Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Atsiėmiau atvirukus ir pašto ženklus :clap: Man dovanų pridėjo dar tris atvirlaiškius, labai miela. :wub: Užsipirkom maisto šiandien taip pat, tai ryt nusimato žaliųjų citrinų pyrago kepimas. :) 

Nu tai va, kodėl aš iš Airijos nesiunčiu nieko. Čia vien Airijoj laišką siųst kainuoja €1, o visur kitur €1.70. Tai dar atvirukas koks įdomesnis ir žiūrėk susimeta €5 ant vieno laiško. Nu *****  :rolleyes:  :D Žaba tikrai, aš už tiek porą batų galiu nusipirkt Primarke arba pietus darbe  :D  :D  :D​ 

:ohmy: Nemažai...

KAzkada mokyklos laikais esu susirasinejus,net buvau i kazkoki rusiskai lenkiska zurnala savo adr idejus,nes laiskus rasydavau rusiskai,bet i Lenkija biggrin.gifO dabar susirasinet daug lengviau ir net nemokamai-skypai,mesengeriai ir panasiai biggrin.gif
Atvirutes cia UK labai populiarios.Gali rast visokiausiom progom,be visokiu su gimtadieniu,linkejimai isejus is darbo,susiradus nauja darba,persikraustant i naujus namus...

Aha, kai buvau Edinburge, pastebėjau, kad ten labai daug specializuotų atviručių parduotuvių. Buvom į vieną užėję, tai vajeee  :blink:  tik brangoka.. :rolleyes: 

Atsakyti

tai ryt nusimato žaliųjų citrinų pyrago kepimas. :)

kas cia per pyragas? prasom receptuka. sudomino  :P​ 

Atsakyti

Ikisau kept tinginio varskecius mirksiukas.gifNes varskes galiojimas i pabaiga,reikejo kazka gamint biggrin.gifO tie varskeciai man patinka,nes viska sumakalavai,i orkaite ikisai ir nereik nei prie keptuves,nei prie puodu stivet biggrin.gif

Po geru 3m MB Playstationa issitrauke biggrin.gifNeprisimena slaptazodziu,o ten,kad zaist online ju reikia biggrin.gifDabar bando visokius biggrin.gifRuosias nedarbo dienom..Nuo kitos sav dirbs tik po 2-3 d...

Primink, kaip ten tu tuos varskecius kepi ?

pas mus muzikinis centras stovi, jau kazkiek metu net nebuvo ijungtas, dar ana diena perkalbejom su MB kad kazin ar dar veikia  :D  bet taip ir nepabandem isijungti. as vis namie   diena tai per kompa pasileidziu muzikyte, nors aisku garso biskeli truksta  :bigsmile:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:​ 

Atsakyti

giega - o pas jus tos visos ūkio parduotuvės (nu va žemėms, vazonams ir pan.) veikia? Pas mus viską liepė uždaryt, kas nėra pirmo būtinumo prekės (tai liko maistinės, vaistinės), tai nieko nenusipirksi kito  :unsure:

Pas mus tai  kiek zinau Zalioji stotele internetu dirba, nu reikia zmonems  ir zemiu ir seklu, ne visi is anksto uzsipirko, tai nors savo  kokia darzove uzsiaugins

Atsakyti
Labukas

Aga,intiku irgi viska uzsisakyt galima-ir zemiu,ir geliu mirksiukas.gif Bet noreciau nuvaryt i parde,nes uzsisakius laukt reiks,o man reik siam savaitgaliui,kai +19 zada biggrin.gif

Na ka,penktad. 120 stopu, nemazeja nei per kur.. Per Didyji penktad nedirbdavom,dabar parase dirbt. Tai laisvadieniai bus tik per Velykas ir pirmad.
Atsakyti

Su gelemis tai nekaip pas mus- siandien vakare vaziuosim pasveikinti MB dukra su gimtadieniu, tai galvojau kokia vazonine nupirkti,  orchideja noreciau didele. Bet tokiu  kol kas neradau. tik kokios rozytes, tulpes vazoneliuose, isstype hiacintai. kaliju spalvotu maciau, man jos grazu, bet nepagalvos kad cia kapu geles  :hmm:  skintu geliu tik prekybos centruose   pundais, bet kiek jau jos ten pastovejusios..... tai nezinau ka cia pirksim. ant kapu labai reiktu, vakar dar vienoje parduotuveje maciau biskeli   naslaiciu sodinimui, bet  tokios mazutes, tai  lyg ir susilaikiau nuo pirkimo. bet kad kitur  ir nera. nu gal dar kita savaite  kur uzves, vis tiek pries Velykas tai  butu pirkimas

Atsakyti

Labas rytas :) geriu kavą, laukiu paskaitos. Vakar užsinaktinėjau, susiskambinę buvom su draugais. :)

kas cia per pyragas? prasom receptuka. sudomino  :P​ 

https://meyermaistas...hJdERIfvw2fL_8c

Su gelemis tai nekaip pas mus- siandien vakare vaziuosim pasveikinti MB dukra su gimtadieniu, tai galvojau kokia vazonine nupirkti,  orchideja noreciau didele. Bet tokiu  kol kas neradau. tik kokios rozytes, tulpes vazoneliuose, isstype hiacintai. kaliju spalvotu maciau, man jos grazu, bet nepagalvos kad cia kapu geles  :hmm:  skintu geliu tik prekybos centruose   pundais, bet kiek jau jos ten pastovejusios..... tai nezinau ka cia pirksim. ant kapu labai reiktu, vakar dar vienoje parduotuveje maciau biskeli   naslaiciu sodinimui, bet  tokios mazutes, tai  lyg ir susilaikiau nuo pirkimo. bet kad kitur  ir nera. nu gal dar kita savaite  kur uzves, vis tiek pries Velykas tai  butu pirkimas

Parduotuvėse yra nemažai gėlių pavytusių, bet MB mano gimtadieniui sakė atrinkinėjo ten geriausias ir rado nepavytusių. :) O mama padovanojo tulpes vazonėly, žydėjo ilgai, tai irgi neblogas variantas, manau.  :) 

Atsakyti

Labas iš ryto  :) 

BigBang - sakai daugeliui lietuvių tie centai dideli atrodytų, tai nu aš irgi lietuvė vis dar kaip ne kaip  :rolleyes:  :) Aišku, uždirba Airijoj žmonės gal ir daugiau, bet nu atitinkamai ir mokesčiai visi čia tikrai žymiai didesni. Tai kas Lietuvoj yra €0,75 už atviruką, tas čia yra tie €1,50. Tai automatiškai ir atrodo daug man  :D Šiaip apskritai Airijoj pašto paslaugų kainos siaubulinės, tikrai. Pamenu siunčiau tečiui į Lietuvą paprastą nedidelį voką su labai lengvu daiktu, tai kai reikėjo sumokėt €15 už registruotą tą voką - nebuvau tikrai laiminga. Pridėjus kelis eurus 20kg siuntą per vežėjus galima nusiųst už tą sumą  :blink:  :blink:​ 

Atsakyti

Labukas :) žvarbokas, bet saulėtas rytas, tai ir nuotaika visai liuks, pasiilgus esu saulės tikrai :rolleyes: 

Penktadienis, hmmm. Įprasta diena, vakare taip pat nieko neplanuojam, būsim ramiai ir tiek :) kokį filmą pažiūrėsim manau ar laidą apie keliones :) 

Atvirukų nesu megėja, aišku turiu ir labai vertinu, bet man toks dalykas neteikia super daug džiaugsmo :ax: Visada nuo MB sesės gaunam per šventes iš FR, tai tikrai faina, kad pagalvoja, bet va kažkaip pasidedam ir renka dulkes. Negražiai gal parašiau, bet tiesa tokia :happy: 

Atsakyti
As turiu pasilikus kelias atvirutes,bet kitas metu lauk. Pas mus prie didziuju pardziu po Kaledu atsiranda spec dezes ismest atvirukams,na ala rusiuotos siuksles biggrin.gif
Atsakyti

 , Man gaila ismesti, ilgai laikau. kaip ir nuotrauku kalna turiu

Atsakyti