Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

NAmie sportuot as negaliu prisiverst..Nu nezinau,niekaip neperlipu saves.Jei kokia diena ir padarau kazkokius pratimus,tai tikrai nedaznai...MAn reikia eit i sporto sale biggrin.gif

Aha, sutinku, kad tikrai ne visiems priimtina namuose, per mažai motyvacijos ir panašiai :) bet aš vistiek tos nuomonės, kad noro tuomet mažoka, nes ir namuose galima atrasti tai, kas tiks/patiks :rolleyes: kad ir su gumomis arba pilateso pratimų lengvai :rolleyes: bet aš čia dabar iš savo asmeninės pusės rašau, rytoj va pati gal atsikelsiu ir suprasiu, kad namie nebenoriu/nebepatinka, visko gali būti :rolleyes: 

Atsakyti
Na visu pirma isejimas i sporto sale yra isejimas is namu biggrin.gif Antra,as eidavau i grupines treniruotes,man reikia priziuretojo biggrin.gif Grupinese geda iseit po keliu minuciu,tai ir atbuni ta valanda biggrin.gif
VA kai grupines per karantinus uzsidare,bet buvo tik sale atidaryta,tai valandos neistempdavau,max 40-45 min..Vel gi-butu koks treneris,vel kitaisp butu biggrin.gif As minkstavale,man saves gaila biggrin.gif biggrin.gif UZ tai ri namie as neprisiverciu sportuot biggrin.gif

Nagai nulakuoti,balandeliai isvirti,pyragas iskeptas-labai retai kepu pyragus,bet keli obuoliai jau suvyto,o ir varske ant ribos,tai iskepiau sarlote-varskes pyraga su obuoliais mirksiukas.gif
Mb uzsidirbo,tai gris veliau biski biggrin.gif
Atsakyti

Aš irgi jau namie, šildausi troškinio su moliūgais, tai pavalgysiu ir eisiu skaityti manau :) 

Giega, suprantu tikrai, visiems juk skirtingai :rolleyes: va aš pvz gal kaip tik sporto klube negalėčiau sportuoti, nors kažkada juk lankiau :) 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2021 01 25, 19:26)
<p>Aš irgi jau namie, šildausi troškinio su moliūgais, tai pavalgysiu ir eisiu skaityti manau smile.gif </p><p><strong>Giega</strong>, suprantu tikrai, visiems juk skirtingai rolleyes.gif va aš pvz gal kaip tik sporto klube negalėčiau sportuoti, nors kažkada juk lankiau smile.gif </p>

Ka skaitai? Aš salotų susimakalavau, valgau smile.gif ryt vištienos troškinį pietums darysiu smile.gif
Atsakyti

 pirktiniu lietiniu su varske pakepiau, nu tikrai su savo lietiniais prie keptuves nestovesiu. dar sakau ko nori rytdienai pietums- ***** kaip blogai  gyvenam- is 3 patiekalu reikejo rinktis, ir issirinko tuos pirktinius lietinius, tai dar turejau kelis dakepti  :lol:  :lol: 

Atsakyti
Labas. Nu ir prisnigo, eina sau 🙈 ir dar pusto. Medžių šakos linksta 🙈 bet labai gražu man 😍❤️
Atsakyti

Labas rytas!

Grazi diena siandien - minim 13m kartu su vyru  :wub: Kai pagalvoji, tai jergus kaip laikas praleke, nu eina sau tikrai!  :B Siaip visad sia diena einam i koki restorana gera, idomu, bet va su tais karantinais tai eisim i svetainerana vakare  :D  :D  Sampes, maisto, nu ir liuks svente, o ka ne?  :rolleyes: 

Vakar vakare pas mus naujienos atleke - busim griezciausiam karantine dar maziausiai iki kovo 5d. Tai kai isgirdau, jau ir ama ateme. Nu bet nauja diena, yra kaip yra  :) 

Nezinau daugiau, ka papasakot. Isitaisiau dirbt is lovos bent jau siryt, tingiu prie stalo sedet  :D Issikraus kompas po pusdienio, tai nusileisiu zemyn normaliai padirbt. Daugiau nieko idomaus, tai grazaus visoms antradienio  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2021 01 26, 10:50)
<p>Labas rytas!</p><p></p><p>Grazi diena siandien - minim 13m kartu su vyru  wub.gif Kai pagalvoji, tai jergus kaip laikas praleke, nu eina sau tikrai!  cool.gif Siaip visad sia diena einam i koki restorana gera, idomu, bet va su tais karantinais tai eisim i svetainerana vakare  biggrin.gif  biggrin.gif  Sampes, maisto, nu ir liuks svente, o ka ne?  rolleyes.gif </p><p></p><p>Vakar vakare pas mus naujienos atleke - busim griezciausiam karantine dar maziausiai iki kovo 5d. Tai kai isgirdau, jau ir ama ateme. Nu bet nauja diena, yra kaip yra  smile.gif </p><p></p><p>Nezinau daugiau, ka papasakot. Isitaisiau dirbt is lovos bent jau siryt, tingiu prie stalo sedet  biggrin.gif Issikraus kompas po pusdienio, tai nusileisiu zemyn normaliai padirbt. Daugiau nieko idomaus, tai grazaus visoms antradienio  4u.gif​ </p>

Sveikinimai 4u.gif daug jau smile.gif mums šiemet bus 15 🙈
Buvom su dukra lauke, pastatėm sniego seni biggrin.gif nedidelį, bet nusifotkinom. Ilgai nebuvom nes labai smarkiai pusto.
Dabar riešutų pagriauziau, eisiu arbatos pasidaryt smile.gif
Atsakyti

Labuks :) vis vėliau žiūriu užsuku pasisveikinti, bet va kažkaip kitaip nepavyksta. Kol tą pasidarau, kol aną ir pralekia vos ne pusdienis :rolleyes: 

Almost, nuoširdūs sveikinimai :4u: proga graži. svarbu esate kartu, o kur švęsit, tai manau jokio skirtumo :angel_not: 

BigBang, va šią jau baiginėju https://www.knyguklu...jkaAsAgEALw_wcB. Patinka man šis autorius, keletą prieš tai jau esu skaičiusi :) 

Kažin kaip pas mus čia su tais karantinais, bet spėju iki kovo tikrai pratęs...uch nesmagu. Jau visiškai nesmagu darosi.

Mačiau kiek sostinėje sniego, eina sau :blink: net pranešę buvo, kad be perstojo snigs, tai taip nekukliai "pridrebė". Pas mus tokia šlabdriba, temperatūra pliusinė, bet labai vėjas žvarbus, tai kažkaip nesinori niekur lįsti, gerai ir darbe šiltai sedėti :)​  kaip tik kavos pasidariau - skanausiu.

Atsakyti
Almost,sveikinimai!!!
O cia vestuviu ar draugystes?
LApkriti bus 29m kai vede biggrin.gif Draugystes mes nesvenciam,nes nezinom konkrecios dienos biggrin.gif

As jau po darbu mirksiukas.gif BAlandeliu dar buvo mirksiukas.gif GAl sriubos dar isvirt,kopusto dar liko..
Atsakyti

LAbukas

NA ir kaip ta lietuviska ziema biggrin.gif
Va tokios ziemos is vis nenoreciau biggrin.gif MAn uztektu,kad pasnigtu ant pievos,zoles,o keliai kad sausi ir svarus butu biggrin.gif

KAzkaip itarinai jau antra diena is ankstyvo ryto skaneris uzsikroves biggrin.gif Siandien 130 mirksiukas.gif Idealu biggrin.gif Griztant namo reiks i lietuvine sustot,duonos nebera,desreliu kokiu i sriuba.Nes sriuba be mesos,nes sriuba biggrin.gif Dar nukaulintos vistienos issitraukiau..Ka cia gamint g.gif Troskinio nenoriu,Kijevo kotletu kaip ir noriu,bet stengiuos tokiu riebaluotu negamint...Makaronai su mesa ka tik buvo...Oi,kaip atsibodo valgyt daryt biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytelis

Oi sniego  tai uztektinai. Ir vis dar po truputi pusto.  ziurejau kaip ryte MB valesi masina  :P  daug kur keliai nepravaziuojami,  slidu, daug avariju. nu tikra ziema su visais savo malonumais  :wub:​ 

Atsakyti