Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kažkaip man šiandien smūtna- nervina viskas- ir kada kaži baigisis ir grįš tas normalus gyvenimas..... nežinot?

TAS normalus tai jau nebegrįš, manau  :unsure: Aš tik norėčiau, kad visi karantinai ir baimės kuo greičiau baigtųsi ir galėtumę visi pradėt iš naujo tas jau kitas normas kurtis..

BigBang, aha, iš pašto. Lietuvoj kainuoja 0.49 ct, į ne Europos valstybes 0.71 ct., o į Europos 0.75 ct. :)

Nu tai va, kodėl aš iš Airijos nesiunčiu nieko. Čia vien Airijoj laišką siųst kainuoja €1, o visur kitur €1.70. Tai dar atvirukas koks įdomesnis ir žiūrėk susimeta €5 ant vieno laiško. Nu *****  :rolleyes:  :D Žaba tikrai, aš už tiek porą batų galiu nusipirkt Primarke arba pietus darbe  :D  :D  :D​ 

Atsakyti

Sveikos :) kažkaip žiūriu iš ryto nepavyksta prisijungti, o šiandien kažkaip ypatingai greit pusdienis pralekė :rolleyes: 

Darbuojuos, tuoj kavos eisiu pasidaryti ir tiek žinių. Iki parduotuvės vėliau reikėtų, turiu susirašius ko reikia ir panašiai, tai reikės nulėkti manau greituoju būdu :) 

Vakar vėl išlindom pasivaikščioti vakare, apsukom ratą, žmonių išvis pas mus tuščia, tai kažkaip mes už buvimą gryname ore. Aišku su saiku :rolleyes: 

Tikrai greičiau viskas baigtųsi...kuo greičiau :huh2:​ 

Atsakyti
Almost,zemiu pas mus ir didesnej maistinej gali nusipirkt. Dar yra tokia pigi parde B&M ( ne b&q- i sita labiau noreciau,bet ji tik deliverius daro siuo metu) joje ir zemiu,ir dazu,ir maisto( sausainiai,koncervai,limonadai) ir buitiniu visokiu..
Man irgi butu gaila po tiek atvirutes siust visiskai nepazistamiems zmonems rolleyes.gif
Atsakyti

 tai atleidžiant darbuotoją gali būt darbdaviui pigiau, nei formint prastovas neaišku kuriam laikui. Aišku darbuotojui gal nelabai gerai, nes prastovos metu tai vis tiek išlieka darbo kontraktas ir kaupiasi atostogos, stažas ir kt. ir tą prastovą vis tiek darbuotojas privalo sumokėt. Tai turbūt taip ir priima sprendimus priklausomai nuo finansinių galimybių  :unsure: Gal išeitinę sumokėt mažiau / pigiau gaunasi, nei prastovą mokėt neaišku kiek laiko..

tai turbut jiems taip labiau apsimoka. tikrai jau jie pasiskaiciavo. nes tarkim jei tik  kazkas pasikeicia ir darbu yra - is karto atgal priims.  tikrai bus zmoniu ieskanciu darbo

 

 

vis noriu paklaust- Mickute, jei ne visus atleido, o kodėl tave būtent? nejauti nuoskaudos? unsure.gif
Kažkaip man šiandien smūtna- nervina viskas- ir kada kaži baigisis ir grįš tas normalus gyvenimas..... nežinot? smile.gif

 

ne mane viena atleido. ir daugiau. is visu cechu po kelis.  musu  ceche tikrai buvo per daug, nes nu tikrai nelabai tu darbu yra,  aisku abidna. tuo labiau , kad buvo kelios veliau atejusios dirbti.  kaip dirikas issireiske-  korta krito tau.  su kita kolege, kur mes jau seniausiai dirbam, ji dabar  biuleteni turi, sakem, nu gerai, tegul pamato kaip tos likusios dirba. nes tikrai ju darbo nasumas mazesnis, vienai tai ypac vis reikalu yra, tai vis islekti reikia, tai  suniukai, cia kur pasakojau, kad vilksunius laiko, ji net po darbo nelikdavo  visrvalandziu dirbti, nes suniukus reikia tai pamaitinti, tai  pasikdinti  :oh: na ir gerai. va kad ateitu koks sunkesnis  uzsakymas, tai paziuresim kaip jos susidoros. nes jei tik kazkas sunkesnio,tai tos dvi- ne mes sito nedarysim, mes nemokam, jus patirties daugiau turit.  tegul sukasi. pamatys kiek sugeba jos.  net  breziniu jos skaityti nemoka. jos pirmiausiai paziuredavo kaip mes darom.  daug kas tikrai buvo nustebe, kad butent  cia  man taip kliuvo. bet yra kaip yra. kol kas seimininkauju namie, gydausi  savo kojyte,  pradejau maista ziureti, pakeiciau savo mityba,  tai kad laiko veltui neleisiu, bandysiu  nors kazkiek svori reguliuoti, o tai kad ir del koju nueinu, tai pirmiausiai daktarai ir pastebi- virssvoris  :oh:  pati zinau.  tai per didele apkrova . tai kad reikia kazka ir paciai daryti. o cia kad saldumynus dabar gaminu, tai MB ir kaimynus maitinu  :lol:  :lol:  :lol: dar kaimyne pasefuoju-  siuksles isnesu, parduotuveje apiperku, tai dar ir grazos palieka  :P nu vat kazkaip sukuosi  :ax:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 02 balandžio 2020 - 12:37

Nu *****  :rolleyes:  :D Žaba tikrai, aš už tiek porą batų galiu nusipirkt Primarke arba pietus darbe  :D  :D  :D​ 

:lol:  :lol:  :lol:​  tikrai brangokas    uzsiemimas 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 04 02, 07:51)
<p>tai va, kai parduotuves nedirba, tai  daugiau internetu uzsakineja. Bet pas mus tai nespeja, labai veluoja, jau  antradieni turejau gauti savo uzsakyma, bet siandien gavau is OMNIVA SMS - tavo siunta pakeliui, bet del isaugusio siuntu kiekio galimas siuntos velavimas 1-5 d.d.  kadangi  neskubu, tai ir nesuku galvos.</p>
<p>As jau spejau ir prasivaikscioti ,  kaip ir sakiau labiausiai darzoviu reikejo, tai ir pro turgeli prasukau.  ir tiesiai namo, nes ir lynoja, salta, kitai savaitei jau zada atsilima ir vel net iki +16,  </p>

Va kokia skirtinga patirtis. Man kažkaip viskas labai greit. Gal nuo kažko priklauso. Nes siom dienom ką uzsisakinejau tai gavau per 1-2d. Pvz knygas vakar ryte užsisakiau ir šiandien 12jau jas turėjau pas save. Rankšluosčius irgi per 2d gavau.. Iš senuku užsisakėm užvakar ir va vyras išvažiavo paimt jau smile.gif

Dėl darbo - ner teisybės ir kartais tiesiog taip nutinka... Buvo ir man kažkada kai atrodo verties per galvą o valdžia - ne, mums reik ne tokio, mums reikia silpnesnio kuri galėtume valdyti..

Jooo brangu pas jus tie atvirukų siuntimai. Čia pigiau. Bet čia ir uždirbam mažiau smile.gif manau daugeliui Lietuvių tie 75euro centai atrodytų daug.

Atsakyti

Jau ir as gavau uzsakyma, na 2 dienomis veliau  :ax:  jau spejau  ir nulekt  parsinesti, vis proga pasivaikscioti  :P​ 

Atsakyti
KAzkada mokyklos laikais esu susirasinejus,net buvau i kazkoki rusiskai lenkiska zurnala savo adr idejus,nes laiskus rasydavau rusiskai,bet i Lenkija biggrin.gif O dabar susirasinet daug lengviau ir net nemokamai-skypai,mesengeriai ir panasiai biggrin.gif
Atvirutes cia UK labai populiarios.Gali rast visokiausiom progom,be visokiu su gimtadieniu,linkejimai isejus is darbo,susiradus nauja darba,persikraustant i naujus namus...

NA ka,jau po darbu mirksiukas.gif Dar ir masina nusiploviau plovykloj.Nors ir patys turim kercheri,bet trauk,junk elektras,vandenius..Ai,plovykloj uz pora sv pati apsiplaunu,ryt poryt vidu issisiurbsiu rolleyes.gif
Atsakyti

Mokykloje ir as susirasinejau. tevukas skatindavo rasyti, tai budavo taip ir sauni- Taurage, kazkokia mokykla, as ten tarkim 5 B mokausi, tai ir ten 5 B  trecias suolas is kaires. ir nueidavo laiskai. net su keliomis ilgokai susirasinejau taip . Kaip smagu budavo gauti laiska, taip ir befdavai tikrinti pasto dezutes 

Atsakyti
O ,,Lietuvos pionierius" uzsisakinejai?
Ot buvo laikai,privaloma buvo uzsisakinet kokia nors spauda.MAma ,,Kauno tiesa" darbe( privalomai )uzsisakydavo,tevas irgi kazkoki zurnala,o mes su sese du ,,Lietuvos pionierius".Ir nesvarbu,kad uztektu vieno,nu bet reikia kiekvienai klasei norma padaryt..
Atsakyti

taip, uzsisakinedavau  Lietuvos pionieriu, mama Kauna, tevukas - Musu sodai ir  dar Mokslas ir Gyvenimas. ai mama dar turbut Tarybine moteris   :D​ 

Atsakyti
Ikisau kept tinginio varskecius mirksiukas.gif Nes varskes galiojimas i pabaiga,reikejo kazka gamint biggrin.gif O tie varskeciai man patinka,nes viska sumakalavai,i orkaite ikisai ir nereik nei prie keptuves,nei prie puodu stivet biggrin.gif

Po geru 3m MB Playstationa issitrauke biggrin.gif Neprisimena slaptazodziu,o ten,kad zaist online ju reikia biggrin.gif Dabar bando visokius biggrin.gif Ruosias nedarbo dienom..Nuo kitos sav dirbs tik po 2-3 d...
Atsakyti