Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Plepam toliau :angel2:   :4u:

Atsakyti
Lab, aš pareinu 4u.gif

Tai su pirma antro vasaros mėnesio dienele biggrin.gif 4u.gif
Tik kur ta vasara?????????????

Pas mus šiandien lietus lietus lietus... Kaip siena lijo tiesiai ir visą laiką. Tik vakare apie šeštą truputį buvo apstoję . Bet dabar ir vėl lyja ax.gif
Atsakyti
Kolje ko paveiksliuko kokio naujoj temoj neįdėjai ??? Nu nei šis nei tas 😆😆😆
Lyžuka žiūriu jungiasi ir nieko nesako. Bus išlyta irgi iki depresijos 😅
O dukros tai neeee...vienos nepaliks ☺ jie triese važiavo tai ir bus kartu. Ana gi didelė jau ir tiek dėmesio nebereik. Tai iškęs kaip nors 😆😆
Susirašėm jau ir nuotraukų prisiuntė. 46 ŠILUMOS buvo. 😅😅😅😅 kambariukas mažas. Tokia liūdna gaida jautės - ką aš ten tiek laiko veiksiu 😅😅😅😅 nu naminiai jie mano. Maminiai ir naminiai 😅
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 01 liepos 2017 - 21:53

Dėjau.  Kodėl ner niznaju  :hmm: 

Per kompa kūriau dar.. blyn susinervinau :aggressive: 

Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2017 07 02, 00:29)
<p>Dėjau.  Kodėl ner niznaju  hmm.gif </p><p>Per kompa kūriau dar.. blyn susinervinau aggressive.gif </p>



Kabs ryts. Lyyyyja. eina jaku tas lietus..
Nu nėr tai nėr . Būsim gražios be paveikslo.tik nuorodą senon temoj įdėkit nes mačiau Sunfl ten rašo.aš per telefą nemoku.
Atsakyti

Eikit peklon.  Neskaitote postų ar kas.. įdėjus as tas nuorodas  :aggressive:  :lol:

 

Ir paveiksliukas atsirado :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 02 liepos 2017 - 09:19

Sveikos naujoje temoje. Vyrui  atostogos dvi savaites, ka veikt tokiu oru. 

Atsakyti
Vat vat ir mums abiems atostogos. O lietus lyyyja. Net katė subjuro ko į lauką nieks nebeveda. Tai šiandie per lietų vedžiau...kaip durnela kokia ☺ na bet aš dar vis tikiuosi kad per tą mėnesį sugebės ji ižsibaigt. Nors šiandie žiūrėjau rusijoje irgi plaukia. O iš jų visada pas mus ateina....
Atsakyti
ryte krapnojo, sugalvojom, kad tiek čia to ir lietaus einam pasivaikščiot iki centro papusryčiaut. Bet psryčiaujant kaip dėjo lietaus gerai. Pasisekė, kad kaip tik šalia city bee automobiliukas buvo paparkuotas, tai pasiėmėm ir namo grįžom smile.gif
Atsakyti

Sveikos. 

Kolje - grazus paveiksliukas, net uzsimaniau tu ledu  :4u: 

Atsakyti
Nzn bet aš nematau per telefą jokio paveiksliuko....
Vilnietės man paaiškinkit ką reiškia tos geltinos linijos jūsų sankryžose. Taip irr nesupratom...atvažiavę i š kaimo ☺ ir dar - ar aplinkelio navigacijos dar negaudo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 02 liepos 2017 - 19:46

Geltonos linijos reiškia, kad negalima ten sustoti, t.y. užkišti sankryžos. Lt ne tik Vilniuje yra. 

Gal navigacija neatnaujinta?

Atsakyti