Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Dukra plaukus nudažė, džiovinu biggrin.gif
Atsakyti
oi kad rašau senoj temoj..
radau šitą, man metė į pradinį puslapį..
Atsakyti
Labos. Nu gražiausiai. Tai ko nekalbat ????? 😠 ko veikiat kad tylit ?
Atsakyti

Atostogaujam :)))))

Atsakyti

Labos. Nu gražiausiai. Tai ko nekalbat ????? 😠 ko veikiat kad tylit ?

As ir nustebau 😮

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar buvau Žemaičių Kalvarijoje. Grojo nuostabus orkestras, lyg kad prezidentūros reprezentacinis. Jei ne prezidentūros, tai kažkoks kitas valstybinis reprezentacinis. fANTASTIKA! Širdis salo. O po mišių ėjome kalnus, tai dvejose stotyse pamokslus sakė Toliatas, kunigas, kurio kažkokia knyga yra išleista. Tai žinokit, supratau, kad ne veltui knygą parašė. Žmogus turi ką pasakyti. Paprastai, bet taip giliai. Norėjosi klausyti ir klausyti.
Vakarą užbaigėme raudonu vynu, buvo gal kiek daugoka, bet kad labai skanus ir gera kompanija:D

O šiandien kur himną trauksite?
Aš ne vienus metus esu giedojusi ekskursijos metu kokioje nors svetimoje šalyje, irgi su užtikrinta kompanija, tokie labai ypatingi pojūčiai, net iki ašarų(nors kai man gražu, aš pastoviai apsibliaunu biggrin.gif ).
O šiais metais niekur neišvažiavau, tai šį vakarą ant Pagramančio pilakalnio trauksime. Viliuosi gero oro ax.gif smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nu tai ka veikiat? 😮

Atsakyti
Labos.
Semkas gliaudau. Kaip nemėgstu kai kas jų nuperka ir parneša į namus....neturiu valios jų nevalgyt...
Turiu didelį ir skausmibgą spuogą ant viršutinės lūpos. jaučiuosi labai graži 😆😆😆😆😆😆
Eisiu vištos šlaunų marinuoti. Ryt dukra uš kuriortų grįžta.... ☺ reik sutiktuvėms pasiruošt.
O šiaip dvi dienas sode prabuvom. Oras geras...mb ten tvorą tveria nuo bjauriosios kaimynės. Aš tai paraviu tai pasideginu tai šašlų pajepu....

O jūs ką veikuat ?

Ar giedojot vakar himną ?
Atsakyti

Namie kuitemes. Negiedojau :P

Atsakyti
Sveikos , prisiduodu

tos geltonos linijos ir Kaune yra vakar kaip tik stovejom ant vienos, nieks nenubaude, neužmatė, kamštis pasidarė
Atsakyti

Užsilenkė mūsų telikas  :( Liūdesys namie  :cray:​ 

Atsakyti