Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

MAno akiniai nuo saules labai panasus,irgi Versace biggrin.gif Siaip jau ziurineju naujus,bet kol kas nieko garzaus neradau...

VArau iki Lidlo biggrin.gif Nebenesa fantazija,ka valgyt daryt,tai klausiau SB,ko nori biggrin.gif BAlandeliu uzsimane,tai visko reikia-ir kopusto ir bulviu,ir mesos biggrin.gif
Atsakyti
Almost ir pas mus vėl pūgas praneša, bet man tai patinka žiemą su sniegu, vaikui smagu, geriau negu dabar - visur šlapia. Va tik neramina temperatūra, nes ir iki + praneša, tai baisu kad nebūtų jog privaro ir ištirpsta. O ir su vaiku smagu tose pusnyse mums smile.gif
Turi ateiti, nes išsiuntė man puzzle drauge penktadienį ar šeštadienį. Tai manau šiandien arba ryt sulauksiu bet dabar gal skaityt vėl grysiu, noriu knyga pabaigt kur pradėjau smile.gif romanas smile.gif
Aš susigrąžinau beveik visą svorį kur vasara buvau jų metus, tiap gaila kad pasileidau, bet tik pati esu kalta. Gėda ne tik prieš kitus bet ir prieš save. Tia va stoju į ritmą vėl. Vėl pagal meniu praeitą kart kur sudarytas buvo valgysiu. Vyras irgi, nes jis irgi priaugo nemažai. Valgėm belieka. Bet svarbu kad sustot noro yra ir vėl stot i ritmą. Aš esu iš tų žmonių kur labai sunku numest ir greit labai užauga atgal. Linkus į tukima verysad.gif na bet susimu. Gana. Nekaltinu nei švenčių nei karantino, bet tad sėdėjimas namie tikrai dasidejo.
Atsakyti

Sveikos :) tik dabar galiu normaliai užsukti pasilabinti, kap visuomet visokios veiklos, darbinės ir nelabai, tai va ir pralekia laikas :rolleyes: 

Oras saulėtas, visai liuks diena, nes ryte palijo, vietomis ir pasnigo, tai spėju dar visokio oro sulauksim. Va šią savaitę lyg vėl sniego nusimato, tai žiema dar tikrai pasirodys manau.

Almost, tai va toks ir pirmadienis, toks rytas, įprastas ir tiek :mirksiukas: 

Eisiu kavos, nes negėriau dar po savo rytinio kokteilio, o dabar jau noriu labai :ax: 

Ryte taip sunkiai pasportavau, atrodo seniai jau organizmas pripratęs prie fizinio krūvio, bet va keli kitokie pratimai ir iškart jaučiasi :ax: gerai gerai, tegul paskausta, vadinasi ne veltui :D 

Akinius MB nešioja, kai vairuoja, tinka jam labai, o aš visai skaitymui norėčiau ir darbui. Nors regėjimas liuks, nesiskundžiu, bet ilgiau duodant akims krūvio jaučiasi toks užgultumas, nuovargis, lyg ašaroti norėtų :)​ 

Atsakyti

Bet svarbu kad sustot noro yra ir vėl stot i ritmą. 

Čia pats pagrindinis faktorius, svarbiausia noras! :4u:​ 

Atsakyti

o as ir nors su nukrypimais, bet i minusa einu  :P jei  jau sugebejau pasiekti siomis dienomis - 20  :wub:   

nes paskutines dienas tik  guliu ir valgau  :P  ir pries tai nebuvo  aktyvaus judejimo, tai skaitau viskas   gerai  :mirksiukas:   :wub:  :wub:  :wub:  :wub: viskas tik per maista - labai pakeiciau raciona ir  porciju dydi  :P

 Big bang :mirksiukas:   buvo mano kaimynele uzbegus, na toji aktyvioji kur per gimtadieni matei   :ax:  su ta pasiplepejom, ji irgi ten svori ziuri pagal Keto ir dar kazka as net nezinau tu programu. kol kas pagal save svoris krenta ir tai dziaugiuosi  :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 25 sausio 2021 - 17:23

mickute - laisve papugoms, valio  :yahoo:  :D Ir smagu matyt, kad jau sveiksti  :4u:

Aciu  :wub:  :wub:  :wub:​ 

Atsakyti

 ji irgi ten svori ziuri pagal Keto ir dar kazka as net nezinau tu programu. kol kas pagal save svoris krenta ir tai dziaugiuosi  :ax:

Jei yra svorio nuo kur mesti, tai prisižiūrint maistą jis tikrai kris ir jokių paslapčių nėra :rolleyes: nereikia nei KETO, nei dar kokių mitybų :rolleyes: sunkiau išlaikyti svorį arba raumenukų užsiauginti :) 

Atsakyti

Almost ir pas mus vėl pūgas praneša, bet man tai patinka žiemą su sniegu, vaikui smagu, geriau negu dabar - visur šlapia. Va tik neramina temperatūra, nes ir iki + praneša, tai baisu kad nebūtų jog privaro ir ištirpsta. 

Stebiu  ir as tas prognozes- man penktadieni reikes iki poliklinikos pedinti, tai taip  bijau to  slidumo  :blink:  nu jei bus slidu, reikes taksi kviestis, nes kazkaip labai  bijau rizikuoti.  tik ir tereikia man dar kokio sudino paslydimo  :oh: 

Atsakyti

Jei yra svorio nuo kur mesti, tai prisižiūrint maistą jis tikrai kris ir jokių paslapčių nėra :rolleyes: nereikia nei KETO, nei dar kokių mitybų :rolleyes: sunkiau išlaikyti svorį arba raumenukų užsiauginti :)

tai jau pas mane tikrai yra nuo ko mesti  :P  ir dar turiu numesti  :ax:​ 

Atsakyti

 Aš esu iš tų žmonių kur labai sunku numest ir greit labai užauga atgal.

as ir netikejau, kad tai galima padaryti. jei kas pries metus man butu sake, tai kaip visada atsakyciau- lengva pasakyti- mest svori. taip paiimi - ir numeti.  :lol:  :lol:  tai kad  draugyte  miela  :wub:  susiimi ir varom kartu viena kita palaikydama  :P​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2021 01 25, 15:25)
 sunkiau išlaikyti svorį arba raumenukų užsiauginti smile.gif </p>

VA va,tikrai sunku islaikyt..Ypac dabar,kai tas tempas suletejes..Maistus,kai pakeitem kazkada pries kelis metus,taip atgal nebegrizom..NA neperkam jokiu bulku,bulviu labai mazai..Gryna mesa,zuvis ir darzoves..Va ir siandien balandeliu isviriau-virta mesa su darzovemis mirksiukas.gif Aisku nusidejau-ir pyrago iskepiau biggrin.gif Bet varskinis tas pyragas(sarlote,labai skainiai gavos mirksiukas.gif )su obuoliais mirksiukas.gif Jei nepersiesim,tai bus gerai biggrin.gif
NAmie sportuot as negaliu prisiverst..Nu nezinau,niekaip neperlipu saves.Jei kokia diena ir padarau kazkokius pratimus,tai tikrai nedaznai...MAn reikia eit i sporto sale biggrin.gif
MB nori pirkt toki paturbinta dvirati/treniruokli..700£..Man biski gaila tiek,nes bijau,kad vieta tik uzims ir nieks nenores mint jo biggrin.gif Bandau rast koki naudota-nera..Net ir sito reiktu laukt pora menesiu,nes irgi nera pardavime.Per tuos karantinus ispirkti visokie treniruoklaiia biggrin.gif
Atsakyti

as ir neprisiverciu namie  sportuoti  :oh:  turiu ir as   viena treniruokli, bet ten kojoms,sedminims,  tai jau daugiau metai kai vargstu su kojomis, net nelipu. mano sportas- rajono parduotuviu ir turgaus aplekimas . bet deja ir nuo to dabar turiu susilaikyti.  :P kol kas tik del kelienio pratimus darau kur dabar ligonineje liepe  :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 25 sausio 2021 - 17:53