Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

Sveikos, Pempe taip kiaulaitė gyvatė kieta smile.gif užkniso.... nors tikrai ne sena, bet kalbam kad gal tokia rūšis kažkokia buvo šio auginimo, nes praeitą kartą visai jaunos kiaulaitės mėsa irgi buvo kieta, dabar jau užaugusios- dar kietesnė smile.gif

O užimtumo tarnyba tai joooo, ta pati dabro birža, kaip sakoma ta pati panelė tik kita suknelė... bet tai jūs įsivaizduojat kiek pinigų kainuoja tas pavadinimo pakeitimas? iškabos, spaudai ir t.t.
aplamai kam ji reikalinga diskutuotinas klausimas.... ir nelabai suprantu ką jos ten dirba....

kaaaipman galvai šiandie negerai. oi oi. fazė gi keičiais....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 05 balandžio 2019 - 09:08
turbut tik sumalt kažkiek tada but minkščiau biggrin.gif, arba gerai išdaužyt koki kepsni bigsmile.gif

pvz pas mus ta vadinama užimtumo tarnyba yra erdviausias pastatas per pora aukštu pirmame tik neišku kokios paskirties n kvadratu erdvė didžiule, kurios gale sedi sekretore, viršuje kabinetai erdviausi ir dabar jau prijunge prie kauno, bet spekit ar sumažejo darbutojų biggrin.gif, kažkada buvau nuejus del dukros, pasidometi profesine reabilitacija, tai jau tiek susake reikalavimu kad supratau misija neimanoma čia ax.gif
Atsakyti

Na kiek man teko susidurti, tai jų paskirtis padėti įsidarbinti jaunimui (įvairios paskaitos, pagalba pildant cv/motyvacinius laiškus), ilgalaikiam bedarbiam (kursai, įdarbinimas per programas, kuomet dalį algos moka birža), nebereikalingų specialybių perkvalifikavimui ir pan. O visi kiti lankosi dėl pašalpos, psd ir statistikos. Kaune nebėra tiek konsultantų kaip anksčiau, turbūt dėl internetinės registracijos, nes pats internete supildai viską, nereik gaišt laiko pas konsultantą. Jis tik viską atspausdina, jei kyla klausimų, paklausia, pataiso.

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 04 04, 22:35)
<p>O dangau  doh.gif  ar užimtumas OFICIALI  APMOKAMA VEIKLA?</p><p>Daininkei kad balso neprarastų  4u.gif </p><p>Kaip nosys?</p><p>Pikkolo kaip vaikis?</p>

Neapmokama, laisvalaikis tskant rolleyes.gif ... Saviveikla. Bet man patinka. Bet jau daugoka. Bet, jei savaitė turėtų daugiau dienų, žinau, kur dar eičiau biggrin.gif


QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 05, 09:06)
Sveikos, Pempe taip kiaulaitė gyvatė kieta smile.gif užkniso.... nors tikrai ne sena, bet kalbam kad gal tokia rūšis kažkokia buvo šio auginimo, nes praeitą kartą visai jaunos kiaulaitės mėsa irgi buvo kieta, dabar jau užaugusios- dar kietesnė smile.gif

O užimtumo tarnyba tai joooo, ta pati dabro birža, kaip sakoma ta pati panelė tik kita suknelė... bet tai jūs įsivaizduojat kiek pinigų kainuoja tas pavadinimo pakeitimas? iškabos, spaudai ir t.t.
aplamai kam ji reikalinga diskutuotinas klausimas.... ir nelabai suprantu ką jos ten dirba....

kaaaipman galvai šiandie negerai. oi oi. fazė gi keičiais....

Aš papirkau dvejų metų ax.gif . Maltą įkandom biggrin.gif . Kitaip dar nebandžiau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 05, 07:37)
Nosys šiaip sau, sloga prasidejo dabar, tai skambinsis šiandien šeimos gyd., jaučiu vel pas lor sius, ar čia gal taip turi būti, koks patinimas, gal užspaude, bet jau lyg ir atslugt turejo, ar jau krypsta ten kas  unsure.gif

o šiaip nieko naujo laukiam savaitgalio smile.gif

sveikatos tavo panai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, gražuolės 4u.gif

Tai ką, kurortuose jau gulit, deginatės, kai taip oras pagražėjo bigsmile.gif . Tik aš, nabagė, iki 6 vakar dirbau ax.gif
Bet jau grįžtant, nepatikėjau, kaip šilta bigsmile.gif . Ir kačiukai išsprogo, tie gražieji, vyriški, o ir plukės pražydo, ir jau kai kurie medžiai vos vos su žalsvai gelsvu gyvybės atspalviu wub.gif . Bus šiandien proveržis, ko gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 04 07, 08:08)
Labas rytas, gražuolės 4u.gif

Tai ką, kurortuose jau gulit, deginatės, kai taip oras pagražėjo bigsmile.gif . Tik aš, nabagė, iki 6 vakar dirbau ax.gif
Bet jau grįžtant, nepatikėjau, kaip šilta bigsmile.gif . Ir kačiukai išsprogo, tie gražieji, vyriški, o ir plukės pražydo, ir jau kai kurie medžiai vos vos su žalsvai gelsvu gyvybės atspalviu wub.gif . Bus šiandien proveržis, ko gero biggrin.gif

kaip gražiai pavasarį aprašei smile.gif , o pas mus tik sintetine žolė smile.gif žaliuoja jau ir kaip koks kvietkelis lenda, dar pasipuošėme turbut kokiomis nors atveštinemis našlaitėmis biggrin.gif ir vataip susikureme tą pavasarį bigsmile.gif

sVEIKOS smile.gif
Atsakyti

Labas labas. Pradėjau rimčiau sportuoti, eisiu du kartus į salę, du kartus į aerobiką. Turiu dabar tam laiko, reik išnaudoti tinkamai. Tai va, ramiai pasportavau, dar į pardę užsukau, pažiūrėsiu serialą kokį ir eisiu dukrą pasiimt iš mokyklos. 

Savaitgalį vyras pakeitė ratus mašinai. Uždėjo 20 colių, su labai jau plonomis padangomis. Tai kažkaip net baisu važinėt, kad kur neprakirsčiau, po žiemos tiek duobių, ypač kelkraščiuose. Ir važiuoja dabar kažkaip keistai ta mašina, jaučiasi visi kelio nelygumai. Reiks įprasti. Visada taip būna po žieminių padangų, nes su tom būna minkštesnė mašina.

Atsakyti
aš tai aplamai galvoju nekeist o tas universalias užsidet, kiek čia betrunka tie keli men pralekt ir vel varyt reikia, dargerai kad nors pigiai keičia pas mus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 08, 07:30)
kaip gražiai pavasarį aprašei smile.gif , o pas mus tik sintetine žolė smile.gif žaliuoja jau ir kaip koks kvietkelis lenda, dar pasipuošėme turbut kokiomis nors atveštinemis našlaitėmis biggrin.gif ir vataip susikureme tą pavasarį  bigsmile.gif

sVEIKOS smile.gif

Joooo... Gyvenimas keistas dalykas ax.gif
4u.gif
Ar jau yra du metai unsure.gif ? Turbūt ne.

Kaip tavo panelė, gyja? Ar išoriškai matosi?



Atvėso oras jau, užmiršim trumpą šilumą mirksiukas.gif . Bent jau spėjau langus išsivalyti iš lauko, su tinginiu kartu biggrin.gif . Nors rankas vistiek atšaliau. Gal reikia į dušą pasišildyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 04 08, 15:39)
Joooo... Gyvenimas keistas dalykas ax.gif
4u.gif
Ar jau yra du metai unsure.gif ? Turbūt ne.

Kaip tavo panelė, gyja? Ar išoriškai matosi?
Atvėso oras jau, užmiršim trumpą šilumą mirksiukas.gif . Bent jau spėjau langus išsivalyti iš lauko, su tinginiu kartu biggrin.gif . Nors rankas vistiek atšaliau. Gal reikia į dušą pasišildyti ax.gif

vasara bus mirksiukas.gif , neįtikėtina kaip bega laikas, ir kaip keičiasi viskas ir požiūris ir šiaip gyvenimas ...

visai neblogai gyja liko tik dalis jau to didžiojo šašo, sako pats nupuole nors gal ir padejo kažkiek smile.gif, tik pati nosis darstipriai melyna

Sveikos smile.gif, kaip vėsoka lauke brrr...
Atsakyti
Sveikos,
Pempe kokia čia odė pavasariui- net išgąsdinai jį... smile.gif fui kep šalta šiandien smile.gif
Man vakar buvo labai tokia nerviškai įtempta diena, ir pati nesąmonių prikalbėjau ir nervai pašlijo ir aplamai kažkoks nervų sprogimas buvo. Retai taip būna bet kartais vat būna smile.gif Na kažkada tikriausiai turi prasiveržti kai matau kad žmonės grybus pjauna ir tiek, jie grybus pjauna, o aš komunizmą statau (darbas iš idėjos)... na čia darbeman taip... smile.gif

ai dar, gudriosios mergaitės, kaip kompe nusistatyt kad pirmas psl būtų google? kažkada tai dariau bet nebepamenu, dabar vėl kažkoks kitas man nepatinkantis šoka, o man jis nepatinka verysad.gif

Atsakyti

Kokią naršyklę naudoji?

Atsakyti