Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikute Daloma, linkiu sekmės 4u.gif
linkiu kad procedūros baigtis būtu nestuke.gif mirksiukas.gif

O kokios broblemytės atvedė iki IVF-o?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 24 rugpjūčio 2006 - 22:04
As pati nerimauju ne ka maziau nei mano vyras verysad.gif . Pirmas kartas IVF, o pilnai subrendo tik 6 folikulai, tai nezinau kas gausis. Ar buvo kam nors, kad is tokio pirmo karto pasisektu ?
Bet tikiuosi, kad dar vyksta Pasaulyje stebuklai (su musu pagalba rolleyes.gif )
Uzsaldyti tai tikrai nebeliks ko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daloma: 24 rugpjūčio 2006 - 22:11
Siais metais labai daug kam pavyko is pirmo karto, taip kad tikekit kad ir jums pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 24, 23:09)
As pati nerimauju ne ka maziau nei mano vyras  verysad.gif . Pirmas kartas IVF, o pilnai subrendo tik 6 folikulai, tai nezinau kas gausis. Ar buvo kam nors, kad is tokio pirmo karto pasisektu ?
Bet tikiuosi, kad dar vyksta Pasaulyje stebuklai (su musu pagalba  doh.gif )
Uzsaldyti tai tikrai nebeliks ko verysad.gif


pastojusiu iš pirmo karto yra nemažai smile.gif
O šeši folikulai yra tikrai nemažai, kitos vos vieną ar du užaugina, tikėkimės kad jūms šitu folikulu pakaks ir nebereikės šaldytu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 24 rugpjūčio 2006 - 22:14
QUOTE(Daloma @ 2006 08 24, 23:09)
As pati nerimauju ne ka maziau nei mano vyras  verysad.gif . Pirmas kartas IVF, o pilnai subrendo tik 6 folikulai, tai nezinau kas gausis. Ar buvo kam nors, kad is tokio pirmo karto pasisektu ?
Bet tikiuosi, kad dar vyksta Pasaulyje stebuklai (su musu pagalba  rolleyes.gif )
Uzsaldyti tai tikrai nebeliks ko verysad.gif

jei visi šeši bus pilnai subrendę ir puikiai apsivaisins, tai ir užšaldymui dar liks, tik dėja kažkaip su tais šaldytais nekokie rezultatai
O ką turi omeny "iš tokio pirmo karto"?
Atsakyti
O ką turi omeny "iš tokio pirmo karto"?
[/quote]

Toks pirmas tai, kad tik sesis folikulus turime. Kiek teko skaityti foruma subresta po 10 ar net po 15, o pas mus tik 6 verysad.gif
Reikia tiketis, kad tie sesi bus garantuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daloma @ 2006 08 24, 23:22)

Toks pirmas tai, kad tik sesis folikulus turime. Kiek teko skaityti foruma subresta po 10 ar net po 15, o pas mus tik 6  verysad.gif
Reikia tiketis, kad tie sesi bus garantuoti  smile.gif

nu tikrai 6 tai yra labai normaliai, svarbu, kad ir kiaušialąsčių tiek būtų ir puikiai apsivaisintų ir gerai dalintųsi, tai būtų super thumbup.gif ir dar prie viso to ir nestuke.gif , tai nuostabu thumbup.gif


Papildyta:
o dėl kokių priežaščių darote IVF?
Atsakyti
o dėl kokių priežaščių darote IVF?
[/quote]

Labai jau ilgai svajojame apie leliuka. Pries subrestant IVF procedurai 5 kartus bandeme IUI, bet nieko nepavyko verysad.gif
Pergyvenau jau ir laporoskopija, per kuria isoperavo nemaza cista. Vyro duomenys geri, mano irgi geri. Zodziu viskas labai gerai, o leliuko kaip nera taip nera verysad.gif
Nebezinau nei ka ir gatvoti
Atsakyti
Daloma, greit marš miegot tongue.gif , nes ryt anksti keltis smile.gif .Užtenka tų šešių folikulų tikrai...neseniai mano draugei išpunktavo tris, iš pradžių apsivaisino tik du, o įsodinimo dieną, pasirodo, ir tas trečias jau buvo pradėjęs dalintis smile.gif Taigi ji jau džiaugiasi nestuke.gif .
P.S. tikiuosi ryt pasidalinsi įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 24 rugpjūčio 2006 - 22:43
QUOTE(Daloma @ 2006 08 24, 23:39)

Labai jau ilgai svajojame apie leliuka.

linkiu, kad Jūsų svajonė virstų realybe thumbup.gif wub.gif
sėkmės wub.gif
Atsakyti
Daloma, sėkmės jūms rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 25, 00:14)
Daloma, sėkmės jūms rytoj 4u.gif


Daloma, ir as prisidedu prie sekmes palinkejimu, noreciau, kad pasisektu ir visos 6 kiausialastes butu surinktos bei apsivaisintu. bigsmile.gif
Mano situacija labai jau panasi i tavaja, taciau kol kas esame 5 IUI stadijoje - jau po proceduros, nesekmes atveju esam numate IVF. Tikrai nepergyvenk, viskas bus gerai, mes su Tavim!

Tu irgi lauksi rezultatu mazdaug po 2 savaiciu. nestuke.gif
Ir as lauksiu! smile.gif ax.gif bigsmile.gif .

Sekmes dideliausios 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 25 rugpjūčio 2006 - 07:34