Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Daloma, sveika, prisijungus wub.gif
Sėkmės bigsmile.gif

Svajuke, o gal Tu turi pernai metų sąrašėlį, kuris rudens mėnuo jau toks pats pats derlingiausias. Kažkaip jau nebenoriu užsišokti ant tokio pavasario gegužės men, kur niekam nepavyko doh.gif kažko tai prietaringa darausi scare.gif
Atsakyti
LAbas Rytas
Gytaute kaip tu laikais?

Daloma sekmes:)

Man siandien isodinimas tai bijau kazkotai... Kiek jis trunka?
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 08 25, 11:07)
LAbas  Rytas
Gytaute kaip tu laikais?

Daloma sekmes:)

Man siandien isodinimas tai bijau kazkotai... Kiek jis trunka?


Labas rytas,
Laikausi gerai, laukiu ir tiek...
O tu nesijaudink, jau parsivesi zirniukus, gera bus blush2.gif Ir gausi nesioti ilgai 4u.gif
Viskas trunka neilgai, kazkur 30min. Kiek gavosi tau?

Kuo dizdziausios sekmes tau!!!
Atsakyti
QUOTE(Gytautė @ 2006 08 25, 09:11)
Labas rytas,
Laikausi gerai, laukiu ir tiek...
O tu nesijaudink, jau parsivesi zirniukus, gera bus blush2.gif Ir gausi nesioti ilgai  4u.gif
Viskas trunka neilgai, kazkur 30min. Kiek gavosi tau?

Kuo dizdziausios sekmes tau!!!

nedekosiu blush2.gif prietrai tongue.gif
ispunktavo man 9, reikejo ICSI apsivaisino 6 thumbup.gif o kaip auga nzn verysad.gif
tikiu kad gerai tongue.gif
labai noriu to jausmo kai zirniukai bu pas mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 08 25, 10:17)
nedekosiu blush2.gif  prietrai  tongue.gif
ispunktavo man 9, reikejo ICSI apsivaisino 6 thumbup.gif  o kaip auga nzn verysad.gif
tikiu  kad gerai  tongue.gif
labai noriu to jausmo kai zirniukai bu pas mane wub.gif



Laikom kumstukus 4u.gif

O kokie spermiuku rezultatai buvo, kad ICSI prireike...?
Atsakyti
Peti, nebeturiu sąrašiuko praėjusių metų, ištryniau, nes nebetilpo į parašą. bet manau neverta rištis prie tų mėnesių pagal praėjusius metus, nes kiek pamenu, nes nesutampa jie. kiek pamenu, praėjusiais metais nesėkminga buvo gegužė, o šiais metais - birželis. ir dar atsimenu, kad berods praėjusių metų antroje pusėje visais mėnesiais buvo pastojusiųjų, išskyrus gruodį, bet gruodį tiesiog praktiškai niekas nedarė IVF'ų. tai va, visisškai neįmanoma prognuozuoti, kaip bus šiais metais. rolleyes.gif

Renatėle, nebijok, viskas bus gerai. sėkmės. 4u.gif

Daloma, ir tau sėkmės. 4u.gif

na, labai aktyviai pastaruoju metu bandymai vyksta, tikiuois, kad ir rezultatų daug gerų sulauksim. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 08 25, 09:19)
Laikom kumstukus    4u.gif

O kokie spermiuku rezultatai buvo, kad ICSI prireike...?


labai netiketai sperma pablogejo blink.gif nesitekejau ir as ICSI
Buvo 25 mln visada A B apie 70 %
O kai padare po punkcijos gavosi 7 mln ir mazai judriu blink.gif
tiesa pasakius keista pasirde kad per puse metu mano vyriukas taip pasigadino wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 08 25, 10:25)
labai netiketai sperma pablogejo blink.gif nesitekejau ir as ICSI
Buvo 25 mln visada A B apie 70 %
O kai padare po punkcijos gavosi 7 mln ir mazai judriu blink.gif
tiesa pasakius keista pasirde kad per puse metu mano vyriukas taip pasigadino wub.gif  smile.gif



Klausiu, nes darau sau tyrima, su kokiais spermiuku rezultatais prireikia ICSI. Mano nuomone, jei reikia ICSI, tai naturaliai ar IUI kaip ir neimanoma pastoti...

Pati sau atsakysiu, kuri sperma dar su sansu naturaliai ar IUI, o kuri jau tikrai silpna.

Man kazkaip nerealiai atrodo, kad merginoms siulo 6 IUI, kai turi kelis milijonus, ir tie patys vos kruta... noris maziau komercijos.

Aisku, turbut visada islieka galimybe stebuklui..... blush2.gif
Atsakyti
musu 6 IUI neseknimgi o dabar manau kad ir bereikalingi
o stebuklu aisku buna smile.gif))
Atsakyti
Gytaute, kantrybės laukiant 4u.gif

Renatele, viskas bus gerai, jausmas nerialus kai žinaikad savy turi mažiukus thumbup.gif
Atsakyti
Renatele o kodėl tu dar vis čia g.gif marš leliuku pasiimti 4u.gif
Papildyta:


Sveika Svajuke, matau dar turi vietelės rugsėjo menesiui gali ir manę irašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 25 rugpjūčio 2006 - 10:11
renatėle sėkmės Tau wub.gif wub.gif



jeigu niekas nesikeis ką suplanavom, tai ir aš nuo rugsėjo 8-9d. pradėsiu stimuliaciją 2IVF.
šiandien sapnavau, kad aš jau po 2IVF ir jau 10d. po įsodinimo ir einu daryti HCG ir kažkodėl įsikalus į galvą, kad jei bus 17 ir daugiau, tai viskas gerai, bet dėja man pasako, kad 2,45 ir, kad nieko nėra, kaip buvo liūdna verysad.gif
Atsakyti