Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Mouette @ 2020 03 25, 11:04)
<p>Šiai dienai esu jų gavus virš 30. O mano adresą siuntimui kas nors gauna tik tada, kai kas nors iš mano atviruką gavusių žmonių jį priregistruoja, kad gavo. Tai kol kas teks palaukti naujų atvirukų. smile.gif </p><p>Statistiką veda svetainė, tai išsiuntus esu 30 į Austriją, Baltarusiją, Kiniją, Čekiją, Suomiją, Prancūziją, Vokietiją, Airiją, Olandiją, Lenkiją, Rusiją, Slovakiją, Slovėniją, Šveicariją, Taivaną, USA. smile.gif Labai noriu gauti Švediją  rolleyes.gif gal pasiseks kada nors.
</p><p>O daugiausia teko gauti iš Suomijos, Vokietijos, Japonijos, Rusijos, USA. Dar iš tokių įdomesnių valstybių, kokių teko sulaukti, tai buvo Bahamos, Indonezija. smile.gif </p>

As irgi UK būdama buvau labai užsikabinau su šitų reikalu. Čia Lietuvoj dar nebandžiau siust. O atvirukų pilna dėžė pas mane iš įvairių šalių smile.gif

Labas rytas. Vakar buvo darbe susirinkimas, tai skirsto žmones į tris grupes ir dirbs pamainom. 1 savaite ryte, antra savaitė vakare, trečią savaitę prastovų duos, už ją minimuma mokės. Tai vyrui va taip bus, o aš toliau su vaiku namie dėl karantino. Prasitesiau bilieteni.
Atsakyti
Labukas

Bigbang,vis geriau taip,nei kad visai be darbo..As tai dirbu,o mb irgi bet kada gali pasakyt,kad jau viskas..
Savaitgalis arteja.. Ka cia reiks veikt g.gif vaziuot niekur neplanuojam...
Atsakyti

Jau grizau pasivaiksciojus iki pardes. Ryte man patinka- tik keli zmones. Diena tai sake jau lauke  stovejo, neleido visu i vidu, o tai  musu parduotuveje priima mokescius, tai vel eile susidaro. tai kad Velykoms kaip ir pasiruosus, visko  turiu, gal kokios dar zuvies reiketu. ir siaip kamera  beveik pilna  :P  vakar dar moliuga supjausciau, vis balkone stovejo, laukiau kol atvaziuos anyta, tai galvojau mudvi po biskeli suvalgysim, nes MB tai skersai i tokias nesamones ziuri  :D 

Big Bang nu gal ir visai nieko variantas  :mirksiukas:  svarbu uzsakymu turit 

Pas mus nezinau  :hmm:  tikrai   kazkada tures  baigtis darbai. Mb dar iki Velyku tai turi darbe uzsakymu. kas toliau bus neaisku. Del savaitgalio planu jokiu, orus siltus pranesa, tai MB sake lis kieme po masina ziureti, o tai ten kazkas vis daugiau girgzda, tai kadangi oras grazus ir leidzia, reikia  pasitvarkyti  :ax:​ 

Atsakyti
Pas mus dvi pirmas darbo valandas tik pensininkus leidzia apsipirkt.. As apie 14h eilej ieit i parde kokua 10 min stovejau..
Atsakyti

Pas mus irgi daug parduotuviu , kur rytais tik senjorams. bet musu rajono senjorai tai visa diena zuja aplink pardes  :D​  

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Darbuojuos iš pat ryto, planus kitos savaitės dėlioju, žodžiu veiklos nors vežimu vežk. Vakare gal pasportuosiu, o gal lėksim maisto apsipirkt - per savaitę viską išsinaudojom, ką turėjom nusipirkę, net duonos jau nebeturim  :unsure: Kažkaip labai greitai tie produktai ir kava naudojasi namie būnant  :D  :D 

Vakar gavau žinutę iš darbo, kad mūsų įmonė uždaryta iki balandžio 19d. Ne galutinai, bet tiesiog dirbam iš namų. Bet vis tiek karantino šaly dar nėra. Vis tikisi tą kreivę sumažint kiek įmanoma daugiau, kad išvengt susirgusių ir mirčių. Matysim, kas čia bus. Bet ekonomikai tai oj oj oj kaip atsilieps dar ir kaip jau atsiliepė. Siaubas, tikrai baisu žiūrėt į ateitį, kur viskas pasisuks, kai baigsis pekla su šituo virusu  :unsure: 

Pas mus jau ir kelios internetinės parduotuvės užsidarė, tai, man atrodo, giega ir kurjerių darbai rimt pradės  :unsure: Šiaip tikrai, kaip sako kiti žmonės - kas dar turi darbus, tai lieka tik džiaugtis šiuo atveju, nes labai daug žmonių liko tik su mizernom pajamom, kurias iš valstybės kaip paramą gauna. Dubline čia už tiek nei nuomos neišsimokėsi, o kur jau bekalbėt apie nors ir pigiausius, paprasčiausius produktus prasimaitint  :unsure:​ 

Atsakyti

Labutis! Šiandien gyva nuo ankstyvo ryto. 9 ryto paskaitos prasidėjo, turėjau dvi. :) Papietavau ir sėdau prie namų darbų, turiu priduoti iki vakaro, o po to savaitgaliausiu. :D MB atsiveža žaidimą dar vieną - dixit, tai nusimato tikrai šimtaprocentinis stalo žaidimų savaitgalis. :P 

Kaip lietaus trūksta pas mus, jau taip sausa, lango net nesinori praviro laikyti, nes smirda iš lauko dūmais kelinta diena. :huh2: 

Ai, skaičiau, kad Borisas Johnsonas korona susirgo. Va, prašom. :rolleyes: 

Atsakyti

Kaip lietaus trūksta pas mus, jau taip sausa, lango net nesinori praviro laikyti, nes smirda iš lauko dūmais kelinta diena. :huh2:

Ai, skaičiau, kad Borisas Johnsonas korona susirgo. Va, prašom. :rolleyes:

Prie gatves gyveni? pas mus ka zinau, oras puikus, langai atidaryti,  vejo nera ramu. kai dejau per spintas  :P  MB perkrausciau daiktus i kita spinta. o tai kuo daugiau spintu, vis tiek nieks netelpa  :lol:  :lol:  :lol:  bent jo daiktai  bus vienoje spintoje. o tai ir savo  persinesiau i kita kambari,  nes paskui  ir ieskai per  kelias spintas  ir dar kituose kambariuose  :oh:  tai biskeli pasitvarkiau, aisku ismetimui kazkiek  atrinkau, nu bet reikes dar  atidziau pereiti, ypac MB daiktus, o tai dar pasirodys, kad daugiau nei as turiu  :oh:  :lol:  :lol:  :lol: 

Princas Charlesas irgi uzsikretes jei ka  :ax: 

Atsakyti

Sveikos :) va ir savaitgalio sulaukėm, nors matyt daugumai dabar nelabai didelio skirtumo yra :huh2: mes dar darbuose, bet lėksim kaip ir kasdien ratą apsukti, nes oras nuostabus, tai kažkur kaip visada nuošaliau ir tada grįžę vakarosim su vynu, su vakariene ir kokiu filmu :) 

Greita šiandien diena labai, buvom per pietus išlėkę didelio apsipirkimo padaryti, tai dabar per akis visko, o vaisiai išvis nebetelpa niekur :D norisi visko užtekti savaitei, kad nereikėtų vaikščioti po parduotuves dažnai, nes nėra man atrodo dabar tai labai geras sprendimas :rolleyes: 

Visoms gero savaitgalio ir kuo geresnės nuotaikos linkiu :4u:​ būkite sveikos!

Atsakyti
Almost,neaisku kada tie kurjeriu darbai pasibaigs...Zmones namie sedi ir is neturejimo ka veikt uzsisakineja viska-daug pardziu online dirba mirksiukas.gif O be to mes dar ir maista isveziojam,ir vaistus...Dabar dar su zaislu parde pasirase sutarti,nes vaikai i mokyklas neina,tevai vis naujus zaislus uzsakineja.

LAbai faina taip dirbt,kai gatves tuscios,visi namie biggrin.gif Po darbo ir i maistine uzlekiau ir va jau namie mirksiukas.gif Oras grazus,draugai i svecius isiprase,tai pasikepsim kokiu kepsniu ant lauzo mirksiukas.gif
Atsakyti

buvau islekus pasivazineti porai valandeliu, aplankiau kapus, tada i Panerio poilsiaviete uzsukau, kaip tik brolis buvo atvaziaves, ten jis visada darbo  rnada, biskeli snektelejom, tada nuvariau per laukus saku ieskoti, tai prisilauziau visa glebi ir berziuku ir alyvu ir ievu ir pukuotukes net, kaip MB sake, vel siuksliu parsivesi. o taip gera  po gamta pasivaikscioti  :wub:  :wub:  masinoje rode +16.5 silumos tai kad prie  Neries pasivaiksciojau, ramuma, vakareja, toks oras grynas, tylu, tai gulbes praskrenda, tai  antys praplasnoja, zmoniu nera.  zinokit atgaiva sirdziai  :wub: taip gera, pamirsti tas visas  nesamones. net nesinorejo atgal vaziuoti. o kazkada  galvodavau-  nu ko ten tas tevukas lekia, ka ten veikti vienam. na tiek jam  cia teviske. bet atrodo suprantu kaip cia gera, galima pabegti nuo miesto, kaip broliui sakau- na tai kur geriausiai  sleptis nuo viruso jei ne cia  :wub: 

Atsakyti