Įkraunama...
Įkraunama...

JAUKŪS NAMUČIAI

CTRL+T gi rašiau dar smile.gif gal šitas tiks
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 04 09, 16:20)
CTRL+T gi rašiau dar smile.gif gal šitas tiks



oi apie šį ir rašiau .... pakelia teisingai bet ne google smile.gif tai kaip pirmą psl google padaryt?

hahaha


Lyžuka,o tavo vaikis tų sofų baltų gobelenų nenugyvena- at nesėdi ant jų visiškai ? smile.gif ???? aiktu sau.. biggrin.gif biggrin.gif ...vienas gyvena šiaip ar su drauge jau?
Atsakyti

Vien dėl tavęs V-Rine įsijungiau kompą ir susiradau internet explorer. Tai jei gerai tave supratau, tai tau reik eiti į nustatymus, tada interneto parinktys, tada išsirinkti skirtukai ir ten galima nurodyti ką nori matyti naujame skirtuke. Įspėju, kad pas mane lietuviškas meniu. Angliškai turbūt būtų tabs.

Atsakyti

Vrine, studentiškas variantas (t.y nuomuojantis 1 kambarį kelių kambarių bute) kiek matau kabėdama būtų nuomos grupėse, priklausomai nuo lokacijos ir buto būklės vidutiniškai 100-150 eur plius dalis mokesčių. O jei centrinė dalis ir daugiau.

Atsakyti

Ir apie ką tylim?

V-Rine ar susitvarkei su explorer? Parodei kas čia bosas?  :D​ 

Atsakyti

Labas rytas :hmm:  pramiegojau iki dabar nuo ryto. :blink:​  Para sunki buvo

Atsakyti
QUOTE(as ne tokia @ 2019 04 10, 18:27)
<p>Labas rytas hmm.gif  pramiegojau iki dabar nuo ryto. blink.gif​  Para sunki buvo</p>

Tai normaliai pagal valandų kiekį, man rodos. Pavydžiu tau nakties biggrin.gif Man baisiai patinka naktinėti, jei rytoj niekur nereikia.
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2019 04 10, 17:53)
<p>Ir apie ką tylim?</p><p>V-Rine ar susitvarkei su explorer? Parodei kas čia bosas?  biggrin.gif​ </p>

Apie tėvų susirinkimą biggrin.gif
Atsakyti

Nepavydėk :hmm:​ 

Atsakyti
Kodėl? Miegojai ir nenaktinėjai?


Labas rytas 4u.gif
Neįdomu, kai nieko nerašot, man patinka ryte prie kavutės pokalbius paskaitinėti biggrin.gif .

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 04 09, 15:23)

Lyžuka,o tavo vaikis tų sofų baltų gobelenų nenugyvena- at nesėdi ant jų visiškai ? smile.gif ???? aiktu sau.. biggrin.gif  biggrin.gif ...vienas gyvena šiaip ar su drauge jau?

nesuprantu kas čia juokingo
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2019 04 11, 06:07)
Kodėl? Miegojai ir nenaktinėjai?
Labas rytas 4u.gif
Neįdomu, kai nieko nerašot, man patinka ryte prie kavutės pokalbius paskaitinėti biggrin.gif .

tai prašom temą užvesti smile.gif
Atsakyti

Na pas mus tai pvz ką tik snigo. Prie mokyklos tai visiška pūga buvo, o prie namų vos kelios snaigės. O atstumas mažiau nei kilometras.

Atsakyti
na snigt nesimato kad snigtų, bet šalta tai jau konkrečiai +5 rodo telefonas smile.gif
Atsakyti