Įkraunama...
Įkraunama...

Deciem.com priemonės

QUOTE(isdykusS @ 2017 08 15, 00:00)
prisiskaiciau, susigundziau ir uzsisakiau keleta priemoniu: coffeine seruma akim, hialurono seruma, drek veido krema, krema su spalva.. na tai man jie neatrodo geri: hialuronas ir tas krema veliasi ant veido jei patrini, ruiliai kazkokie eina smile.gif kai einu praustis, taip ir jauciasi, kad kazka nusiplaunu nuo veido.. daugiau nekartosiu verysad.gif

Dabar, kai paraset, tai atsiminiau, kad irgi taip su juo budavo, ypac, kai padaugindavau... bet man jis ziauriai patiko.. dabar 100ml pakuote yra ir kaina ne ka didesne.. imsiu manau vel smile.gif baigiu jau Buffet.. seruma akim ir turiu dar viena... ipusejau hialiurona, bet manau nekartosiu kuri laika
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 08 23, 08:49)
Dabar, kai paraset, tai atsiminiau, kad irgi taip su juo budavo, ypac, kai padaugindavau... bet man jis ziauriai patiko.. dabar 100ml pakuote yra ir kaina ne ka didesne.. imsiu manau vel  smile.gif baigiu jau Buffet.. seruma akim ir turiu dar viena... ipusejau hialiurona, bet manau nekartosiu kuri laika


Nekemsa poru tas kremas? smile.gif
Atsakyti

Įpusėjau The Ordinary Matrixyl 10%+HA.

Labai patinka, esu pabaigus du: hialurono serumą ir Buffet'ą, tai šitas mano favoritas.

Tirštesnis už Buffet'ą, bekvapis, bespalvis, lengvai dengiasi, super susigeria, netempia odos, nekemša porų. Labiausiai poveikis patinka. oda labai atsigavo, prisotinta dregmės, pasidariusi tokia plumping, aš pati sau pagražėjus jaučiuos :D po serumo nebeliko jokio poreikio tept kremą, žiemą galbūt norėsis ir kremo. Lašinu po 4 lašus.

 

THEO0016F_1_L.jpg

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2017 08 24, 14:14)

<p>Tirštesnis už Buffet'ą, bekvapis, bespalvis, lengvai dengiasi, super susigeria, netempia odos, nekemša porų. Labiausiai poveikis patinka. oda labai atsigavo, prisotinta dregmės, pasidariusi tokia <em>plumping, </em>aš pati sau pagražėjus jaučiuos biggrin.gif po serumo nebeliko jokio poreikio tept kremą, žiemą galbūt norėsis ir kremo. Lašinu po 4 lašus.</p>


o reiks tada man si pabandyt, ruosiausi bufeta kartot, bet jei tokie rezultatai, tai noriu sio biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, o kur labiausiai apsimoka pirkti  šias priemones?

Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2017 08 23, 17:50)
Nekemsa poru tas kremas?  smile.gif

Man lyg tai ne.. manau kartosiu dabar as ji.. noriu dar retinol pradet naudot.. bet biski bijau.. gal nuo 0.5% tik pradesiu arba 0.2%.. nes maitinu dar.. kazi galima is vis maitinant unsure.gif subaigiau kofeino seruma paakiam.. turiu nauja, bet darysiu pertrauka biski.. nusibodo biggrin.gif Buffet subvaigiau, kartosiu manau ateityje.. Hyalurona b5 baigineju.. kartosui vel
Atsakyti
O man nuo toniko lupasi oda.. http://deciem.com/pr...-solution-240ml
Nors labai retai naudoju.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2017 09 11, 11:46)
O man nuo toniko lupasi oda.. http://deciem.com/pr...-solution-240ml
Nors labai retai naudoju.


Galbut oda nepratus prie rugsciu ar per stipri koncentracija ir taip reaguoja, o kai naudojama retai, tai nepripranta ir kaskart susierzina. Siaip odos papleiskanojimas/lupimasis su rugstimis ar retinoliu nera nenormalus reiskinys, ypac kol oda pripranta. Bet viskas turi but normaliam lygy ir jei tikrai per daug lupasi ar nemaloniai grauzia, tai arba pripratint oda reiketu, arba nebenaudot. Man su siuo glikolio toniku pakutena oda pora sekundziu ir viskas.

Bandyk skiest glikoli su vandeniu ar kitu toniku arba net serumu. Arba praeik su glikoliu ant vatytes ir po to nuplauk veida (nors ir raso, kad nuplaut jo nereikia). Ir gal dazniau panaudok, kad oda priprastu. Aisku jei pojuciai nemalonus ir matosi, kad nenormali reakcija, tai visiskai nenaudok. Bet jei situacija kontroliuojama, tai tiesiog ipratink oda.

Tiesa, dar paziurek kokias kitas priemones naudoji - ne visada rugstys gerai tarpusavyje veikia su kitom priemonem. Tai arba tept kiekviena atskirai reiketu, arba daryt pertraukele ir po kokiu 20min sekancia priemone tept.

Papildyta:
QUOTE(Tauriel @ 2017 09 11, 07:35)
<p>Sveikos, o kur labiausiai apsimoka pirkti  šias priemones?</p>


Tai, kad apart gamintojo puslapio turbut nelabai kur daugiau ir yra. Na teke matyt Asos ir dar keliuose puslapiuose bet pasirinkimas mazesnis, o kainos tos pacios. Cia butent apie The Ordinary kalbu. Kitu Deciem brandu pagrinde irgi geriausias pasirinkimas ju puslapyje, bet ir online parduotuves turi, pvz Hylamide CVS parduoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 11 rugsėjo 2017 - 15:16
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 09 11, 16:12)
Galbut oda nepratus prie rugsciu ar per stipri koncentracija ir taip reaguoja, o kai naudojama retai, tai nepripranta ir kaskart susierzina. Siaip odos papleiskanojimas/lupimasis su rugstimis ar retinoliu nera nenormalus reiskinys, ypac kol oda pripranta. Bet viskas turi but normaliam lygy ir jei tikrai per daug lupasi ar nemaloniai grauzia, tai arba pripratint oda reiketu, arba nebenaudot. Man su siuo glikolio toniku pakutena oda pora sekundziu ir viskas.

Bandyk skiest glikoli su vandeniu ar kitu toniku arba net serumu. Arba praeik su glikoliu ant vatytes ir po to nuplauk veida (nors ir raso, kad nuplaut jo nereikia). Ir gal dazniau panaudok, kad oda priprastu. Aisku jei pojuciai nemalonus ir matosi, kad nenormali reakcija, tai visiskai nenaudok. Bet jei situacija kontroliuojama, tai tiesiog ipratink oda.

Tiesa, dar paziurek kokias kitas priemones naudoji - ne visada rugstys gerai tarpusavyje veikia su kitom priemonem. Tai arba tept kiekviena atskirai reiketu, arba daryt pertraukele ir po kokiu 20min sekancia priemone tept.

Labai aciu, bandysiu tik tonika kiekviena vakara panaudoti. 4u.gif
Grauzti -negrauzia (minimaliai pakutena), bet aplink spuogelius lupasi oda.
Atsakyti

Pabandyk pradzioj su vandenuku skiest ir taip naudot, o tik veliau gryna tonika. Jei netingi terliotis, tai gali pradzioj su daugiau vandens skiest (mazesne glikolio koncentracija daryt), o veliau vandens kieki mazint, kad glikolio daugetu.

Atsakyti
O naudojat kuri nors The ordinary retinoli? As vis gundaus, bet bijau.. bet sakau reiktu nuio 0.5% gal pradet
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 09 13, 20:12)
O naudojat kuri nors The ordinary retinoli? As vis gundaus, bet bijau.. bet sakau reiktu nuio 0.5% gal pradet

As turiu 2%, sakiau sulauksiu rudens pradesiu naudot, atejo ruduo, o buteliukas vis dar stalciui smile.gif Gerai, kad priminet, pasidesiu vonioj ir ryt pradesiu naudot ;) mano oda sausa, siaip jautri, bet pas kosmetologe rugstines proceduras labai megsta,tai kazkaip tikiuosi, kad didelio soko odai nebus smile.gif
Atsakyti