kaklo, gerai kad įlindau į temą, nes nesupratau kas čia yra, nes pradėjau tuo pat metu ir kremų naują brandą tačiau čia visgi ne kremai bus kalti. Nuo to Retinoid ir po to patepus kremu nakčiai, man toks veidas lipnus pasidaro, kad limpa prie pagalvės net.. Kitą dieną norisi išskalbt užvalkalus, nes net nemalonu po to miegot, kai žinau kad lipo oda prie jos blink.gif
O patepus ryte hialurono serumu ir dienin iu kremu- vėliau tepant BB pudrą, veliasi veidas eina sau.. Tai nebežinau ką su tais serumais daryt- vakare limpa, ryte velias...Jums taip nėr? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2017 09 19, 12:15)
...Tai nebežinau ką su tais serumais daryt- vakare limpa, ryte velias...Jums taip nėr? unsure.gif


Nezinau kodel taip veikia abi priemones tau - galbut labai daug tepi ar neleidi susigert pries tepant kitas priemones ant virsaus ar pries tai tepta priemone nespeja isigert? Man The Ordinary hialiuronas nebuvo lipnus, pvz dabar kitos firmos naudojamas, tai tikrai lipnus, bet ant virsaus arba kita seruma arba lengva krema vakarais tepu ir tas lipnumas dingsta. O tik seruma nebandei ryte naudot ir ziuret vien ji naudojant veliasi ar ne? Gal kazkaip suveikia su kremu ir reiketu kito arba tiesiog per daug pritepi, nesusigeria ir kai krema uztepi stovi viskas ant odos. Gali bandyt retinoid ryte tept, o vakare hialiurona ir ziuret ar taip geriau naudosis ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2017 09 19, 11:15)

O patepus ryte hialurono serumu ir dienin iu kremu- vėliau tepant BB pudrą, veliasi veidas eina sau.. Tai nebežinau ką su tais serumais daryt- vakare limpa, ryte velias...Jums taip nėr? unsure.gif



Veliasi ir man. Nuo hialurono ir nuo Buffet. Tai ryte tik niacinamida tepu+kremas+pudra.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 09 19, 23:05)
Nezinau kodel taip veikia abi priemones tau - galbut labai daug tepi ar neleidi susigert pries tepant kitas priemones ant virsaus ar pries tai tepta priemone nespeja isigert? Man The Ordinary hialiuronas nebuvo lipnus, pvz dabar kitos firmos naudojamas, tai tikrai lipnus, bet ant virsaus arba kita seruma arba lengva krema vakarais tepu ir tas lipnumas dingsta. O tik seruma nebandei ryte naudot ir ziuret vien ji naudojant veliasi ar ne? Gal kazkaip suveikia su kremu ir reiketu kito arba tiesiog per daug pritepi, nesusigeria ir kai krema uztepi stovi viskas ant odos. Gali bandyt retinoid ryte tept, o vakare hialiurona ir ziuret ar taip geriau naudosis ar ne.


Susigert leidžiu, lipnus serumas ir vienas ir užtepus kremą.. Labai erzina, bet kenčiu, tikiu, kad veikia biggrin.gif
O Retinoid labiau vakarui rekomenduojamas, tai su juo ryte netepu. Bet dabar ant kaklo alerginė dėmelė atsirado, manau būtent nuo jo, tai palauksiu kolkas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2017 09 18, 19:20)
Tikrai!! Atsiprasau, tikrai mano retinoid. O kuo jie skiriasi? rolleyes.gif Naudoju jau kelis vakarus, tai nieko blogo tikrai nevyksta, aisku ir pokyciu i gera dar nematau, bet man patinka kolkas si priemone.

jei skaitot angliskai, imesiu, ka jie savo puslapyje raso, bet esme yra, kad retinoid maziau dirgina oda, negu retinolis.
"This product uses next-generation retinoid active technologies which have been shown to achieve better reduction in signs of ageing than retinol without irritation. These technologies cannot be compared directly with retinol itself in terms of concentration because they include a different retinoid molecule, in a similar way that Retinol cannot be compared with Retinoic Acid in terms of concentration. If you have interest in a retinol product, please refer to our Retinol portfolio above which products contain pure retinol and cost less since many retinol technologies cost less than their next-generation counterparts like Granactive Retinoid."
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2017 09 20, 17:11)
jei skaitot angliskai, imesiu, ka jie savo puslapyje raso, bet esme yra, kad retinoid maziau dirgina oda, negu retinolis.
"This product uses next-generation retinoid active technologies which have been shown to achieve better reduction in signs of ageing than retinol without irritation. These technologies cannot be compared directly with retinol itself in terms of concentration because they include a different retinoid molecule, in a similar way that Retinol cannot be compared with Retinoic Acid in terms of concentration. If you have interest in a retinol product, please refer to our Retinol portfolio above which products contain pure retinol and cost less since many retinol technologies cost less than their next-generation counterparts like Granactive Retinoid."

Aciu 4u.gif
Atsakyti